Gdańsk: wtorek, 29 września 2020
FORUM
Podstrony:

Lechia Gdańsk - Cracovia, wtorek, 9.06.2020 18:00

strona 1/3

6 czerwca 2020, 23:31 / sobota
Mecz z tych o 6 punktów, które za chwilę co 3 dni będziemy rozgrywać w top 8.
Mam nadzieję, że Stoki nie ma innego planu, jak rzucić Conrado i Zwolaka na zdołowaną Cracovie od początku.
3-0 i Probierz po meczu składa rezygnacje.
6 czerwca 2020, 23:44 / sobota
Probierz trener złoży rezygnację na ręce Probierza wiceprezesa ? Ciekawe, czy zostałaby przyjęta :D I Cracovia i następna Pogoń wyglądają beznadziejnie. Nie są w stanie tego zmienić w kilka dni. 6 pkt.
7 czerwca 2020, 09:19 / niedziela
Trenerze Piotrze Stokowcu, wszyscy przekonaliśmy się, że pod względem reagowania na wydarzenia boiskowe i przeprowadzania zmian jest Pan w ścisłym europejskim topie. Teraz należy przejść do kolejnego etapu i zacząć wymiatać pod względem ustalania składu wyjściowego. I tego się trzymajmy.
7 czerwca 2020, 10:18 / niedziela
Nie jestem od ustalania składu Ale pomarzyć zawsze można...

Kuciak - Fila Nalepa Maloca Mladen Kubicki Mihalik Saief Conrado Zwoliński Flavio

Wiem że tak zwane jak to mówią trenerzy , proporcje ofensywne i defensywne zostają tu całkowicie zachwiane , ale jak uderzać to może z grubej rury..?
Rozjebać srakę do przerwy , a pózniej porotować składem , i dać szansę tym których ostatnio się krytykuje Niech sami odpowiedzą czy słusznie

Skoro Zwolińskiemu jak to się mówi żre..wpada wszystko czego się dotknie , moze szkoda traktować chłopa jak koło ratunkowe
7 czerwca 2020, 10:59 / niedziela
Skład to jest sprawa drugoplanowa... spróbujmy raz zagrać od początku w jedenastu, jak nie wyjdzie to trudno od meczu z Pogonią niech znowu "gra" Lipski...
7 czerwca 2020, 12:58 / niedziela
Gra z craxą nigdy dla nas nie była ani łatwa, ani trudna! W zależności od jakości LECHII w sezonie i trenera "naszego", potrafiliśmy z nią wygrać od 6:2 na wyjeździe, przez denne remisy do przegranej 4:2 u nich! Po drodze były wygrane 2 i 3 bramkowe dla NASZYCH...
Generalnie od 2008 roku rozegraliśmy 23 spotkania, było 11 porażek, 9 zwycięstw i tylko 3 remisy!
craxa była groźna na początku panowania zdrajcy Probierza, ale dziś to już inny zespół, teraz mamy możliwość wygrania z nią i zdobycia kolejnych 3 pkt!!!!
W to wierzę i tego się trzymam, mimo ciężkiego i źle rozegranego meczu z żabolami, LECHIA wygra z craxą! I dla mnie to jest jedyna i słuszna koncepcja, ta koncepcja!
Bo w LECHIĘ trzeba wierzyć, szczerze i do końca!
7 czerwca 2020, 15:25 / niedziela
Wygrana z Cracovia pozwoli powalczyć o 3 miejsce w tym sezonie i kolejny medal dlatego trzeba wygrać i wtedy będzie o co walczyć do końca sezonu 😃
7 czerwca 2020, 21:47 / niedziela
Tradycyjnie nie bede próbował narzucac trenerowi rozwiazań przed meczem, ale rezygnacja ze Zwolaka i Conrado moe być odebrana jako sabotaż.
Obstawiam, cięzki mecz mi że chłopcy Michała P. przerżnęli ostatnie 6 meczów, jednak mimo wszystko nie jest to słaby zespół i wczesniej czy później zacznie punktowac.

Zakładam, jednak piłkarskie szachy/zapasy do czasu strzelenia gola przez ktorąś z druzyn. Typuje 2:0 dla Lechii, pierwsza bramak to samobój Probierza, druga z karnego (tak aby śledzie znowu miały pożywkę do swoich teorii). Wszytskie karne dla Lechii są dla śledzi wydrukowane wiec tym bardziej w takim meczu.

TYLKO LECHIA!
8 czerwca 2020, 11:49 / poniedziałek
"Tradycyjnie nie bede próbował narzucac trenerowi rozwiazań przed meczem, ale rezygnacja ze Zwolaka i Conrado moe być odebrana jako sabotaż."

https://memy.pl/q/QmB13Rzq_
8 czerwca 2020, 13:34 / poniedziałek
Lechia Gdańsk - Cracovia, wtorek, godz. 18:00, sędzia: Bartosz Frankowski (Toruń)
VAR : Paweł Raczkowski (Warszawa)

Jako ciekawostkę dodam, że mecz legły ze śledziami sędziuję Kwiatkowski (Warszawa) ładnie się tam bawią ...
8 czerwca 2020, 14:14 / poniedziałek
Prawda jest taka że Flavio powinien zacząć na lawce i wejść w 70 minucie. Stokowiec jeżeli wystawi Zwolińskiego i Flavio w pierwszym składzie, to zrobi to wbrew sobie, gdyż nigdy nie ma w naturze gry na dwóch napastników i jestem pewien, że wyjdzie z tego wielka dupa.
8 czerwca 2020, 15:45 / poniedziałek
a ja bym dalej Zwolaka wpuszczał jako jokera na pod męczonego przeciwnika...na to nie ma na razie nikt sposobu i chuj...zresztą sposobem było by czekać az Stokowiec wpuści Zwolaka i dac np. jednego lub 2 świeżych obrońców a tak się nie da..
8 czerwca 2020, 16:42 / poniedziałek
A ja bym wpuscil od pierwszej minuty jedenastu Lipskich. Wtedy na pewno jeden zejdzie :)

Uwazam, ze nie ma sensu grac na dwoch napastnikow od pierwszej minuty. Wystarczy po prostu zamiast Lipskiego wystawic np Saiefa.

------------------- Kuciak
--------Fila - Maloca - Nalepa - Mladen
------------Kubicki - Makowski ------
---- Mihalik ----- Saief ----- Conrado
-------------------Flavio

W drugiej w zaleznosci o wyniku wpuscic Zwolaka za Saiefa lub Flavio, no i oczywiscie na koncu Lipskiego aby dobic rywala :D
8 czerwca 2020, 19:13 / poniedziałek
Lipskiego to można wpuścić ... po meczu do szatni gości, aby im pokazał środkowy palec po porażce. Innej roli dla niego nie widzę, choć forumowi koledzy zapewne coś od siebie dodadzą :)
8 czerwca 2020, 19:58 / poniedziałek
Nie lubię meczów, w których jesteśmy (nawet papierowymi) faworytami... sraksa i probierz łatwo nam nie puszczą, będzie trzeba się napocić nie wiem czy nie bardziej niz w derbach czy z żabolami... zwycięstwo trzeba będzie dosłownie wyszarpać im z gardeł. Ale jeśli cos z tym sezonem mamy jeszcze zrobic, to kiedy, jeśli nie teraz?
8 czerwca 2020, 20:05 / poniedziałek
Michalik to chyba nie może przeciwko sracovi zagrać? Z pewnością czeka nas ciężki mecz co ostatnio nader często mam się zdarza a i pobierz podejdzie do meczu ambicjonalnie. Myślę jednak że pykniemy żydków i mamy ósemkę na początek zapewnioną.
8 czerwca 2020, 20:20 / poniedziałek
@ qny Mkichalik może grać (nie ma klauzuli strachu podobno w kontrakcie)
8 czerwca 2020, 20:35 / poniedziałek
Cracovia gra najgorszy syf w lidze. Wszyscy ich walą na czele z tragiczną Pogonią, która straciła całą ofensywę. Tam musi być już niezłe szambo i nawet powrót po kartkach Hanki nie powinien wiele zmienić. Grali dzień później wieczorem, nie wiem jaki mieli transport. Do tego wypada za kartki Helik z obrony. U nas wraca Kubicki, być może Conrado i mam nadzieje Mladen od początku. Cracovia i Pogoń są aktualnie po pandemii najsłabsze i ja tu liczę na komplet punktów a w najczarniejszych snach minimum 4pkt.
9 czerwca 2020, 00:45 / wtorek
Moim zdaniem możemy póki co włożyć między bajki wystawienie najsilniejszego składu od pierwszej minuty.
Po tej długiej przerwie Stokowiec sam przyznał, że dopiero poznaje niektórych przez brak gier kontrolnych.
Celowo chowa asy w rękawie na wyprutych przeciwników licząc, że do przerwy będzie w miarę spokojnie.
Nie bronię go absolutnie, ale też jakże inny byłby odbiór wyniku ostatniego meczu gdybyśmy to my prowadzili 2:0 i żadnego realnego
wzmocnienia zmianami i w konsekwencji też remis.
Swoją drogą nie wiadomo jaki jest cel klubu w tym sezonie.
Na razie to widzę, że się sprzedaje dobrze Lechia dopadajaca rywala choć przecież można by było "pozamiatać" wcześniej.
Są emocje, jednak trochę wątpliwe .

DZIŚ TYLKO ZWYCIĘSTWO.!!!
9 czerwca 2020, 02:29 / wtorek
Uważam, że nasza gra jest trochę bardziej płynna niż ostatnio bywało. Być może to efekt … słabszej reakcji rywali? Wszak przeciwnicy mają nadal pewne zaległości treningowe. Pamiętać należy, że nie inaczej jest z naszą obroną, w skład której wchodzi Fila i nie mniej rozkoszny Makowski. Dlatego strategia niepotrzebnego niewystawiania się na kontry już od samego początku jest niegłupia, szczególnie gdy naszym bieżącym celem nr 1 jest załapanie się do 8-ki. Nie wierzcie w bajki o 90% szans na pozostanie w szrankach. Oczywiście nie ma konieczności ustawiania autobusu w bramce ale rozsądnego zagęszczania naszej połowy na czas ataków Krakusów. Jeżeli Sraxa będzie przemotywowana, to tym lepiej wziąć ją na widelec, gdy się odsłoni a zawsze warto trochę przegonić po boisku i sprawdzić ich kondycję, szczególnie, gdy czasu na wypoczynek mieli mniej od nas. Widzę wariant na I połowę z Mladenem i Udoviciczem, a w ataku ze Zwolińskim i cofniętym, wracającym do obrony, Flavio. W drugiej połowie za Makowskiego Saiefa a za Udo Kakę i jechana już bez trzymanki, oby ze szczęśliwym końcem.
9 czerwca 2020, 11:54 / wtorek
ja przed tym meczem mam troche obaw... ostatnio bylismy bliscy porazki. jak zwykle ratowala nas dobra koncowka. teraz wiekszosc liczy na 3 punkty. mam nadzieje, ze tak sie stanie, ale postawilem 100 w Totolotku na craxe, w razie wtopy naszych bede mial prawie 300 na pocieszenie.
9 czerwca 2020, 12:20 / wtorek
To spierdalaj do kraju na Bliskim Wschodzie skoro postawiłeś pieniądze przeciwko Lechii.
9 czerwca 2020, 12:24 / wtorek
Lechia z małej litery i stawia na żydków... debil to mało powiedziane...

Ja postawiłem, że Lechia strzeli powyżej 1,5 bramki... czyli idąc tropem debila barta przy wyniku 2:3 pełne szczęście, bo ja wygram i żydki wraz z nim również... masakra
9 czerwca 2020, 14:18 / wtorek
Skąd się biorą takie głąby? Do tego nie radzi sobie z emocjami... Tylko Lechia !
9 czerwca 2020, 15:06 / wtorek
Rombis nie może tak być, bo mam Lechii wygraną a w przypadku remisu zwrot (najczarniejszy scenariusz, porażki nie biorę pod uwagę). Umówmy się na spokojne 2-0 co? albo żeby było bardziej realistycznie przy naszej defensywie to 2-1 dobijamy targu?
9 czerwca 2020, 15:59 / wtorek
@lechiabart
Postawiłes przeciw Lechii? Zachowaj to dla siebie
Rozumiem te STS...Ale jak , nawet biorąc na logikę , można iść pod prąd , przeciw swojej miłości , to znaczy że jeśi Lechia przegra to będzie ok?
Ja , biorąc pod uwagę swój portfel i ekonomię , nie wchodziłbybym w takie zarabianie kasy Ale jeśli już tak postawiłeś , zachowaj to dla siebie , i nie spuszczaj się nad tym faktem
Od tego masz wiele innych możliwości próby zarabiania pieniędzy
GPW przez ostatnie tygodnie pozwoliła na duże zyski Nawet osobiście na wuglu zarobiłem...Nieważne
Może tam ulokuj swoje ciężko zarobione pieniądze , a nie chełp się i nie nie ciesz na ewentualnej porażce Lechii...Nie powiem klubu ukochanego....nie sądzę że to dla Ciebie jakaś wartość oprócz STS
9 czerwca 2020, 16:00 / wtorek
@Niezalogowany, dla mnie ok, tylko bart się wkurwi przy 2:1...

bart, na przyszłość stawiaj, że Lechia przegra minimum jedną połowę... Grasz przeciwko swojej drużynie, ale masz coś na otarcie łez, a być może tą drugą część Lechia wygra wyżej... Więc masz kasę, wygraną Lechii, ale i tak jesteś jebnięty :) Tu już nic nie pomoże...
9 czerwca 2020, 16:52 / wtorek
Czy można poprosić o jakis link do meczu? Brak C+ w okolicy a mecz Lechii, rzecz swieta! :)
9 czerwca 2020, 16:58 / wtorek
@Keanoo

odnośnik
9 czerwca 2020, 17:09 / wtorek
Jeszcze godzina.....
9 czerwca 2020, 17:11 / wtorek
Fajny, ofensywny skład, jazda z nimi!
9 czerwca 2020, 17:11 / wtorek
Jeszcze godzina.....
9 czerwca 2020, 17:18 / wtorek
Skład ofensywny to fakt. Conrado chyba poważniejsza kontuzja?
9 czerwca 2020, 17:35 / wtorek
W końcu bez Lipskiego👍
9 czerwca 2020, 17:52 / wtorek
Proszę o link na urządzenie mobilne.
9 czerwca 2020, 18:07 / wtorek
Kuciak ma robotę.
9 czerwca 2020, 18:09 / wtorek
Co tu się odpierdala przez te 5 minut masakra
9 czerwca 2020, 18:14 / wtorek
Na razie nawet nie chodzimy...
9 czerwca 2020, 18:18 / wtorek
Podobno Salah ma w kontrakcie zapis że ma wyjebane w defensywę
9 czerwca 2020, 18:21 / wtorek
20 min tragedia czyli ...wygramy to
9 czerwca 2020, 18:22 / wtorek
O której piłkarze Lechii wychodzą na boisko?

Już dwadzieścia minut gry, a tylko Kuciak gra.
9 czerwca 2020, 18:24 / wtorek
Stokowiec chce na siłę Flavio ze Zwolińskim w 11 zmieścić. Pisałem że to tragiczny pomysł. Juz Lipski jest lepszy w pomocy od Flavio.
9 czerwca 2020, 18:25 / wtorek
Ta suka sędziowska nic nie gwiżdże dla nas
9 czerwca 2020, 18:29 / wtorek
Faktycznie w pomocy nie istniejemy...na razie...
9 czerwca 2020, 18:29 / wtorek
Cooer dokładnie. Zawsze to chuja warte było z takim upychaniem na siłę. Skald jest totalnie nie wyważony w tej chwili. Gajos powinien grać od początku za Makowskiego nawet w perspektywie jednego młodzieżowca jakby Fila jakąś kontuzje zgłosił. Tak samo Zwolo powinien zaczął a flavio jako kat na drugą część. W pizdu z tą taktyka po raz enty zjebaną. Probierz rozegrał to idealnie
9 czerwca 2020, 18:35 / wtorek
Liczyłem, że doczłapią do przerwy...
9 czerwca 2020, 18:36 / wtorek
Kolejna bramka na konto Fili. Niestety ale to nie jest ten sam zawodnik co w rundzie jesiennej.
9 czerwca 2020, 18:37 / wtorek
Jak oni by mieli kieszenie w spodenkach to by stali z rękami w kieszeni... ja tu nie widze w ogóle chęci grania w piłkę. Człowiek to ogląda i mysli o handlowaniu meczami bo jak wyjaśnić taką postawę.. prezes nie płaci za górną 8?
9 czerwca 2020, 18:37 / wtorek
A widziałeś co Paixao robił? Uprzedzając absolutnie nie mam do niego pretensji że na minę go spierdolił Stowkiec
9 czerwca 2020, 18:40 / wtorek
Jebniemy ich i będzie głupio za komentarze
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.278