Gdańsk: sobota, 4 kwietnia 2020
FORUM
Podstrony:

Lechia - 7egia środa 04.03.2020 20:30

strona 1/3

1 marca 2020, 15:49 / niedziela
Moim zdaniem ,możemy ich pocisnąć. Zmian bym wiele nie zrobił. Fila chyba jednak za Kobrynia. Kubicki od początku (koniecznie), no i chyba Żyd (czy nie żyd)lub Pietrzak za Brazylijczyka.
1 marca 2020, 16:12 / niedziela
Po namyśle to bym chciał zobaczyć taki skład. Legia by zgłupiała.

Kuciak
Mladen-Nalepa-Maloca-Fila
Ze Gomes-Kubicki-Makowski-Afgan
Saief
Flawio
1 marca 2020, 16:18 / niedziela
edwin - jesli dobrze pamietam to Nalep dostał 4 żółtko, także w jego miejsce chyba Tobers, bo o Augustyniaku to słuch zaginął.
Ja nie bede wystawiał składu Stokowcowi niech sam kombinuje :)

Mecz ciężki ale do wygrania, jeśli Lechia zagra równo, bez taki zapasci jak w Kielcach oraz ustawiona ofensywnie przez trenera. Defensywny styl w tym meczu jest skazany na porażkę, albo wygramy z przytupem albo beda bęcki. Autobus w bramce w tym meczu nic nie da.

Wygramy po hattricku Haydarego.

TYLKO LECHIA!
1 marca 2020, 16:20 / niedziela
Edwin
I od razu opierdol. Nie ma dnia tygodnia w tytule.

Co do składu to półżyda też bym tak ustawił. Conrado nie ruszał. Czarny na zmianę.
Najpierw niech coś z ławki pokaże. Dopiero potem pierwszy skład.
1 marca 2020, 16:20 / niedziela
Racja- Tobers i kwestia Makowski czy Gajos. Dokładnie ja chce wojne , a nie murowanie bramki. Przegramy to trudno
1 marca 2020, 16:22 / niedziela
@ Czechu opierdol przyjmuje z pokorą , ale wierzę w intelekt naszych kibiców(a reszte czytających mam w poważaniu)
1 marca 2020, 18:32 / niedziela
Znając zasady ,którymi kieruje się Stokowiec należy raczej spodziewać się próby grania na dwóch defensywnych pomocników oraz wzmocnienia boków pod kątem obrony . Więc środek Gajos-Makowski-Kubicki , z lewej raczej Pietrzak a prawa flanka to zagadka . Z przodu osamotniony Flavio. Też wolałbym bardziej ofensywne granie ale akurat krawaty na fali i trzeba mierzyć siły na zamiary (ciekawe czy Saief wytrzymałby 90 minut? )
1 marca 2020, 18:34 / niedziela
Dla mnie to jedynie ofensywnie: Kuciak - Mladenovic / Pietrzak, Maloca, Tobers, Fila - Kubicki, Gajos - Saief, Ze Gomes/Zwolinski, Haydary - Paixao. Ostatnie 10 min dzisiejszego meczu dało mi trochę nadziei - czy to możliwe , że Kubicki aż tyle znaczy dla tej drużyny ? Do zobaczenia na stadionie !
1 marca 2020, 18:36 / niedziela
Właśnie dlatego, trzeba ich zaskoczyć. Stokowiec ponoć czyta , to niech przeczyta. Jazda z nimi od początku do końca!
1 marca 2020, 18:42 / niedziela
No i jest jeszcze aspekt pauzy za żółte kartki , wszak derby blisko . Zagrożeni Mladenovic - 11 na koncie , Kubicki,Gajos,Flavio po 3 .Najgorszy układ Mladenovic jedna kartka dwa mecze pauzy .
1 marca 2020, 18:45 / niedziela
Zapowiada się bardzo ciężkie spotkanie !
W dzisiejszym meczu z Korona przez całe spotkanie grało tylko dwóch ofensywnych zawodników :/
Z taka taktyką niestety daleko nie zajedziemy , jak to jest możliwe , że z tyloma defensywnymi piłkarzami w składzie w ostatnich dwóch meczach nasi przeciwnicy strzelali w kierunku naszej bramki ok 70 razy - ewidentnie coś tutaj nie gra.
Płacz to się zacznie jak przegramy z Warszawską Kurwą 0:4 albo umoczymy najbliższe derby. Na ten moment gramy bardzo archaicznie i ciężko się to ogląda.
Mladenovic to powinien jakaś karę dostać za te swoje pogaduszki !
Dzisiaj dostał 11 kartkę i założę się , że z Legią złapie 12 i derby obejrzy z trybun.
Czeka nas w huj ciężkie zadanie , brak Nalepy to również bardzo zła wiadomość ale zdecydowanie wolę aby zagrał z Arka bo derby są najważniejsze.
Możecie mnie cisnąć ale patrząc na nasza Lechię obiektywnie na ten moment ciężko spodziewać się zdobyczy punktowej w środę.
Mam nadzieje , że jestem w błędzie - wszystko wyjdzie w praniu.
Do zobaczenia na Bursztynku.
Ave Lechia !!!
1 marca 2020, 18:52 / niedziela
@up Filip dzisiaj kartkę dostał za - zgodnie z protokołem meczowym - niebezpieczny atak

10 zaś za faul taktyczny
1 marca 2020, 22:11 / niedziela
Gajos to akurat dobrze jakby dostał czwartą żółtą. Może Stoki by wymyślił coś fajnego bez niego i by tak zostało.
2 marca 2020, 09:50 / poniedziałek
w tytule powinno być legła z małej litery jak już tak walczycie z Amicą.
Boje sie tego meczu gramy straszny piach w dodatku bez Nalepy tj jednego z trzech umiejących grać w naszej drużynie. Legła na fali szeroka kadra. W dodatku przyjadą sobie w 1.5k i będzie ipa na stadionie bo na tą chwile 7k biletów sprzedane niecałe
2 marca 2020, 12:06 / poniedziałek
Lechia Gdańsk – Legła Warszawa, 04.03 (śr), 20:30, Tomasz Musiał (Kraków)
VAR : Bartosz Frankowski
2 marca 2020, 18:49 / poniedziałek
Nigdy nie byłem dobry w te klocki z dokładnym ustawianiem zawodników pod dany zespół i gdzie ich miejsce!
Ale skoro wiemy jak grają krawaciarze i na co ich stać, to Pan Stoki powinien od samego początku ustawić Nasz zespół sensu stricte OFENSYWNIE, z co naj mniej dwoma napastnikami, czyli Herr Flavio plus ktoś jeszcze... A ma do wyboru trzech!
Jak chcemy coś ugrać i wyjść z honorem, to musimy grać i zagrać VaBank!
Inaczej "kurewka" nas zmiażdży.... obym się mylił!
A wynik końcowy??!! WIERZĘ w zwycięstwo dla LECHII!
2 marca 2020, 19:36 / poniedziałek
W zupełności zgadzam się, ze ustawienie autobusu i liczenie na kontry to samobójstwo.
Oni maja szybkie skrzydła i tego brazylijskiego brzdąca w środku. Łotysz za Nalepę, pomoc wzmocniona od początku Kubickim(o ile ma siły na cały mecz) i Flavio z Gomezem z przodu. Za Kobrynia chyba jednak Fila. Generalnie ofensywnie na pełnej kurwie a jak będzie to zobaczymy. Liczę na skromne 1:0 dla nas po rogalu z kornera Mladena...
2 marca 2020, 20:42 / poniedziałek
Ten mały brzdąc u krawaciarzy to Portugalczyk a nie Brazylijczyk.
To i tak nie istotne, bo złapał ostatnio 4 kartkę i z nami nie zagra.

Nie wierzę, że Stoki pójdzie z ległą na wymianę ciosów. Obstawiam autobus i kontry. Realnie patrząc ciężko będzie. Mam wrażenie, że większość z nas niezbyt optymistyczne patrzy na ten mecz... Wiele bym dał aby w środę wieczorem zobaczyć tę durną jędrzejczykową gębę gdy się tłumaczy - zrobiliśmy za dużo błędów...

Po mojemu wyjdziemy tak:

Kuciak
Fila, Tobers, Maloca, Mladen
Haydary, Kubicki, Gajos, Makowski, Pietrzak
Flavio
2 marca 2020, 21:00 / poniedziałek
@Krzyżak Luquinhas jest Brazylijczykiem i nie dostał żadnej kartki. Tobie chodzi o Andre...i jest to na tyle istotne, ze ten konus z Brazylii wciąga dryblingiem i szybkością całą ligę. Jak się cofniemy jak zawsze pod 16 to nas rozjadą.
2 marca 2020, 21:01 / poniedziałek
Witam wszystkich.

Zgadzam się tutaj z większością że najlepsza obrona to atak. Trzeba wygrać ten mecz jeżeli chcemy się liczyć w tej lidze. Myślę, że Pan Trener Stokowiec ma swój pomysł i plan na mecz. Myślę że skład naszej LECHII powinien wyglądać tak:
Kuciak
Kobryń, Tobers, Maloca, Mladen
Haydary, Kubicki, Seief, Ze Gomes/Conrado
Zwoliński, Flavio

LECHIA w moim sercu od 1983 roku!!!
2 marca 2020, 21:18 / poniedziałek
d.g @ masz rację. Faktycznie chodziło mi o tego drugiego konusa z Portugalii. Lukjanovs czy jak mu tam to naprawdę niezły grajek i ograniczenie jego poczynań może być kluczem do sukcesu.

Tak czy siak jebać jedrzejczyka.
2 marca 2020, 21:39 / poniedziałek
Jak można może Kobryn zamiast Fili u niektórych w składach występować ?? Zgadzam się z przedmówcami tylko ofensywna i agresywna piłka daje nam szansę.
3 marca 2020, 18:41 / wtorek
Gramy słabo, bo mamy miałkich piłkarzy. Może 4-6 reprezentuje poziom jaki wymaga nasza Lechia i wcale nie mam tu na myśli LECHII NASZYCH MARZEŃ. Prawdą oczywistą jest, że aby zdominować rywala trzeba mieć silną pomoc. W tej formacji, może poza Kubickim, nie mamy nikogo zdolnego do takich heroicznych aktów. To co wyprawiają Kobryń, Makowski przechodzi ludzkie pojęcie a przecież przewijają się od czasu do czasu jeszcze lepsze wynalazki. Ostatni zaciąg szrotu nigdy nie wydawał mi się udaną inwestycją i zdaje się to powoli potwierdzać. Jak im przejdzie pierwsza chęć pokazania się i zobaczą, że nie ma zmienników, to może być jeszcze gorzej. Patrząc na CV to jakieś nadzieje można było ( pewnie i jeszcze można?) wiązać z Pietrzakiem, ale doświadczenie uczy, że spady z zachodu rzadko kiedy odnajdują niezbędną motywację aby pójść w górę a tym samym wprowadzają do drużyny pewną stagnację. Może na wyższym poziomie niż klasyczny szrot ale zawsze stagnację. Taki Afgan zdążył już pokazać, że … nie należy przedwcześnie skreślać Lipskiego  A to już jest sztuka. Podobnie jak wyskoczyć do bloku przy wolnym i schylać głowę. To po co w ogóle wyskakiwać ? Chyba po to, aby przy szczurze przepuścić piłkę pod nogami.
Jedyne czym można się pocieszyć przed jutrzejszym meczem, to jest to, że Legła wbrew pozorom wcale nie gra aż tak dobrze. Złą wiadomością jest , że gra lepiej niż Amica no i niestety jest na fali. Tegoroczne potyczki pokazują jednak, że mając farta można coś ugrać, czego życzę naszym pełnym werwy piłkarzom. Broń Boże nie odpuszczać meczu,pod pozorem oszczędzania sił na derby. Wolałbym wprawdzie, abyśmy mieli na boisku Nalepę i zdrowego Udovicicza, ale i z nimi trochę szczęścia też byłoby nam potrzebne. Do boju Lechia Gdańsk !
3 marca 2020, 19:29 / wtorek
Nie chce mi się rozpisywać więc krótko. Chciałbym zobaczyć taki skład:
--------------Kuciak
Fila - Maloca - Tobers - Mladenowić
-------------------Makowski
Hajdary --------Kubicki ------Pietrzak
------------Flavio -- Zwoliński
3 marca 2020, 22:32 / wtorek
Jeśli wygramy to czołówkę będziemy mieli na patelni.
3 marca 2020, 22:54 / wtorek
Kuciak
Fila - Tobers - Maloca - Mladenović
Haydary - Kubicki - Gajos - Pietrzak
Ze Gomes - Flavio
4 marca 2020, 08:52 / środa
dobra, ale serio ktos z Was wierzy, ze Stokowiec wystawi dwoch napastnikow?
4 marca 2020, 09:25 / środa
Nie tyle dwóch co trzech. Ostatnio o tym mówił że preferuje system 1-4-3-3.
4 marca 2020, 09:46 / środa
Z wielką chęcią zobaczył bym w ataku Flavio a u jego boku Ze Gomesa :D
mogliby coś namieszać we dwójkę.
Znając jednak Stokowca i jego smutne podejście do piłki to prędzej zagra Zwolińskim który nic pożytecznego na boisku nie zdziała.
Proponuję jeszcze 4 obrońców , 3 defensywnych pomocników i dwóch obrońców na bokach pomocy !!! :D
Zagrać hujowo , przegrać jedną bramką i w pomeczowym wywiadzie powiedzieć bez emocji , że pracujemy na treningach i walczymy dalej o jak najlepsze miejsce na koniec sezonu.
4 marca 2020, 18:32 / środa
Liczę na dobry mecz dziś Legia faworytem jednak Lechia nie ma nic do stracenia
4 marca 2020, 18:32 / środa
Jeszcze 2 godziny........
4 marca 2020, 19:04 / środa
Nasz treneiro chyba nie czyta forum... albo po prostu mówi: "nie". Dziś w "11" sześciu nominalnych obrońców.
4 marca 2020, 19:39 / środa
Szkoda Flavio
4 marca 2020, 19:40 / środa
Nasz przeciwnik to tylko nazwa, jak Wisła czy Lech. A tak naprawdę brak poważnych "panów piłkarzy" o umiejętnościach. Są słabsi niż w zeszłym sezonie i wcześniej, a teraz po prostu liga jest jeszcze słabsza, słaba jak tylko się da. Każdy wynik jest możliwy, a jak zagramy bojaźliwie sami skażemy się na porażkę. Zagramy asertywnie, to i 2-0 mnie nie zdziwi.
4 marca 2020, 19:44 / środa
Na moje... obsrał się...
4 marca 2020, 20:54 / środa
Poki co oni tam wszyscy na boisku wygladaja jakby sie obsrali. Pilka to poki co goracy kartofel. Kto dostanie ten dostaje malpiego rozumu i tylko mysli jak sie go pozbyc. Strasznie sie to oglada...
4 marca 2020, 21:18 / środa
anty futbol Stokowca ciąg dalszy. 6 obrońców, łotewski chłop w środku pola - tragedia
4 marca 2020, 21:18 / środa
Nie pamietam kiedy ktoś tak nas stłamsił .... tragedia . Pomocy brak a grają na zasadzie wywal piłkę itd. Tragedia
4 marca 2020, 21:23 / środa
Stokowiec mówił po przyjściu do Lechii, ze za dużo jest tutaj magików, a za mało wyrobników (drwali). Teraz mamy samych drwali. Im dalej w las tym bardziej mam go dosyć. My z tą kadrą potrafimy grać ofensywnie tylko zajebisty trener który ustawia autobus jara się wynikami 0:0.

Jak mamy budować frekwencję (nawet przy dobrych wynikach) grając taki paździerz co tydzień? Nie ważne czy gromadzimy punkty czy też nie.
4 marca 2020, 21:26 / środa
ANTYFUTBOL! Morderca piłki nożnej Stokowiec odbiera kibicom Lechii smak życia, nie ma ten człowiek litości.
4 marca 2020, 21:30 / środa
Hujnia nie gra
4 marca 2020, 21:32 / środa
strach oglądać,moze jakis przypadek sprawi,ze uratuja remis.Nie na moje nerwy.Ciągle wierzę,mimo wszystko.
4 marca 2020, 21:34 / środa
Obrona Częstochowy, na razie skuteczna.
Remis będzie sukcesem.
4 marca 2020, 21:49 / środa
Z czym do ludzi... Że tez trenerowi nie jest kurwa wstyd za taki anyfutbol
4 marca 2020, 21:51 / środa
Ktory to zawodnik w stroju Lechii zaliczyl przy golu asyste drugiego stopnia?
4 marca 2020, 21:52 / środa
Pietrzak... Tragicznie to wygląda
4 marca 2020, 21:53 / środa
obrońca grający na pozycji skrzydłowego Rafał P.
4 marca 2020, 21:59 / środa
Gajos w pojedynkę wygrał walkę o środek pola.
4 marca 2020, 22:02 / środa
Gorszego debiutu Pietrzak nie mógł sobie "wymarzyć". Słaba gra i zawdzięczamy mu stratę bramki..
4 marca 2020, 22:21 / środa
wprowadza ofensywnych i gra zaczyna wyglądać jakoś - ale trener tego nie skuma
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.010