Gdańsk: wtorek, 29 września 2020
FORUM
Podstrony:


Koronawirus

strona 7/9

2 kwietnia 2020, 18:15 / czwartek
marek - następny prawdziwek na forum, idź stąd chłopie, weź sobie na drogę innych asów z tego forum i szoruj.
2 kwietnia 2020, 18:19 / czwartek
Sram na was i na to pisbolszewickie pierdolenie
2 kwietnia 2020, 18:45 / czwartek
mareczku idź się wypłacz w rękaw Kidawy- Błońskiej...
2 kwietnia 2020, 18:59 / czwartek
Mareczku ty jesteś typowy "OTUA". Większości osób na tym forum daleko do PiSu ale też bardzo i to bardzo daleko do PO i innych LSD. To że ktoś jest konserwatystą i wierzy w Pana Boga w twoich oczach klasyfikowany od razu jako moherowy beret i jak to ty napisałeś "pisbolszewia" świadczy tylko o wąskich horyzontach jakie posiadasz. A jedynym według ciebie merytorycznym argumentem w rozmowie jest, tutaj cytat "Sram na was i na to pisbolszewickie pierdolenie". Jakie to typowe dla przedstawicieli tej strony politycznej którą reprezentujesz. Szczęść Boże.
2 kwietnia 2020, 19:18 / czwartek
Rysiu bardzo ładnie mu to wyłuszczyłeś...ale wątpię aby dotarło. Dla nich każdy wierzący i chodzący do kościoła to pisior albo wyznawca Rydzyka.
2 kwietnia 2020, 20:28 / czwartek
marek1496 chuju, wypierdalaj
3 kwietnia 2020, 22:35 / piątek
Ja tam mam powoli tego dość - od siedzenia w 4 ścianach to można poważnego pierdolca dostać. Inna sprawa, że dziadostwo jest zjadliwe i niebezpieczne, ale faktycznie działania naszego rządu - w tym przypadku tarcza antykryzysowa, to trochę takie działanie na pokaz, a parcie do wyborów to już kryminał.
Nie wchodząc w szczegóły - na chuj konieczność wniosku o zwolnienie pracowników z ZUS, jak wiadomo, że każdy kto zatrudnia mniej niż 9 osób skorzysta, skoro nie ma warunków. Ogólnie full biurokracji, a napierdalanka o wybory to już w ogóle masakra - przecież albo siedzimy a chałupie, albo łazimy i wrzucamy kartkę - jak widzę to co się dzieje pod biedrami to zastanawiam się, kto będzie leczyć tych ludzi z grypy i zapaleń płuc, bo to co jest, to mi przypomniało słabo pamiętane czasy komuny i stania pod sklepem.
Odnośnie obostrzeń - nota bene doświadczenie pokazuje, że są słuszne, ale to taki problem wprowadzić je zgodnie z prawem (rozporządzenie Rady Ministrów), a nie robić coś na łapu capu, naginając prawo. I chodzi mi tu głównie o uczenie ludzi, że prawo jest przestrzegane, ale też dobrze stanowione.
Tak czy inaczej, obyśmy zdrowi byli, bo to jest najważniejsze, a skoro przetrwaliśmy (niech każdy sobie wybierze - komunę/SLD/PO/PiS) to i to przetrwamy.
3 kwietnia 2020, 23:42 / piątek
Nie wiem po co się tak wkurwiasz. Polityka to jest zło. Lepiej raczej nie będzie. Gorzej może być. Ja już się wyłączyłem. A narzekających się pytam dlaczego cały czas na to samo gówno głosują. Dlaczego nie na nowych (nie mam tu na myśli pedałów i lewaków)? I zaczyna się obracanie kota ogonem. Jedni dadzą trochę firmom, inni bankom, teraz trochę ludzie dostali. A największą hipokryzją jest to, że ci co nigdy nic nie dostali, a teraz dostają wołają ROZDAWNICTWO!!!. Może nie hipokryzją a debilizmem. I pójdą głosować na jakieś POKO bo dlaczego sąsiad ma dostać mimo tego że ja dostaję. I wołają jak to do Europy chcą. Ale 500+ to zło. A w Europie mają 500+ ale EUR. Mimo wszystko i tak uważam, że 500+ jest dobre ale powinno iść z kosztów uzyskania przychodu.
9 kwietnia 2020, 14:27 / czwartek
Wprowadzony przez donalda zakaz zasłaniania twarzy do ustawy o imprezach masowych powoli będzie odchodził do lamusa, od przyszłego tygodnia ma być wprowadzony obowiązek zasłaniania twarzy w przestrzeni publicznej.

Jeżeli kiedyś tam imprezy masowe ponownie będą organizowane to ten przepis z ustawy powinien zostać bezwzględnie uchylony.
13 kwietnia 2020, 15:54 / poniedziałek
Ja tak do końca nie wiem , czy powinienem w tym temacie
Ale , skoro w dobie szalejącego wirusa , i problemami z wyborami
Może czas to zakończyć , i powrócic do jedynej prawidłowej kandydatury?

odnośnik
13 kwietnia 2020, 23:44 / poniedziałek
Z pewnością Buzi dał nam dużo radości .Dam tu wkrótce linka do video clipu z jego udziałem.
Ale na ta chwilę przerwy odgrzebałem wspomnienia z " ligi chuliganów" - wycinek o Lechii ---> odnośnik
13 kwietnia 2020, 23:49 / poniedziałek
chyba był błąd .
poprawianona odnośnik
16 kwietnia 2020, 10:39 / czwartek
Ludziom wierzącym bardzo polecam kazanie ks. Natanka - dobrze punktującego to, czego jesteśmy właśnie świadkami, tzn. zupełnego upadku Kościoła.

https://youtu.be/OBYstm6mGgU

Wszystkim pelikanom i lemingom życzę wygodnego noszenia maseczek. Pamiętajcie, żeby wykazać się przed władzą należytą gorliwością i najlepiej noście podwójne.

Pamiętajcie też, żeby kapować sąsiadów łamiących przykazania, tzn. przykazania noszenia maseczki, jeżdżących na rowerze dla rozrywki zamiast po zakupy, chodzących w nadmiernej liczbie na mszę czy takich, co wyszli z dziećmi przed dom. Bądźcie dobrymi TW jak byli wasi tatusiowie. Minister Szumowski z żoliborskim karłem nagrodzą was sowicie.

No i rzecz jasna nadstawcie ładnie dupy na powszechne, przymusowe szczepienia. Kto się nie szczepi, ten jest tam, gdzie stało ZOMO. Pamiętajcie o donoszeniu na nieszczepiących się.

Bardzo wam dziękuję za rozjebanie tego pięknego świata. Pamiętajcie o głosowaniu na Andzieja albo Kichawę.

Jaki naród, taka władza.

Bez odbioru.
16 kwietnia 2020, 10:52 / czwartek
A kiedyś był wybór miedzy dżumą a cholerą..
16 kwietnia 2020, 12:01 / czwartek
Jeżeli nie słuchasz lekarzy,pielęgniarek,ratowników,strażaków czy sprzedawców czy wreszcie starszych ludzi proszących o zostanie w domu,o noszenie maseczek to skazujesz Ich na większe zagrożenie , czyli zwiększasz niebezpieczeństwo Ich zarażenia,czyli masz w dupie Ich i Ich Rodziny.
Rozumiem nienawiść tak gorliwego katolika,wyznawcy księdza Natanka do polityków innej opcji ale nie rozumiem jak można nie posłuchać tych ,których chcesz w imię swojej nienawiści narażać.To jakaś karykatura miłości bliźniego.
16 kwietnia 2020, 19:32 / czwartek
To właśnie przez takich myślących inaczej mamy to, co mamy. Wirus jest zagrożeniem jak każda inna choroba i trzeba z tym zagrożeniem radzić sobie rozsądnie. Pozwól, że o moje bezpieczeństwo zadbam sam i pozwól, że idąc do kościoła zaryzykuję, że zarażę się od tam obecnych lub oni ode mnie.

Tymczasem ryży zbir oświadczył już wprost, że maseczki będziemy nosili tak długo, jak nie wskażą nam szczepionki, którą następnie zaaplikują nam przymusowo.

Teraz już chyba rozumiesz, że albo wy nas, albo my was.
16 kwietnia 2020, 20:05 / czwartek
Dokładnie tak będzie ogłoszą przymusowe szczepienia a dla niepokornych jest gotowa infrastruktura poniemiecka... PS. Wyobrażacie sobie łazić w tych kagańcach w lato? Bill Gates i masoneria liczą zyski i zacierają łapki...
16 kwietnia 2020, 20:05 / czwartek
PARTIA Z NARODEM NARÓD Z PARTIĄ...
16 kwietnia 2020, 20:06 / czwartek
No i zapowiedzieli, że nie będzie imprez masowych dopóki nie będzie szczepionki. Tak z rok mecze bez publiczności. Kogoś pojebało.
16 kwietnia 2020, 21:27 / czwartek
Mało zrozumiałeś .Mi nie chodzi o Twoje bezpieczeństwo .Chodzi o to ,że Ty możesz wirusa przechodzić bezobjawowo zarażając innych .Pewnie jesteś młody ,pewny nieśmiertelności ,nikt Ci nic nie będzie mówił,narzucał bo Ty wiesz wszystko lepiej a jeszcze ksiądz Natanek Ci wyjaśnił a inny Bosak upewnił i wygadane.Problem ,że tacy jak Ty są w tym układzie potencjalnymi nosicielami zabójczego dla starszych,dla chorych ,dla np astmatyków bo taki przykład znam osobiście .To nie o Twoje zdrowie mi chodzi,Ty możesz napruty wódą czy upalony ziołem jechać autem i się rozpierdolić na każdym drzewie,jednego idioty będzie mniej,bylebyś nikomu krzywdy nie zrobił.I tak samo jest w przypadku maseczek i wirusa.Niestety tu się może nie skończyć,że sobie zrobisz tylko krzywdę .Zrobisz krzywdę innym .To pozostawiam Twojemu sumieniu .Mnie już dawno przestało dziwić,że ludzie deklarujący wiarę jak Ty są tacy nienawistni.To czysty faryzeizm.
16 kwietnia 2020, 21:40 / czwartek
Zechciej mi odpowiedzieć na jedno proste pytanie.

Masz świadomość,że pisząc iż to Twoja sprawa czy pozarażasz (w kościele) innych ,skazujesz ,gdybyś był nosicielem wirusa wielu ludzi na ciężką chorobę a być może i śmierć?

Chciałbym się jedynie upewnić czy napisałeś to świadomie.O nic więcej nie będę pytał.
I przepraszam za post pod postem .
16 kwietnia 2020, 22:01 / czwartek
ludziom starszym czy młodym chorym czy zdrowym polecam w najbliższym czasie omijanie kościołów czy będą w maseczkach czy bez jest dyspensa Bóg jest wszędzie Naprawdę można się w domu solidnie pomodlić amen
16 kwietnia 2020, 22:04 / czwartek
@1966 idź robić partyjna robotę gdzie indziej...załóż najlepiej 2 maski na twarz i oczy i czekaj pokornie aż Cie zaszczepią.
To samo przedstawiciele innych partyjek...każdy ma (lub nie ma)swój zdrowy rozsądek i niech nim się kieruje. Już nie idzie słuchać/czytać tego pierdolenia...
16 kwietnia 2020, 23:37 / czwartek
d.g. "masy" nie mają zdrowego rozsądku - jest przepis żeby chodzić w maseczkach to trzeba chodzić i tyle. Niepokorni będą twardzielami do pierwszego mandatu albo dopóki ktoś im w chacie nie wykituje. Pozdro
17 kwietnia 2020, 02:37 / piątek
Ja się tylko grzecznie pytam i grzecznie proszę o odpowiedź na pytanie.Nie obrażam,nie ciskam się ,ładnie konwersuję bo mnie to ciekawi.
Otóż cenię spójność,spójności nie widzę za grosz w takiej postawie,że z jednej strony kościół,Bóg,religia a z drugiej tej samej osobie obojętny jest los drugiego człowieka.Przecież to obłuda ,hipokryzja,faryzeizm.
Ciekawy jestem jak do tego ten młody człowiek doszedł ,jak to godzi.
Tu nie chodzi o żadną partię,dla mnie możecie głosować na Bosaka,Natanka a nawet na Natalię Kukulską.
17 kwietnia 2020, 10:37 / piątek
@lufate każdy kiedyś wykituje a powiedz mi ilu ludzi z Twojego otoczenia jest/było chorych bądź nie daj Boże zmarło na złowrogiego wirusa? I czy jestes pewien, ze te maski uchronią Cie przed czymkolwiek. Dla mnie to pic na wodę i drenowanie kieszeni ogłupiałych i wystraszonych jak to określiłeś mas.
Pozdrawiam.
17 kwietnia 2020, 12:51 / piątek
Kto i komu mowi, zeby maseczki kupowac?
17 kwietnia 2020, 13:54 / piątek
Amerykanie się budzą, przestają zajadać klocki.

https://www.realclearpolitics.com/video/2020/04/15 /operation_gridlock_protest_against_michigans_stay _home_order_blocks_traffic_in_lansing.html

Coś mi się zdaje, 1966, że niedługo ty i reszta szabesgojów będziecie po prostu musieli stąd spierdalać. Przez Zaleszczyki.
17 kwietnia 2020, 16:10 / piątek
Jesteś tak zdecydowanie przekonany o słuszności swojej świętej i nienaruszalnej prawdy, że aż karykaturalnie śmieszny. Nie Ty, ale to co piszesz z taką jednoznacznoscią nie znoszącą sprzeciwu. Przepraszam Cię, ale tak mam jak czytam na forum klubowym o ks Natanku jako strażniku katolicyzmu...
Krucjata trwa, tutaj na forum aż się roi od Żydów, szabesgojów, czy tam polakożercow:-)
Pzdr
17 kwietnia 2020, 17:11 / piątek
@d.g. U mnie na szczęście wszyscy zdrowi - może dlatego, że noszą maseczki albo się izolują? Możę dlatego, że większość ludzi w Polsce podchodzi do tematu poważnie? Super , że odkryłeś dziejowy spisek ale to czy zakrywanie twarzy jest dla Ciebie picem na wodę czy nie to niestety jesteś zobowiązany to robić. Dla mnie ściemą są podatki niestety muszę je płacić. Twarz możesz zakrywać np. szalikiem Lechii. Jeżeli chodzi o masy to się nie wywyższam bo sam do nich należę.
17 kwietnia 2020, 18:28 / piątek
https://www.youtube.com/watch?v=Irn6GvUBNMI
17 kwietnia 2020, 19:08 / piątek
najbardziej mnie intryguje jak to jest ze ledwo miesiąc temu maseczki nie pomagały w walce z koronowirusem (wypowiedz ministra zdrowia z końca lutego lub początku marca..sam słyszałem !! ) a teraz są obowiązkowe !!!???? to może jak z tym wejściem do lasu czy parku ??? 2 tygodnie temu około 460 zakażeń -zakaz wejścia ...dziś około 440 zakażeń można chodzić do lasu....wprowadzić kozę i wyprowadzić kozę...a owce łykną wszystko..taki test na żywym organizmie heheheheh po co testować innych
17 kwietnia 2020, 19:21 / piątek
Kolega nie słyszał? Do 10 maja, czyli do wyborów, epidemia wygasa. No przecież musi być jakieś umotywowanie.
Co do maseczek, to teraz jest taka narracja...nie Ciebie ma ona chronić a innych przed Tobą ( w razie jakby co).
Co do linku wyżej , pisanie o pskiutaSie, nomen omen, chuja daje. Jaki relax, trzeba zapierdzielać do roboty.
Tylko Lechia!
17 kwietnia 2020, 19:32 / piątek
@lufate i po co ta szydera o spisku? Jak Ci każą maske na uszy założyć bo lewackie who tak zasugeruje to też posłuchasz? Jak już misiu pisał przez ten cały czas maseczki były be a teraz są cacy mimo że wskazniki zarażeń nie odbiegają diametralnie od siebie. Ale jak padł rozkaz to zgodnie z tresurą i mądrością etapu trzeba go wykonać...jakkolwiek. by był bezsensowny. Mimo wszystko pozdrawiam i życzę dużo zdrowia!
17 kwietnia 2020, 19:47 / piątek
Kiedyś jeden z drugim zapomni założyć maseczkę jak pójdzie wyrzucić śmieci i jak mu wpierdolą 10 000 mandatu to przejrzy na oczy. Na razie mózgi tak sformatowane u niektórych, że jak im mówią "skacz" to pytają tylko jak wysoko.
17 kwietnia 2020, 20:17 / piątek
Chwila,chwila, relaxowac zawsze sie mozna
17 kwietnia 2020, 20:43 / piątek
misiu i d.g. dajcie jakiś pomysł na walkę z tym gownem czy wg. was nie ma zagrożenia i "na coś trzeba umrzec" ? Negowac , łapać za słowa i wyszukiwać nieścisłości jest bardzo łatwo - ciężej podejmować decyzje i brać za nie odpowiedzialność. Również życzę zdrowia, nie mogę się doczekać kiedy wrócimy na stadion - mam nadzieję, że w komplecie. Pozdrowienia.
17 kwietnia 2020, 21:41 / piątek
lufate chyba nie wątpisz ze ludzie którzy nami rządzą i maja konkretna, kompletną i fachowa wiedze maja jakieś pomysły... gdzie ja mikro żuczek mam ich pouczać i dawać rady... ale chyba pytać się i mieć wątpliwości to jeszcze można.....prawda...
17 kwietnia 2020, 22:09 / piątek
Lufate... ten wirus zmienia sie i sa w tej chwili prawdopodobnie juz 3 szczepy tego gowna. Szczepionka jesli powstanie to bedzie szczpionka sezonowa jak w przypadku zwyklej grypie i co rok bedzie musiala byc zmianiana. Zastanawia mnie jak i np szwedow na jakiej podstawie liczy sie smiertelnosc w przypadku koronawirusa? Jesli dodamy tych co przeszli to bezobjawowo plus lekkie przypadki to moze ske okazac ze na zwykla grype ginie wiecej ludzi ( powiklania po niej ) niz przy tym gownie. Dlatego te cale obustrzenia to sciema , powstaje pytanie kto zarabia kase na tym gownie ?
17 kwietnia 2020, 22:35 / piątek
@jozin właśnie wysnułeś wniosek na domysłach i zadałeś pytanie kto na tym zarabia? misiu, oczywiście, że mam wątpliwości - ale maseczka mi nie zaszkodzi tak myślę przynajmniej i nie muszę mieć fachowej wiedzy na ten temat. Poszukiwanie prawdy i zadawanie pytań to zupełnie co innego niż totalne negowanie wszystkiego i doszukiwacnie się wszędzie na siłę spisków :)
17 kwietnia 2020, 22:44 / piątek
niczego totalnie nie neguje lub piszesz do kogoś innego ale uważam ze maseczki powinni nosić ludzie chorzy lub starsi..a reszta według uznania i tyle.... warto o tym pogadać ze znajomymi medykami lub trochę poczytać... może być więcej szkód niż korzyści..
17 kwietnia 2020, 22:50 / piątek
Fajnie się będzie nosić maski np przy tenp +39 w cieniu...chyba astmy się nabawie :)
17 kwietnia 2020, 23:02 / piątek
@lufate pogadaj z lekarzami na temat skuteczności, o ile w zamkniętych pomieszczeniach i skupiskach ludzkich ma to jakiś sens to noszenie maseczki na świeżym powietrzu i wyższej temperaturze może narobić wiele szkody w postaci różnych infekcji, zapalenia gardła i.t.p. Już widzę jak w lipcu przy temp powyżej 20 stopni ludzie śmigają po parkach, lasach czy plażach w maskach na twarzy. No a kopacze jeśli zagrają to musowo w maskach chyba?
17 kwietnia 2020, 23:10 / piątek
Jeśli zagrają w maseczkach i "piłkarz" Lipski w niej będzie to jest szansa, że piłka go nie pozna i on prawidłowo w nią trafi...
17 kwietnia 2020, 23:14 / piątek
Jezeli traktowac stadion jako zakład pracy a pilkarzy jako wykonujacych czynnosci zawodowe to na podstawie rozporzadzenia nie maja obowiazku zaslaniania twarzy i nosa.
17 kwietnia 2020, 23:32 / piątek
To chuj, to Lipski nie strzeli...
18 kwietnia 2020, 00:48 / sobota
W pracy o ile mi wiadomo nie ma obowiązku noszenia maseczki. Nie popadajmy w paranoję - wiadomo, że jak ktoś będzie przez jakiś las zapierdzielał na rowerze to bez maski się obędzie. Misiu, z którymi lekarzami mam gadać ? Bo znam wielu i każdy mówi inaczej - zupełnie jak prawnicy. Dla mnie duża część lekarzy to zwykłe konowały - nie lubię podważać autorytetów ale no sorry zbyt wiele widziałem wśród nich niekompetencji. Skoro minister zdrowia jest profesorem nauk medycznych to wolę zaufać jemu niż nawet znajomemu lekarzowi o którym wiem, że raczej uczył się kiepsko :D
18 kwietnia 2020, 07:28 / sobota
@11thCommediante
Mnie nie obrazisz,nie urazisz bo wywołujesz u mnie politowanie i śmiech .Ot jakiś szczyl smiga z objawieniami po necie,napina się, spręża ,zieje nienawiścią i tyle. Taka kupka sfrustrowanego rewolucjonisty w wymiarze klatki schodowej,jednego forum lub koło trzepaka za śmietnikiem z ziomusiami przy fajeczce ,żeby starzy nie widzieli.
I spoko.Życzę zdrowia,szczególnie psychicznego bo widzę deficyt.

Korea Płd radzi sobie chyba najlepiej z wirusem,wszyscy noszą maseczki,tam generalnie jak ktoś ma katar to już zakłada maseczkę,taka mądrośc narodu.
Chociaż może byc wersja 11theCommediante ,że to karzeł z Żoliborza Im kazał albo robią cholery na złośc Natankowi.Albo Żydzi i spisek gotowy.
18 kwietnia 2020, 08:52 / sobota
"Liczba zgonów we Włoszech od pierwszego marca do początku kwietnia wzrosła o 20 proc. w porównaniu ze średnią z tego okresu w ciągu ostatnich pięciu lat- takie dane przedstawił w piątek krajowy Instytut Statystyczny Istat."

"Odnotowano, że największy wzrost zgonów dotyczy mężczyzn i ogólnie osób w wieku powyżej 74 lat."

Marzec to był "najgorszy" miesiąc we Włoszech. Zakładam, ze w skali całego roku wzrost liczby zgonów osiągnie poziom około 10 % w porównaniu do ostatnich pięciu lat i będzie dotyczył głównie grupy wiekowej powyżej 70 lat.

Zamiast zamykać w domach wszystkich, należałoby zamknąć w domach ludzi starszych i zapewnić im odpowiednią opiekę. Reszta kraju mogłaby żyć w miarę normalnie.
18 kwietnia 2020, 09:24 / sobota
1966....a nie sorry...szkoda klawiatury...
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.278