Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Lechia Gdańsk - Raków Częstochowa 29.08.2020 g.15.00

strona 1/2

23 sierpnia 2020, 20:53 / niedziela
No dobra, jebać system. Nie zakładałem to próbuję. Przewiduję 3:1 dla Lechii. Moja jedyna obawa to, że nie obejrzę tego meczu, bo w środę wylatuję na wakacje. Wygramy na 100%.
23 sierpnia 2020, 21:05 / niedziela
Zjebałeś. Nie masz liczby w nicku.
23 sierpnia 2020, 22:00 / niedziela
Założyłeś wątek, aby oznajmić wszem i wobec, że udajesz się na wakacje? Żenujące...
23 sierpnia 2020, 22:28 / niedziela
Nie, nie takie były moje intencje, ale spoko można usunąć ten wątek. Nie wiem skąd taki pomysł... Ale MarekM, rozumiem, jak jest się grubym i rudym to spoko... wszystko wkurwia
24 sierpnia 2020, 10:28 / poniedziałek
Rombis, jedź już na te grzyby :-) Jak nie wygramy, rozliczymy i absolutny ban na wątki:-)

Po tym co obserwowałem w sobotę (Raków z Legią) i wczorajszą naszą biedę, trudno być optymistą. Może jednak się nasi przełamią i w końcu ta przewrotka ? Koniecznie Mihalik, tylko żeby nie złamał sobie kręgosłupa przy upadku :-)
24 sierpnia 2020, 13:16 / poniedziałek
1:0 po karnym na Kuciaku
24 sierpnia 2020, 14:29 / poniedziałek
Ano zobaczymy, czy tęcza przyniesie szczęście
25 sierpnia 2020, 23:03 / wtorek
A czemu miałaby???
26 sierpnia 2020, 17:07 / środa
Kurka, zakładający wątki meczowe sa jak saperzy.. jeden błąd i bach ;). Ja w każdym razie jako Jonasz nie zakładam już.
26 sierpnia 2020, 17:35 / środa
3-0 w rewanżu za błazenadę z grudnia. Każdy niższy wynik pozostawi niesmak
27 sierpnia 2020, 13:01 / czwartek
Lechia Gdańsk - Raków Częstochowa, godz. 15:00, sędzia: Paweł Raczkowski (Warszawa)
VAR: Tomasz Kwiatkowski (Warszawa)
28 sierpnia 2020, 16:26 / piątek
Orientuje się ktoś, czy dziecko 2 letnie wchodzi za darmo, czy trzeba bilet kupować?
28 sierpnia 2020, 19:02 / piątek
Do 6 roku życia za darmo.
28 sierpnia 2020, 19:59 / piątek
Dzięki. Szukałem i nic nie znalazłem, same stare informacje.
29 sierpnia 2020, 09:05 / sobota
tak patrze na notowania bukow i nie napawa to mnie optymizmem. na naszych kursy w Totolotku sa juz wieksze niz na gosci, wiec roznie moze byc. z drugiej strony Rakow grajac w roli faworyta, ma dodatkowa presje, a nie jest to jakos specjalnie doswiadczona ekipa i nie wykluczone, ze wplynie to nieco negatywnie na ich gre. generalnie zaden wynik tu mnie nie zdziwi.
29 sierpnia 2020, 09:12 / sobota
Co to jest Raków ?
Pewne zwycięstwo bez męczenia buły i w wywiadzie po meczu Stokowiec o jakości i idealnie dobranej taktyce na mecz.
My wierzymy !!!
29 sierpnia 2020, 10:16 / sobota
Ciezki mecz ...Nasze zwyciestwo 2:1....
29 sierpnia 2020, 14:13 / sobota
Czy ktoś poratuje dzialajacym linkiem. Z góry dziekuje
29 sierpnia 2020, 14:24 / sobota
odnośnik

tu poszukaj
29 sierpnia 2020, 15:19 / sobota
Stokowiec i jego taktyki...
29 sierpnia 2020, 15:35 / sobota
Oczy krwawią...
29 sierpnia 2020, 15:43 / sobota
Chyba znowu prezes nie płaci bo nalepa pół pojedynku nie jest w stanie wygrać i jeszczcze nas osłabił po babolu.
29 sierpnia 2020, 15:49 / sobota
co Wy marudzicie wygramy , a Makowski strzeli przewrotka z polowy :)
29 sierpnia 2020, 16:01 / sobota
czy ktos madrzejszy moze mi wytlumaczy,dlaczego Lechia nie potrafi grac ataku pozycyjnego?Sa tacy slabi,taktyka trenera,jedno i drugie?U siebie,przy dopingu?What the fuck?Moze druga polowa bedzie inna,mam nadzieje
29 sierpnia 2020, 16:08 / sobota
no moze jednak,jest nadzieja
29 sierpnia 2020, 16:15 / sobota
Haydary ma papiery na granie tylko szkoda że nie mamy pomocy bo byłby jeszcze skuteczniejszy wtedy
29 sierpnia 2020, 16:19 / sobota
Kopacz jak Kopacz już się zaczął spłacać beznadzieja dalej jest w obronie
29 sierpnia 2020, 16:30 / sobota
Kopacz jest solidny ale jeszcze zdąży obniżyć standardy do wymagań Lechii. Królestwo za takiego Starzyńskiego.... bo z Makowskim to możemy się na wesoło kopać w czoło.
29 sierpnia 2020, 16:39 / sobota
Dobra, po meczu, można iść pić dalej.
29 sierpnia 2020, 16:39 / sobota
Szkoda ze nie mamy trenera co chce grać do przodu , szkoda ze nie ma pomocy , szkoda ze nie ma drużyny. Masakra
29 sierpnia 2020, 16:52 / sobota
Moniz...Wróć!!!!
29 sierpnia 2020, 16:56 / sobota
Dno dna.Najgorzej grająca drużyna w e-klapie.Rudy wypierdalaj.
29 sierpnia 2020, 17:01 / sobota
Myślałem że tylko ja jestem za zmianą trenera porażka styl gry dno może mi ktoś napisać ile było dobrych meczy pod wodzą Stokowca?
29 sierpnia 2020, 17:04 / sobota
Tego sie nie da ogladac. Gramy u siebie a wychodzimy dwoma ofensywnymi zawodnikami. Rakow przyjezdza i robi co chce. Mecz z Warta to byl zwykly przypadek. Dosyc mam juz tej siermieznej taktyki byle nie stracic. W zeszlym sezonie najlepszym zawodnikiem byl Kuciak...bramkarz. W tym bedzie to samo. JAk Duszan bedzie mial dzien konia to bedziemy punktowac a jak nie to bedzie tak jak dzis.
29 sierpnia 2020, 17:24 / sobota
Zmiana rudego natychmiast.Kto chce ogladac taki piach?
29 sierpnia 2020, 17:31 / sobota
Można mówić „zwycięzców się nie sądzi”, „kto będzie pamiętał styl gry, jak wynik idzie w świat”....ale dla mnie to dramat grać taki piach. Jakoś jak za kafara Lechia wygrała w Warszawie i następnie w Zabrzu styl gry był piękny.... jak zaczął grać piach to out kafar. Teraz czas na to samo bo z tym trenerem to my będziemy na farcie punkty ciułać w styku takim ze wstyd to lekko powiedziane
29 sierpnia 2020, 17:34 / sobota
Ależ koledzy. Wydawałoby się że każdy ogarnięty kibic wie, że grając przez większość meczu w osłabieniu, bardzo trudno jest odnieść korzystny wynik. Dziwię się, że zwala się winę na trenera a nie na zawodników. Przecież to Nalepa osłabił zespół, przecież to Kuciak dzisiaj zawalił. Większość zagrała słabo i zasłużenie dzisiaj przegraliśmy. Tylko że to nie jest powód by wylewać wiadro pomyj jakby byli zawodnikami gdyńskiego klubiku.
Sytuacja ogólnie jest nietypowa/nienormalna więc trudno wymagać cudów. Za miesiąc czy dwa, jeśli będą dalej w czarnej d..., to wtedy sfrustrowane okrzyki "rudy wypier..." może będą miały sens. Ale teraz?
29 sierpnia 2020, 17:36 / sobota
Tęcza przyniosła pecha...
29 sierpnia 2020, 17:41 / sobota
Msze....
Męczenie buły trwa już ponad rok....
29 sierpnia 2020, 17:51 / sobota
Nie dość, że brak cyferki zakłądającego watek, to jeszcze Pasztun i jego banda.
Smutny to fakt ale na tę chwilę Raków lepiej gra niż my. Z Ległą przegrali naprawdę pechowo. Nas wydudkali, właściwie, jak chcieli. Bezpiecznie z dwubramkową przewagą. Oczywiście przewaga 1-ego zawodnika pomogła, ale to nie tylko to.
Wprawdzie tzw. sędzia dał kartkę Nalepie bez uzasadnienia, to jednak Raków grał po prostu szybciej,gdyż ich piłkarze są po prostu bardziej ruchliwi , wychodzą do przodu pokazując się koledze z piłką. Stąd ich sukcesy w meczach z nami. Tego otwarcia gry do przodu brakuje naszym piłkarzom najbardziej. Ten trener tego im nie wpoi.
Wymiana Sopoćki na generała – oczywista, jednak zmianę na Żarko oceniam jako zbyt ryzykowną. Na tym etapie - nieuzasadnioną. Udo ma żelazne płuca, jest ruchliwy, dużo widzi, dobrze centruje i dał nam dużo w ofensywie ale w obronie spisuje się gorzej. Gdy prowadziliśmy jedną bramką i gramy w 10, to było bardzo ryzykowne. O ile dobrze widziałem, to chyba on po 2 minutach swojej gry puścił tego centrującego i padło wyrównanie. A nam w takiej sytuacji jak nigdy przedtem, potrzebny był rygiel przed bramką. Dalsze zmiany z kategorii „rozpaczliwych”.
29 sierpnia 2020, 18:01 / sobota
Makowski to jest kurwa wachadlowiec i nie wiem jakim
Cudem jest powolywany do reprezentacji
Machanie rekoma opracowal do perfekcji a kontakt z pilka konczy sie
strata lub faulem.Fiila w tej chwili nadaje sie do rezerw a nie do gry w
jakim kolwiek zagranicznym klubie.Jezeli znajdzie sie jakis frajer co da $ 100.00
to sprzedac.Nasz szkoleniowiec tkzw geniusz
od gry defensywnej tez powinien myslec o zmianie klubu najlepiej gdzies we Wloszech
bo miejscowe pospolstwo nie jest na tyle inteligentne aby
docenic jego wyzsze wartosci gry w pilke
Jeszcze przed faulem Nalepy bylo widac ze bramka dla Rakowa jest
tylko kwestia czasu a pomeczowe statystyki pokazuja wszystko
39 procent posiadania pilki na wlasnym stadionie to jest kurwa wyczyn
O strzalach na bramke niewarto wspominac
Z Warta byl fuks i gramy w tej chwili najgorsza pilke w lidze
Chwala Bogu ze tylko jedna druzyna spada I moze sie uda utrzymac
29 sierpnia 2020, 18:03 / sobota
Ok męczy i mnie już ten antyfutbol, dziś dno dna, do tego w wynikach regres(a tylko one bronią to męczenie buły). Pytanko. Kto za niego? Tylko z Monizem nie wyskakujcie
29 sierpnia 2020, 18:13 / sobota
Mogę się już nie produkować i podpisać pod tym co napisał lis...w dodatku gramy największy paździerz w tej buraczanej lidze i to jest wyczyn.
@MSZE oglądasz mecze Lechii od tygodnia? Minęło dwa lata pracy Stokowca i nie mamy drużyny. Raków był lepszy o klasę i takie numery jak z Wartą już nie przeszły.
W Zabrzu z taka grą tez nie przejdą...były sukcesy, puchar ale...kto żyje tylko wspomnieniami i stoi w miejscu za chwile będzie na dole. Bredzenie o celu po 20 kolejce jest może dobre w Mielcu ale nie w takim Klubie jak Lechia kurwa mać!
29 sierpnia 2020, 18:18 / sobota
Edwin...
Byle nikt z karuzeli...
Dać szansę komuś od nas...
Jest dwóch trenerów z przeszłością Biało-Zieloną
Kto jak nie oni zaszczepią wkładom jazdę na dupie
29 sierpnia 2020, 18:40 / sobota
d.g.
Domyślam się, że chcesz widzieć dominację, grę którą się z radością ogląda i do tego przekonujące, wysokie wygrane. Ja też o tym marzę, ale... marzenia marzeniami, a nasza rzeczywistość prezentuje się niestety inaczej. W tej dyscyplinie nie dają MP z ładny styl.
Stokowca do tej pory broniły wyniki. Jest nowy sezon, a oni bez okresu przygotowawczego zagrali 3 mecze: 2 wygrane i 1 w plecy. Styl do zapomnienia, bo przecież gdy ponad rok temu zdobyli puchar i podium, to styl był taki sam. Ja jestem cierpliwy. Zacznę się niepokoić gdy proporcja wygranych do przegranych stanie się niekorzystna. Teraz jestem tylko zły za przegrany mecz drugiej kolejki.
29 sierpnia 2020, 18:53 / sobota
A jaka jest wina Stokowca w tym, ze Nalepa dokonal sabotazu i zabil mecz? Rakow od poczatku dominowal gre. Pomijam fakt, ze brzmi to absurdalnie biorac pod uwage fakt, ze mecz odbyl sie w Gdansku... Tym niemniej do czasu gry 11 na 11 mecz byl raczej kontrola. Potem poszla szczesliwa akcja po ktorej Lechia objela prowadzenie, ale dla kazdego kto kuma temat bylo jasne, ze jesli Rakow szybko strzeli gola to mecz zakonczy sie jeszcze kilkoma bolesnymi klapsami i ostateczna porazka.
29 sierpnia 2020, 18:58 / sobota
Niech tylko jeszcze nasz kołcz na konferencji pomeczowej jebie frazesem o "wyciąganiu wniosków" to wyjdę z siebie.
29 sierpnia 2020, 19:01 / sobota
Ja powiem tak , kto nie wierzy ze w tym sezonie nie zdobedziemy mistrza niech 1 rzuci kamieniem :)
29 sierpnia 2020, 19:03 / sobota
Dawno nie widziałem tak zdominowanej Lechii w Gdansku i to nie wcale po czerwonej kartce. Raków rozpykał jak chciał i nawet przypadkowa bramka nic nie pomogła. W Lechii ciagle brakuje ofensywnego pomocnika, a Rakowie biegał taki delikwent z nr 17 i takiego gracza chciałbym w Lechii zobaczyć.
Bez szybkości , bez pomocy, dzis nawet bez jednego skrzydła mozemy się zakrecic w okolicach dołu tabeli. Stokowiec chyba przesadza z tymi ustawieniami, bo niestety obrona też nie zachwyca, ale te kartki to konsekwencja dziwnego ustawienia zespołu, co zmuszało do pojedynków biegowych naszych stoperów z napastnikami rywala.
Brak nam szybkich ofensywnych zawodników i brak takiego Schwarza z Rakowa, co umie podać na skrzydlo, podać prostopadle i czasem samemu strzelić.
Przerwa dobrze zrobi Stokowcowi i moze grajkom .

TYLKO LECHIA!
29 sierpnia 2020, 19:07 / sobota
Nie no po pierwszej porażce gdzie gramy większość meczu w 10 zmieniamy trenera. Ludzie mają pamięć krótką jakie tabuny wuefistów się tu przewijały.
 
1 2
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.429