Gdańsk: czwartek, 22 października 2020
FORUM
Podstrony:

Puchar Polski Finał: LECHIA - Cracovia, 24.07.2020, godz. 20

strona 1/3

9 lipca 2020, 19:12 / czwartek
No dobra, no oby faktycznie się prawo serii potwierdziło. Jestem dobrej myśli.
9 lipca 2020, 19:52 / czwartek
Finał, zorganizowany w Lublinie to niezły przypał.
Przy przepisach o 25 % zapełnienia stadionu, powinien być to Narodowy, ewentualnie jakiś 40-to tysięcznik. Zawsze lepiej świętować zwycięstwo biało - zielonych przy większej liczbie naszych, i niech to będzie mottem na ten dzień.
9 lipca 2020, 20:44 / czwartek
Powinien teraz w lidze pograć w bramce Alomerović, żeby się ograć przed finałem, nabrać pewności siebie. Duszan się nie pogniewa, jak trochę odpocznie.
9 lipca 2020, 21:24 / czwartek
Finał powinien być we Wrocławiu.

Po meczu z kuchenkami obrać kurs czy tylko finał czy też jeszcze jest szansa na podium. Jak nie będzie szansy na podium to pozostaje dwa mecze ligowe potraktować jako trening przed finałem.
9 lipca 2020, 21:46 / czwartek
Około 670 kibiców będzie mogło wspierać Lechię Gdańsk w finale Totolotek Puchar Polski, o ile oczywiście nic nie zmieni się w kwestii dostępności publiczności do stadionów. Mecz z Cracovią rozpocznie się na Arena Lublin 24 lipca o godzinie 20.

odnośnik
9 lipca 2020, 21:58 / czwartek
Najbliższy mecz w Poznaniu pokaże, czy gramy również o podium.
Drużyna Lecha zdekompletowana, załamana, warto pocisnąć o 3 punkty.
Mamy jeszcze niewykorzystane rezerwy : Haydary, Egon Krejzi czy choćby dać szansę Messiemu z Azji.
9 lipca 2020, 22:38 / czwartek
mógłbyś doprecyzować zdekompletowana ? bo to określenie na pewno będzie bardziej do Lechii pasować po 120min na wyjeździe powrocie do Gdańska dzięki naszemu pizdesowi Mandziarze i wiekowym piłkarzom. Stawiam, że Flavio nawet nie wsiądzie do autokaru
9 lipca 2020, 23:04 / czwartek
Jasełek ewidentnie próbuje coś komuś umniejszać.
Zajmij się lepiej małpą co w klatce połamała rączkę i WYPIERDALAJ.
9 lipca 2020, 23:04 / czwartek
@Jasek

Mógłbym.
Jak dostaniesz w ryj, zdekompletuję Ci górne uzębienie.
9 lipca 2020, 23:05 / czwartek
Ciśnie się tylko cytat z Pitbulla: Marcinku co robiłeś jak było strzelane? Odp. : Nogi. Niestety Marcinku kuchenki wszędzie dostają łomot nawet w filmach.
9 lipca 2020, 23:16 / czwartek
rozumiem jednak nadal czekam na doprecyzowanie tezy, że Lech będzie zdekompletowany. Tak żeby wpisy wszystkich trzymały się kupy. Chyba, że idziemy tokiem forumowym tj. fakty i rzeczywistość jest nieważna, Stoki to super trener, Lechia gra bajkową dla oka piłke i w ogóle to prezes Mandziara to fajny jest.Jak są wyniki. Jak nie to już wszystko jest hujowe. Tak ?
9 lipca 2020, 23:36 / czwartek
Mleczko w bramce zamiast Holendra chociażby, nie zagrał jeszcze meczu w lidze, zadebiutował wczoraj, jest w protokole, ale nie stanął między słupkami....Ale to chyba temat o finale...
9 lipca 2020, 23:42 / czwartek
@Marcin_Jasek

za dużo agd
9 lipca 2020, 23:43 / czwartek
Dajcie spokój...to wariat...
9 lipca 2020, 23:55 / czwartek
jasełek wypierdalaj razem z jozwiakiem szukać piłki w lokomotywie
10 lipca 2020, 06:05 / piątek
Jeszcze 350 godzin....
10 lipca 2020, 11:11 / piątek
Lech ? to chyba w 2 lidze gra...
10 lipca 2020, 13:03 / piątek
przy okazji dobrze byłoby poprawić tę ciuchcię na jeszcze bardziej biało zieloną
10 lipca 2020, 14:51 / piątek
Zastanawiałem się po wpisie LL , po jakie to rezerwy mielibyśmy sięgnąć w kontekście wpuszczenia na boisko Egona Krejziego? Jest pewna niteczka logiki: chociaż Probierz ma ponoć poczucie humoru, tego by chyba jednak i on nie wytrzymał i padł ze śmiechu. Może właśnie to będzie naszą Wunderwaffe na najbliższy finał PP. Z jednym zgadzam się jednak: nasi etatowcy są dla Probierza tak przewidywalni,jak i taktyka Stokiego, wynikająca z ich udziału w meczu, że pewnie zamówił już jakiś porządny koniak. Nowi, nawet słabi, są jak tabula rasa. Mogą zaskoczyć. Oby tak się stało, a po meczu nasz były przekazał trunek Stokowcowi.
Do sześciu razy sztuka będzie brzmiało nowe porzekadło ludowe.
10 lipca 2020, 20:46 / piątek
Lille
Jak uważnie przeczytasz co napisałem, kapniesz się, że pisałem o meczu w poznaniu 12/07 w kontekście tego, że ten mecz właśnie pokaże, czy gramy juz tylko o puchar czy jeszcze o medal.
10 lipca 2020, 22:30 / piątek
Marcin_Jasek serdeczne pozdrowienia od tt.
11 lipca 2020, 12:08 / sobota
@Axel, to mnie chłopie ubawiłeś. Dobra szydera z tą piłką w lokomotywie. Przesłałem tekst kilku ziomkom. Pozdrawiam serdecznie.
19 lipca 2020, 22:47 / niedziela
Odświeżam temat jako najważniejszy w nadchodzącym tygodniu.
W dzisiejszym meczu we Wrocławiu na plus Chart Afgański i Udo.
Lipski, Michalik zdecydowanie powinni już rozpoczynać urlop. Reszta w rękach, no właśnie kogo ... ? Kuciak czy Alomerović ?
21 lipca 2020, 00:31 / wtorek
W środę nasi piłkarze odbędą swój ostatni trening w Gdańsku przed podróżą do Lublina.
Spotykamy się o godzinie 10:30 przy kasach na Traugutta.
Razem pokażemy całej drużynie, że PUCHAR JEST NASZ i innej opcji nie ma!

Chyba pierwszy raz w życiu ucieszyłem się , że mam do pracy na popołudnie ;D
21 lipca 2020, 09:07 / wtorek
Za Puchar konkretne pieniądze... przeszło 6 mln zł.
Niżej artykuł z Przeglądu Sportowego o podziale kasy.
odnośnik
22 lipca 2020, 01:28 / środa
Samolot z rodzinami... Hmm... Flavio,Łukasz .Do piątku do północy
dłoń na biodrze partnerki ewentualnie na cycku i smacznie spać!
Cały zespół to samo!
Trenerze Ty odwrotnie ,masz zachować spokój:)
22 lipca 2020, 07:13 / środa
Raczej na pewno nie... finał jest w piątek o g.20, to jakie spanie?
Tylko Lechia!
22 lipca 2020, 13:40 / środa
Dla przypomnienia: gol Sobiecha z zeszłorocznego finału PP: odnośnik Piękna sprawa.
22 lipca 2020, 20:32 / środa
o tak! ten gol jest piękny jak milion dolarów, widzialem gol już setki razy....
A w tym roku czekam na brak emocji i spokojne 3:0.... wiem, że to nie jest w stylu Stokowca, ale choc raz....
A tak poważnie to bedzie finał jak na Igrzyska Olimpijskich w zapasach w kat. Open.

TYLKO LECHIA!
22 lipca 2020, 20:54 / środa
Nikt o tym nie gada ,ale to skandal pzpn robić finał na kurniku i to właśnie w tych czasch powinien być największy dostępny stadion. Byłoby po 6000 a nie po 600 i mówię to z perspektywy osoby która ten bilet ma. To jest paranoja ,a całkiem tu przemilczana.
22 lipca 2020, 21:21 / środa
Masz racje Edwin. Złe decyzje odnośnie miejsca finału i niestety tylko nieliczni będą mieli okazję obejrzeć na żywo ten mecz. A potem mam nadzieje świętować obronę pucharu. Pozostaje Ci Edwin głośno wspierać Naszych...
22 lipca 2020, 21:56 / środa
Kowale

Zawsze możesz zgarnąć ekipę z Kowal, wsiąść w samochód i wspomóc naszą reprezentację nawet bez biletu. Nikt Cię nie wyrzuci tylko nie wejdziesz na stadion. Zastanów się na czym Ci zależy
23 lipca 2020, 10:56 / czwartek
Wierzę w Lechię , ale co będzie jeśli przez zupełny przypadek pasiaki by wygrały a uefa ich zawiesiła za korupcję ? większym się już dostawało za takie sprawy , podejrzewam że czekają na ruch ze strony pzpn . Może mi ktoś mądry wytłumaczyć ,
kto zagra w pucharach ?
23 lipca 2020, 11:05 / czwartek
Drogi Sol, gdyby stało się jak mówisz, na "chłopski rozum", będzie to albo finalista PP (Lechia) lub 4 drużyna w lidze (Lechia). Choć najlepiej będzie po prostu wygrać w finale. Tylko Lechia!
23 lipca 2020, 11:09 / czwartek
Hoj z tymi pucharami... ważne jest trofeum
23 lipca 2020, 11:49 / czwartek
Dzięki Kierowniku , stosując metodę na " chłopski rozum " doszedłem do podobnych wniosków lecz te ich przepisy są czasami tak pogmatwane że bez litra za diabła nic nie zrozumiesz , dla tego zadałem to pytanie . Ale by problem rozwiązać LECHIA WYGRA MECZ i basta i w to wierzę .
23 lipca 2020, 15:16 / czwartek
Oprócz pucharu jest jeszcze kasa do podniesienia i to nie mała jak na warunki polskie.Zakładam , że bierze ją wygrany i bez znaczenie jest późniejsze wyrzucenie z europejskich rozgrywek. Jedyna opcja to zwycięstwo i tyle.
23 lipca 2020, 21:47 / czwartek
Program:

odnośnik

A my swoje!!
23 lipca 2020, 22:43 / czwartek
Prawie dokładnie rok temu rozegraliśmy mecz Broendby w Gdańsku. Jedno z najlepszych spotkań w naszym wykonaniu. Zagraj to jeszcze raz, Lechio, a z Cracovii nie będzie co zbierać.
24 lipca 2020, 06:40 / piątek
Oto jest dzień ,
Oto jest dzień !

Od samego początku mam dobre przeczucia co do tego meczu.
Życzę wszystkim dobrego dnia i szampańskiej nocy !
AVE LECHIA
24 lipca 2020, 09:39 / piątek
Oto jest dzień!

Naprzód Lechio!
24 lipca 2020, 12:59 / piątek
Śpiewają miasta, śpiewają wioski :)
24 lipca 2020, 16:28 / piątek
Na śniadanie śledzie, na obiad pyry, a wszystko to w dzisiejszej przyprawie ,,po żydowsku". Ave Lechia!
24 lipca 2020, 17:08 / piątek
Wygrywamy po nudnym, jednostronnym meczu 3:0. Probierz gratuluję Stokiemu wytrwałości, a Flavio hat-tricka.
24 lipca 2020, 17:26 / piątek
Z twittera @MaciejSlominski
Autokar z pracownikami oraz partnerkami zawodników Lechii Gdańsk zawrócony do domu około 2h od Lublina z powodu podejrzenia koronawirusa na pokładzie pojazdu.

Po rozmowie z rzecznikiem
@LechiaGdanskSA
panem
@ArekBrulinski
informuję, iż finał PP nie jest zagrożony. Ktoś z autokaru miał kontakt z kimś chorym kilkanaście dni temu. Ta osoba nie miała kontaktu z piłkarzami. Sanepid poinformował o tym dopiero teraz.
24 lipca 2020, 17:54 / piątek
No to trochę zamieszania, oby nie miało na nic wpływu.
W składzie mam nadzieję od początku ekipa z meczu z kuchenkorzem, z małymi korektami, Udovicic i Haydary kosztem Ze Gomesa i Mihalika.
Tylko Lechia!
24 lipca 2020, 18:20 / piątek
trzeba być ładnie wyjebanym w kosmos, żeby sobie dzisiaj o tym przypomnieć i spierdolić wszystkim całą trasę i piłkarzy dodatkowo wkurwić
24 lipca 2020, 18:38 / piątek
Udovicić z Haydarem od początku, dla mnie zaskoczenie, Udovicić zagrał jedno 90 minut w tym roku i dostaje pierwszy skład na finał PP, taki to pożyje ;), oby się odwdzięczył panu Trenerowi Stokowcowi
24 lipca 2020, 19:02 / piątek
W koncentracji na pewno nie pomoże taka wiadomość tuż przed .
Jednak przełamania nadszedł czas w najwłasciwszym momencie.
Probierz się zesra dzisiaj z przemotywowania i pewności siebie.
Swoją drogą nie wierzę w przypadek Infa z sanepidu akurat teraz.
Jakaś menda wyraźnie chce zaszkodzić.
Tak czy siak Puchar jest nasz!!!
24 lipca 2020, 19:15 / piątek
Ciekawe kto jest tą osobą, która sama mogła wrócić do Gdańska, a nie ciągnąć ze sobą wszystkich podróżników spierdalając im święto ... :)
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.018