Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Lechia Gdańsk - Arka Gdynia (niedziela) 31.05.2020 17:30, derby Trójmiasta

strona 1/6

7 marca 2020, 19:29 / sobota
W przyszły weekend gramy najważniejszy mecz rundy !
Dla mnie nie liczy się czy zagramy pięknie czy wyjdziemy na boisko w 10 obrońców - Musimy WYGRAĆ i to jest priorytet na to spotkanie.
Jak wszyscy wiedzą z naszej strony zabraknie Mladena którego mam nadzieje godnie zastąpi Pietrzak.
Kurwy w derbach poprowadzi nowy trener - Rogic uciekł z Gdyni po dzisiejszych zawodach.
Niewykluczony jest powrót Ojrzyńskiego wiec można spodziewać się młócki na boisku.
Dodatkowo nie zagrają Zbozień i Deja.
Wszyscy na stadion !
Trójmiasto do Lechii należy !
8 marca 2020, 11:15 / niedziela
Nie pisz o 10 obrońcach, bo jeszcze Stoki to przeczyta ...
Mamy grać i wygrać, tak słabych śledzi nie było od dawna, mamy ich na patelni.
4-0 po hattricku Flavio i przewrotce Lipskiego.
8 marca 2020, 13:47 / niedziela
Mecz ze śledziami musimy wygrać nie tylko ze względu na podtrzymanie Tradycji, ale dla zapewnienia sobie utrzymania w przypadku spadku do dolnej połówki.
Niby na papierze czołowy skład w lidze, ale rzeczywistość okazuje się bezwzględna.
Król jest nagi...
8 marca 2020, 14:12 / niedziela
Marek o jakim spadku piszesz ?
Liga w tym roku jest tak słaba, że trochę ambicji, zwykłych chęci i podstawowe umiejętności wystarczą nawet na medal.
Zwycięstwa z Arką, Górnikiem i Cracovią, ewentualny remis w Szczecinie i wracamy do gry !
My wierzymy !
8 marca 2020, 14:16 / niedziela
Chyba pite było wczoraj
8 marca 2020, 15:11 / niedziela
@LL

"Zwycięstwa z Arką, Górnikiem i Cracovią, ewentualny remis w Szczecinie i wracamy do gry !" - za Moniza byłbym tego pewny, za Stokiego już niekoniecznie.

Odnośnie: "Liga w tym roku jest tak słaba, że trochę ambicji, zwykłych chęci i podstawowe umiejętności wystarczą nawet na medal." - na podstawie wczorajszego składu:
- ambicja - Kuciak, Nalepa, Conrado
- umiejętności - Maloća, Pietrzak, Kubicki i... Mihalik, co mnie bardzo zaskoczyło
- chęci - reszta - chęciami jest piekło wybrukowane

Wiem, są jeszcze ambitni Alomerović, Flavio i Mladen oraz z umiejętnościami Gajos, Ze Gomes i ewentualnie Haydary.

Na chwilę obecną - przy minimalizmie Stokiego - nadal uważasz, że to wystarczy na medal?
8 marca 2020, 15:24 / niedziela
Marek uspokój się. Z tymi umiejętnościami Gajosa to zaszalałeś.
8 marca 2020, 17:35 / niedziela
Jeśli Gajos...to tylko p.Janusz Ikona Polskiej sceny
Zamiast paralityka Lipskiego , tylko Romuald Lipko , nawet gdzieś z nieba
No ale...Nie mieszajmy dwóch różnych systemów walutowych.
8 marca 2020, 19:42 / niedziela
Marek, pożyjemy - zobaczymy.
Zdaję się, że co mecz śpiewamy " my wierzymy".
Jeśli z góry zakładasz, że nie wyjdzie, zostań w domu.
8 marca 2020, 19:48 / niedziela
Jak dla mnie to mogą się w 11 ustawić w polu karnym i wypierdalać piłki na oślep, byleby się skończyło 1-0 dla nas. W spektakularną grę i wysokie zwycięstwo, pomimo słabej formy śledzi nie wierze.
8 marca 2020, 20:13 / niedziela
Tak co mecz śpiewamy "my wierzymy tylko w BKS..." a nie kurwa w Lipskiego, Gajosa czy innych najemników. Dla mnie to jest wyznanie, ze bez względu na to jak i w jakiej lidze będzie grała Lechia, zawsze będzie jedyna w moim sercu. Nawet jak mnie wkurwiają paralitycy pokroju Lipskiego... i podzielam obawy Marka. Z takim graniem możemy mieć mega kłopoty ze śmierdzielami.
8 marca 2020, 21:03 / niedziela
Gramy z druzyna, ktora gra najgorsza pilke w tej smiesznej lidze, na dodatek maja pelne gacie bo kazdy mecz przybliza ich do zlecenia z ligi a tu na forum jazda, ze mozemy miec z nimi problemy haha ja pierdole.
Wyjsc na nich jak zwykle, pozamiatac i tyle. Mamy duzo lepsza kadre od nich, duzo lepsza sytuacje w tabeli, oni sa zesrani jak malo kto a na dodatek nie wygrali z nami od chuj wie juz ilu lat, nie mowiac juz o tym, ze przepierdalaja z kim popadnie.
I nie zdziwie sie jak Gajos jebnie im brame. I to z przewrotki oczywiscie. Ten mecz to ma byc ich gwozdz do trumny.
8 marca 2020, 21:18 / niedziela
d.g. niestety, ale komercja sprawiła, że cały zawodowy sport to kasa i jeszcze raz kasa, a co za tym idzie, w klubach grają najemnicy a nie utożsamiający się z klubem ludzie.
Im bardziej jesteś bogaty, tym droższych i ... lepszych najemników zatrudniasz. Uważasz, że Nieciecza, Wronki czy inne pierdziszewo ma zdolniejszych grajków niż np. Lublin, Olsztyn czy Łódź ?
Na tęchwilę nie ma w Arce piłkarza, który wszedłby do podstawowego składu Lechii, no może Vejnovic czy jak mu tam.
Dlatego uważam, że wygramy ze śledziami i kropka.
8 marca 2020, 22:17 / niedziela
Proponuję niektórym zmienić dilera innym nie pisać po pijaku . A ostatniej grupie mam nadzieję że są kibicami Lechii ,żeby przeczytali co piszą .Pracuję z paroma śledziami i oni sami twierdzą ,że tak słabej arki nie widzieli od lat .
8 marca 2020, 22:40 / niedziela
Pewnikiem na dobrą grą w derbach i jeszcze lepszy wynik jest wyrównanie przelewami na konta piłkarzy co grają za kasę . Ci co czują "bluesa" i bez kasy będą starali się zaprawić śledzia. Spytajcie Flavio czy wychowanków Lechii .
9 marca 2020, 10:55 / poniedziałek
Ciekawą serie mamy ze szparką w ekstraklasie

WWWWRRWWWWWRR

Czyli patrząc na schemat to teraz powinniśmy wygrać 6 najbliższych derbów i po tych 6 zwycięstwach na zachęte dwa remisy ;)
9 marca 2020, 14:41 / poniedziałek
My tu gadu gadu, a pojeb wojewoda wymyśli mecz bez publiczności.
9 marca 2020, 16:20 / poniedziałek
Wojewoda,będzie miał czyste ręce bo rząd go wyręczy pod pretekstem Coronavirus,a jak jednak nie to i tak coś wymyśli.
9 marca 2020, 16:50 / poniedziałek
Dzisiaj o 17 spotkanie ministerstwa z przedstawicielami ekstraklasy czy chuj wie kogo. Kurwom uda się mecz bez publiki jak nic. Ale nie ma co, zdrowie jest najwyższym priorytetem. I zdziwibym się naprawdę jakbyśmy ta kolejkę grali z kibicami w całej Polsce
9 marca 2020, 16:53 / poniedziałek
Jakie zdrowie?? Większe zagrożenie jest w komunikacji miejskiej, dyskotekach czy wiecach wyborczych...
9 marca 2020, 17:09 / poniedziałek
Wszystko zamknąć, niech nikt nie wychodzi z domu, żadnej pracy. Zatrzymajmy gospodarkę, bo w 38 milionowym kraju paręnaście osób zachorowało na agresywniejszą wersję sezonowej infekcji dolnych dróg oddechowych.
9 marca 2020, 17:36 / poniedziałek
sezonowa infekcja dróg oddechowych... Aha

Nie no jak tak to spoko, nie było tematu
9 marca 2020, 18:00 / poniedziałek
Ogromna szkoda gdybyśmy te derby zagrali bez kibiców , obawiam się jednak , że mogą nam taki numer wykręcić.
Co prawda w Trójmieście do tej pory nie stwierdzono osoby zarażonej ale taki się Kurwom pretekst trafił , że pewnie sobie nie odpuszczą.
Trzeba czekać na info ! Może nas pozytywnie zaskoczą.
9 marca 2020, 18:09 / poniedziałek
Pub T29 też zamkną? Przecież mnóstwo Nas tam przyjdzie by oglądać Lechijke. Decyzja o zamknięciu meczu dla kibiców byłaby absurdem.
9 marca 2020, 18:16 / poniedziałek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
9 marca 2020, 18:18 / poniedziałek
Mecze LM bez kibiców przynajmniej w Paryżu. Włosi zawiesili ligę minimum do kwietnia. Szwajcarzy już od dwóch kolejek zawiesili wszyskto od 1 ligi łącznie z najniższymi rozgrywkami. Słowacja robi to samo na okres minimum 2 tygodni. A to jest dopiero początek.
9 marca 2020, 18:22 / poniedziałek
Mecz Lipsk-Tottenham z udziałem kibiców...
9 marca 2020, 18:25 / poniedziałek
Wszystko spoko, tylko co to ma dać? Trzeba by wszystkich w domach na miesiąc pozamykać. Wtedy by to miało sens, co za różnica czy ludzie się zarażą na stadionie czy w tramwaju w drodze do szkoły/pracy.
9 marca 2020, 18:31 / poniedziałek
Peuek z takimi hasłami to na wiec Biedronia zapraszam... Co do zamykania stadionów to PoPis ustawą wziął nas za mordę...
9 marca 2020, 18:32 / poniedziałek
Mi to się wydaje , że nie wiemy wszystkiego o tym wirusie.
Wszędzie trąbią , że umieralność to ok 2% i to w ogromnej większości ludzie starsi którzy borykają się z problemami zdrowotnymi.
Z drugiej jednak strony środki które są przedsięwzięte są na tyle duże , że to wszystko daje do myślenia.
9 marca 2020, 18:43 / poniedziałek
Światem rządzą ludzie starsi , oni mają też najwięcej kasy. Histeria jest większym zagrożeniem dla świata niż sam wirus, ale tak to już nie jest zabawne i trudno przewidzieć rozwój sytuacji
9 marca 2020, 19:31 / poniedziałek
Jak widać tresura w wykonaniu lewackich środków przekazu daje efekty. Na niezależnym forum Lechii domagają się zamykania kościołów...prawie nikt nie zareagował.
9 marca 2020, 19:45 / poniedziałek
Peuek jak chcesz zabłysnąć to faktycznie jak juz Ciebie podsumowano. Idź na wiec pedała. Od 40 ponad lat przyjeżdżam na Lechię i msza przed meczem to dla mnie nie tylko obowiązek. I nie wstydzę sie tego,. Nie każdy kibic musi być wierzący, ale wierzących nie obrażaj.
9 marca 2020, 19:56 / poniedziałek
d.g. zareagowałem i powiem więcej wkuuu...się na maxa tym wpisem.
9 marca 2020, 20:23 / poniedziałek
peuek - możesz rozwinąc swoją złotą myśl "lepiej niech kościoły zamkną" ???
Ciekawi mnie twój tok myślenia prowadzący do takiego wniosku.

Niedługo ludzie nie tylko zatraca zdolnośc samodzielnego myslenia, ale będą do siebie mówic hasłami zasłyszanymi w mediach.

Co do derbów, to obstawiłem w lidze Betonów 5:0 dla nas. Hattrick walnie Mihalik, dwa razy nabierając Marciniaka na ten swój zwód z przekładką, trzeciego strzeli trafiony bombą Nalepy. Czwartego strzeli samobójczą ręką Siemaszko, piątego strzeli Flavio, dlatego, że ....zawsze strzela śledziom.

TYLKO LECHIA!
9 marca 2020, 21:03 / poniedziałek
Jeżeli zapadnie decyzja,że Eksttaklasa gra przy pustych trybunach to Lechia powinna rozważyć grę przy T29,by nie generować kosztów utrzymania stadionu a przy okazji jest jeszcze trybuna leśna.
9 marca 2020, 21:31 / poniedziałek
Ciekawe czy Adaś odda pieniądze za bilety w terminie.
9 marca 2020, 21:45 / poniedziałek
Pomysl grania n T29 bez kibicow ....bajka . Jak pamietny mecz z Jagielonia ....
9 marca 2020, 21:53 / poniedziałek
Peuek zapadł się pod ziemię.

Z tym T29 to może być problem ponieważ sponsorzy zapłacili za reklamę na BA i jest chyba za mało czasu aby negocjować. Nie mówiąc już o tym, że połowa się nie zgadzi.
Ale pomysł zacny.

Jozin.
Nie wiem dlaczego ale mi najbardziej utkwił w pamięci mecz z ŁKS ŁOMŻA..
9 marca 2020, 22:10 / poniedziałek
Ostatnie derby w ekstraklasie (śledzie spadną) i zanosi się że bez kibiców...Zostaną Nam puby...
9 marca 2020, 22:38 / poniedziałek
Witam!
Po pierwsze odnośnie Korona wirusa, to zamęt jest ogromny, nawet w środowisku motocyklistów nastąpił rozłam (ma być zlot dużej ilości bikerów w maju u nas na Pomorzu) i paru jebanych lewaków zasiało taką panikę, że ból głowy - jak dla mnie za dużo nie sprawdzonych informacji z ich źródeł!
To kurwa od nich wychodzą hasła typu "ZAMKNĄĆ KOŚCIOŁY", także ten wpis już usunięty tego typa o kościołach to też walka, ich kurewska walka za wszelką cenę, jebać ich!!!!
A po drugie śledzie dostaną łomot, wygramy z nimi i tak samo jak w 1984 roku, pamiętnego czerwca i spuścimy ich w otchłań niższych lig!
Po trzecie, jak ten wojewoda zamknie stadiony na Pomorzu, to będzie kurewskie zagranie pod oklaski psiarni, ot moja mała teoria spiskowa!
A po ostatnie, czemu "anka" gdynia??? co mnie ominęło???!!!!
PS. Ja tam w LECHIĘ WIERZĘ i TO SZCZERZE!!!!
10 marca 2020, 00:55 / wtorek
Pamiętamy jak w zeszłym sezonie wyglądaliśmy w lidze po meczach pucharowych. Wyjazdy do Lubina czy Krakowa kończyły się porażkami. Teraz jednak mamy jeden dzień odpoczynku więcej, gramy u siebie zarówno w pucharze, jak i w lidze, więc dodatkowo odpada zmęczenie spowodowane podróżą. Najważniejsze, żeby w środę awansować bez dogrywki.

A w niedzielę tylko zwycięstwo, nieważne jak, wysoko, przekonywująco czy w męczarniach, muszą być 3 punkty. Oby przy udziale kibiców.

No i standardowo Flavio będzie widniał w protokole meczowym po stronie strzelców.
10 marca 2020, 10:22 / wtorek
Niejaka sobierajska została trenerem śledzi
10 marca 2020, 10:40 / wtorek
Zajebiście. I jedne i drugie derby bez kibiców Lechii. Słuszną linię mają tchórze z rządu.
10 marca 2020, 10:41 / wtorek
Na mecz wejdzie maksymalnie 999 osób ;/
10 marca 2020, 10:42 / wtorek
Derby bez publiczności.

Wg mnie nie ma to kompletnego sensu. Wirus i tak będzie się rozprzestrzeniał.
10 marca 2020, 10:45 / wtorek
Trzeba coś robić. Nie można być krótkowzrocznym i się obrażać na takie a nie inne decyzję. Dotyka to całego futbolu w Europie nie tylko Gdańska i derbów. Więc sobie darujcie te żale.
10 marca 2020, 10:48 / wtorek
Idźmy wszyscy pod stadion
10 marca 2020, 10:52 / wtorek
No bez jaj - najważniejszym mecz sezonu bez publiczności - masakra.
Niestety wojewoda chroni własny tyłek, czemu się specjalnie nie ma co dziwić.
W zakresie Kościoła - wypowiadam się jako ateista - jestem przeciwny zamykaniu kościołów (poza ewidentną epidemią, gdzie liczba zachorowań będzie bardzo duża, ale to w takiej sytuacji Kościół moim zdaniem sam podejmie stosowną decyzję), aczkolwiek zgadzam się z tym, by czasowo zlikwidować wodę święconą i dawać komunie do ręki, ale to z uwagi na bezpieczeństwo - bez skrajności.

Co do wyniku, to możliwy jest tylko jeden słuszny, tyle że ten mecz będzie bardzo dziwny, nawet oglądając go w TV - ta cisza :(
10 marca 2020, 10:54 / wtorek
Na mecz nie wejdzie nikt bo jest juz oficjalny komunikat, ze wszystkie mecze ekstraklasy do odwołania bez udziału publiczności. A co z centrami handlowymi gdzie przewijają się tysiące ludzi? Tam koronawirus nie dociera?
 
1 2 3 4 5 6
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.448