Gdańsk: wtorek, 29 września 2020
FORUM
Podstrony:

Lechia Gdańsk - Cracovia, wtorek, 9.06.2020 18:00

strona 3/3

9 czerwca 2020, 20:25 / wtorek
Trzeba pilnować 5miejsca w pro junior bo kasa
1 miejsce – 3.000.000,00 zł brutto,

2 miejsce – 2.000.000,00 zł brutto,

3 miejsce – 1.500.000,00 zł brutto,

4 miejsce – 1.000.000,00 zł brutto,

5 miejsce – 600.000,00 zł brutto.
A zajmujemy 5 miejsce ostatnie płatne więc na pewno będziemy grali Makowski Fila całe spotkania
9 czerwca 2020, 20:29 / wtorek
Bramek tracimy dużo, to znany fakt i 1 celny strzał (niestety właściwie to 2 celne) nie mógł wystarczyć do zwycięstwa. Czy ci co nie chcieli zachować żadnych rezerw na 2 połowę czują, że w piłce nożnej, to nie jest taki prosty rachunek: co masz strzelić w drugiej połowie , strzel w pierwszej.
Od 35 minuty nasza gra nie była aż tak zła, jak to ta zrzęda z Canal+ przedstawiała ( wyłączyłem go w 2 połowie, bo kreował smutę) , ale w środku daje się odczuć brak takiego zwornika, co te piłki szybko i pomysłowo rozdziela. Słabo zagrał Mihalik a zmiany niewiele wniosły ( tego się jak raz spodziewałem) bo zabrakło tych wartościowych zmienników, którzy są w stanie przechylić szalę zwycięstwa, gdyż albo grali od początku albo zostali na trybunach ( czyżby Conrado był kolejną ofiarą mściwego trenera?). Plus dałbym Saiefowi, Mledenovićowi, Nalepie. Występ Makowskiego uważam natomiast za poprawny. Świetnie podaje,także długie piłki, gorzej czuje się w bliskim kontakcie z atakującym przeciwnikiem. Ale poprawia się. Natomiast Generał powinien zostać zdegradowany. Debilny samobój to raz ale przepuszczenie ( czy to on, czy ja źle widziałem?) piłkarza z piłką , jak się jest ostatnim zawodnikiem, to nawet w A-klasie wiedzą, że przed polem karnym tak się nie robi. Ś.p. Roman Korynt to się w grobie przewraca. Do wyboru było kilka wariantów:
totalna destrukcja - jeżeli nie trafia w piłkę to urywa nogę przeciwnikowi ( ten pewnie by speniał i słusznie), jeżeli trafia to wywraca przeciwnika na piłce, uderzenie piłki w bok do autu ( trochę ryzykowne), podchodzi blisko do piłki uniemożliwiając podanie do przodu, przy próbie udanej kiwki piłka przechodzi zawodnik już nie ( żółtko) ale przepychanie piłki odwróconym tyłem do zawodnika ??? Ja p...
9 czerwca 2020, 20:33 / wtorek
Dużo osób tu piszących chciało abyśmy grali dwoma napastnikami.Też się do nich zaliczałem.Ten mecz pokazał,że kiedy chcemy tak grać to zamiast Makowskiego,potrzeba nam do grania Pawła Nowaka w tym systemie.Kurde ale on już u nas nie gra?Hmmm...
Dziś takim zawodnikiem mógłby być Saief .Bardzo dobrze grał zanim został zmieniony.Może pomagało mu to ,że za przeciwników miał swoich rodaków?Być może.

Tak całkiem na serio to problemem tej drużyny jest formacja obronna. 4 z Zagłębiem,3 z rolmopsami,2 z Górnikiem i teraz 3 z Maccabi. Gdyby nie najlepszy bramkarz w tej lidze Pan Kuciak byłoby jeszcze gorzej.
W Szczecinie tylko zwycięstwo po bramce Zwolaka.
Lechia Gdańsk!
9 czerwca 2020, 20:35 / wtorek
Przeprosic Augustyna
9 czerwca 2020, 20:36 / wtorek
Jak można puszczać doping z kasety, to może też w niedzielę puścić mecz z kasety, ten wygrany w Szczecinie 3-2 lub 4-3.
9 czerwca 2020, 21:07 / wtorek
Stoki ogarnij się chłopie, bo wykorzystujesz 50% potencjału drużyny. Pierwsza połowa dziś to najgorsza gra w tej rundzie. Flavio to legenda klubu ale wystawianie go co 3 dni po 90 minut to kompletna kompromitacja trenera, dającego miejsce za zasługi.
9 czerwca 2020, 21:26 / wtorek
Moze to i dobrze ze trybuny zamkniete, bo jakbym przeżył taki spektakl na żywo???
Ostatni raz widziałem taki zespół za Owena jak było 0:5 z Koroną.
12 minut dobrej gry od 34-46minuty to za mało aby ograc notorycznych przegranych.
Zastanawia mnie takie duże wahania formy, co jest powodem???
Trener ma duzo zagadek i teraz jest czas na pokazanie warsztatu.
Dziś cały zespół do du.... zagrał, no moze Duszan na średnim poziomie, reszta do bani.
TYLKO LECHIA!
9 czerwca 2020, 22:44 / wtorek
Co powiedział wizjoner po meczu? Jakoś nie mogę znaleźć.
9 czerwca 2020, 23:16 / wtorek
Nie wizjoner.On nie jest głupi. Poszedł po cichu za głosem ludu by udowodnić kto ma rację. I wyszlo na niego.
Oczywiście nie chcę w to wierzyć.
9 czerwca 2020, 23:24 / wtorek
W lidze+ jako kontrowersja sytuacja z faulem na Saiefie...ewidentny faul i czerwona.
Jakoś nam to umknęło ale po chuj ten cały cyrk z VAR? Po to siedzą tam żeby wyłapywać takie sytuacje.
9 czerwca 2020, 23:32 / wtorek
Podium nam odjechało a z taką grą w obronie miejsce w górnej ósemce będzie sukcesem bo trudno mi uwierzyc bysmy w tym sezonie jeszcze wywalczyli podium z takimi dziurami w obronie
9 czerwca 2020, 23:49 / wtorek
Szczyt formy planowany jest na rundę finałową w górnej ósemce.
Zostało już sprawdzone kozacy w pierwszym składzie jak i jako zmienicy. Więcej wiary.Ta liga jest the best:)
10 czerwca 2020, 00:03 / środa
Probierz zjadł Rudego jak zakąskę.Rozjebal go taktycznie jak dzieciaka.Szacunek za PP ale od zawsze byłem negatywnie nastawiony do niego i każdym swoim zachowaniem, wypowiedzią potwierdza że tak naprawdę marny z niego trener.Zauważcie że żaden z byłych i obecnych podopiecznych na szumne pytania o jego przyszłość selekcjonerską dyplomatycznie milczy lub daje wymijającą odpowiedź.Znaja go i z nim pracują i wiedzą że nie nadaje się do takiej roli bardziej chyba w kwestii czysto ludzkiej.Dodatkowo ci których z klubem już nic nie łączy mówią bez ogródek co to za człowiek.Każda jego wypowiedź,wywiad to tak naprawdę to samo słodkie pierdolenie.Wygląda na człowieka fałszywego co potwierdza teorie o kolorze włosów.Gra mi ten typ na nerwach jak mało kto.
10 czerwca 2020, 08:01 / środa
Ja pierdole czytać sie odechciewa ...hipokryci..wiekszosc chciała takiego ustawienia to mieliscie..to teraz też kurwa zle..mecz cienki jak sopocka pasztetowa..trzeba było sie modlic o remis jak ostatnio to by sie moze udało ale nie ..sny o potedze...co do trenera ..tak krawiec kraje jak mu materiału staje....
10 czerwca 2020, 08:13 / środa
O tym meczu jeszcze za weszło
odnośnik

I właśnie, co Stoki wymyśli na paprykarzy?
Jak dla mnie kluczem jest dobra pomoc wspomagająca obronę. Inni niektórzy uważają, że najważniejsza jest dobra formacja obrony. Wczoraj to swojego dnia to Nalepa też nie miał...ale to też ktoś wyżej pozwolił na takie harce.
I się powtórzę, czekam na dwóch ancymonów, Udovicica i Haydarego... chyba, że im się kurfa robić nie chce!?
Tylko Lechia!
10 czerwca 2020, 08:49 / środa
Wyjątkowo zgadzam się z kolegą misiem67 pierdoleni hipokryci.
10 czerwca 2020, 12:12 / środa
Trener trenerem ale...proponuje obejrzeć sobie analizę na Lechia.net w jaki sposób traciliśmy bramki. No zesz kurwa tu najlepszy trener nic nie poradzi. Trener kazał im truchtać w pierwszej połowie? O czym kurwa myśli Maloća podczas meczu? Mihalik toczył wojenkę z samym sobą chcąc coś (co?) udowodnić Probierzowi i kompletnie się spalił. Poza tym Cracovia miała jeden dzień mniej odpoczynku a to my wyglądaliśmy, jakbyśmy wyszli na mecz prosto z autokaru z Zabrza.
10 czerwca 2020, 14:11 / środa
Kilka ostatnich meczy pokazuje jaką wyrwę w zespole spowodowało odejście Łukasika. To był TOP3 defensywnych pomocników w lidze. Kubicki tylko sporo biega, Makowski niestety jest słaby a Gajos to klasa niżej od Daniela. Obrona nie ma ochrony defensywnego pomocnika i przeciwnicy wjeżdżają w nas jak w masło. Nalepy i Malocy nie krytykuję bo gdyby nie oni to mielibyśmy wiele więcej straconych bramek, chociaż oczywiście wczoraj grali słabo.
10 czerwca 2020, 16:50 / środa
To ja już wolę inwestować w przyszłość Tobersa i zarobić na transferze do Belgii albo do Włoch 3 bańki euro w ciemno bo dla tych klubów to grosze, niż się bawić w Junior Pro System. Jesteście poważni z tym 600 tysi za juniorkę? Mila i reszta pajaców doiła ile mogła klub co miesiąc 12 razy w roku a teraz cel sezonu to ma być top5 pro system haha. Za samo top3 i możliwość rozegrania dwóch rund w Lidze Europy więcej kasy wleci. Jakiś absurd po prostu
11 czerwca 2020, 13:50 / czwartek
Stokowiec prawi, że zabrakło zęba i agresji - żart...Tutaj brakuje jakiejkolwiek koncepcji gry.
11 czerwca 2020, 15:45 / czwartek
Żart? A widziałeś agresję i determinację w naszej grze? Bo jeśli widziałeś to na pewno żartujesz...nie bronię trenera ale obwinianie go za wszystko to duże uproszczenie i przegięcie w drugą stronę. Do niektórych nadal nie dotarło gdzie grają i niestety mam obawy, że już nie dotrze. Najważniejsze są przelewy na czas...oczywiście wyjątkami są Pan Bramkarz Kuciak Duszan i Flavio, który po prostu nie wytrzymał trudów grania w takim napiętym terminarzu, co przy jego wieku i pełnym zaangażowaniu w każdym meczu jest zrozumiałe dla mnie. I tu już mam pretensje do trenera.
11 czerwca 2020, 16:11 / czwartek
Makowski nie jest złym piłkarzem. Mało tego, zrobił spory postęp względem jesieni. Ma niezły przegląd pola, dobrze ułożoną nogę ( podania crossowe a' la Beckenbauer ), podaje do przodu. Ma również pewne ograniczenia, które powodują, że obrona nie ma należytej zapory wstępnej. Łukasik to typ zakapiora. Dobrze czytał grę, doskakiwał na ogół na czas do przeciwnika i twardo w niego wchodził i co dziwne relatywnie rzadko łapał kartki. Po paru takich starciach rywal wolał szybciej oddawać piłkę, przez co często te podania były niecelne. Piłkarze stojący obok Łukasika wiedzieli, że jak kogoś ma na celowniku, to warto pokryć sąsiadów, bo zaatakowany przeciwnik będzie w trybie nagłym szukał podania i będzie okazja do przejęcia piłki. Łukasik dobrze asekurował wychodzących do ataku obrońców. Makowski nie jest takim typem. Owszem oduczył się kopania po nogach, no ale ani nie ma tego w genach rolować przeciwnika, ani nie bardzo ma czym odcisnąć na nim swe piętno. Nie ma jeszcze tego doświadczenia pozwalającego na właściwe ustawianie się i trafne podejmowanie szybkich decyzji. Jest za to bardzo zaangażowany i skupiony na grze (np. u Fili tego nie widzę). Nie wiem, czy nie byłby z niego lepszy środkowy pomocnik. Ale nawet jeżeli nie, to gdy trzeba gonić wynik, to uważam, że to dobra opcja na zmiennika ( jakkolwiek ryzykowna, bo przy kontrze daje się mijać jak tyczka)
11 czerwca 2020, 18:08 / czwartek
d.g. od miesięcy nie widzę nawet próby grania w piłkę nożna to mi przeszkadza i za to winie trenera. Agresji i zęba oczywiście też nie widziałem ale jak treneiro ma problem po 2 latach z takimi podstawami podstaw... Nie mów o przelewach broniąc Stokowca bo gość podpisuje się grzecznie pod wszystkim co robi zarząd.
11 czerwca 2020, 18:49 / czwartek
Czyli trener ma iść na wojenkę ze swoim pracodawcą tak? Albo może sugerujesz zmianę trenera na takiego co się od początku postawi Mandziarze? Pracuje w ekstremalnych warunkach gdzie w szatni głównym tematem są ciągle pieniądze.
Nie jest na pewno jakimś super trenerem, ma swój styl pracy jaki ma. Czy nam się to podoba czy nie to na chwile obecna jest najbardziej utytułowanym trenerem w historii klubu. Oczywiście możemy go wyjebać (watek chyba jest) i poszukać takiego co spełni nasze oczekiwania...może masz jakieś kandydatury?
11 czerwca 2020, 19:43 / czwartek
Przestańcie gadać o tej kasie. Taki stan jest od pięciu lat cały czas i wszyscy to wiedzą, jak również to że prędzej czy później kasę dostaną. Taki stan jest dla nich akceptowalny co widac po przedłużaniu kontraktów, czy też po wywiadzie Pietrzaka. Problem może co najwyżej dotyczyć naszych nowych zagranicznych nabytków.
11 czerwca 2020, 19:56 / czwartek
Wychodzi zatem że to trener jest do dupy...tak przez dwa lata nic nie zrobił...no udało mu się fuksem utrzymać dwa lata temu ligę a potem fuksem jakiś marny puchar i nędzne 3 miejsce w lidze. Kiedyś to mieliśmy sukcesy że hoho! Myślę ze wielu wybitnych trenerów przebiera nogami żeby trenować nasze gwiazdy. Stokowiec to tylko hamulcowy w rozwoju tych piłkarzy...ech!
11 czerwca 2020, 19:58 / czwartek
Na naszą ligę bardzo dobrym trenerem jest Fornalik. Gorzej na eksport. Tylko, że z takimi wynikami nikt go z Piasta nie puści.
Z zagranicą to loteria. Raz się uda, a raz nie uda. Patrząc na ligę polską raczej się nie udaje. Za Moniza był fajny styl.
12 czerwca 2020, 01:55 / piątek
Kurwa już się nie pierdole ... nie wierze... wszyscy znafcy futbolu uznali ze to trener winny hehehehhehe no naprawdę Czesiu Michniewicz czeka żeby przejąć Lechię
12 czerwca 2020, 10:06 / piątek
Winny wszystkiemu nie jest. Ale dołożył cegiełkę do tego, że Lechia nie gra na miarę swojego potencjału.
12 czerwca 2020, 10:30 / piątek
Czechu zgadza się tylko ze ten potencjał jest niewykorzystywany od momentu przyjścia Mandziary. A nawet wcześniej bo...Kafar był be!...Bobo tez, to samo Probierz,Machado,Brzęczek i Nowak. Moniz spierdolil w tajemniczych okolicznościach. Teraz Stokowiec...Żaden z nich nie wykorzystał w pełni potencjału który posiadał. Może jednak problem tkwi gdzie indziej...?
12 czerwca 2020, 11:16 / piątek
A moze przeceniamy potencjał tych grajków...widzimy wiecej niż jest...a z pustego i salomon nie naleje...
12 czerwca 2020, 11:48 / piątek
Zajebiscie ekstremalne warunki mają grajki w naszej Lechii serio... Nie mówię , żeby wywołać Stokowca - tylko niech ten człowiek się ogarnie i jakiś styl tej drużynie zaszczepi. Co do potencjału to przepraszam ale ten skład to najmniej pierwsze piątka ekstraklasy.
12 czerwca 2020, 12:36 / piątek
"A może przeceniamy potencjał tych grajków"... nie MOŻE, a na pewno.

Na przyszły sezon go gry na wyższym poziomie mamy:
Kuciak, Alomerović
Nalepa
Kubicki
Conrado
Zwoliński, Flavio

Reszta to stany niższe, w porywach do średnich. Do tego trener bez myśli przewodniej.

Gdzie jest do kurwy nędzy Kacper Urbański i Kuba Kałuziński?
12 czerwca 2020, 12:51 / piątek
lufate_ i o to mi własnie chodzi...na jakiej podstawie mówisz ze to jest skład na pierwszą piątkę extraklapy ???? ja napisze ze mój 7 letni fiat jest wart 100 000 to on jest wart 100 000 nie on jest wart tyle ile mi za niego zapłacą...i tak chyba jest z naszymi grajkami...oni są przeciętni (no może 2-3 jest lepszych ale gra drużyna) sa na środek tabeli +/- dwa miejsca do góry lub w dół... i tyle i wszystko powyżej jest już dla tej ekipy sukcesem...
12 czerwca 2020, 13:49 / piątek
Tylko, że większość jakby odeszła do druzyny, która ma jakąś koncepcję gry to pewnie by mieli pierwszy skład zawsze. Jestem pewien, że drużyny które są przed nami w tabeli z mniejszym budżetem od naszego nie mają lepszych piłkarzy. Nawet jak ktoś ma lepszą rundę i przychodzi do nas to okazuje się ogórkiem.
12 czerwca 2020, 14:39 / piątek
Jod w powietrzu wszystko zweryfikuje...
14 czerwca 2020, 20:09 / niedziela
Wstępnie 4 albo 5 lipca powtórka u nas. Tym razem z kibicami.
14 czerwca 2020, 21:41 / niedziela
Mylisz się. Powtórki nie będzie. Będzie wygrana!
15 czerwca 2020, 06:27 / poniedziałek
A no tak. Co racja to racje. Mój błąd.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.366