Gdańsk: wtorek, 29 września 2020
FORUM
Podstrony:

Pogoń - Lechia 14.06.2020 , niedziela 18:00

strona 3/3

21 czerwca 2020, 13:23 / niedziela
A to nie Bako, tak krzyczy? Tak mi się wydaje
21 czerwca 2020, 13:24 / niedziela
SS ...hehehheheheh
21 czerwca 2020, 13:25 / niedziela
Tak...Gajos chciał go wyręczyć i szkoda, ze tak się nie stało. Widać, ze to urodzony paprykarz i głowa nie tak pracuje jak powinna.
21 czerwca 2020, 13:26 / niedziela
Bzdura, nie wyszło mu, na pewno chciał jak najlepiej.
Jeżeli był wyznaczony przez trenera, to k... gratuluję mu rozwagi. Teraz pewnie wystawi go na druga połowę, aby takim jak ja udowodnił, że to wypadek przy pracy. A tu trzeba strzelić ze dwie bramki, jeżeli chcemy ten mecz wygrać.Pogoń wprawdzie strzela do wiwatu, ale dajemy im okazji co niemiara. Nawet Dusan może nie wyrobić.
żeby kuciak nie wychodził to Bako...
21 czerwca 2020, 13:35 / niedziela
To, że nie strzeli byłem pewny. Zagwozdkę tylko miałem, czy poprzeczka, czy poda do bramkarza. Wybrał wariant nr 2 (pewniejszy).
21 czerwca 2020, 13:35 / niedziela
@misiu67: no właśnie nie bardzo mi to pasuje... "Kuciak, nie wychodź za linię! Ostatni raz!"... to bardziej rozbawiony helmucki lodołykacz... Bako zapewne krzyknąłby "Dusan" lub cos w podobie... na streamie z tej serbskiej TV (bez gadających głów) słychać tego wioskowego głupka doskonale jak się popisuje wśród miejscowej "inteligencji".
21 czerwca 2020, 13:39 / niedziela
Teraz zdominujemy podmęczoną Pogoń. Zobaczycie.
21 czerwca 2020, 13:42 / niedziela
po co to cofnięcie głębokie...
21 czerwca 2020, 13:43 / niedziela
a to sorry SS odebrałem to inaczej ale logiczniej brzmi twoja wersja..pozdrowka z dusznej Ojczyzny..(chodzi o pogodę -:)
21 czerwca 2020, 13:54 / niedziela
Dobry mecz debiutanta. Wygląda na to że będzie z niego pociecha. PL9 chyba na dobre pójdzie w odstawkę.
21 czerwca 2020, 13:58 / niedziela
Chyba napisałem za wcześnie, bo widzę że PL9 szykuje się do wejścia.
21 czerwca 2020, 14:02 / niedziela
Zwolak 4te żółtko więc pewnie zostanie w Szczecinie na urlopie :)
21 czerwca 2020, 14:07 / niedziela
kossowski Kamilku poważnie Lechia zasłużyła żeby walczyć o najwyższe cele w naszej lidze....Ty to masz refleks....szachisty...
21 czerwca 2020, 14:10 / niedziela
nienawidzę takiej gry... cofnięcie się na własną połowę i czekanie na wpier...
21 czerwca 2020, 14:26 / niedziela
Gry można nienawidzić...ale ustawka piekna.. mamy 3 punkty i kij...
21 czerwca 2020, 14:28 / niedziela
Nie doceniłem geniuszu taktycznego naszego trenera. Nie kazał forsowć tempa. W sumie jeszcze 8 (mam nadzieję) ważnych spotkań przed nami w tym sezonie. Trzeba oszczędnie szafować siłami naszych zawodników.
21 czerwca 2020, 14:35 / niedziela
ufo, wypierdalaj, kurwa, z forum
21 czerwca 2020, 14:35 / niedziela
@misiu67: nie ma za co przepraszać... Jarka Bako też było słychać, ale szczeciński standuper* jakościowo był kilka poziomów niżej.

Kilka refleksji:
- No to nam Zwoliński i Stokowiec udowodnili... ;-)
- Moim skromnym zdaniem wszystkie karne powinien strzelać Nalepa.
- Drygas to jedna z największych kurew w tej lidze. Absolutne przeciwieństwo Frączczaka.
- Jesteśmy jedyną chyba drużyną w tej lidze, która broniąc pozwala przeciwnikowi bezkarnie holować piłkę do 15m od swojej bramki... i potem prokuruje rzuty wolne z 15-16m nie 25-30m.
- Dawka masochizmu łyknięta... oczy i zęby bolały... ale już czekam na kolejną w środę! ;-)

* "Stand-up" w Szczecinie nie ma nic wspólnego z humorem... to słowa, jakie zazwyczaj szczecinianie słyszą w weekend pomiędzy wykonaniem roboty, a zapłatą. :D
21 czerwca 2020, 14:38 / niedziela
-:) ..SS
21 czerwca 2020, 14:51 / niedziela
To że wygraliśmy ten mecz, pokazuje, że Pogoń jest słaba a my ... no cóż koń jaki jest, każdy widzi. Wspomniano rzekomy geniusz trenera. Gdyby zamiast Zwolińskiego położyć na trawę 11-tą koszulkę, wygralibyśmy pewnie 2:0. Gdyby zagrał Flavio byłoby pewnie 3:0. To gdybanie, bo na boisku w realu odwalili niezłą padakę i całe szczęście udało się wygrać ten mecz. Oj jak nam te równoleżnikowe wyjazdy służą...
Dobrze zaprezentował się Dusan, nieźle Conrado i Makowski ( kopanie po nogach zastąpił macaniem przeciwników po plecach a to trzeba barkiem wejść, aż kości będą trzeszczeć.)
Reszta ( poza Zwolińskim) konsekwentnie trwa we włoskim strajku, Zwoliński przeszedł dzisiaj do strajku okupacyjnego. Ale próżne jego i Stokowca zakusy, nawet w 10-ciu jesteśmy lepsi od paprykarzy.
21 czerwca 2020, 14:51 / niedziela
@SS " Dawka masochizmu łyknięta... oczy i zęby bolały... ale już czekam na kolejną w środę! ;-)" No żesz mam tak samo! Obłęd i choroba psychiczna nieuleczalna.
Co do meczu...druga połowa antyfutbol totalny. Prosiliśmy natrętnie paprykarzy o gonga...jak pisał SS zapraszaliśmy ich gościnnie pod samą bramkę Kuciaka ale oni chyba głupieli i wyczuwali jakiś podstęp z naszej strony bo pudłowali niemiłosiernie z kilku metrów. A może to taka taktyka z naszej strony? Czekamy na środę...
21 czerwca 2020, 15:01 / niedziela
Nie przesadzajcie, zagraliśmy na swoim aktualnym poziomie. Żydowski Salah ładna brameczka, Kuciak swoja gra, młody fajnie ze zagral, reszta trochę pobiegała i to tyle by było.
21 czerwca 2020, 16:24 / niedziela
cooer ok..
21 czerwca 2020, 17:10 / niedziela
Zwycięstwo nad beznadziejną Pogonią, byla obowiązkiem i teoretycznie możemy grać dalej. Kazdy nastepny mecz powinien być grą vabank, albo wygrywamy i gramy dalej albo przegrywamy i możemy snuć plan na mecz w Poznaniu.
Dziś Stokowiec zrobił zmiany w ten sposób, aby już nie można było strzelić Pogoni więcej. W ofensywie Lipski, Mihalik i Zwoliński (który pokazał forme jak w ostatnich meczach w barwach Pogoni), sciągną Saiefa i Conrado, ktorzy byli jedynym zagrożeniem.
3pkt są, ale cięzko byc optymistą ....no ale mówi się ze każdy mecz to osobna historia, ciekawe jaka Lechię zobaczymy w srodę?

TYLKO LECHIA!
21 czerwca 2020, 19:10 / niedziela
6meczy , do Sląska 3pkt, 4-te miejsce daje puchary na 90%, w ogóle jaki koniec sezonu?! To dopiero początek! zmiana mentalności trzeba grać na 100% do końca.
Ta Pogoń cała to jest totalne pośmiewisko, co roku 8-ka i wszystko w łeb, ale gdzie pogoń gdzie LECHIA?
21 czerwca 2020, 20:52 / niedziela
edwinsopot: mała korekta , brakuje 4 pkt. , trzeba mieć o 1pkt. wiecej od każdej drużyny bo byliśmy na 8 po sezonie zasadniczym.
21 czerwca 2020, 21:26 / niedziela
Szczerze mówiąc to nigdy nie zrozumiem, tego poglądu, że 4 miejsce , ktore procentuje grą w preeliminacjado LE to jakiś cel sam w sobie i sukces.... Naprawde mozliwosć zagrania dwumeczu z drużyna z obcojezyczną nazwą, która to gra zaburzy program przygotowan do nowego sezonu jest jakąś nagrodą ???
Dla mnie tylko miejsce na podium można nazwać sukcesem i tylko tyle.
Grajmy więc taka jak za Moniza....każdy mecz to finał. Jak polegniemy to polegniemy, ale bez zbytniego kalkulowania.

TYLKO LECHIA!
21 czerwca 2020, 21:35 / niedziela
Byłeś w Danii? Jestem pewien ,ze nie.Dlatego nie kumasz
21 czerwca 2020, 21:57 / niedziela
Z taką obroną liczenie na 4 miejsce jest hurraoptymizmem. Muszą się skoncentrować i zagrać na 110% możliwości w 2 meczach PP. To jest bardziej realna, choć arcytrudna droga do pucharów europejskich. Dzisiejsza gra formacji obrony z Malocą i Fila w rolach głównych, dopuszczanie do multum sytuacji, jakie miała Pogoń, nie są dobrym prognostykiem.
21 czerwca 2020, 23:37 / niedziela
Pamiętacie I pelna rundę Stokowca w Lechii ? W każdym meczu ogromną agresja po conajmniej 5 km przebiegniettch więcej od przeciwnika, od cholery kartek ( nawet Stokowiec mówił , że pozwala na taka ostra gre). Jak jest teraz ? Nawet komentatorzy mówią : Lechia się dobrze ustawia, Lechia dobrze zagęszcza, Lechia dobrze skraca ale... gdzie agresja? Próba odbioru ? mi się wydaje , że nasi biegają obok przeciwników i cofaja się w pole karne. Jak zaczniemy grać jak w rundzie jesiennej 2018/2019 to uwierzylbym w PP i nawet w pudło.
21 czerwca 2020, 23:39 / niedziela
Tzn teraz tez wierze w choćby jedną z tych rzeczy ale chciałoby się taka Lechię oglądac...
22 czerwca 2020, 07:31 / poniedziałek
Edwin: nie byłem w Danii, ale chyba rozumiem, o co Ci chodzi... Jednak zdobycie tego 4 miejsca musi być czymś więcej niż tylko przygodą europejską, która skończy się w dwumeczu... W 1983 owszem to było coś.... Ale jak to mówią to se ne vrati... Dzisiaj oczekujemy od Lechii czegoś więcej. Dług wyzerowany, może właśnie to będzie jakimś impulsem, żebyśmy zapamiętali ten sezon na dłużej?
22 czerwca 2020, 07:34 / poniedziałek
Jeszcze coś... 4 miejsce da puchary, ale wolałbym, żeby Lechia obroniła PP i nie musiała zajmować 4 miejsca, żeby zagrać w Europie :-)
22 czerwca 2020, 08:49 / poniedziałek
Pisanie o pucharach w kontekście tego co widać w ostatnich meczach to delikatnie mówiąc abstrakcja . Niestety poza formacją w której występuje Kuciak :) żadna inna nie prezentuje się nawet średnio . Plusy , które gdzieś zbierają po drodze Conrado ,Saief , Mihalik tyczą się jedynie gry ofensywnej (jak dokładnie się przyjrzeć to są przeraźliwie słabi we wspomaganiu defensywy, stąd duże problemy w grze obronnej bo Fila i Pietrzak potrzebują przez większość meczu wsparcia a tego albo nie ma albo jest nikłe). Linia pomocy bez lidera - kreatora gry. Żaden z tych co występowali w meczu z paprykarzami się do tego nie nadaje - ani Makowski, ani Kubicki, ani Gajos. Kałuziński melodia przyszłości . Lipski wiadomo . Pozostaje oczekiwać na być może jakiś transfer w okresie letnim . No i Stokowiec , który według mnie zaczyna mieć syndrom lekkiego wypalenia ( żadnego progresu od momentu wznowienia rozgrywek, dziwne historie ze śliskimi piłkarzami , zawieszanie innych w próżni , Udovicic najpierw dobry teraz niewiadomo )
22 czerwca 2020, 10:07 / poniedziałek
Zgadzam sie z tą tezą! Gramy bardzo pasywnie, przyglądamy sie jak rywal rozgrywa i jak zbiera piłki. Nasi obrońcy w polu karnym są 1.5m od przeciwnika i tylko się przyglądają jaki strzał im wyjdzie. Skąd ta opieszałość? Pasywnosc? Nie wiem... jak nie płacili to jakies uzasadnienie było a teraz to już sam nie wiem. Młody fryzjer chyba kazał na remis grać.
22 czerwca 2020, 14:42 / poniedziałek
W sumie nie powinienem się czepiać bo Lechia wygrała , lecz moim zdaniem w myśl obecnych przepisów karny powinien zostać powtórzony . Przepis mówi że bramkarz ma mieć obie stopy na linii bramkowej a przy strzale Zwolińskiego bramkarz lewą nogą był lekko 0,5m przed linią przed kopnięciem piłki , widać to dobrze z ujęcia z za bramki (klatka po klatce) . Lechia wygrała i z tego się cieszę .
22 czerwca 2020, 18:11 / poniedziałek
Edwin - wycieczka po Europie za miesiąc czy dwa raczej nie bedzie mozliwa, ze względu na sytuację z wirusem.
Dla mnie dalej 4 miejsce to miejsce poza podium i tyle, dlatego nie uważam tego za żaden sukces. Jesli hipotetycznie rozszerzą preeliminację do LE np. 5 oraz 6ty zespoł bedzie kwalifikował, czy to też bedzie sukces zajęcie tych miejsc?
ps. Tak, nie byłem na meczu rewanżowym w Danii.

TYLKO LECHI!
22 czerwca 2020, 19:12 / poniedziałek
Akurat przepisy w zakresie zachowania bramkarza przy rzucie karnym zostały od tego sezonu zmienione. Karny prawidłowo nie został powtórzony.

Piłka musi być ustawiona nieruchomo na punkcie karnym, a słupki, poprzeczka
czy siatki bramkowe nie mogą się ruszać.
Zawodnik wykonujący rzut karny musi być jednoznacznie zidentyfikowany.
Bramkarz broniący rzut musi pozostawać na własnej linii bramkowej między
słupkami bramkowymi, zwrócony twarzą do wykonawcy rzutu nie dotykając
słupków, poprzeczki lub siatki do czasu kopnięcia piłki.
Zawodnicy inni niż wykonawca rzutu i bramkarz muszą znajdować się:
• w odległości co najmniej 9,15 m (10 jardów) od punktu karnego,
• za punktem karnym,
• na polu gry,
• na zewnątrz pola karnego.
Po zajęciu przez zawodników pozycji określonych przez niniejszy Artykuł
sędzia daje sygnał na wykonanie rzutu karnego.
Wykonawca rzutu karnego musi kopnąć piłkę do przodu. Dopuszcza się wykonanie
rzutu karnego piętą, pod warunkiem, że piłka zostanie kopnięta do przodu.
Gdy piłka zostaje zagrana, przynajmniej część stopy bramkarza broniącego
musi dotykać linii lub być na jej wysokości
24 czerwca 2020, 14:17 / środa
Lukash masz rację , powiem szczerze że tej nowelizacji nie czytałem .
Dzięki
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.356