Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Pogoń - Lechia 14.06.2020 , niedziela 18:00

strona 2/3

14 czerwca 2020, 19:09 / niedziela
statysta * Gajos dziś nieźle to może i Lipski coś pokaże heh...
14 czerwca 2020, 19:09 / niedziela
Dajcie spokój, żeby znaleźć te transmisję na Canal + to chyba potrzeba cudu. Wyświetla mi się tylko Multiliga i Górnik - Legia, pod tym linkiem:

odnośnik

Nie ma czegoś takiego, jak "teraz w tv", jest opcja 'Live" pod logo Canal +
14 czerwca 2020, 19:16 / niedziela
Ponownie wrzucam... zbadałem źródło feeda, znalazłem... proszę:

odnośnik
14 czerwca 2020, 19:17 / niedziela
Nie wchodz w live , przescrolluj na dół do `teraz w tv i tam przeSun w prawo do meczu Lechii
14 czerwca 2020, 19:23 / niedziela
lufate - dzięki, w końcu udało się odpalić stream.
14 czerwca 2020, 19:30 / niedziela
No to Kaka - w tobie nadzieja. Jazda z paprykarzami, że aż będzie słychać wiatry świst
14 czerwca 2020, 19:58 / niedziela
Jeszcze gorsza padlina niż z pejsami...
14 czerwca 2020, 19:59 / niedziela
Wyglądało to wszystko jakby grali na remis. Stokowiec był poirytowany tym co widział.
14 czerwca 2020, 20:01 / niedziela
Ale Gejos przyjebał... Trochę bramkarz się nie postarał. Chuj tam że w 90 przy takiej kontrze się wyjebał. Teraz Stoki będzie pierdolił, że zawsze w niego wierzył.
14 czerwca 2020, 20:01 / niedziela
MSZE - wygląda na to, że bardziej pozorowali grę. Wakacje tuż tuz, po jaki chuj grać w piłkę i się męczyć
14 czerwca 2020, 20:01 / niedziela
Czyli za tydzień gramy w Szczecinie :)
14 czerwca 2020, 20:06 / niedziela
8 lipca w Poznaniu. 11-12 lipca w Poznaniu.
14 czerwca 2020, 20:09 / niedziela
31. kolejka - 19-21 czerwca (piątek-niedziela)

Legia Warszawa - Śląsk Wrocław
Cracovia - Jagiellonia Białystok
Piast Gliwice - Lech Poznań
Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk

Górnik Zabrze - Korona Kielce
Raków Częstochowa - Wisła Kraków
Zagłębie Lubin - ŁKS Łódź
Wisła Płock - Arka Gdynia

32. kolejka - 23-24 czerwca (wtorek-środa)

Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa
Śląsk Wrocław - Cracovia
Lechia Gdańsk - Piast Gliwice
Lech Poznań - Pogoń Szczecin

ŁKS Łódź - Górnik Zabrze
Wisła Kraków - Wisła Płock
Korona Kielce - Raków Częstochowa
Arka Gdynia - Zagłębie Lubin

33. kolejka - 26-29 czerwca (piątek-poniedziałek)

Legia Warszawa - Piast Gliwice
Śląsk Wrocław - Lech Poznań
Cracovia - Pogoń Szczecin
Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk

Górnik Zabrze - Wisła Kraków
Wisła Płock - ŁKS Łódź
Raków Częstochowa - Arka Gdynia
Zagłębie Lubin - Korona Kielce

34. kolejka - 3-6 lipca (piątek-poniedziałek)

Lech Poznań - Legia Warszawa
Piast Gliwice - Śląsk Wrocław
Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok
Lechia Gdańsk - Cracovia

Wisła Płock - Górnik Zabrze
Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin
Korona Kielce - Arka Gdynia
ŁKS Łódź - Wisła Kraków

35. kolejka - 10-12 lipca (piątek-niedziela)

Legia Warszawa - Cracovia
Lech Poznań - Lechia Gdańsk
Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok
Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin

Górnik Zabrze - Raków Częstochowa
Zagłębie Lubin - Wisła Płock
Wisła Kraków - Korona Kielce
Arka Gdynia - ŁKS Łódź

36. kolejka - 14-15 lipca (wtorek-środa)

Lechia Gdańsk - Legia Warszawa - 15 lipca
Cracovia - Lech Poznań - 15 lipca
Pogoń Szczecin - Piast Gliwice - 15 lipca
Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław - 15 lipca

Arka Gdynia - Górnik Zabrze - 14 lipca
Zagłębie Lubin - Wisła Kraków - 14 lipca
ŁKS Łódź - Raków Częstochowa - 14 lipca
Wisła Płock - Korona Kielce - 14 lipca

37. kolejka - 18-19 lipca (sobota-niedziela)

Legia Warszawa - Pogoń Szczecin - 19 lipca
Piast Gliwice - Cracovia - 19 lipca
Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk - 19 lipca
Lech Poznań - Jagiellonia Białystok - 19 lipca

Górnik Zabrze - Zagłębie Lubin - 18 lipca
Wisła Kraków - Arka Gdynia - 18 lipca
Raków Częstochowa - Wisła Płock - 18 lipca
Korona Kielce - ŁKS Łódź - 18 lipca
14 czerwca 2020, 20:14 / niedziela
Witam kolegów.
Panowie trochę wiary w naszą Drużynę i w naszego Trenera. Cały czas mamy szansę na LE i Puchar Jest Nasz!!! Do boju LECHIA!!!
14 czerwca 2020, 20:28 / niedziela
Raczej tylko Puchar, przy obecnej postawie Śląska i naszym zaangażowaniu w lidze to o podium można zapomnieć.
14 czerwca 2020, 20:49 / niedziela
Pierwsze miejsce jest możliwe gdy staniemy na głowie.
14 czerwca 2020, 20:56 / niedziela
Duży pozytyw, Pogoń się na nas nie przełamała a mogła. W grupie finałowej zapowiada się ciekawa walka z Jagą i Pogonią o 6 miejsce.
14 czerwca 2020, 20:59 / niedziela
Wygrywamy wszystko a Legia zalicza tylko 3 remisy i 4 porażki i jestesmy Mistrzem!!!

Także tego....emocje bedą jak dzis na Multilidze.

TYLKO LECHIA!
14 czerwca 2020, 21:19 / niedziela
ciekawe czy w sobotę czy w niedzielę zagramy ale raczej to drugie. Czekam na wiatr co rozgoni... .
Remis albo porażka wyklucza nas z gry w puchary pozostaje tylko PP i Amike u nich rozjechać i na finał gdziekolwiek by nie był my tam będziemy!
14 czerwca 2020, 23:01 / niedziela
Moim zdaniem jeszcze szanse na podium są ale musielibysmy sie sprezyc i wygrac teraz z Pogonia. Śląsk gra z Legia wiec mogą dostac w porazke a Lech jedzie do Gliwic i też raczej zarobi w cymbał bo Piast u siebie jest bardzo mocny. Musielibysmy wygrac z Pogonia a potem ograc zarowno Lecha jak i Śląsk na wyjazdach. Tylko pytanie do kibiców znawców czy z taką dziurą w pomocy i obronie to w ogóle jest możliwe ?
14 czerwca 2020, 23:06 / niedziela
To byłoby możliwe, gdyby tego bardzo chcieli. Gdyby chcieli walczyć, ale ....
Myślałem, że jak Zwoliński zejdzie z placu, to odetchnę z ulgą i już po ofensywnych zmianach w 11 na 11 a nie 10 na 12 -tu zapewnimy sobie wygraną ze słabą Pogonią. Ale mecz rzeczywiście wyglądał na ustawkę a jeżeli nie to przynajmniej na wspólne odrabianie pańszczyzny. Oczywiście nie zapominam o perypetiach z płacami i że w tej chwili piłkarzy żadne „premie” już nie zmobilizują do gryzienia trawy. Przyłożyli się w derbach, korona wirus zredukował im nawet obiecane zarobki, to teraz niech Mandziara się martwi. Nie wiem, czy z takim podejściem warto jest szarpać materię. Z piłkarzami jeżeli są zjednoczoną grupą, nie wygrasz. Mam tylko nadzieję że nie będą brać kasy z zewnątrz, bo to byłaby już poruta i powód do wywózki. Ale włoskiego strajku w ich wydaniu to też nie da się oglądać.
Na plus to chyba nikt specjalnie się nie wyróżnił, no może Fila, ale wpadły mi też w oko dwa zagrania Malocy w stylu bezsensownego ryzyka.
15 czerwca 2020, 09:51 / poniedziałek
Z ekonomicznego punktu , bo finezji piłkarskiej tu niewiele , będą wszyscy walczyć w ostatnich meczach o posadę i kontrakty. W ciemno biorę , że obronimy ósemkę i nie spadniemy z krzeseł (kanap/foteli). Jak większość marzycieli na tym forum obstawiam 4 miejsce na koniec.
pozdrawiam wszystkich.
15 czerwca 2020, 12:22 / poniedziałek
Ten sezon może uratować tylko obrona PP. W tegorocznej lidze bardzo słaba gra, wielki zawód, wynik po I rundzie poniżej możliwości finansowych, kadrowych, oczekiwań kibiców itd . Progresu żadnego nie ma, wręcz odwrotnie. Generalnie nastąpił znaczący regres pod wodzą Stokowca: i w wynikach, i w grze, i w taktyce i w dyspozycji mentalnej zawodników. Nastąpił spadek poziomu sportowego w grze formacji obrony i pomocy. Po wznowieniu rozgrywek też nie ma poprawy. Wdać to było gołym okiem w pierwszej połowie w derbach, w skandalicznie zagranym u siebie meczu z Cracovią czy w bezbarwnym i słabym meczu w Szczecinie. Wcześniej też było bardzo słabo, choćby w Poznaniu. Skład też nie napawa optymizmem na przyszłość, z takim Malocą, Mihalikiem czy Gajosem ligi się nie zawojuje. Pozostali w tym roku też poniżej możliwości, znacząco obniżyli loty zwłaszcza Makowski, Kubicki, Fila czy Mladenowicz. Czemu szansy nie dostaje Udovicic? Po co na siłę pakuje tego murzyna, któremu za bardzo się nie chce, któremu tylko w głowie odejście do lepszej ligi.
I tylko na Kuciaka i na Flavia można liczyć ja zawsze, im się zawsze chce, oni zawsze prezentują na boisku solidność. Conrado i Zwoliński na razie na plus.
Reasumując przed końcówką sezonu, oczywistym priorytetem winien być PP. A w lidze czy będzie 8 miejsce czy 5, nie robi większej różnicy. I tak to trzeba będzie uznać za porażkę i rozczarowanie.
19 czerwca 2020, 06:20 / piątek
Zakładamy nowy wątek czy przedłużamy tutaj dyskusję?
19 czerwca 2020, 07:21 / piątek
castorp mam podobne odczucia... Stokowiec w wywiadzie mówi, że poprawili grę ofensywną, a akcji nie potrafią budowac.
19 czerwca 2020, 15:30 / piątek
a co z Zarko i Haydarayem?
Kryeziu???

Egy to nie wiem ile wytrzyma
19 czerwca 2020, 22:04 / piątek
Zarko i Haydary podpadli "sliskiemu" wiec pewnie do konca sezonu raczej sobie nie pograją, chyba że zrobi sie wakat na skrzydlach.
Jesli juz ciągniemy watek meczu z nastepnym meczem to sądzę, że będą podobne emocje, chyba ze Lipski pokaże coś na domowym podworku :)

TYLKO LECHIA!
20 czerwca 2020, 06:56 / sobota
Chciałbym dodać taką małą ciekawostkę, że jakbyśmy nie wyciągnęli wyniku w ostatnich minutach z Górnikiem to teraz byśmy walczyli o utrzymanie.
20 czerwca 2020, 14:39 / sobota
Dziamdziara by na to nie pozwolił... jakbyśmy nie ogarnęli w Zabrzu to jakimś cudem udałoby się w Szczecinie wygrać.
21 czerwca 2020, 11:53 / niedziela
Jeszcze trochę....
21 czerwca 2020, 11:56 / niedziela
Witam wszystkich.
Skład już jest znany naszej Lechii. Myślę że wygramy i 3 pkt. jadą do Gdańska!!! Bramki: Saief, Zwoliński, Conrado:-)
21 czerwca 2020, 12:27 / niedziela
Ja raczej obstawiam remis po meczu, w którym emocje będą takie, jak przy obieraniu ziemniaków....
21 czerwca 2020, 12:29 / niedziela
7 Polaków w 1 składzie, w tym 3 młodzieżowców, do boju!!!
21 czerwca 2020, 12:46 / niedziela
Zwoliński znowu słupek..
21 czerwca 2020, 12:52 / niedziela
"Zwoliński nie wykazał złości" ( że nie strzelił bramki ). No właśnie to jest problem. Nie każdy jak Seba potrafi swemu byłemu klubowi przy deklarowanej miłości strzelić hat tricka.
21 czerwca 2020, 13:01 / niedziela
Conrado i Saief...kurwa.....brac starszego brata w wierze..(choc podobno on inny) zajebiste to było !!!!!!!!
21 czerwca 2020, 13:02 / niedziela
Wreszcie pokazał że kiedyś grał na wyższym poziomie. Brawo Saief.
21 czerwca 2020, 13:04 / niedziela
pewnie nie oglądaćie...bo ja też przeczytalem ze o 18 .....
21 czerwca 2020, 13:06 / niedziela
ale zjebał Makowski... no i Zwolak tez
21 czerwca 2020, 13:08 / niedziela
no kurwa Zwolak....
21 czerwca 2020, 13:08 / niedziela
Zwoliński za bardzo chce...miał strzelac Gajos.
21 czerwca 2020, 13:09 / niedziela
nie ma już wątpliwości. Zeszłym razem pokazał, że jest sabotażystą.
21 czerwca 2020, 13:10 / niedziela
nie no zdarz sie najlepszym ale szkoda.....
21 czerwca 2020, 13:15 / niedziela
...oczywiście za bardzo chce pomóc Pogoni. Wyznaczony był Gajos a ten zabrał piłkę.
21 czerwca 2020, 13:16 / niedziela
Hehe ale widać , że ma Pogoń w sercu... nie to co Milowy u nas :D Kto tak drze jape z naszeł ławki?
21 czerwca 2020, 13:21 / niedziela
Wyznaczony do karnego był Zwolak sam Gajos teraz w wywiadzie to powiedział
21 czerwca 2020, 13:21 / niedziela
Co do słupków... mocno wątpię... sądzicie, że jest w TEJ lidze jakikolwiek zawodnik, który strzeliłby CELOWO w słupek w dwóch meczach z rzędu? Po karnym jest jednak niesmak.

A ten krzyczący (do Kuciaka i generalnie), to chyba jakiś paprykarzem śmierdzący, co widocznie w Berlinie w ten weekend nie był i gardło niezbyt używane.
21 czerwca 2020, 13:23 / niedziela
Hmm to widocznie dwóch krzyczy, bo jeden chwali naszych po zagraniach :) Kurcze... tak sobie oglądam jednym okiem Podbeskidzie i ... mam nadzieję, że Sopoćko do nas wraca na następny sezon i dostanie porządną szansę.
21 czerwca 2020, 13:23 / niedziela
Właśnie sam Gajos pięknie zaorał powyższe teorie spiskowe o tym, kto był wyznaczony do strzelania karnego :)
21 czerwca 2020, 13:23 / niedziela
Wniosek dla Stokowca na przyszłość: nigdy więcej nie wystawić zawodnika przeciwko klubowi którego jest wychowankiem.
Mam nadzieję że po przewie Zwoliński nie wyjdzie.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.426