Gdańsk: sobota, 27 lutego 2021
FORUM
Podstrony:

Lechia - Stal Mielec, sobota 19.09, godz. 15

strona 2/2

22 września 2020, 09:41 / wtorek
Lille-1, ale tej siatki założonej przez Zdzicha Bońkowi nie pamiętam, chociaż tamten mecz w jego wykonaniu to była bajka, dla takich przychodziło się na stadion, w dodatku, nasz, wychowanek, chłopak z Ogarnej.
22 września 2020, 10:07 / wtorek
Waddle-11 Dokładnie było jak piszesz. A przed meczem z Wisłą chyba nasi kibice wręczyli piłkarzom z Krakowa jakiś puchar. Chyba za mistrzostwo Polski.
22 września 2020, 15:33 / wtorek
Z uwagi na ostatnie problemy techniczne naszego forum czy coś co dziwnego miało miejsce to mam pytanie. Do kogo mógłbym rzucić propozycję żeby odświeżyć forum? Mógłbym na nowo zbudować nasze forum i nieco je odświeżyć. Od jakiegoś czasu o tym myślę i wydaje mi się to dobrym pomysłem :) A co do meczu, zagrali wreszcie do przodu jakiś cud. Albo piłkarze może chcieli pokazać, że to wcale nie w nich tkwi problem. A może bardziej w trenerze/zarządzie? Lub jedno i drugie.
22 września 2020, 19:45 / wtorek
Dariusz....
rekrutacja@lechia.gda.pl
22 września 2020, 20:15 / wtorek
@Lille-1 dziękuję , oczywiście " Ździchu lutuj ! " miałem na myśli, popełniłem literówkę, klasyk by powiedział, że wkradł się chochlik; coś tam w pamięci zostało.
Tylko Lechia!
22 września 2020, 20:46 / wtorek
@Dariusz1991 "mógłbym na na nowo zbudować nasze forum".
Mógłbyś przybliżyć swoja wizję nowego forum?
22 września 2020, 21:26 / wtorek
@WKSXXBKS
Dziękuję, będę musiał dziś napisać, ewentualnie jutro przed południem.

@d.g
Jasne. Mam kilka różnych koncepcji, chciałbym wizualnie je nieco ulepszyć zachowując klimat i barwy. Byłoby trochę bardziej w nowocześniejszym wydaniu. Bardziej responsywne.
Budowę oprzeć o C# i ASP.NET.
22 września 2020, 21:33 / wtorek
Ja bym tego forum nie zmieniał. Jedna awaria, pierwsza od 15 lat... nie róbmy gównoburzy.
22 września 2020, 22:01 / wtorek
To forum i tak już nie ma tego klimatu co 19 lat temu. Pewnie wielu z Was nie pamięta też pierwotnej wersji forum Lechia.gda.pl, bo to, na którym teraz piszemy jet już „wersją 2.0”.

Już tej wersji nie zaakceptowała część użytkowników wersji 1.0, uznając ją za swoistą PGE Arenę w stosunku do kultowego T29.

I podobnie by było po kolejnych zmianach. Ja, jako tradycjonalista i konserwatysta, tego fotum nie ruszałbym już do końca życia. Bo zatraci resztki swojego klimatu w wersji 2.0, jaki jeszcze posiada.

Jak dla mnie, z całym szacunkiem, kto oczekuje zmiany tego forum na „coś nowocześniejszego” to po prostu nie „czuje bazy” i nie wie o czym mówi. Sorry, tak to odbieram.

Niemniej jednak pozdrawiam biało- zielono.
23 września 2020, 10:11 / środa
Mnie przekonuje, że forum ma być bardziej responsywne.

Darku, a dałoby radę zrobić coś na kształt tik-toka (tik-taka) ?

Pzdr
23 września 2020, 10:51 / środa
i jeszcze, żeby można było je czytać w telegazecie. Już nie marzę o dodawaniu wpisów tam, ale sam odbiór byłby super. I już największa petarda jak na stronie 1945.
23 września 2020, 11:46 / środa
A ja myślę, że należy zrobić aplikację na smartfona. Wtedy dużo ludzi przerzuci się z fejsbuka i będzie nas wzbogać kulturowe.
23 września 2020, 15:38 / środa
Jak widzisz Dariuszu weterani tego forum rzucili swoje propozycje. Jesteś inteligentny wiec na pewno już wiesz...
23 września 2020, 16:24 / środa
Kolega jest zapewne responsywny ,ale tutaj może zostać odebrany jako indyferentny :).
23 września 2020, 20:19 / środa
I koniecznie zamiast minusów przy wiadomościach karne laczki
23 września 2020, 20:24 / środa
O to, to , to!
No ja już jednego tu zaliczyłem...a może 3 plaskacze w jednej sprawie. Ale bez linczu się obyło ...Śledzie w Gdyni mnie nie skasowali, Tychy nie wyrzuciły mnie z pośpiecha, więc żyję.
Tylko Lechia!
23 września 2020, 21:03 / środa
Wulkan pomysłów, wulkan pomysłów... Nie zmarnujmy tego. Ikonki, emotki, cytowanie, filmiki. Będziemy blogierami !
23 września 2020, 22:21 / środa
Wielki baner reklamowy u góry strony: Lechia Gdańsk Bije Tęczowych!

I żeby był koniecznie licznik nicków forumowych wiadomo kogo... :-)
23 września 2020, 22:53 / środa
Starczy Internetu?
Zostawmy to Darkowi, mam zaufanie.
23 września 2020, 23:00 / środa
Dobra dobra, zrozumiałem.
Napisać napisałem, ale tak patrząc na reakcję, to pewnie nie będzie tematu hah
24 września 2020, 00:07 / czwartek
Emeryt sobie dworuje ale gdyby tak móc zamieścić jakąś fotkę, to byłoby też coś. Pamiętam jak przed jakimiś derbami zrobiłem na Kaszubach zdjęcie 2 łódek (autentycznie stojących obok siebie): jedna zasyfiona, do tego do połowy zatopiona, żółto-niebieska a druga taka fajna, czyściutka i biało-zielona. Ile ja się musiałem narobić, aby je podcharakteryzować do tego zdjęcia. I tylko moje oczy to cieszyło.
24 września 2020, 00:10 / czwartek
Koniecznie jeszcze avatary i licznik napisanych wiadomości.
24 września 2020, 13:00 / czwartek
24 września 2020, 13:46 / czwartek
Dusan widocznie sfrustrowany traceniem tylu bramek i tyle. Tyle razy nam ratował dupę, że trzeba mu wybaczyć chwile słabości i dać mu wsparcie z trybun.
25 września 2020, 17:43 / piątek
Odemnie tylko tyle ze Sajef zrobil niesamowita robote.. Profesor.. Widzial wszystko i swietnie rozgrywal.Zadnych glupich strat...Jak dla mnie najlepszy na boisku.. I tyle :)

PS Odpierdolic sie od Kuciaka.!
7 października 2020, 20:28 / środa
Jeszcze chciałbym wrócić do pomysłu Darka nt urensponsywnienia(dobrze to odmieniłem?) forum.
Chociaż nie wiem czy to ma coś wspólnego no ale niech chłop wie, że jest to co chce zrobić jest bardzo ważne dla nas wszystkich.

Po ostatniej awarii zauważyłem u mnie, że w tematach transfery i sytuacja w klubie brak jest na stronie głównej ostatniej podstrony. Tj w transferach widzę ostatnią 204, a w sytuacja w klubie 25. Dział ostatnie posty wskazuje prawidłowo. Wchodząc w temat można przejść do najnowszej podstrony.

Czy jeśli forum byłoby bardziej rensponsywne to też by występowały takie rzeczy?
Może na prawdę aplikacja by załatwiła sprawę?

W sumie jakby można było czytać w telegazecie to też byłby czad. Amica z transferem modera nawet by nie podskoczyła.
8 października 2020, 14:13 / czwartek
U mnie wyskakują przedostatnie strony.
Nie wiem,nie znam się,może Mandziara chce,żebym nie był na bieżąco?
8 października 2020, 20:31 / czwartek
Jak już są takie dywagacje to:

1. Forum powinno (przynajmniej w części) być dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników.
2. Powinno być oparte o jakieś ogólnodostępne i sprawdzone rozwiązanie a nie napisane przez kogoś, komu się może potem odwidzieć sympatia i wypierdoli wszystko jednym klikiem bo sobie zostawi backdoory i nawet zmiana haseł nie pomoże.

A reszta wg uznania. Postępu i tak nie da się zatrzymać.
9 października 2020, 00:10 / piątek
ad1) po co?
ad2) zmieni się sympatia? żart?
To forum to Lechia i tylko bez zmian ma swą moc, wielu wkurwia, innych uwiera, ale to jest miejsce gdzie nie ma cenzury, "jedno z ostanich takich miejsc na świecie"
Panowie nie dajcie tego ruszyć za nic! To są wartosci wyższe
9 października 2020, 00:19 / piątek
jezeli bedziecie chceli to sprzedac, to wiadomo ze do Mandziary nie podskocze (to nie sprzedaz tylko liwidacja historii za kase)a w innym wypadku tel macie
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.337