Gdańsk: sobota, 4 kwietnia 2020
FORUM
Podstrony:

Lechia - 7egia środa 04.03.2020 20:30

strona 2/3

4 marca 2020, 22:23 / środa
Ze Gomes fajnie dzisiaj powinien grać od początku
4 marca 2020, 22:27 / środa
Musiala popierdolilo chyba. Vesovic uderzyl Afgana celowo w twarz. Za to jest czerwona. Afgan powinien zostac z zolta. Cyrkus.
4 marca 2020, 22:27 / środa
Wszyscy zmiennicy sprawili ze jakoś to zaczęło wyglada . Ale mladenovic wykartkowana lipa..... trener zagubiony jak ( cenzura ).
4 marca 2020, 22:30 / środa
BRAWO MLADEN
4 marca 2020, 22:31 / środa
Jakim cudem Wszolek nie dostał czerwonej karki ? Wyjebal z łokcia Mladenowi z całym impetem i kurwa nic ! Vesovic daje w ryj Haydariemu po czym ten go popycha w plecy a ta szmata warszawska leci na glebę trzymając się za twarz a ślepota z gwizdkiem daje im po żółtej kartce. Cirkus.
No i Mladen ma po derbach. Lewy obrońca 12 żółtych kartek - ja pierdole.
4 marca 2020, 22:38 / środa
Ja nie wiem czego wy sie spodziewaliście, piłkarzom którym płaci sie na raty, drużyną która musi sie uczyć bo w ofensywie wszystko nowe z Kobryniem na stoperze, ja pytam sie który z was by lepiej skład dobrał debile. Grali ile mogli.
Naprawdę przeciw tak rozpędzonej, doświadczonej Ległej, przy osłabieniu naszej drużyny bez Nalepy, Conrado lekko przeziębiony, zrobili na co im starczyło sił.
Moim życzeniem jest tylko zburzyć to nierentowne gówno, które tylko straty przynosi i wrócić na Traugutta.
4 marca 2020, 22:39 / środa
Czy ci ludzie są naprawdę takimi paralitykami że przez 70 minut nie potrafią kopnąć prosto piłki? Dopiero jak weszła ekipa międzynarodowa to coś się zaczęło dziać. Ten sobowtór Salaha i murzyn rokują nieźle ale czy ze Stokowcem cokolwiek dane im będzie pograć?
4 marca 2020, 22:40 / środa
Jakim cudem Mladen nie dostał żółtej już przy Wszołku to raz. A dwa jakim trzeba być debilem jebanym żeby za symulkę wyłapać.
4 marca 2020, 22:41 / środa
Bardziej dlaczego Lechia nie chciała dzisiaj na prawdę pograć i wygrać z kurwą? Gorsza nie była...
Znowu kasa?
4 marca 2020, 22:43 / środa
Stokowiec się obsrał przed meczem to wiadomo było że tak się skończy. Trzeba było stanąć w 11 na linii bramkowej i blokować strzały przez 90 minut, na jedno by wyszło. Pamiętam taki mecz sprzed paru lat, gdzie Lechia na Traugutta prowadząc z kurwą 2:0 przegrała 2:3, tylko tamci piłkarze zarabiali grosze w porównaniu do dzisiejszych i też się bronili większość meczu, ale chociaż wyszli odważnie i zaatakowali. Tutaj była gra na 0:0 i oczywiście sami sobie strzelili na 0:1, bo jak przeciwnik nie dawał rady, ale optycznie zasługiwał to mu trzeba było pomóc. Chuj nie gra, taki sam mecz jak ponad rok temu w grudniu.Tylko teraz jesteśmy gorsi niż taka legia.
4 marca 2020, 22:44 / środa
Serce boli, ale wypowiem się wreszcie.
Nie rozumiem dlaczego gramy jak gramy.
Trzeci mecz gdzie przeciwnicy mają strzelnice, a my jak strzelamy i ile każdy widzi.
Nie da się wygrać meczu kiedy się nie strzela na bramkę przeciwnika, ani tym bardziej celnie.
No ludzie. Mózg mi normalnie wymięka jak to widzi. Nie dziwi mnie taka frekwencja u Nas.
Boszzz jak ja tęsknie za Monizem. To był Pan Trener z prawdziwego zdarzenia.
Pamiętacie jak pakowaliśmy 4 czy 5 bramek na mecz i to składem, który ledwo do ósemki wszedł.
Nie mówcie, że teraz nie ma kim grać. Saief, Ze Gomes, robili różnice. Haydary też dawał radę, a mamy jeszcze Conrado, i naszego Messiego, który chyba nigdy nie zagra, a kopać piłkę potrafi.
Nie wiem co się dzieje, ale strasznie się ogląda Nasze mecze w większości.
A ja myślałem, że kiedy pograją cały sezon tak jak z Broendby w Gdańsku, to i mistrza szybko wyciągną. I się obudziłem.
Nie mam pojęcia co się dzieje. Szczerze, to dałbym wolną rękę i nawet komin płacowy dla Moniza i niech popracuje, dłuższy czas z drużyną. Złoży jak mu się podoba i nie wpychać mu się do pracy. Wiem, wiem marzenia.
Szanuję Stokowca za dotychczasowe wyniki, ale jego styl gry, mi się nie podoba. Poza wspomnianym pucharowym w Gdańsku i czasem jak mamy przebłyski fajnej piłki.
Ubolewam, że nie mieliśmy mistrzostwa jeszcze. Dlaczego? Mamy wszystko co potrzeba. Kibiców, stadion, historyczną drużynę.
Rozumiem, że jak nie płacą, to nie chce się grać i z rok na premie czekają. "Wy....ć" Kłamdziare i do przodu. Ciągle coś.
Jednak mimo wszystko kasę kiedyś dostaną i niech grają i grają grają.
Może to nerwy na gorąco, ale kurde. No nie można tak grać i to na Bursztynku.
4 marca 2020, 22:46 / środa
Nie byla gorsza? Niestety byla i do zmian kolo 75 minuty nie istniała. Grali jak dzieci we mgle i nie wynikało to z faktu ze im sie nie chce ale z braku pomyslu / umiejestnosci ( sam juz nie wiem czego ). Po zmianach jakos to wygladalo ale ze Stokowcem granie na zwycieski remis to niestety standard....
4 marca 2020, 22:48 / środa
Niestety dzisiaj z racji obowiązków służbowych mecz oglądany w tv...ale może to dobrze, bo na żywo bym tego nie zniósł...

Nie ma się co za bardzo rozwodzić, bo każdy widział jak to wyglądało. Jak dla mnie najlepszym porównaniem jest jakiś mecz polskich siatkarzy na MŚ z Tunezją czy Egiptem... Gładkie 3-0 i w setach do 8, 11 i 12. Niestety my dzisiaj robiliśmy za tych arabusów. Żeby kurwa kilku podań nie potrafili między sobą wymienić...

Wczoraj przewidywałem, że Stokowiec nie zaryzykuje otwartej gry i miałem rację. Szkoda, bo ostatnie 15 minut pokazało, że jak się legjunie naciśnie to też srają w gacie.
Niestety wyglądaliśmy nawet gorzej niż ŁKS grający w warszafce...

Jeśli miałbym przy kimś postawić mały plus to byłby to: Kuciak, Tobers i Ze Gomez.
4 marca 2020, 22:49 / środa
to się dzieje, że Pan trener ma filozofię piłki nożnej polegającej na nie graniu w piłkę. Gość ma w kadrze piłkarzy z jakimiś tam umiejętnościami a wystawia drwali. Dwóch lewych obrońców, chłopa z Lotwy, Gejosa itd itp.
4 marca 2020, 22:50 / środa
A kto miał zagrać na stoperze, jak Kubicki może grać po 50 minut w meczu?
4 marca 2020, 22:53 / środa
na stoperze grał Kobryn, niech Lotysz gra na stoperze ale nie w środku pola gdzie jakieś umiejętności trzeba miec
4 marca 2020, 22:57 / środa
A Makowski jakie ma umiejętności do grania w środku? On tak chaotycznie biega i chce naprawiać swoje błędy i wychodzi to jeszcze gorzej. Lata jak wariat i co chwile macha łapami. Żal patrzeć.

Ten zespól nie rozwija się pod okiem trenera. Granie na aferę, obrona od pierwszej minuty. Szkoda słów bo każdy widział jakie to bagno.
4 marca 2020, 22:58 / środa
Jak sie was czyta to ja nie wiem czy wy znacie sytuacjie klubową, czy tylko patrzycie na ten klub względem wyników i gry.
Zal patrzeć na wasze wypociny którymi obwiniacie gre, zawodników i trenera.
Wina zawsze jest wyżej.
4 marca 2020, 23:05 / środa
Dostajemy w tym sezonie przeważnie w pizdę w drugich 45 minutach. Od Śląska, od Legii, od Amiki. Prawie od Korony i Piasta, gdzie cudem udało się utrzymać pozytywne wyniki. O remisie z kurwami w Gdyni nawet nie chce wspominać. Tu leży problem. A najgorsze że coraz szybciej ten proceder się odbywa. Kiedyś to była 75 później 70 teraz jest to już 55.
4 marca 2020, 23:10 / środa
Chyba właśnie trener Stokowiec osiągnął swój sufit.Nie trafił ze składem.Znowu.
4 marca 2020, 23:13 / środa
Kurwa czytam i oczom nie wierze.....sami kurwa znafcy futbolu i taktyki jebani Uefa pro a umiom gówno..ja pierdole ..ledwo może przemkniemy z licencja..kasy brak..(dzieki naszemu zbawcy i wybawcy ktory do tego gówna doprowadził naszemu najlepszemu Prezesowi.)pan trener jedzie na zgrupowanie bez 7 podstawowych graczy..... z juniorami i tak zaczyna sezon w miedzy czasie dostaje co wpadnie z wyprzedaży...chuj ze to może bez formy ze nie rozbiegane ze nie nadaje sie na 90 minut ..sztuka jest sztuka ...coś tam z tego składa ale do tego potrzeba czego kurwa znafcy ....CZASU ....ale nie MY tu gramy o mistrza ....kurwa jakie trzeba mieć zryte berety....no ja pierdole a idźcie w chuj ...
4 marca 2020, 23:13 / środa
@gome
To niech nie wychodzą na boisko, rozwiążą umowy i po co ciągnąć to w ten sposób? Tylko ludzi w chuja robią jak zwykle. Umowy piłkarzy są zabezpieczone tak dobrze jak w żadnym innym zawodzie. Kasę dostaną, choćby klub miał spłonąć do gołej ziemi. Jak chce im się na tyle żeby przez całe okno transferowe nie zmienić klubu, z takiego który jest tak fatalnie zarządzany to niech się ogarną albo w jedną albo drugą stronę.
4 marca 2020, 23:14 / środa
10 lat czekałem na ten dzień. Dzięki Ci Stokowcu ,że chociaż na ostatnie 15min wystawiłeś mój skład! Rudy uparciuszku ,mogę nie pisać na forum ,niech cały splendor idzie na Twoje konto , zadzwoń to Ci ustawię skład za free , bo Twój pomysł na pierwsze 75min to szczyt kurwa żenady! Przejebałeś nam w pojedynkę ten mecz! Masz dla mnie pomaranczową kartkę ,mocno pomoranczową. Gdyby skład ,który kończył zaczął ten to po szybkim 2:0 byś sobie grał te swoje chujemuje szesciu obronców i trzech defensywnych pomocników może byś nie zdążył zjebać.
Wkurw straszny, jeden winny
4 marca 2020, 23:17 / środa
Rozpierdolilo się wszystko jak domek z kart i niestety ten mecz idealnie to obrazuje. Ktoś powyżej wspomniał przegrana z legią na Traugutta 2-3 która pamiętam jak dzis. Chyba w 15 minut wcisnęliśmy 2 bramki grając Buzałą Rogalskim i Wolakiewiczem. Dziś po kilku latach na własnym stadionie nie potrafimy oddać nawet celnego strzału. Wina jest na górze ? Oczywiście po części jest. Ale jednak trener pozorant Stokowiec jest jeszcze bardziej winny. Straciliśmy połowę składu : Sobiech Łukasik Wolski Peszko Haraslin Augustyn. Nagle pojawia się zaciąg chuj wie skąd gdy już rozpoczyna się sezon. Panie Stokowiec miej pan jaja i stojąc na tej konferencji powiedz wszystkim co do kurwy się wyprawia a nie mydlisz nam oczy. Kolejny stracony sezon przez niegospodarność i kretynizm mendziarowski. Mimo wszystko to co dziś zobaczyłem to jest paranoja. Wyszliśmy od początku się bronić tylko po co ??? Co dawałby nam ten jeden zasrany punkt dowieziony do końca spotkania po 5 słupkach i 20 paradach kuciaka ? Gówno by dawał. Ale przejebany mecz 3-5 po ofensywnej grze tak jak to było na T29 dawałby nadzieję że coś tu jeszcze się może zmieni. Owszem zmienia się na gorsze przez milczenie Stokowcs który jest sterowany i bojac się o posadę nawet jak mu madziara Dawidowskiego i Cetnara ściągnie z emerytury to ich wystawi i piwie jest ciężko ale gramy tym co mamy. Litości kurwa niech ktoś wstrząśnie tym prywatnym folwarkiem bo to za chwilę jebnie na amen!!!!!
4 marca 2020, 23:18 / środa
edwin 100 % racji. Co mu szkodziło wystawić ofensywną "11" ? Chociaż pare akcji byśmy zobaczyli. Współczuję Flavio bo przez pierwsze 70 min mógł tylko ręce rozkładać. Wyprowadzanie piłki w naszym wykonaniu to był szczyt kabaretu. Oczywiście, że jest tragedia w klubie, brak kasy bla bla bla... ale spokojnie była dziś opcja iść z Legią na wymianę ciosów.
4 marca 2020, 23:19 / środa
w czerwcu i tak jebnie...
4 marca 2020, 23:21 / środa
Panie Stokowiec...dość mam oglądania tej parodii futbolu.
Strateg kurwa jego mać.
Chcę widzieć grę DO PRZODU.
Chcę by Lechia grała choć w 50% taki futbol jak na Amica.Atak,atak,atak z furią w oczach.Chce widzieć STRZAŁY na bramkę....nie proszę o 40...wystarczy choć 10 w przeciągu całego meczu...za dużo kurwa wymagam?!
4 marca 2020, 23:40 / środa
Nie można odmówić drużynie chęci zremisowania tego meczu. Pracowali na to solidnie, po sprezentowaniu bramki Ległej, ruszyli tyłki do przodu. Jednak argumentów mamy mniej, stąd o szczęśliwy finał nie było łatwo. W Poznaniu broniliśmy się bardzo heroicznie ale było 6 strzałów, teraz 3. Aby oddać strzał potrzeba tego łańcuszka podań. Nie można go przerwać a u nas tych słabych ogniw na tej drodze jest po prostu za dużo. Nawet Flavio spektakularnie sp.. piłkę meczową, chociaż podanie od Żyda było znakomite. Bardzo dobrze zagrał Kuciak, wyróżnili się na plus Mladenowicz ( niepotrzebnie się zagotował ale też kartkę dostał moim zdaniem niesłusznie. Faulu nie było ale i dopominania się o niego też nie) i murzyn. Patrzę na niego i widzę... ginga. Czego nam brakuje? Przede wszystkim Piłkarzy. Choćby 2 umiejących przytrzymać piłkę, kiwnąć przeciwnika i podać w takie miejsce, aby to nasz piłkarz dochodząc do takiej piłki nie był od razu blokowany a mógł rwać od razu do przodu. Reszta tych, którzy grają i oddają serce dla drużyny, wyglądałaby od razu dużo lepiej. Tak jak i cała nasza gra.
Pochwalę jeszcze Makowskiego. Wiem,to wymachiwanie rękoma i zamiast szukania kontaktu z przeciwnikiem to po stracie piłki faulowanie wygląda kiepsko ale w tym meczu dźwignął ciężar. Nie jest to mój ulubieniec i wiadomo, że nie pociągnie gry ale dziś nie zawiódł.
Co do taktyki Stokiego: gra była paskudna, że aż zęby zgrzytają, ale on jest trenerem i na czymś tam opiera swoje kalkulacje. Uznał, że otwarta gra przeciw Ległej jest zbyt ryzykowna. Nie dowiemy się już, czy taka diagnoza była niewłaściwa. Przegraliśmy, ale mieliśmy 2-3 razy farta ( on był potrzebny) i gdyby krawaciarze nie wynajęli dodatkowo Pietrzaka, zwycięstwo nawet po ultradefensywnej ale skutecznej w obronie pierwszej połowie było w tym meczu realne. Teraz na 5 kolejek przed rozdziałem na grupy bardziej potrzebujemy punktów niż pochwał za dobrą i otwartą grę. Nie znam żadnego trenera na świecie, który na silną drużynę rzuci ofensywny skład i postawi wszystko na jedną kartę zaczynając mecz od 0:0
4 marca 2020, 23:43 / środa
Panowie, drużynę to my mieliśmy w zeszłym sezonie...Czego tu oczekiwać, jeżeli taki Tobers ma plac. Nie odmawiam mu ambicji, młody to chłopak przecież, nawet tam coś był widoczny. A taki Pietrzak, to już nie bardzo.No i popisał się asystą drugiego stopnia, de facto rozpoczął bramkową akcję przeciwnika. Co to kurwa za moda, jesteś na ich połowie i podanie do tyłu? No i co tu dużo gadać, jak odważniej zaczęli grać trochę przed 80 minutą. Legła nawet wczesniej nie napierdała a chciala wprost wejść do bramki z piłką, co w sumie zrobiła.
Ech..trzeba to przetrawić. Do derbow jeszcze chwila, ale po drodze jeszcze kilka gier.
Tylko Lechia!
4 marca 2020, 23:45 / środa
lufate_

Naprawdę napisałeś "Gejosa"? Naprawdę...?
4 marca 2020, 23:48 / środa
Sorry że piszę post pod postem ale co najbardziej martwi że przed nami mecz derbowy z kurwa która ma noz na gardle. Tak dramatycznej sytuacji kadrowej nie było dawno i nie chodzi mi tutaj o umiejętności ale o podejście zawodników do tak świętego spotkania. Jaki sens ma ściąganie gościa na półroczne wypożyczenie bez opcji wykupu ??? Jak taki gość ma chociaż 1/10 serducha i poświęcenia wyłożyć za klub i miejsce w którym się znajduje ??? Stokowiec nie potrafił wymówić poprawnie niektórych nazwisk tych co przyszli. Jego pupilek Gajos to patologia pilkarska. Jak na takich szrotach mamy cokolwiek zbudować. Murzyna też po pół roku oddamy z powrotem a nasz klub jest tylko po to by gość z rezerw Benfici łapał minuty w seniorskiej piłce. Kiedyś przed derbami warto by ich było odwiedzić na treningu ale teraz zaciąg najemników nawet nie ma jeszcze pojęcia w jakim klubie się znaleźli a co dopiero ile znaczą dla nas derby. Stokowiec pokaż że masz jaja. Składając rezygnację uświadomilby nas że tu już nie ma nawet czego sprzątać i zachowałby twarz a tak z bohatera stajesz się największym przegranym tej chorej poniemieckiej układanki.
4 marca 2020, 23:53 / środa
Duch_LG poniosło mnie i wyszło żenująco. Przepraszam forumowiczów
4 marca 2020, 23:57 / środa
@Lille Nie wiem czy nie ma takiego trenera, ale ja bym się założył o dużą kasę ,że bym dziś tę Legię rozpierdolił , gdyby dali mi ustawić skład i taktykę.A za to ,że wyglądałoby to dużo lepiej niż dziś to głowę bym dał.
I tu nie ma żadnego cudownego daru , bo większość kibiców nawet na forum przed meczem pisała ,że jedyną szansą jest ofensywa, wszyscy oglądamy tych samych zawodników , jeden się obsra , inny nie , taka jest prawda.
Jak w ogóle można taki skład wystawić , który sam w sobie nie daje żadnych szans na cokolwiek z przodu? Gra na 0:0 - marzenie rywala w stylu Legii.

ps. te wszystkie gadki mityczne ,że nadchodzi w czerwcu koniec Lechii? Słucham konkretów? Bez nich tylko szkodzicie!
5 marca 2020, 00:00 / czwartek
Nawet nie ma co komentować...przez 80 minut nie istnieliśmy piłkarsko. Legia grając na pól gwizdka robiła co chciała na boisku. Nie ma żalu o porażkę bo oni maja po prostu o wiele lepszych piłkarzy ale jest żal i wkurw za styl tej porażki...niestety obecny stan to w znacznej mierze pokłosie sytuacji w klubie. A powiedzieć, ze jest chujowa to...jak nic nie powiedzieć. Oby udało się do końca dograć sezon ale co dalej?
5 marca 2020, 00:08 / czwartek
Wracając z meczu słyszałem od starych kibiców komentarze - mamy w Lechii poziom
1 ligi . Nie będę kopał leżącego ale cel Stokowca przeszedł w zeszłym roku do historii
i dzięki ci i stop . Daj miejsce innym ale nie hanysom , i tym podobnym wynalazkom . Tu musi być haryzmatyczny i o krwi w odcieniu zieleni trener o zimnym pólnocnym wyrachowaniu . Panie Puszkarz, Gładysz czy Jastezębowski - dajcie pomysł na dyrygenta , please . Co do zarządu - nie sądzę by podcinali gałąź ... itd
5 marca 2020, 00:09 / czwartek
ale kurcze konkretnie o sytuacji w klubie bo dostajemy kasę od canal+ , za puchar , od miasta , od sponsorów - w sumie to nie są raczej małe pieniądze. Do tego sprzedaż Haraslina, oprócz tego się słyszy, że Lechia nie płaci a mimo to przychodzi taki Zwoliński czy Pietrzak (ktory już miał przewalone w Wisle) . Skoro wszystkim jest tak źle to czemu tu dalej grają ? I nikt nic nie powie , a trener firmuje to swoim nazwiskiem.
PS. Wypowiedź Stokowca po meczu... :(
5 marca 2020, 00:09 / czwartek
@misiu
Co ma jebnąć w czerwcu?

Z pozytywów - Ze Gomesowi piłka przy nodze nie przeszkadza
Teraz przed nami już tylko drużyny grające porównywalną z naszą obecnie piłkę
5 marca 2020, 00:10 / czwartek
Dodam tylko tyle ,że personalnie obecnie w tej lidze to skład najsilniejszy ma Legia , potem Lechia , a potem długo, długo nic i pojawia się Amica z Cracovią. Dużo mocniejszy jest ten skład niż rok temu i nie wiem czemu mamy oglądać takie męczenie buły. Słusznie zauważyliście ,że kontrakty piłarze mają zabiezpieczone tak czy srak i tym bardziej mamy prawo wymać zwycięstwa za zwycięstwem i to nie wymęczonego!
5 marca 2020, 00:38 / czwartek
Mi się mimo wszystko gra Kobryna podobała. W pierwszej połowie pewniejszy i mniej elektryczny niż Maloca, ogólnie dość dobra gra.
Ze Gomes po tym co pokazał, klasa naprawdę wysoka. On i Afgan mają niezły potencjał by rozmatowywac obronę.
5 marca 2020, 00:52 / czwartek
Witam wszystkich.
Tak już na chłodno po meczu a po paru głębszych czystek wody:-) Byłem na meczu i na własne oczy oglądałem nieporadność naszych "kopaczy" jak w 1 połowie mieli duże trudności wyjść z piłką z własnego pola karnego. Zapytam się wszystkich oglądających ten "mecz", czy nasi "kopacze" oddali choć 1 (słownie jeden) celny strzał na bramkę? Ja takiego nie odnotowałem. Tak na koniec podsumowując ten "żałosny mecz": Strach się bać.
5 marca 2020, 01:05 / czwartek
Potencjału Afgana dopatrywałbym się jedynie w chęci grania. Niestety nie widzę niczego więcej.
Murzyn to zupełnie inna sprawa. Jego walory to gibkie ciało. W tym aspekcie przypomina mi Pelego. Gdyby miał połowę jego umiejętności, to … Portugalce będą mieć z niego wiele radochy. Warto spróbować, aby i u nas odpalił. Przy takiej zachowawczej grze jak dzisiaj, braku celnych podań do przodu to będzie trudne. Jest jednak nadzieja, bo on sam z siebie szuka kontaktu z piłką.
A co pytania MT83: nie pocelowali ani razu i to nie rokuje na przyszłość ale ile celnych strzałów oddała Legła ? Co najwyżej kilka w tym 2 z wystawki Pietrzaka i Malocy.
5 marca 2020, 01:16 / czwartek
A mnie się najbardziej z nowych widzi Tobers. Jak na tak młody wiek i przejście ze słabszej ligi i od razu jechanie po 90min na dzień dobry to ma przed sobą wielkie granie na środku pola. Nakrywa czapką Gajosa i Makowskiego. Bije od niego spokój, dobry przegląd pola, będą z niego ludzie.
5 marca 2020, 03:16 / czwartek
Do momentu wejścia Gomeza nie istnielismy , naprawde musimy robić w majty zawsze przed Legia zamiast spróbować ją skarcic? Ostatnie 10 minut pokazalo ze wcale nie, nagle po wejsciu graczy ofensywnych zamiast siedziec we wlasnym polu karnym jak podczas biegunki na sedesie zaczelismy atakowac i widac bylo ze Legia sie gubiła. Po co grac tylko obrona caly mecz skoro rywal jest silniejszy gdybysmy grali Gomezem od pierwszej minuty i Flavio mialby z kim rozgrywac piłkę, to założę się ze wynik bylby odwrotny. Ale Stokowiec woli taktyke wystraszonego kurczaka i dlatego jest jak jest.
5 marca 2020, 05:32 / czwartek
Szanowny panie szkoleniowcu
Tylko za dzisiejsze ustawienie druzyny ktora wykonala polecenia
w 100% powinienes zostac szkoleniowcem roku
Na wlasnym stadionie, przy wlasnej publicznosci dokonales prawie
cudu i przy odrobinie szczescia bylby upragniony remis
Czy nie posiadasz odrobiny honoru zeby zagrac otwarty mecz i ustawic
druzyne na calym boisku a nie na wlasnych 16 metrach
Pozwol im jak maja przegrac zejsc z boiska z podniesiona glowa
To co zrobiles dzisiaj zakrawa o pomste do nieba a przy tym dales dowod
ze nie posiadasz wlasnej osobowosci-nastepny najemnik
PS
Fila i Makowski zlapali wirusa od Lipskiego-ten sam poziom
Mladena drapnela Korona i natychmiast zajela nie pluca a mozg
Zycze sukcesow i pomyslnej pracy w wprowadzaniu nowych teori obrony
bramki ktorych nikt w lidze nie da rady przeskoczyc
Z powazaniem laik ktory nie rozumie teori z wyzszej polki
5 marca 2020, 05:40 / czwartek
Nie obwiniałbym Stokowca przesadną winą. Połowa składu zmieniona, nowi piłkarze przyszli już w trakcie sezonu. Nie mieli żadnego zgrupowania z drużyną, zanim się zgrają to będzie końcówka sezonu dlatego sezon jest raczej spisany na straty, trzeba się skupić na obronie pucharu i na derbach. Zostały 3 mecze w Pucharze Polski, to się może udać.
5 marca 2020, 07:18 / czwartek
Trzy mecze w pucharze powiadasz?
Mistrz, amika i legła w finale (bo na półfinał amika-legła nie liczę, tego się nie da "wylosować")
Piasta oczywiście pykniemy gładko, bo w tym roku tylko z nimi wygrywamy regularnie, natomiast amikę i ległą to rozumiem, że tak na rozpędzie po wysoko wygranych derbach....
Sam nie wiem czy nie było by lepiej jak by odpuścili ten puchar i skupili się na utrzymaniu w pierwszej ósemce.
5 marca 2020, 07:29 / czwartek
No i po ptokach. Tyle można mówić o gwarancjach Stokowca o gwarancji o dobrym meczu. Odkąd chodzę na Lechię a jest to ponad 35 lat to był to najgorszy mecz trenerski takiego obesrania przed rywalem. Wczoraj miałem chęć pierdolnoć karnetem,gra aż się rzygać chciało. Taka gra by u siebie planować zremisować to zakrawa na kpinę i nie mówcie że nie można było inaczej bo jednak gra z Druzem i Czarnym i przynajmniej była jakaś chęć gry do przodu.
5 marca 2020, 07:55 / czwartek
Lechia w ostatnich 4 meczach oddała 34 Strzały na bramkę z tego 12 celnych
Przeciwko Lechii w ostatnich 4 meczach oddano 113 strzały na bramkę z tego 33 celne.
Oglądanie Lechii teraz to jest jakaś masakra, dramat. My wychodzimy na mecz żeby się bronić i ewentualnie może coś się kopnie to wpadnie. Jeszcze niech nie awansują do 8 to na mecze będzie przychodzić 3 tyś ludzie bo tego normalnie się nie da oglądać.

Staty z ostanich 4 meczy

https://naforum.zapodaj.net/f74e1cde2aaa.jpg.html
5 marca 2020, 08:31 / czwartek
Wierzyłem i byłem przekonany, że zagramy ofensywnie... ale się pomyliłem!
Pan trener Stokowiec miał jednak inny plan, plan na przetrwanie.
Z tą grą nigdzie nie zajedziemy, ucieknie pierwsza "8" i nie daj Boże puchary, oby nie!!!
I wtedy pozostanie garstka wiernych i oddanych kibiców LECHII!
Nie cierpię tego stadionu, TRAUGUTTA WRÓĆ!!!!
5 marca 2020, 08:41 / czwartek
Najbardziej żal mi tych naszych chłopaków, którym bezjajowiec każe grać tak, że lepiej, żeby nie wychodzili z szatni. W każdym meczu jest to samo, czyli obrona wyniku po strzeleniu bramki - tutaj jest postęp, bo bronili bezbramkowego remisu, u siebie. Przy bezjajowcu żaden z tych piłkarzy ani się nie sprawdzi, ani nie wypromuje, co najwyżej skompromituje.
Nie mówiąc już o kibicach. Garstka najwierniejszych przyjdzie zawsze, ale większość nie będzie miała ochoty oglądać drużyny, która wychodzi na boisko tylko po to, żeby przeczekać mecz.

Słowa bym nie powiedział, gdyby przegrali 0:5, ale po wymianie ciosów.

Niestety, potrzebujemy trenera, który ma w życiu coś do osiągnięcia i coś do udowodnienia. Bezjajowiec zdobył z Lechią Puchar Polski i na tym koniec jego ambicji.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.011