Gdańsk: sobota, 4 kwietnia 2020
FORUM
Podstrony:

Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk (sobota) 07.03.2020 g 17:30

strona 1/3

5 marca 2020, 13:52 / czwartek
Dobra jedziemy dalej, nikt nie zakłada nowego tematu to może ja spróbuję po raz pierwszy. Po wczorajszym blamażu proponuję spiąć tyłki i tylko 3 pkt z kretami, Flavio z główki i Ze Gomes z woleja z 16 metrów.
Obowiązkowo Ze Gomes od początku.
Rywal bez Kopacza, który pauzuje za żółte kartki.

Tradycyjnie obsada :
Zagłębie Lubin – Lechia Gdańsk, 07.03 (sb), 17:30, Paweł Gil (Lublin)
VAR : Tomasz Musiał (Kraków)
5 marca 2020, 18:48 / czwartek
Zagrożeni wykartkowaniem się przed derbami : Kubicki, Flavio, Maloca, Gajos. Mladenovic jak wiadomo już - nie zagra. Biorąc pod uwagę, że gramy największy piach w lidze obecnie, mamy dodatkowo pucharowy mecz w tygodniu zdesperowane świnio śledzie mogą nas spokojnie pierdolnąć. Obym się mylił.
6 marca 2020, 23:00 / piątek
Czy nasz trener znów się obsra? Chociaż w meczu z Zagłębiem obojętnie jaką taktyką zagramy możemy wygrać, co utwierdzi trenera w słuszności obranej przez niego koncepcji.
6 marca 2020, 23:40 / piątek
Uważam, że Stokowiec woli ostatnio grać na wyjeździe niż w Gdańsku.

Zauważcie:

- mecz we Wrocławiu - po ubytkach z drużyny nikt nawet funta kłaków na Lechię nie stawiał ( poza największymi optymistami). Przecież gdybyśmy przegrali, to dałoby się to wytłumaczyć wąską kadrą. Co zrobił trener? Ustawił drużynę na obronę i szybkie kontry...przyfarciło i niemal wygraliśmy...

- mecz w Kielcach - jedziemy do najsłabszej drużyny w lidze (mimo miejsca w tabeli uważam, że ŁKS i rybiogłowi są piłkarsko lepsi) i co? Scyzoryki poza początkiem meczu cisną nas jak cholera, oddają koło 30 strzałów na naszą bramkę ale jakimś fartem Gajos (o ironio!!!!) daje nam 3 punkty..

U siebie to kuźwa jednak trzeba grać bardziej otwarcie a widać, że nasz trenejro średnio to lubi...

Dlatego jestem umiarkowanym optymistą przed meczem z kretami. Oni na razie są pod formą i na naszą obronę Częstochowy może to być za mało...a może a noż widelec Gajos zamiast Łukasika przyłoży z przewrotki.

Mecz bardzo istotny z punktu widzenia walki o 8.

Jak dla mnie - obojętnie czy będziemy w górnej połówce, czy w dolnej - po podziale powinniśmy przynajmniej w 50% ogrywać młodzież. Mistrzem i tak nie zostaniemy w tym sezonie, w puchary wierzą najwięksi optymiści (po ostatnim "pokazie" z legła). Spaść też nie spadniemy. Więc trzeba dać więcej szans Urbańskiemu, Kałuzińskiemu czy Dymerskiemu. Tak często robili paprykarze i dobrze na tym wychodzili.

Jutro obstawiam 2-1 dla nas po bramkach Haydaryego i Flavio z karnego.
6 marca 2020, 23:53 / piątek
Krzyżak, podasz minuty bramek? Wiesz może ile będzie rożnych?
6 marca 2020, 23:58 / piątek
Kurcze minuty to ciężko będzie ;)
Rożnych? Dla kretów w chuj dla nas kilka....
7 marca 2020, 00:00 / sobota
ok, to tak postawię. Jak przejebię, to oddajesz kasę, ok?
7 marca 2020, 00:47 / sobota
Ostatnio miałem niezłą passę u buka...ale nie gram za wysokie stawki. Gram na Stokowca - asekuracyjnie ;)

Jest wątek meczowy, można pogdybać - niekoniecznie obstawiać u buka. Ja jutro Lechię chyba odpuszczę, bo po "wyczynach" z ległą serce mówi jedno a rozum co innego.

No może ewentualnie over 2,5....
7 marca 2020, 06:42 / sobota
Wie ktos, czy ktoremus z nowych imigrantow, poza Afganem, polepszyly sie juz markery w moczu na tyle zeby mogl wyjsc w pierwszej 11., czy wciaz tylko ostatnie 15-30 minut?
7 marca 2020, 09:00 / sobota
Cracovia przegrała, Lech, Piast i Pogoń grają na wyjazdach odpowiednio z Wisłą, Legią i Rakowem, więc zwycięstwo w Lubinie obowiązkowe.
Jak dogonić czołówkę to teraz, tym bardzie, że ze śledziami mamy zamiar dopisać Lechii kolejne 3 punkty.
My wierzymy !!!
Stoki obsrałeś się z Legią, teraz nie możesz nam tego zrobić.
7 marca 2020, 09:23 / sobota
Mecz o 6 punktów w kontekście walki o 8, którego nie można przegrać. To oznacza kolejną obronę Częstochowy w wykonaniu Stokowca. Wróci Nalepa, pani z członkiem w ustach jest cienka, więc może uda się dowieźć 0-0.
7 marca 2020, 10:09 / sobota
Chuje w dupie chuje w gębie to sosnowiec jest zagłębie! Trzeba wygrać ten mecz.
7 marca 2020, 10:12 / sobota
A sorka to Lubin :D
7 marca 2020, 12:08 / sobota
Obstawiam że Stoki poprosi o azyl w Lubinie po przegranej w 94 minucie.
7 marca 2020, 12:28 / sobota
Zaraz po meczu w Lublinie gramy mecz o stawkę, który może uratować ten sezon. Potem w niedzielę mecz derbowy. Nie widzę więc sensu, żeby w dzisiejszym meczu wystawiać po raz kolejny sześciu obrońców, katować nas taktyką "kontroli meczu" i "zero strzałów". Dajże szansę Stokowiec Ze Gomezowi, Saifowi, Zwolińskiemu. Ustaw ich ofensywnie, wypróbuj coś nowego. Może coś odpali, może coś zatrybi i w najważniejszych meczach sezonu, które nas czekają, pozwoli osiągnąć korzystny wynik, na przykład takie 4-0 z bezdomnymi.

Jeśli dzisiaj mamy znów przez 90 minut oglądać to samo, co w meczu z Legią, czyli 40 strzałów na Kuciaka, który w końcu coś puści, brak jakiejkolwiek pomysłu w ofensywie, to w meczu z Piastem będzie to samo. I w meczu ze śledziami też. A jak wtedy, Panie Stokowiec, będziesz się tłumaczył? Że ta sama taktyka, którą z uporem maniaka stosujesz, nadal nie przynosi efektów? I kogo to będzie wina? Pietrzaka, który zagrał na skrzydle, a lepiej czuje się w obronie, czy Pana?
7 marca 2020, 15:09 / sobota
Jesli dziś znowu oddamy pole tak jak to bywa w ostatnich meczach to niestety nic nie ugramy. Nie można jechac na farcie lub liczyć ze Dusan zaliczy kolejny mecz życia.
Dziś próba generalna przed PP i derbami.
Zobaczymy.

TYLKO LECHIA!
7 marca 2020, 15:21 / sobota
Krótko: Chciałbym zobaczyć taki skład:
--------------Kuciak
Fila - Maloca - Nalepa - Mladenowić
---------------Tobers
Hajdary --------Kubicki -----Conrado
------------Flavio -- Ze Gomes
7 marca 2020, 15:59 / sobota
No to moje

Kuciak
Fila Nalepa Maloca Conrado
Kubicki Tobers
Afgan. Sajef. Ze Gomes
Flavio
7 marca 2020, 16:03 / sobota
Michalik i Lipski w wyjściowym. Cycki opadają
7 marca 2020, 16:04 / sobota
kur... ten uparty trener znów swoje... Michalik, Tobers na środku pomocy, najlepszy strzelec na ławce, Lipski. Nawet jak wygramy to będzie to wyglądało słabo. Czerwona kartka ode mnie.
7 marca 2020, 16:05 / sobota
No to mamy Lipskiego i Mihalika od pierwszej... Będzie się działo!
7 marca 2020, 16:08 / sobota
Stokowiec nie pali na gary !
Coraz bardziej martwią mnie jego decyzje personalne :/
7 marca 2020, 16:09 / sobota
Edwin spoko skład... dałbym jeszcze Zwolinskiego zamiast Tobersa
7 marca 2020, 16:10 / sobota
Z drugiej jednak strony , przed nami dwa bardzo ważne mecze i trzeba rotować składem.
Zobaczymy co z tego będzie.
7 marca 2020, 16:12 / sobota
Ja pierdole :D. Co za uparty typ, musi być najmądrzejszy
7 marca 2020, 16:15 / sobota
Ratować składem po 5 meczach .. już zmęczeni czy zakładamy, że mogą się zmęczyc celebryci?
7 marca 2020, 16:22 / sobota
Dla mnie ten skład to jest kolejny sabotaż ,albo faktycznie nic nie kumam. Wierzę ,że mimo takich dziwacznych personaliów się uda wygrać ,ale jeżeli nie?
7 marca 2020, 16:24 / sobota
A mi się ten skład nawet podoba
Kubicki , Flavio zagrożeni absencją na mecz z kurwami Najważniejszy mecz rundy
Flavio musi te kurwy dojebać , nawet kosztem dzisiejszego meczu
Trzeba zachować to co najlepsze , bez zbędnego ryzyka z kolejnymi absencjami
No ale to tylko moje zdanie
7 marca 2020, 16:28 / sobota
Ok. Flavio , Kubicki to jest argument? A Afgan , Ze Gomez , Saief na ławie a Michalik i Lipski na boisku ? Dobra , trzeba poczekać na mecz. Ave Lechia 0:3 po hattricu Michalika i trzech asystach Lipskiego
7 marca 2020, 16:31 / sobota
Mihalik po swoich cudownych występach nie powinien być na ławce, a co dopiero w pierwszym składzie.
7 marca 2020, 16:49 / sobota
Lipski za Gajosa... Czyli dalej w 10 gramy można rzec, że na 12.
Pietrzak piękną asystą dał trenerowi argument że warto na niego stawiać.
No i ten Mihalik. Za co kurwa? Czy trener też nie dostaje pieniądzy i mści się... Tylko no właśnie na kim, przecież mendziara ma w dupie wynik.

Więc z tymi 10 to trochę mnie poniosło.
7 marca 2020, 16:51 / sobota
Witam wszystkich

Myślę że nasz Trener ma największą wiedzę o danym piłkarzu i wystawia optymalny skład. Oczywiście bierze też odpowiedzialność za skład i taktykę. Myślę że po bramce Mihalika z przewrotki wejdzie za niego Ze Gomes i będzie 3:0 dla naszych orłów:-) Hej... Hej... Hej BKS... GDAŃSKA LECHIA NAJLEPSZA JEST!!!
7 marca 2020, 16:53 / sobota
Na znak protestu kibicowanie przed TV rozpoczynam od 16 minuty :-)
Czekam na wybuch talentu Lipskiego :-)
7 marca 2020, 17:04 / sobota
Stoki rotuje składem, trójmecz rozpoczyna trochę zaskakująco, skład na Puchar może być optymalnie najmocniejszy a pózniej już derby, zobaczymy co z tego wyniknie.
7 marca 2020, 17:20 / sobota
Można poprosić o jakis link do meczu?
7 marca 2020, 17:20 / sobota
Ewidentna rotacja przed tym co czeka nas w przyszłym tygodniu. Czy wypali? Zobaczymy,
Haydary niech wejdzie na ostatnie 20-30 minut, sprinty na skrzydle to może być niezła opcja na podmęczonego przeciwnika (o ile nie mamy w planie obrony Częstochowy).
7 marca 2020, 17:21 / sobota
Co do ratowania składem to Tobers gra szósty mecz w pierwszym składzie. Często jest tutaj chwilowy, co widzicie w tym piłkarzu - dla mnie walczy ale dość mocno drewniany, na pierwsze ligę bardziej.
7 marca 2020, 17:22 / sobota
Ten skład to jest jakiś sabotaż.
7 marca 2020, 17:26 / sobota
ma ktos zajechac linka gdzie obejrzymy mecz?
7 marca 2020, 17:28 / sobota
7 marca 2020, 17:40 / sobota
Lipski mistrz!
7 marca 2020, 17:41 / sobota
Kurwa Lipski, ten zajebany paralityk... mogło być 2:0 i spokojny mecz
7 marca 2020, 17:44 / sobota
Czyli nie wybuchł ;-)
To nie jest śmieszne. Czy on gra z obiema złamanymi nogami ?!
7 marca 2020, 17:46 / sobota
znów to samo... zero agresji cofka na 30 metr
7 marca 2020, 17:48 / sobota
Ja pierdole...Kobryń
7 marca 2020, 18:10 / sobota
Wszyscy we własne pole karne - dobra taktyka. StokowiEC nawet radość z piłki zabrał Liverpoolowi
7 marca 2020, 18:13 / sobota
zabrałby *
7 marca 2020, 18:13 / sobota
To co Kuciak zrobił przy karnym to już kpina.
7 marca 2020, 18:16 / sobota
Jak zaczynają grać - strzelają i prowadzą. Po czym przestają grać i przeciwnik wyrównuje. Ciekawe, jak długo jeszcze. Co za mecz.
7 marca 2020, 18:23 / sobota
Ha, ha no nudno nie jest. Jazda Lechijko!
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.290