Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

EKSTRAKLASA 2020-2021

strona 1/3

25 lipca 2020, 17:07 / sobota
Nie ma co pitolić, biadolić i załamywać rąk po przegranym pucharze, lecz wziąć się uczciwie do roboty.

Początek sezonu to 22/23 sierpień, 30 kolejek bez dogrywki, spada 1 drużyna, aby w kolejnym sezonie powiększyć ligę do 18 drużyn. Możliwość 5 zmian podczas meczu.

Reasumując - każdy punkt ważny.

odnośnik
25 lipca 2020, 18:34 / sobota
jebać nowy sezon
25 lipca 2020, 18:41 / sobota
I jebać ten.
25 lipca 2020, 19:10 / sobota
Ha ha ha... dokładnie to pomyślałem, ale jakoś krępowałem się to tak uzewnętrznić;
Tak może by nie było , gdybym taki jeden obrońca, ponoć najlepsiejszy w eklapie, co tak czuł, że pasuje do ległej, nie spier...olił przed końcem sezonu... tępy c..uj.
Tylko Lechia!
25 lipca 2020, 19:21 / sobota
Wyzywanie Mladenovicia to jakiś wyższy poziom abstrakcji, normalnie dramat że są tacy ludzie pojebani na świecie
25 lipca 2020, 19:54 / sobota
Możesz mieć swoje zdanie.
A co, tępy c..uj się nie podoba? Toć to Klasyka.
Taka, jak Twój tekst " jebać ".
Dla mnie wyższy poziom abstrakcji, to co on opowiada o zmianie klubu...bo pojawiły się jego kolejne wynurzenia.
Bez spiny.
Tylko Lechia!
25 lipca 2020, 20:00 / sobota
Tradycyjnie, celem jest pierwsza piątka.
25 lipca 2020, 20:11 / sobota
Witam wszystkich.
Sezon się zakończył i już po finale PP opadł kusz. W sumie sezon udany jednak z niedosytem. Myślę że w nowym sezonie idziemy na mistrza. Głowa do góry, tytuł jest nasz!!! TYLKO LECHIA!!!
25 lipca 2020, 20:13 / sobota
... kurz ... .
25 lipca 2020, 20:22 / sobota
balshoy pewnie że bez spiny, ale polskie ścierwa piłkarzyki mówią... kurwa mać recytują żeby każdy kibic danej ekipy poczuł się dobrze. A zagraniczni? trzeba szanować za to co dał drużynie a dał sporo, a nawet pójdę dalej - szanuje i gratuluje mu awansu sportowego i przynajmniej 3x większej pensji. Realia są jakie są, Legia kurwa wiadomo ale nie ma co jebać dzień po dniu chłopa co zasuwał w Lechii tyle czasu. Odszedł przed finałem PP bo tak terminy się spierdoliły przez covid.

PS. Nadal zostaje przy swoim, jebać nowy sezon
25 lipca 2020, 22:36 / sobota
Moze nie jebać zawodnika ale nasz kochany zarząd który nie potrafił o 1 słownie jeden miesiąc przedłużyć kontraktu z Mladenowiczem ?? Na stole leżało 6 milionów a ponoć poszło o waciki......
26 lipca 2020, 03:13 / niedziela
Mistrzem Polski jest Lechia. Puchar Polski dla Lechii. Wypłaty płacone są regularnie co miesiąc. Najwięcej bramek w lidze Kubicki. Najlepszy bramkarz Kuciak. Spada cracovia. Beniaminki w dolnej ósemce. 3x wygrywamy Derby Pomorza!
26 lipca 2020, 08:55 / niedziela
Amen
26 lipca 2020, 22:21 / niedziela
Legia i awans sportowy?
Gdy graliśmy w II/III lidze wielu naszych zdolnych piłkarzy było kuszonych ofertami z I-ligi. Odchodzili, zarabiali w I lidze a Lechia nadal grała z Turem Turów, Gwardią Koszalin itp. Można było powiedzieć,że przy okazji odnotowali awans sportowy. Jeden, co mógłby z pocałowaniem grać w każdej drużynie ekstraklasy ( poza jedną), ale też wiedział, ile może zrobić dla Lechii, wierzył i starał się, aby ten awans sportowy stał się udziałem całej drużyny, wszystkich kibiców Lechii Gdańsk. To minęło. Dzisiaj idziesz za kasą, czy to do II ligi tureckiej, do II włoskiej, na Cypr czy jak ten pajac-poliglota, który Gronowskiemu, Sztuce czy Słabikowi mógłby buty po treningu czyścić a poczuł się jak następca Buffona. Takie to są "awanse sportowe". Ale o swoich trzeba dbać, żeby nie było tak , jak z Frankowskim, który dość chłodno wypowiadał się o Lechii
26 lipca 2020, 23:28 / niedziela
Szanować to można Wiśnię, Bączka i kilku innych. Mladenowi można powiedzieć dzięki za odjebanie pańszczyzny, ale za co szacunek? Za darcie mordy i dziwne miny? Ze dobrze grał? Grał jak umiał i za to miał płacone (może z opóźnieniem, ale swoje dostał), a jak dostał propozycje lepszej pracy to pracę zmienił, taki pracownika los. Szacunek rozdawać za to? Chyba, że jego łzy tak poruszyły niektórych...
27 lipca 2020, 14:55 / poniedziałek
Terminarz znany....do piątej kolejki sprawdzimy wszystkich beniaminków; po kuchenkorzu gramy z ległą, także "sierotka Marysia" tak to sobie ustaliła.
Tylko Lechia!
27 lipca 2020, 15:57 / poniedziałek
@Lille-1, pajac, poliglota, leżę. Czy nazwisko tego następcy Buffona, taż jest na literę ,,P" i Wojciech mu na imię dano?. Wywiad widziałem i zapamiętałem jedynie zwrot poligloty, cyt.,, Face to face". Fajnie, że jeszcze ktoś pamięta te drobne incydenty przeciętnych piłkarzy.
27 lipca 2020, 16:13 / poniedziałek
@JOHN 3-16: nie do wiary, że nie pamiętasz pierwszych słów w tym wywiadzie naszego (byłego już na szczęście) Władcy Języków...

- We will say what time will tell
- (Tłumaczka): I'm sorry?
- (z pobłażliwym spojrzeniem na człowieka, który... no po prostu "nie włada" i powoli, żeby wreszcie zajarzyła): We will... say... what time... will tell.

Absolutne "miszczostfo"!

Do tego te "solić kipery", "okazejszyny", "very very dreamy", "I very will"-e i "esenseje"... no kopalnia nowych trendów językowych. ;-)

Do tej pory da się słyszeć jak my, biedny plebs językowy używamy zwrotów wymyślonych przez naszego (byłego już na szczęście) Esenseja!
27 lipca 2020, 16:18 / poniedziałek
Cracovia ukarana odjęciem pięciu punktów

"Komisja Dyscyplinarna PZPN ukarała Cracovię odjęciem pięciu punktów w najbliższym sezonie Ekstraklasy i karą finansową w wysokości miliona złotych za przewinienie korupcji."

odnośnik
27 lipca 2020, 16:27 / poniedziałek
@SS znowu leżę! Esensej! Tak, tak, on przemawiał w kilku językach, a pani redaktor nie wiedziała za bardzo jak zareagować na taką ,,Wieżę Babel". Zaraz, będę szukał tego zacnego wywiadu. Pozdrawiam serdecznie, czyli very speszial pozdrowiejszyn.
27 lipca 2020, 20:52 / poniedziałek
LECHIO ma LECHIO ma LECHIO ma
Kto Cię kocha całym sercem tak jak ja
Jesteś wielka i wspaniała
Abyś zawsze wygrywała
Na kolana wrogów swych pokładała.

Kiedy to było... Czy to ten wyjazd co śpiewaliśmy "sto lat" parze młodej na jakimś zajeździe?
27 lipca 2020, 21:00 / poniedziałek
Jedyne co mi się kojarzy to wyjazd do Łomży
27 lipca 2020, 23:00 / poniedziałek
To było na powrocie z wyjazdu do Kielc, kiedy z 0:2 Lechia wyciągnęła na 3:2
27 lipca 2020, 23:31 / poniedziałek
Jesteś pewien że z Kielc?
A nie , jeśli już z Opola?
W dodatku od 0-1 po czerwonej na Kapsie w 10-kę...
27 lipca 2020, 23:39 / poniedziałek
Opole? Specjal na stacji benzynowej raczej się nie zatrzymuje.
28 lipca 2020, 00:00 / wtorek
Masz rację
Ale to 0-2 i końcowe zwycięstwo zawsze będzie mi się kojarzyć z Opolem
Ale fakt , musiało to być na powrocie autami , więc nie Opole
A czy z Kielc , czy z Łomży....wiem że była taka akcja , ale bynajmniej u mnie , pamięć już nie ta
Ale stawiam na Kielce
28 lipca 2020, 00:10 / wtorek
O ile pamięć mnie nie zawodzi, to dobrze stawiasz.
A Opole? Moim zdaniem to tam dostaliśmy takiego kopa, że wylądowaliśmy w EX. Choć część Braci uważa, że przełomem był Lublin.
28 lipca 2020, 00:19 / wtorek
Ja w kwestii formalnej khm ... @Stara Szkoła, tam jeszcze padł zajebisty zwrot ,, wery fantastisz" fonetycznie pisząc. O tempora! O mores! Ave Lechia.
28 lipca 2020, 05:06 / wtorek
Kielce.
I to chyba ten mecz co Korona swoją oprawę podpaliła.
28 lipca 2020, 08:05 / wtorek
Kielce, na powrocie stacja benzynowa, przy której była karczma i wesele.
28 lipca 2020, 14:29 / wtorek
To były Kielce w tamtą stronę postój przez Zetkę i psy, na stadion z problemami - Wisła weszła przed nami - na powrocie wesele gdzieś pod Włocławkiem
28 lipca 2020, 14:32 / wtorek
I był to rok 2010/11 jeśli mnie pamięć nie myli :)
28 lipca 2020, 14:46 / wtorek
chyba twoim celem (jak czaskowskiego II miejsce, hehhe). Celem jest jak zawsze mistrzostwo Polski i zdobycie Pucharu Polski.
28 lipca 2020, 18:33 / wtorek
@JOHN 3-16: sorry Brachu... absolutny kociokwik w strefie zawodowej... brak czasu nawet na wejście na forum.

No - jak pisałem - Esensej to absolutna kopalnia. ;-)

"Thanks from a mountain" za pozdrówki... z "wery wery solić" wzajemnością.
28 lipca 2020, 18:35 / wtorek
Kielce 2010.
Nawet jest nagranie w internetach
youtube.com/watch?v=vhQmTU33MZI
29 lipca 2020, 19:04 / środa
Terminarz nowego sezonu niby znany ale wciąż nie wiemy z kim na początek zagramy parodia to wszystko
29 lipca 2020, 19:47 / środa
Bez różnicy z kim. To ma być pogrom. Pokazanie różnicy klas. Oni dopiero kończą sezon, a my już zaraz zaczynamy przygotowania więc będziemy do przodu. Osobiście bym wolał Radomiaka.
29 lipca 2020, 19:56 / środa
A ja wolałbym Wartę, wpierdolić im ze 3,4:0, zobaczyć minę Trałki i pozdrowić go po meczu.
29 lipca 2020, 21:47 / środa
Michu,
Sam jestes parodia... Z 1 ligi bezsporednio awansowaly dwie druzyny, a trzecia maja wylonic baraze. Wziely w nich udzial druzyny z miejsce 3-6. W pierwszej rundzie odpadly Termalica i Miedz. W finalowym meczu (w piatek?) zagraja Warta Poznan i Radomiak Radom. Zgodnie z kalendarzem Lechia zagra ze zwyciezca tego meczu, ktory uzupelni stawke Ekstraklasy na sezon 20/21. Z ktorakolwiek z tych druzyn Lechia zagra to obowiazkiem beda 3 punkty ligowe.
30 lipca 2020, 00:25 / czwartek
Co to się porobiło, że tacy doświadczeni kibice dali się ponieść fali optymizmu. A ja trochę stonuję emocje. Dają nam na inaugurację beniaminka, bo taka drużyna chce się pokazać przed własną publicznością i gra jak z nut. W zeszłym roku był ŁKS.2 punkty w plecy. Kiedy to Legła zaczęła od beniaminka ? Nie pamiętam. Czy Radomiak, czy Warta to będzie ciężko. Potrzebne będzie 100 % mobilizacji, a o taką z tym przeciwnikiem będzie trudno.
30 lipca 2020, 08:25 / czwartek
Też mam takie obawy jak Lille-1. w kilku pierwszych kolejkach beniaminkowie są niewiadomą, później reszta zespołów rozgryza ich taktykę, silne i słabe strony poszczególnych piłkarzy i już za dużo nie poszaleją ale początek rozgrywek to czas beniaminków...
30 lipca 2020, 09:54 / czwartek
Czytam ten terminarz i czytam ale nie mogę znaleźć kiedy derby z arką.

Pomożecie???

Bo nie wiem na kiedy się szykować i trochę się tym stresuję.
30 lipca 2020, 10:56 / czwartek
2 maja na stadionie neutralnym.
30 lipca 2020, 11:36 / czwartek
Prędzej nasze rezerwy zagrają z nimi derby niż finał PP :)
31 lipca 2020, 19:48 / piątek
A więc...pierwszy wyjazd do Grodziska Wielkopolskiego, Warta awansowała kosztem Radomiaka
Tylko Lechia!
31 lipca 2020, 22:12 / piątek
Swoją drogą jest element humorystyczny w tym że klub z Poznania będzie grał w Grodzisku, a klub z Wronek w tym czasie zagra w Poznaniu
31 lipca 2020, 23:00 / piątek
No taki chichot historii albo losu, jak kto woli.
Za to tzw. Lech II prawilnie pogrywa w mieścinie Wronki.
Tylko Lechia!
8 sierpnia 2020, 16:11 / sobota
Tadam... i już superpuchar odwołany.
Dopiero śmiali się z Lechii a tu ległej nie pykło, bo masażysta zakażony. Pomalutku, nieśpiesznie, dzień po dniu coś się dzieje. I czy teraz czekają nas " fenomenalne kombinacyje"?.. ciekawe czy ta nasza liga ruszy?
Co na to Zibi? ;)
Tylko Lechia!
8 sierpnia 2020, 16:58 / sobota
Żeby zaraz się nie okazało, że ten wątek szybciej się zakończy niż się otworzył.
8 sierpnia 2020, 19:18 / sobota
W radio słyszałem wypowiedź jakiegoś zorientowanego, że wg. UEFA będzie walkower jeśli drużyna nie będzie mogła zagrać z powodu wykrycia korono-wirusa. Chodziło o rozgrywki europejskie, ale i o rekomendację dla lig krajowych. Z tym odwołaniem Superpucharu to się chyba Zibi zapędził.
 
1 2 3
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.026