Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Lechia Gdańsk - Arka Gdynia (niedziela) 31.05.2020 17:30, derby Trójmiasta

strona 3/6

15 marca 2020, 17:47 / niedziela
Lechia 1️⃣:0️⃣ Arka

14' Flavio otrzymuje prostopadłą piłkę od Jarosława Kubickiego, stając oko w oko ze Steinborsem. Nasz Kapitan bez problemu umieszcza piłkę w siatce obok bezradnego golkipera Arki. #derbyTrojmiasta #lechiagdańsk #fifa20 #zostańwdomu

To bylo do przewidzenia. Flavio z golem przeciwko arce.

TYLKO LECHIA!
15 marca 2020, 17:57 / niedziela
23'
Znowu Mihalik , urwał się przy lini bocznej Marciniakowi
Nowy trener arki , pomylił swojego zawodnika , z czynnym obecnie sędzią piłkarskim
Jeden idiota , drugi jeszcze większy
Wykorzystał to skrzydłowy Lechii , jego dośrodkowanie na początku zostało wybite w pole Tam piłkę prawie przejął gdyński Nalepa , jednak zapatrzył się na swojego nowego trenera
Ten krzykął...Panie sędzio? Kiedy ten karny?
O kur....te czasy minęły...rozpłakał się wiec nowy trener drużyny z gdyni
W czasie tego płaczu , Flavio dopadł do bespańskiej piłki....pomyślał
Krauze...chuj ci w dupę
I pewnym strzałem podwyższył wynik na 2-0
15 marca 2020, 18:03 / niedziela
Zdenerwowany trener Sobieraj woła do sędziego technicznego "panie sędzio kiedy ten karny dla nas?" W chwile potem Mihalik jest faulowany przez Nalepę...pewnym egzekutorem jedenastki Flavio i mamy 3:0!
15 marca 2020, 18:15 / niedziela
gdyński Sobieraj , widząc że nic już nie ugra , przeprowadza zmiany
Wprowadza nową nadzieję Polskiej piłki ręcznej , napastnika Siemaszko...
no bo jak nie on...to kto?
15 marca 2020, 18:15 / niedziela
Koniec I połowy. Kurde Flavio hattrick w derbach! Sobieraj wyrwał sobie juz wszystkie włosy i na boisko wpuszcza Siemaszko który ma szczęśliwą rękę do goli dla zagrożonej spadkiem arki.

Kibice gości konczą pozdrawiać swoje zgody, dzis dotarli do literki K.

TYLKO LECHIA!
15 marca 2020, 18:20 / niedziela
Pod stadion dotarli kibice gdynian
Jak się dowiedzieliśmy spóźnienie było spowodowane szukaniem oprawy przygotowanej na to spotkanie. Odnaleziono ją w samochodzie Marszałka województwa pana S. w ... bagażniku.
Spiker na stadionie prosi o głośny aczkolwiek kulturalny doping dla Gdańskiej Lechii.
15 marca 2020, 18:23 / niedziela
Proszę o nie rzucanie środków pirotechnicznych na płytę boiska.
Proszę o nie rzucanie środków pirotechnicznych na płytę boiska.
15 marca 2020, 18:29 / niedziela
a Marcin z głośników puszcza w przerwie nowy hymn
15 marca 2020, 18:31 / niedziela
ale tylko trzy pierwsze zwrotki
15 marca 2020, 18:32 / niedziela
LechiaPodcast@LechiaPodcast14m

45' Będący na trybunach Filip Mladenovic ukarany żółtą kartką. Za dyskusje. #LGDARK
15 marca 2020, 18:41 / niedziela
LechiaPodcast@LechiaPodcast 2m

50' - Groźna akcja Arki, ale strzał Siemaszki trafił prosto w lico znajdującego się w sektorze gości Przemysława Trytki. Mario Maloca padł ze śmiechu i nie może wstać. Żółta kartka za niesportowe zachowanie dla naszego obrońcy.
15 marca 2020, 18:47 / niedziela
Po rzucie rożnym dla Arki , najwyżej do piłki wyskakuje Siemaszko ,już był gotowy do uderzenia piłki ręką , ale czyni to tak niefortunnie ze chyba złamał palca widać na jego rybiej paszczy grymas bólu i niezadowolenie. Sędzia Stefanski biegnie jednak do Varu
15 marca 2020, 18:49 / niedziela
Ja pierdole Stokowcu rób zmiany!
15 marca 2020, 18:52 / niedziela
Lechia wygrywa tylko 4:0, wkurwieni kibice zaczynaja skandować Lechia grać kurwa mac !, w sektorze gdyńskiej arki trwa święto
15 marca 2020, 18:56 / niedziela
LechiaPodcast@LechiaPodcast1m

66' - Dusan Kuciak poszedł spać. Piotr Stokowiec prosi sędziego by nie budzić naszego bramkarza. #LGDARK
15 marca 2020, 18:59 / niedziela
Sektor uśmiechniętych i zdrowych rencistów i @emerytów ;) rozciąga sektorówkę z podobizną "premiera" Mateusza krzycząc "Mamy Mateusza, wirus nas nie rusza"
15 marca 2020, 19:01 / niedziela
Jest komunikat, ze Siemaszko prawdopodobnie ma złamane trzy palce prawej reki...to chyba definitywnie przekreśla szanse gości na honorowego gola. Kuciak nadal śpi...
15 marca 2020, 19:02 / niedziela
A kibice z Gdyni jak zwykle pozazdrościli Lechitom i tez zaprezentowali nowy hymn swojej drużyny odnośnik
15 marca 2020, 19:03 / niedziela
Edwin... lechitom? Naprawdę?
15 marca 2020, 19:04 / niedziela
Lechistom oczywiście , psikutas zjadł mi s
15 marca 2020, 19:08 / niedziela
edwin niczym "rasowy" ekspert telewizyjny :)
15 marca 2020, 19:09 / niedziela
Miało być realistycznie? To się Pany nie czepiać !
15 marca 2020, 19:11 / niedziela
A tak poważnie to mi słownik w telefonie tak zrobił , złoże reklamacje , co za patologia w tym jabłku
15 marca 2020, 19:13 / niedziela
Do boju, do boju, do boju Lechia Gdańsk !
Te derby są jakieś inne, ale jak zawsze pasjonujące :)
Byle tylko nasi nie cofnęli się i nie grali na utrzymanie korzystnego wyniku.

PS. Pamiętacie "wyjazdowe" derby na Traugutta, przed telebimem?
15 marca 2020, 19:15 / niedziela
LechiaPodcast@LechiaPodcast8m

77' - PIĘĆ DO ZERA! Flavio kompletuje hattricka po fantastycznym podaniu Urbańskiego. Piłka odbiła się od pierwszego słupka, drugiego słupka, poprzeczki, dupy Steinborsa i wpadła do siatki! #LGDARK
15 marca 2020, 19:17 / niedziela
LechiaPodcast@LechiaPodcastˇ1m

87' - Kenny Saief ruszył odważnie prawym skrzydłem mijając jak tyczki kolejnych rywali. Po chwili jednak zorientował się, że atakujemy w drugą stronę, więc zawrócił i dosrodkował idealnie w punkt, na głowę stewarda z ostatniego rzędu trybun. #LGDARK
15 marca 2020, 19:17 / niedziela
Jest info ze stadionu, ze Stefański chce sprawdzić na VAR czy Flavio prawidłowo strzelił karnego w pierwszej połowie...chwila konsternacji i uff... gol prawidłowy!
15 marca 2020, 19:19 / niedziela
Śledziowy hymn obudził Kuciaka, wkurwiony podbiegł pod linie środkowa gdzie otrzymał podanie od grającego zawsze w zła stronę Lipskie , ale Kuciak nieoczekiwanie zdecydował się na uderzenie z przewrotki , wśród arkowcow totalne zaskoczenie , jedynie Siemaszko wyciągnął w górę połamane kikuty , ale piłka łamiąc mu czwartego palca wpada do siatki .Na trybunach słychać raz, dwa , trzy, cztery , mało! Jedynie kibic o psedoubimie 1903 śpiewa co innego, trudno go zrozumieć , ale zaraz postaram się podsłuchać
15 marca 2020, 19:21 / niedziela
kurde Stoki! znowu przychodzi 80 minuta i zaczyna się nerwówka (przynajmniej u mnie bo postawiłem w Lidze Betonów na 5:0). Znowu obrona Czestochowy, Siemaszko pomimo złamanych trzech palcow prawej ręki, probuje strzelić lew ręką, na szczescie obudził sie Duszan i łapie piłke, nastepnie wznawia grę długim wykopem do Mihalika, który swoim super zwodem mija tego Murzynka i Marciniaka nastepnie wystawia pilke do Lipskiego, który z 3m trafia znowu w poprzeczke. To juz trzecia poprzeczka z rzedu u Patryka, konieczna jest rozmowa z psychologiem.

Mecz trwa ale to juz koncówka.

TYLKO LECHIA!
15 marca 2020, 19:22 / niedziela
Już wszystko wiadomo. Oto co śpiewa twórca nowego hymnu odnośnik
15 marca 2020, 19:28 / niedziela
Uff koniec, końcówka jak zwykle nerwowa...

LechiaPodcast@LechiaPodcast

90'+3 - GOOOOL! Kuciak strzałem a'la Panenka pokonuje Steinborsa! Piłka musnęła poprzeczkę zanim wpadła do bramki! Sędzia kończy mecz, Lechia wygrywa 6:0 w #DerbyTrójmiasta! #LGDARK
15 marca 2020, 19:30 / niedziela
Ja Wam jednak powiem , ze Stoki jest do wyjebania, ja bym wygrał conajmniej 8:0
15 marca 2020, 19:33 / niedziela
Stoki do wyjebania, - to był blamaż !
15 marca 2020, 19:37 / niedziela
Trytko odzyskał przytomność po uderzeniu piłką...na wieść o kolejnej klęsce wyszeptał, ze i tak dalej rzadzą w Trójmieście. Lekarz stwierdził, ze to omamy w wyniku uderzenia i szoku po usłyszeniu wyniku meczu. Został przewieziony na obserwację psychiatryczną.
15 marca 2020, 19:43 / niedziela
Maciej Rogalski w krótkiej telefonicznej rozmowie mówi, że jest szczęśliwy, że nie będzie już nazywany największą pizdą Lechii, raduje się jego serce jak ogląda grę Lipskiego...
15 marca 2020, 19:43 / niedziela
LechiaPodcast@LechiaPodcastˇ14m

Krzysztof S. po meczu: Piąta stracona bramka podcięła nam skrzydła. Miał być karny, a karnego nie było. Kiedyś sędziowie byli bardziej uczciwi.
15 marca 2020, 19:45 / niedziela
LechiaPodcast@LechiaPodcastˇ13m

Piotr Stokowiec po meczu: Ta drużyna jest w trakcie budowy. To proces, w którym ciągle uczymy się siebie nawzajem. Cieszę się, że zagraliśmy na odpowiednim poziomie intensywności. Co powiedziałem piłkarzom przed meczem? "Dajcie spokój, Jaguar Kokoszki by z nimi wygrał".
15 marca 2020, 19:51 / niedziela
No wlasnie ten jego minimalizm . Z takimi leszczami tylko 6:0 i jeszcze ten „poprzeczka” Lipski kurwa jego mac . On ma jakieś kwity na Stokiego?
15 marca 2020, 19:56 / niedziela
ma wyniki testów na koronawirusa Stokiego… info telofoniczne
15 marca 2020, 20:06 / niedziela
Ku..wa wiedziałem że ich dojedziemy.
Aż chce się żyć.
15 marca 2020, 20:08 / niedziela
Trzeba następne mecze rozpisać bo coś czuje ze w tym roku będzie historyczny mistrz a nawet dublet.
15 marca 2020, 20:52 / niedziela
Na forum arki generalnie euforia, uznali zgodnie, ze wynik jest na remis (w I polowie dostali 3 bramki, a w II polowie tez 3), ze wzgledu na to ze grali na wyjeżdzie remis uznali za wygraną, wiec dzis święto w Dyni. To jest spojrzenie na sytuacje a'la arka.

TYLKO LECHIA!
15 marca 2020, 21:48 / niedziela
Nie mogłem być na meczu. Jakaś ciekawa oprawa? Piłkarze do wyjebania za przejście obok meczu?
15 marca 2020, 23:29 / niedziela
Masz czego żałować. Sektorówka " Żegnamy" . Natomiast nie było uzupełnień do wzajemnych pozdrowień, bo zabrakło śledzi. Wszystko przez tego wojewodę.
16 marca 2020, 00:29 / poniedziałek
Wróciłem do domu, ale mnie łeb napierdala , jutro na żądanie ;)
P.S. 1929 ofiarą tego tam virusa jest Przemysław T. Żądzi gość normalnie w 3mieście. NO R.I.P.
16 marca 2020, 12:57 / poniedziałek
Na szczęście SYFRYB-29 atakuje tylko osobników z IQ poniżej 13... do tego najczęściej bezdomnych.
19 marca 2020, 18:25 / czwartek
Z trojmiasto.pl: "Piotr Stokowiec: Derby trzeba rozegrać"
odnośnik
8 maja 2020, 11:52 / piątek
Derby 31 maja godzina 17:30
9 maja 2020, 18:50 / sobota
Nowy termin derbów, więc powinna być też tradycyjna zmiana trenera u śledzi.

TYLKO LECHIA!
9 maja 2020, 21:33 / sobota
ok, ale do tej pory była jedna zmiana trenera. Jak to nie pomagało to zaaplikowano 2 zmiany na jedne derby. Zaczynam się bać, do tego zmiana właściciela a i ten nowy trener z niezłą marką. Oby nasza portugalska "armata" była gotowa do strzelania.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.455