Gdańsk: wtorek, 16 kwietnia 2024

ZapełniamyStadion ! Akcja klubu

strona 2/2

22 marca 2020, 19:27 / niedziela
Nie ma co się zastanawiać tylko kupować. Ja już...
22 marca 2020, 19:30 / niedziela
Może to się niedługo ruszy po rozpropagowaniu w wielu mediach. Na portalu trojmiasto.pl wczoraj opisali akcję i mam nadzieję.
Czy może ktoś wie do kiedy jest ona planowana?
22 marca 2020, 19:48 / niedziela
Jedziemy jedziemy ZAPEŁNIAMY ! Nie wiem jak niektórzy mogą mieć wątpliwości w słuszność akcji. Po pierwsze wsparcie dla klubu, a po drugie bilet za dychę.. no kurde taniej już nie będzie...
23 marca 2020, 18:07 / poniedziałek
3 tysiące - w 3 dni, nieźle ale moim zdaniem da się więcej
25 marca 2020, 17:53 / środa
Tak z ciekawości koledzy do kiedy jest ta akcja?
Bo albo nie było napisane albo zamuliłem.
Jest jakaś data końcowa?
25 marca 2020, 18:52 / środa
Docelowo, jak widać na oficjalnej, jest to 40 tyś. miejsc.
Niestety po 3 dniach już nastąpiło wyhamowanie, teraz ledwie 4 tyś. sprzedanych biletów; w w takim tempie to za dwa miesiące można dobić do oczekiwanej ilości. A co pewnie też nie nastąpi. Słabo.
Tylko Lechia!
25 marca 2020, 21:06 / środa
Panowie, mnie ta frekwencja wcale nie dziwi. Ile nasza Lechia ma prawdziwych kibiców? Tych co bywają na meczach niezależnie od przeciwnika, pogody czy pory rozgrywanego meczu. Dokładnie tyle ile sprzeda się tych wirtualnych biletów (może trochę więcej bo wiem, że niektórzy kupili po kilka biletów). Niestety przy obecnych niejasnościach finansowych w klubie ci co przestają chodzić na mecze, tymbardziej nie kupią wirtualnego biletu. Smutne ale prawdziwe.
25 marca 2020, 21:58 / środa
Słaby zasięg medialny daje efekty oraz wizerunek naszego Prezesa pokazuje ile tych wirtualnych biletów zeszło. Można jeszcze by tak zrobić żeby każdy sam spróbował przekazał info o takiej akcji osobom co przychodzą na Lechię kilka razy w roku SMS lub e-mailem. Nie wszyscy tak jak my Lechią interesujemy i ja kochamy. Sam tak zrobiłem .Jeden kupił , drugi nie ale warto spróbować.
27 marca 2020, 21:40 / piątek
RobLG
Ile nasza Lechia ma prawdziwych kibiców?

40000 * 10 to w skali Klubu z taaaaakim budżetem to nie są kolosalne pieniądze delikatnie rzecz ujmując

Rozumiem "szlachetne" intencje wspomagania klubu.
Ale kto Cie upoważnia do dzielenie tych na dobrych i nie ?
Może to zbyt daleko idące uproszczenie.

A może gro jest takich, którzy porostu nie chcą zapełniać forsą mandziarowej kieszeni
i woleliby nawet Lechię od 4 ligi niż kolosa na glinianych nogach.
27 marca 2020, 21:58 / piątek
nie ci ludzie nie to pokolenie nie te czasy..radze nie próbować...
1 kwietnia 2020, 16:58 / środa
Jak ruszała akcja, myślałem że 2 tygodnie i cel zostanie osiągnięty. Życie trochę weryfikuje, jednak warto nagłaśniać i namawiać. Działamy dalej, to może wyjść na dobre wszystkim!
1 kwietnia 2020, 17:43 / środa
Popieram. Myślałem, że będziemy chwaleni za szybkie zapełnienie stadionu i pomoc Klubowi
1 kwietnia 2020, 18:20 / środa
LECHIA to nie Wołąkiewicz ,Trałka , Krasic , Peszko ,Wolski ,Augustyn , Mandziara . To czy ten klub będzie w najwyższej klasie rozgrywkowej zależy także od nas .Normalność kończy się w pierwszej lidze .Pozdrawiam i życzę zdrowia . Aha do zobaczenia na narodowym .
1 kwietnia 2020, 19:21 / środa
Apropos I ligi :) (o ile nie wkręcają na 1 kwietnia)

Zbigniew Boniek chciałby skończyć z fikcyjnym nazywaniem polskich klas rozgrywkowych, które obowiązują od 2008 roku. Wówczas Eugeniusz Kolator zdecydował się na wprowadzanie zmian, które miały nawiązywać do zagranicznych lig. Miało to np. zwiększyć prestiż zaplecza Ekstraklasy.

Na przykład w Anglii pierwszą klasą rozgrywkową jest Premier League, drugą "The Championship", a dopiero trzecia klasa rozgrywkowa nosi nazwę League One, czyli pierwsza liga. Niestety, nie do końca zdało to egzamin i wprowadziło też spory chaos, szczególnie w niższych ligach.

Boniek chce powrotu do tradycji
- Chcemy doprowadzić do sytuacji, w której nazwa I liga będzie zarezerwowana dla Ekstraklasy, choć ona w dalszym ciągu może się określać mianem "Ekstraklasa". Dzisiejsza I liga będzie tak jak dawniej drugą, a po niej w gradacji nastąpi trzecia, którą dziś nazywamy 2. - mówi w rozmowie z Interią prezes Boniek.
10 kwietnia 2020, 19:22 / piątek
Podobną akcję prowadzą nasi Bracia z Wrocławia. Sądząc po komunikatach tam chyba idzie ciut lepiej. Panowie działamy dalej! Niech pęknie komplet!
12 kwietnia 2020, 15:27 / niedziela
Może któryś z piłkarzy wesprze akcję i kupi choć jeden bilet.Niestety zapomniałem.że ich nie stać przecież pensji dawno im nie płacili.
12 kwietnia 2020, 18:29 / niedziela
ted, cioto i na chuj prowokujesz?
13 kwietnia 2020, 19:44 / poniedziałek
rombis cwelu,obrońco uciśnionych piłkarzy biedaków zamilcz żebraku bo pewnie na żaden bilet cię nie stać żeby wesprzeć klub.
15 kwietnia 2020, 10:43 / środa
Nie wyzywajcie się . Bez sensu.
Ch..j z Mandziarą. Może o to mu chodziło? Skłócić.
Ale to akcja, gdzie bilet kosztuje tylko 10 zł.
10 zł...I stanęło na tych 5 tysiącach. Porażka.
Tylko Lechia!
15 kwietnia 2020, 18:15 / środa
Pełna zgoda. Porażka. Zwłaszcza, że wiele osób w tym ja kupilo po kilka-kilkanaście biletów. Jak mnie nie wywalą z roboty a na koniec miesiąca akcja jeszcze będzie to jeszcze dokupię aby mieć na cały przyszły sezon dla dwóch osób.
15 kwietnia 2020, 19:03 / środa
Ja pierdolę
Człowieku
" Wiele osób w tym ja , kupiło po kilka-kilkanaście biletów "
" Jak mnie nie wywalą z roboty a na koniec miesiąca akcja jeszcze będzie to jeszcze dokupię "
Kupiłeś po parę zeta ... może jakiś pomnik za życia?
Co jeszcze zrobisz dla Lechii? Ale nie tak wirtualnie?
Czy wszędzie musisz wpierdalać te swoje wirtualne wypociny?
Na żywo jakaś cisza od Ciebie
15 kwietnia 2020, 19:39 / środa
Wiesz co czarny, przy całym szacunku za Twoje kombatanckie dokonania którymi szczycisz się w innych watkach (w które się nie wpierdalam jak byłeś to łaskaw określić) mam wyjebane na to to pierdolisz w tym. Idź wspominać dalej albo wybieraj patrona tramwaju i jak nie masz nic konkretnego do powiedzenia tutaj to się nie odzywaj albo się przypierdol do kolegi co sie chwali ułożeniem "E" z krzesełek.
Weź się stary ogarnij bo przez takich jak ty tak chujowo idą takie akcje jak ta i ta zrzutka na kombinezony. Miałem opory żeby tam wpłacić bo potem tacy jak ty dumnie się chwalą takimi inicjatywami ale cel szczytny więc wpłaciłem/podałem dalej gdzie mogłem. Też ci to nie pasuje frustracie ? Walniesz jakąś mądrością ludową ?
15 kwietnia 2020, 20:01 / środa
Lechiści kupują "cegiełki" aby wesprzeć klub.
Janusze kompletują "karnety".
Ode mnie, tradycyjne: t-t
15 kwietnia 2020, 20:14 / środa
@xoce weź sobie mną dupy nie wycieraj kulturalnie proszę. Kulturalni kibice , kulturalni kibice, kulturalni kibice...xoce chuj!
16 kwietnia 2020, 20:13 / czwartek
Jeżeli będzie tak, że dopóki nie będzie szczepionki to trzeba będzie zapierdalać w maskach i nie będzie imprez masowych to przez rok będą mecze bez publiczności. Nie ma sensu podpisywać kolejnej umowy z operatorem stadionu na Letnicy. Można grać na Traugutta. Ale moim zdaniem finansowo to się może nie spiąć tak czy inaczej. I nawet kolejne 5 000 sprzedanych wirtualnych biletów nie pomoże.
16 kwietnia 2020, 23:41 / czwartek
xoce, wykup całą wirtualną zieloną to może wirtualny doping poprowadzisz - a Twoje popiersie będzie zdobić muzeum Lechii do końca świata.
17 kwietnia 2020, 19:52 / piątek
Za jakiś czas możesz miec wirtualny klub. Na razie ku temu to zmierza. Zresztą nie tylko w przypadku Lechii.
1 2
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.478