Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

ZapełniamyStadion ! Akcja klubu

strona 1/2

20 marca 2020, 15:23 / piątek
2020-03-20 13:45:00

W związku na fakt rozprzestrzeniania się koronawirusa SARS-CoV-2 i zawieszenie rozgrywek, kluby sportowe znalazły się w bardzo trudnej sytuacji. Nie inaczej jest z Lechią, dlatego liczymy na Waszą pomoc i aktywne wspieranie akcji #ZapełniamyStadion

Na czym ona polega?

Każdy kibic może wykupić dowolną liczbę wirtualnych miejsc na Stadionie Energa. W ten sposób wspiera klub, a jednocześnie otrzymuje voucher, który będzie mógł wymienić na bilet na dowolny mecz w tym lub przyszłym sezonie:

1. Cena każdego wirtualnego biletu to 10 zł.

2. Wirtualny bilet posiada kod voucherowy.

3. Do zakupu nie potrzeba podawać żadnych danych osobowych.

4. Kod będzie upoważniał do 100% zniżki na zakup biletu na dowolnie wybrany mecz w sezonie 2020/2021 (dotyczy trybun zwykłych) lub jeszcze w sezonie bieżącym (jeśli decyzją Ekstraklasa S.A. rozgrywki będą kontynuowane, a stadiony zostaną otwarte)

5. Zakup wirtualnego biletu możliwa jest tylko i wyłącznie w kanale internetowym oraz w aplikacji BILETY LECHIA

Wiemy, że społeczność gdańskich kibiców jest naszą niezwykłą siłą i dwunastym zawodnikiem. W tym momencie potrzebujemy Was i Waszego wsparcia jeszcze bardziej niż kiedykolwiek, dlatego liczymy, że zapełnicie Energa Stadion w komplecie. Mamy dla Was 40 000 wirtualnych biletów i wierzymy, że wszystkie trafią w Wasze ręce.

Biało-Zieloni, do dzieła! #ZapełniamyStadion i wspieramy Lechię Gdańsk!

Link: odnośnik
20 marca 2020, 15:48 / piątek
Dobra akcja, trzeba wesprzeć klub.
Do dzieła...
20 marca 2020, 16:02 / piątek
W sektorze 23 ktoś z krzesełek stworzył literę "L" może dokończymy całość... ;)
20 marca 2020, 16:13 / piątek
Ja zrobiłem "E" na swoim sektorze tj U
20 marca 2020, 16:16 / piątek
Myślę,że nie będzie problemu w zapełnieniu stadionu. Można sobie tani karnet zrobić.
20 marca 2020, 16:21 / piątek
Bardzo dobry pomysł
20 marca 2020, 17:12 / piątek
Podbijam! Kupować Panie i Panowie! Wiemy wszyscy jak jest ale sytuacja wyjątkowa i cel najszczytniejszy ze szczytnych. Lechia to my a nie prezes i jego przydupasy...pokażmy to czynem!
20 marca 2020, 17:24 / piątek
Jestem przekonany ,że bursztynek okaże się za mały.Lechia to MY.
20 marca 2020, 18:46 / piątek
Jak okaże się za mały to zapełnimy go po raz drugi!
20 marca 2020, 18:55 / piątek
Edwin. Nie mów ile kupiłeś biletów bo zaraz się zlecą pacjenci z psychiatryka i się przypierdolą, że nie jestes gentlemanem bo gadasz o pieniądzach. Był taki mój watek gdzie się ujawniła masa przeciwników takiej/podobnej akcji. Gdzieś go wcięło a byłoby ciekawe poczytać teraz co tam pisali.

W każdym razie kupione trochę. Akcja ważna i potrzebna.
20 marca 2020, 19:12 / piątek
Było ale się zmyło
Nie porównuj swojego pierdolenia , do poważnego tematu , gdzie wypowiadają się normalni ludzie
20 marca 2020, 19:27 / piątek
Ej no to rombis i john z numerkami normalni nie są ? Skoro tu nie piszą a tam pisali... Czyli wariaci. Tak myślałem. Dzięki za potwierdzenie. Poprawiłeś mi humor. Dokupiłem.
20 marca 2020, 19:49 / piątek
Mozesz człowieku skupić się na temacie wątku a nie na osobistych przepychankach?

Cała LECHIA zawsze RAZEM!!!
Na poczatek zająłem nasze rodzinne miejsca na U, od poczatku tego stadionu mamy ( z małżonką) to samo miejsce na karnetach, wieć i teraz nie moze być inaczej.

TYLKO LECHIA!
20 marca 2020, 19:56 / piątek
dziamdziarze dorzucacie?
20 marca 2020, 19:58 / piątek
Oby nasza kasa nie poszła na konto Wolskiego.
20 marca 2020, 20:02 / piątek
@ lutafe
Nie dziamdzia coś tak-chuj znim- Lechii się dorzucamy
20 marca 2020, 20:09 / piątek
Niech chuj prezes sobie nie myśli , że to dzięki niemu kupujemy. To w imię mniejszościowych, którzy nie dali się omamić i nie zgodzili się na podniesienie kapitału.

Snafu WYPIERDALAJ śmieciu
20 marca 2020, 20:15 / piątek
@lufate rozumiem ze nie dołączasz do nas więc daruj sobie. Nasze pieniądze i nasza Lechia.
20 marca 2020, 20:17 / piątek
Mendziara ma w dupie to z jakich pobudek kupujemy. Najważniejsze, aby kasa się zgadzała.
20 marca 2020, 20:30 / piątek
a ja mam w dupie mendziare, ważna Lechia , a na teraz innej nie widzę
20 marca 2020, 20:44 / piątek
No ludzie... ale żadnej refleksji nie macie na ten temat gdzie pójdą te pieniądze? Ja nie jestem przeciwko i się zastanawiam. Karnety kupowane regularnie itd. itp ale niejasności finansowych tu zbyt wiele czy nie ?
20 marca 2020, 20:45 / piątek
A tak na marginesie to smutne, ze nawet w takiej sprawie nie mówimy jednym głosem. Ja nawet rozumiem obiekcje, że prezes chuj a finanse prowadzone skandalicznie ale...żal. Pojebane czasy nastały i nawet nie trzeba koronapierdolca.
20 marca 2020, 20:46 / piątek
Chętnie się dorzucę jeżeli to faktycznie dla dobra Lechii.
20 marca 2020, 20:53 / piątek
Ludzie, ta akcja jest czysto symboliczna. Jak dobrze pójdzie to uzbiera się kilka-kilkanaście tysięcy, w sam raz na waciki dla żon Peszki i Wolskiego.
20 marca 2020, 20:54 / piątek
no to kilka biletów kupionych...
20 marca 2020, 21:19 / piątek
nie mozna sie zastanawiać czy to bedzie na waciki dla Wolskiego czy dla żony Peszki.
Tylko sknera szuka drugiego dna!

Cała Lechia zawsze razem!

TYLKO LECHIA!
20 marca 2020, 21:47 / piątek
Nie trzeba do wszystkiego doszukiwać się drugiego dna.
Przynajmniej tak zapełnimy stadion :-)
20 marca 2020, 21:59 / piątek
skoro się nie doszukiwać to nie doszukuje tylko kupuje :) Mi się marzy bardziej akcja w stylu pełen stadion do końca sezonu - bo głód piłki i normalności będzie ogromny o ile ogramy koronę.
20 marca 2020, 22:13 / piątek
@czarny 66, szacun!
20 marca 2020, 22:48 / piątek
Pamiętajcie też o tej akcji

odnośnik
21 marca 2020, 01:21 / sobota
No dla prezesa naszego oraz kopaczy od ust sobie odejmę a kupię, tak z przekory oraz dobrego serca, a co mi tam, jak szaleć to szaleć! Mam karnet, to i mam teraz bilety, wejdę na stadion jak nie drzwiami to oknem! ( o ja durny, zapomniałem, że na naszym obiekcie okien brak).
21 marca 2020, 13:47 / sobota
Nie szukam drugiego dna, patrzę realnie. Miesięczny koszt klubu (pensje) to pewnie coś między półtora a 2 mln zł. Utracone przychody z reklam, telewizji, biletów pewnie podobnie, za okres kiedy trwałby sezon. Na ile liczycie żeby zebrać z tej akcji?
21 marca 2020, 14:52 / sobota
kurwa ciągłe szukanie dziury w całym....na nic nie liczę w chuj wyjebie parę złotych.. może raz mnie mandziara nie oszuka a jak oszuka to kij mu w ryj jakoś z tym będę musiał zryć ..soc raz pokombinowali coś zrobili może dobrze może źle ale zrobili a tu niektórzy przeżyć nie mogą ze inni wydadzą parę złotych...już nawet nie napisze ze to się nawet kibicom opłaca (bo akurat dal mnie to mało ważne)...najlepiej usiąść i płakać...
21 marca 2020, 15:53 / sobota
Panowie bez spiny, trochę uśmiechu w tych trudnych czasach pozwoli lepiej znieść całą tą sytuację. Jeden kupi bilety, inny powie, że nie da na Mendziarę złamanego grosza, ot życie. Klub i bez koronawirusa miał problemy z kasą, ale choć każdy zna naszego prezesa to ma świadomość, że łatwo Klubowi nie będzie, więc pomimo licznych zastrzeżeń trzeba pomóc ale rozumiem też obawy niektórych osób. I na konie życzę wszystkim zdrowia bo to najważniejsze, żeby w komplecie spotkać się na najbliższym meczu Lechii.
21 marca 2020, 16:21 / sobota
@misiu67 popieram w całości...najlepszy moment i okazja żeby pokazać jedność i wsparcie, ze hasło "cała Lechia zawsze razem" to nie pusty slogan a tu...jątrzenie i dzielenie. Bilet za 10 zeta...kurwa 10 zeta! i dwa tysiące sprzedanych biletów na te chwilę. Nie wstyd Wam Panowie Lechiści? Dziś wieczorem a najdalej jutro rano powinien być komplet sprzedanych biletów a tu takie buty...w wątku powyżej prawie same biznesmeny i ekonomiści a parę złotówek na Lechię zal wysłupać.
21 marca 2020, 16:30 / sobota
d.g. - 1945% poparcia! ZAPEŁNIAMY !
21 marca 2020, 16:35 / sobota
Na pewno każdego stać na to żeby choć jedno miejsce wykupić za 10 zł. Zawsze to jakiś zastrzyk dla klubu, przed i tak jeszcze większym kryzysem do tej pory.
Uważam, że jeżeli nie zapełnimy stadionu w komplecie to będzie wstyd dla nas kibiców.
21 marca 2020, 16:53 / sobota
Od czasu do czasu sprawdzam zapełnienie stadionu. Popieram wcześniej piszących - PORAŻKA. Sądziłem, że 3-4 dni wystarczą. Obym się nie mylił. To przecież tylko 10 zł. A w przyszłości bilet warty 40-50 zł.
21 marca 2020, 17:17 / sobota
Nie wystarczy jak ponarzekamy na forum. Informować znajomych, przy okazji rozmów nagabywać o akcji :-)
Moja skutecznośc niestety w zasadzie zerowa, raczej wyjebka, a to w większości starzy Lechiści, z którymi od lat widzimy się na stadionie.
21 marca 2020, 20:58 / sobota
Generalnie jest wyjebka na takie akcje, bo czarny PR który był wcześniej wyprał ludziom mozgi. Tylko słychać o mandziarze i złodziejeach, a tu chodzi o to aby pokazać co znaczy Lechia!!!

TYLKO LECHIA!
21 marca 2020, 21:25 / sobota
Nie patrzę na innych i już kupione. Lechia to my a nie mandziara. Amen
21 marca 2020, 21:32 / sobota
&dg dla mnie wzór Lechisty to Ty, a nie Ci co uważają się za ikony bo są więksi albo głośniej krzyczą . Przeczytać wpis dg bo on kończy i zamyka temat
21 marca 2020, 22:01 / sobota
Cóż. Wybrałem te same miejsca, które chciałem zająć z rodziną na derbach.
Akcja w zamyśle bardzo dobra.
Ale niestety zainteresowanie nadal porażająco słabe.
Tylko Lechia!
21 marca 2020, 22:36 / sobota
... ludzie pomyślcie czemu ta akcja ma tak słaby efekt... jest obawa, że ta kasa trafi do mandziary... wymyślimy coś fajniejszego ;)
21 marca 2020, 22:55 / sobota
Swoiste wotum nieufności dla zarządu.
Jego akcje w oczach kibiców spadają w zatrważającym tempie.
Ostatnie - jako takie i to wespół z kibicami - udane przedsięwzięcie to chyba... murale.
Skłania to do refleksji.
Forumowicze wyznają zasadę "... za Lechię, za BKS..." oraz "W sercu moim tylko Lechia" i będą to pielęgnować, reszta niekoniecznie.
21 marca 2020, 23:46 / sobota
Kiedyś dawałem pieniążki dla dzieci, które zbierały w dobrej wierze na potrzebujących. Później zainteresowałem się ile z tych środków i kiedy trafiają do potrzebujących.
Dzisiaj jestem tak samo naiwny i rozliczę później.
Taka to filozofia naiwniaka.
22 marca 2020, 15:18 / niedziela
Wiem, ze najwygodnie powiedzieć:" nie bedę Mandziarze do kieszeni sypał moim groszem w tych trudnych czasach...." itp pierdolety.
Ja to widzę inaczej.
Taka akcja to swoisty sprawdzian jak mocn jest środowisko kibiców, jeśli akcja legnie w gruzach i uzbiera się kilka tys chętnych to da to Mandziarze argument ze nie musi się za bardzo przejmować środowiskiem kibiców, to jest rozproszone i nie mówi jednym głosem.

Jeśli jednak akcja zyska na popularności, bedzie to jasny sygnał, że jak kibice chcą to mogą się jednoczyć i czasem głośno pierdolnąć piescią w stół.

Także na zlość Mandziarze zrezygnuj z dwóch piw i kup bilet!
Szzczególnie ze jest w promocyjnej cenie...

TYLKO LECHIA!
22 marca 2020, 15:53 / niedziela
@Cygnus tak jak piszesz...o to właśnie chodzi. Niestety według ankiety na razie tylko nieco ponad 60% kibiców jest za pomaganiem w tej sytuacji. Tu na forum zdawałoby się fanatyków, to myślę że jeszcze mniej. I tak sobie myślę, że Mandziara wyrządził o wiele większe zło niż wałki finansowe czy zepsucie wizerunku Lechii. Sprawił, ze wielu kibiców przestało się po prostu utożsamiać z Lechią. A to już jest zbrodnia niewybaczalna...
22 marca 2020, 17:28 / niedziela
Święte słowa d.g.....
22 marca 2020, 18:29 / niedziela
Chłopaki
Powiem krótko
Wchodzę w to
 
1 2
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.506