Gdańsk: sobota, 4 kwietnia 2020
FORUM
Podstrony:

Lechia Gdańsk - anka Gdynia (niedziela) 15.03.2020 17:30

strona 2/3

10 marca 2020, 10:56 / wtorek
Decyzja jest centralna a nie wojewody. Ale jeden chuj. Jeden z niewielu meczów na których ktoś coś zarabiał zresztą. Kurwa banda debiili. Niech zakażą jeździć komunikacją miejską. Kurwa.
10 marca 2020, 11:01 / wtorek
Ostatnie derby w e-klapie na lata. 999 widzów może wejść.
10 marca 2020, 11:23 / wtorek
Jaki dramat... oglądać mecz w tv, a bursztynek pusty... jebać ankę to jej wina!
10 marca 2020, 11:28 / wtorek
Piłkarze obu drużyn powinni solidarnie zejść z boiska!!!
10 marca 2020, 11:50 / wtorek
Dzisiaj rano w Radiu Gdańsk jakiś gość ( wyglądało mi to na lekarza wojewódzkiego czyli dyrektora Wydziału Zdrowia ) zapewniał, że : on też jest kibicem a derby to bardzo ważny mecz dla kibiców i że odbędzie się na świeżym powietrzu a kibice to zdrowi ludzie, bo muszą mieć jeszcze siły na to, aby niemal przez cały czas pokrzyczeć i pośpiewać, więc ten mecz się odbędzie ale później, to już mogą być ograniczenia.
No ale ta decyzja zapadła ponad jego głową.
Derby, podczas których słychać uwagi kierowane przez sztab trenerski, które niczym echo roznoszą się po pustym stadionie? Jak jakiś sparing w Gniewinie.
10 marca 2020, 12:16 / wtorek
Prośba do klubu zwrot za bilety na konto Lwów Północy!!!
10 marca 2020, 12:39 / wtorek
Szkoda, ale lepiej nie powiększać sektora Niebo
10 marca 2020, 12:52 / wtorek
Pierdolenie kolego Castorp. Otumanionym i przestraszonym narodem łatwiej się manipuluje, łatwiej przepycha prawo na mocy którego będzie można potem ścigać niewygodnych itd itp. Na grypę umiera więcej osób. Planujesz w ogóle wychodzenie z domu? To ty wykupiłeś cały ryż i makaron z mojego Lidla ? Jaki ma sens zamykanie imprez masowych skoro zamiast tego ludzie spotkają się w pubach, w których powietrze z wirusem nie wymienia się tak dobrze jak na stadionie i do których dojadą komunikacją zbiorową a w wyniku opilstwa tamże będą krócej żyli ? Bez kurwa sensu decyzja jeżeli podejmowana wycinkowo.
10 marca 2020, 13:38 / wtorek
Sam pierdolisz, poczytaj, zainteresuj się, a przestaniesz powtarzać ludowe banialuki i zakłamywać rzeczywistość. Przez m.in. takie podejście i mędrkowanie sytuacja wymknęła się spod kontroli we Włoszech.
Śmiertelność grypy sezonowej ok 1%, koronawirusa – 3,8% (i nieprawda, że dotyczy tylko starych i schorowanych, owszem głównie ich, ale niestety nie tylko). A więc śmiertelność koronowirusa prawie 300% większa od grypy. Do tego jego zaraźliwość i podstępność znacznie większa, między innymi dlatego że dzieci i niektóre osoby przechodząc go bezobjawowo zarażają innych przez okres wiremii, który trwać może u nich od kilku dni do kilku tygodni. Poza tym prawie każdy ma jakieś przeciwciała na grypę (bo kiedyś na nią chorował), a nawet przy występowaniu choroby powodowanej przez inną mutację grypy – zachorowalność i jej przebieg są łagodniejsze niż w przypadku braku kontaktu z tą chorobą. W przypadku koronowirusa brak przeciwciał w populacji. Układ immunologiczny organizmu nie jest „zahartowany” na ten typ wirusa.
Jak zabraknie respiratorów (nie będzie już wolnych w szpitalach) czego obecnie obawiają się Italiańcy (bo wcześniej, kilka tygodni temu wielu chojraków makaroniarskich, tak sobie umyśliło, że koronowirus to ich nie dotyczy i masowo balowali w tłumie na karnawałach) umierać będą również ludzie młodzi i w sile wieku na niewydolność układu oddechowego (właśnie z powodu braku mechanicznej wentylacji) . W spiski i mądrości ludowe, że „łatwiej manipulować przestraszonymi” nie wierzę. Przedkładam trzeźwą ocenę sytuacji i nawet nadmierne i przesadne, być może, dmuchanie na zimno nad obudzenie się ręką w nocniku. Osobiście planuje wychodzenie z domu, kiedy jest tego potrzeba (praca), komunikacją zbiorową nie jeżdżę w ogóle (nie muszę), unikam zbiorowisk, aby siebie i przede wszystkim rodziny nie narazić i zarazić.
Oczywiście że zamykanie imprez masowych dla publiki nie ma sensu, mecz derbowy trzeba było i można było przełożyć. Rozgrywanie go przy pustych trybunach to skandal. Na szczęście z braku laku mecz obejrzę na NC+ w domu, ale to nie będzie to.
10 marca 2020, 14:43 / wtorek
W tym co napisał Castrop jest dużo racji.
10 marca 2020, 18:09 / wtorek
Epidemia grypy żołądkowej (lub cokolwiek innego) w obu drużynach i mecz przełożony.
10 marca 2020, 18:43 / wtorek
Co roku przez grypę umiera 2 miliony ludzi. Nowy szczep jak wynika ze statystyk jest wyjątkowo niegroźny. Eskimosom nie udało się wywołać wojny więc rozdmuchali grypę. Chodzi o miliadrowe zyski z przejęć na światowych giełdach w trakcie bessy. Co przezorniejsi zamknęli giełdy. To jest fejk wszechczasów. A winny jak zawsze Kibol. Jebać arkę.
10 marca 2020, 19:00 / wtorek
@ciasteczko_88 jaki Castrop???
Tylko Lechia!
10 marca 2020, 19:12 / wtorek
Ci którzy odpowiadają za tą globalną histerię opanowali w najwyższym stopniu cybernetykę. Nawet bez dostepu do komputerów kwantowych rozegrali swój biznes po mistrzowsku i przeliczają już miliardy zysku. Wczesniejsze testy z zachowaniem rynków na grypę ptasią, świńską, chorobę szalonych krów itd dały im proste równanie i teraz czerpią garściami. Dlaczego nasza GPW nie jest zamknięta?
Castorp nominuję ciebie na forumowego pelikana 2020. Co kilka kat grypa mutuje. 10 lat temu byłem na nią chory. Nie życzę nikomu, nawet kaczorowi i tuskowi, 3 dni wyjęte z życiorysu. Jako antidotum stosowłem tylko Specjala, powiklań nie było, nawet do lekarza nie poszedłem, bo po co, po receptę na witaminę C?
10 marca 2020, 19:36 / wtorek
Uczciwie to również uważam ,że jest to sterowana histeria.....
10 marca 2020, 20:40 / wtorek
Moim zdaniem, według mnie... Jest kilka niedociągnięć.
10 marca 2020, 23:07 / wtorek
Castrop 1945%, jebać te mecze w tym momencie. Wirus zmutuje (a ma to prawdopodobnie już miejsce) i będzie brać każdego jak leci, młody czy stary.
11 marca 2020, 00:03 / środa
Niezalogowany,
Dlatego najlepiej pojedz do Holandii i skorzystaj z komory do eutanazji. Nie ma na co zwlekac. Jak juz umierac to przynajmniej na swoich warunkach!
11 marca 2020, 07:18 / środa
Żeby te zamykanie stadionów i imprez masowych miało sens, trzeba by bylo pozamykać jeszcze galerie handlowe, kina, puby, restauracje, szkoły i również kościoły. Po prostu wszystko. Robiąc to wybiórczo, nie ma to większego sensu. Jest to po prostu zagrywka na alibi.
11 marca 2020, 09:43 / środa
Mihal ty też na wiec Biedronia chcesz się wprosić...Kościoły były od wieków miejscem gdzie człowiek szukał schronienia (również przed epidemiami!)i ratunku dla ducha. Także ogarnij się bo większą szkodą jest brak dostępu do Eucharystii niż cokolwiek innego. Zauważ, że nawet w Auschwitz były organizowane Msze Święte a co za to groziło to pewnie wiesz... Pozdrawiam i dajcie sobie spokój z lewacką propagandą bo ani się obejrzysz a będziesz martwym za życia homo sovieticusem.
11 marca 2020, 10:47 / środa
Chłodne spojrzenie na epidemię: odnośnik

Koleś dobrze prawi na temat śmiertelności tego wirusa.

To jest nakręcanie ogólnoświatowej paranoi. Nie da się zamknąć całego społeczeństwa w klatce. Codziennie będziemy słyszeć o nowych zarażeniach. Zamykanie stadionów nic nie da, jeśli nie będziemy przestrzegać zasad higieny i trzeźwo podchodzić do całej sytuacji.
11 marca 2020, 10:49 / środa
Trollu już nieraz nazywano mnie rasistą i faszystą, ale lewakiem jeszcze nie.
Na pohybel kurwom!!!
11 marca 2020, 11:06 / środa
Mihal nie nazwałem cię lewakiem. Proszę cię tylko kolego o nie powielanie haseł, które tak ochoczo głosi cała ta lewacka banda. Na pohybel! Pozdrawiam.
11 marca 2020, 11:13 / środa
Trollu chciałeś wysłać mnie na wiec tego pedała, kto tam chodzi jak nie pojeby i lewaki?
11 marca 2020, 11:20 / środa
Mihal i widzisz tu jest problem wielu ludzi czyli czytanie ze zrozumieniem. Nie wysyłałem cię na wiec Biedronia a stwierdziłem, że chcesz dołączyć chyba skoro głosisz hasła o zamykaniu Kościołów, co na takich spotkankach jest bardzo modne.
11 marca 2020, 11:26 / środa
Trollu no właśnie nie wiem kto ma problem z czytaniem. Jest różnica między mówieniem o zamknięciu wielu instytucji i miejsc, a darciu japy o zamykaniu kościolów przez lewice. Jako osoba wierząca, mniej praktykująca, pierwszy stanę w obronie kościołów przed zjebana ideologią lewicy.
Wracając do tematu zamknięcie stadionów, wczorajsza liga mistrzów pokazała debilizm tej decyzji. W Lipsku pełny stadion, w Walencji kilkadziesiąt tysięcy osób pod stadionem.
11 marca 2020, 11:52 / środa
Mam problemy z czytaniem i myśleniem, więc już się nie będę udzielał w tym temacie. Ale odpowiedź mi na pytanie jako wierzący"Czy wierzysz w realną obecność Boga w Kościele i czy to Bóg -jest dawcą życia? Jeśli tak to czemu postulował byś zamknięcie Kościołów?" Poza tym czy jak się drze japę na wiecach Biedronia o zamykaniu Kościołów to nie skorzysta się z tego, że rzekomo wierzący sami takie postulaty składają?
11 marca 2020, 11:55 / środa
Do ucieśnionych kiboli teraz dołączyli uczniowie w całym kraju, może się skończy skowyt o rozgrywki bez obecności kibiców.
11 marca 2020, 12:44 / środa
Trollu jeśli sytuacja z tym wirusem byłaby rzeczywiście ciężka, to miałbym nadzieję, że sami księża poproszą wiernych o modlitwę w domu w tym czasie.
To o czym krzyczą na wiecach tego degenerata mnie nie interesuje. Z nimi nie ma nawet o czym rozmawiać, ich trzeba od razu jebać.
Pozdrawiam.
11 marca 2020, 14:09 / środa
Ludzie starsi i schorowani powinni unikac teraz swiatyni...Bog jest wszedzie...a msze mozna wysłuchac w radio albo obejrzec w telewizji...co kidyś było niemozliwe..ale jak sie chcecie pozbyc dziadkow to wysyłajcie ich do koscioła...
11 marca 2020, 15:16 / środa
Szczególnie Radio Maryja godne jest polecenia ze wszech miar. Generalnie wiadomym jest, iż należy unikać tłumu, ale nie modlitwy, która to modlitwa, z powodu braku szczepionki lub innych sprawdzonych medykamentów, wydaje się być najlepszym na chwilę obecną antidotum, nie zapominając oczywiście o podstawowej higienie i zdrowym rozsądku. Ponieważ w tak szczególnie niepięknych okolicznościach przyrody wielu seniorów pomyśli zapewne (zupełnie słusznie i zdroworozsądkowo w ich sytuacji), że konieczna jest nie tylko higiena ciała, ale i, a może zwłaszcza, higiena duszy, którą to można pozyskać nie gdzie indziej, jak w kościele i przy konfesjonale, zwrócić baczną uwagę należy na odpowiednią dezynfekcję konfesjonałów, zamontowanie odpowiednich kurtyn oddzielających spowiednika od grzesznika, przystępującego do sakramentu spowiedzi. Zresztą zaleca się owo oczyszczenie dla wszystkich, nie tylko dla starych czy schorowanych, młodym też na pewno ono nie zaszkodzi. Rolą zaś naszego duchowieństwa jest to, aby odpowiednią infrastrukturę zawczasu stworzyć, kapłanów dobrze przysposobić, by owych wiernych, których szeregi ostatnimi laty topnieją jak śniegi pod słońcem demoliberalnej propagandy złego, dodatkowo nie wykruszyć ze wspólnoty kościoła na skutek braku wyobraźni, zaniedbań bądź lekkomyślności.
11 marca 2020, 15:20 / środa
Co to w ogóle za dyrdymaly... starsi ludzie powinni siedzieć w domu , w ogóle jako społeczeństwo Polacy powinni zachować rozsądek i rozwagę, wziąć trochę odpowiedzialności za siebie i innych. Niektórzy piszcza jak małe dzieci , którym odebrano zabawki. Jeżeli ktoś ma ogromną potrzebę duchowa iść do świątyni to niech idzie bo te nie powinny być zamykane ale jeżeli zostanie w domu i się pomodli to myślę, że nic wielkiego się nie stanie - wszystko w granicach rozsadku. Ktoś ma powiedzmy 20 lat to pewnie nawet nie zauważy, że ma to gówno - weźmie dwa fervexy położy 2 dni w łóżku i mu przejdzie ale są jeszcze jego rodzice, dziadkowie, ciotki czy kumple z roboty w różnym wieku - każdy powinien oprócz nakazów i zakazów sam oceniać sytuację. PS. Lechia - szparka 3-0 szkoda, że tego nie zobaczę na żywo ale już tak przyzwyczaiłem się do tego , że ich na boisku lejemy , że przeżyję.
11 marca 2020, 15:21 / środa
#castorp, mogłeś na końcu dodać: amen! Czytało się jak kazanie.
11 marca 2020, 22:00 / środa
o ja pierdole ...
12 marca 2020, 09:14 / czwartek
---------------- Kuciak
Fila ---- Nalepa --- Maloca --- Pietrzak
--------- Kubicki ---- Lipski -----
---------------- Gajos ------------
Mihalik -------------------- Conrado
---------------- Flavio -----

Według mnie Stoku zdecyduje sie na taki sklad.
Z drugiej strony do niedzieli jeszcze kilka dni i mecz zapewne sie nie odbedzie. Najgorsze w tym wszystkim jest to, ze jak zawiesza rozgrywki to sledziuchy znowu psim swedem sie utrzymaja.
12 marca 2020, 09:49 / czwartek
Granie derbów w takich okolicznościach i przy takich uwarunkowaniach nie jest do końca fair wobec Lechii. Raz, że nie będzie wsparcia trybun dla naszych piłkarzy, a dwa że świnie podobno nie są podatne na zakażenie koronawirusem.
12 marca 2020, 10:09 / czwartek
Ło kuźwa Castorp... parę postów wyżej wygłaszasz płomienne kazanie, a tu bliźniego swego wyzywasz... ;)? To ten wirus?
12 marca 2020, 10:49 / czwartek
Proponuję na ankę:

---------------- Kuciak
Fila ---- Nalepa --- Maloca --- Mladenowic
--------- Kubicki ---- Tobers -----
---------------- Saief/Haydary ------------
Mihalik -------------------- Conrado
---------------- Flavio -----

Na rozgrywającego u góry śmiało bym zaryzykował Saiefa albo Haydary- nikt z nich nie straci głupio piłki, bardziej jestem za Haydarym, bo chłop jest waleczny, wybiegany i ma dobry drybling.

Myślę, że w takim składzie zniszczymy i dobijemy świnię ankę.
12 marca 2020, 11:03 / czwartek
No Mladenovic to na pewno zniszczy szpare. Szczegolnie, ze grac nie moze.
12 marca 2020, 11:51 / czwartek
Skoro to już ten czas to ja tradycyjnie. Chciałbym zobaczyć taki skład

-------------------Kuciak
Fila ----- Maloca -----Nalepa-----Conrado
---------------Makowski
Mihalik-----------------------------Żarko
--------------Kubicki
------------Flavio - Gomes
13 marca 2020, 16:07 / piątek
Wyrok odroczony
13 marca 2020, 16:43 / piątek
Udało się sledziuchom uciec spod topora. . na krótko
14 marca 2020, 17:30 / sobota
Media donoszą, że szparka jest na krawędzi bankructwa.
14 marca 2020, 18:02 / sobota
Zaraz ktoś ich kupi i dokapitalizuje, mimo wszystko jest to duże miasto i niezłe geszefty można z prezydentem procedować
14 marca 2020, 18:53 / sobota
Adam się wymieni akcjami - jedna akcja Lechii za 4 Arki. Będzie miał dwa kluby w Trómieście. Morze możliwości potem :D
15 marca 2020, 06:51 / niedziela
Temat wg mnie trochę niepotrzebnie " jakoś tak , trochę w cieniu "
arka dziwko! Derby blisko!
Szkoda ....Naprawdę szkoda kolejnego śledziobicia
kurwy won!!
I niech mi nikt nie pierdoli , o kolejnych derbach , pewnych punktach itp...
Te kurwy mają zgnić , tam u siebie w jebanej gdyni , przy kortach tenisowych
Bo tam jest ich miejsce , a nie gościna na stadionie Bałtyku
Nie wiem ile by dziś do ich sieci wpadło...po mojemu , sam Flavio 3...
Buzi dalej na Prezydenta , Kruchy tylko popatrzy i się uśmiechnie
No szkoda...
kurwy jebane mają dziś dzień szczura
Niech wypierdalają!!!
15 marca 2020, 14:35 / niedziela
Jeszcze 3 godziny....

Chciałoby się napisać :(
15 marca 2020, 14:39 / niedziela
Smutny, z przekąsem... ale jednak. Jakichś tam cień uśmiechu przemknął przez moją twarz.
Warto było Predi!
15 marca 2020, 16:47 / niedziela
eehhh wlasnie dopijłbym piwo w Wolny Mieście i ruszał na stadion.....

TYLKO LECHIA!
15 marca 2020, 17:34 / niedziela
To żeby konsekwentnie
Jazda z kurwami!!!
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.011