Gdańsk: wtorek, 20 października 2020
FORUM
Podstrony:

Wisła Kraków - Lechia Gdańsk 28.10.2020, godz.18 (przełożony)

strona 1/1

1

28 września 2020, 20:25 / poniedziałek
Kolejny przeciwnik mający problemy . Nasza gra coraz lepsza i należy kontynuować serię wygranych meczy. Oby tylko ten mecz się odbył ,bo jakieś problemy z cornoświrusem pojawiły się w Wiśle. odnośnik
29 września 2020, 15:07 / wtorek
na samą myśl o Wiśle z Krakowa rzygać mi się chcę, a to co zrobił ten kutas msiek to już nie mieści się w głowie... odnośnik

Także jazda z frajerami - zero litości - upokorzyć ich !!!

Liczę na 0-4 bramki Flavio x3 i Nalepa ;)
30 września 2020, 21:37 / środa
Wizyta w Krk wcale nie bedzie przyjemnym spacerkiem, widać, ze ich drużyna zaczyna trybić i przypisywanie sobie 3pkt przed meczem jest zbytnim optymizmem.
Bedzie ciezko, ale Flavio zrobi swoje.

TYLKO LECHIA!
30 września 2020, 22:18 / środa
Wizyty w Krakowie na 99% nie będzie. Decyzja jutro
1 października 2020, 11:04 / czwartek
Gdzieś wyczytałem, że jakiś mądrala z PZPN krzyczal, że mecz ma sie odbyć, o ile klub ma 13 zdrowych kopaczy. Z komunikatów pewnie nie dowiemy się ilu w Wiśle złapało wirusa.
Grać, nie gadać !
1 października 2020, 12:30 / czwartek
Na obecną chwilę mecz ma się odbyć.
odnośnik
Aby mecz przełożyć to musi zachorować co najmniej 7 zawodników.
Na razie jest ich chyba mniej. Zobaczymy co dalej się wydarzy ?
1 października 2020, 15:38 / czwartek
mecz przełożony....
1 października 2020, 15:44 / czwartek
Szkoda ze przelozyli. Zawsze wisla moglaby zagrac trampkarzami, latwiej bysmy taktyke przecwiczyli itd....
1 października 2020, 16:00 / czwartek
Ryzy boniek jeszcze jakis czas temu mowil o tym ze nie bedzie przekładania, tylko maja grac rezerwami/juniorami
1 października 2020, 16:20 / czwartek
Teraz już co chwile ktoś będzie "chory"...sezonu raczej nie dograją jeśli zaległości będą narastać w takim tempie.
1 października 2020, 16:30 / czwartek
Gdyby wszyscy piłkarze ze wszystkich klubów się teraz pozarażało to po przerwie na kadrę nie byłoby już problemów z corona virusem i można by było spokojnie grać cały sezon
1 października 2020, 21:13 / czwartek
A tak k...wa jeszcze dwa miechy temu szydzili z Lechii na weszlo

odnośnik
1 października 2020, 21:19 / czwartek
Dobrze, że przełożyli. .. mieliśmy z juniorami grać ?? Teraz dobrze przerwę wykorzystać na poprawę gry ofensywnej bo 4 bramy to za mało by kibiców radowalo.
2 października 2020, 01:08 / piątek
Cholera ,nie mogłem się doczekać.

A miało być tak pięknie.
2 października 2020, 08:35 / piątek
Szkoda trochę, Mladen w zespole ofiar losu.
2 października 2020, 11:11 / piątek
Do ku...wy nędzy jak ma być 7 zawodników zarażonych lub więcej to tak ma być !!!
Wisełka znowu kombinuje jak koń pod górkę , wypowiedz lekarza klubowego i jego kolegi z krakowskiego sanepidu " istnieje możliwość " , to po cholerę są jakiekolwiek przepisy ?
klub krakowski nawet nie przekazał nazwisk osób zarażonych !!! Jeśli jutro rano nie będą mieli zarażonych 7 zawodników to Lechii należy się walkower !!! , to my jesteśmy w gorszej sytuacji jesteśmy w strefie żółtej zakażeń , krakostan jest tylko na liście powiatów zagrożonych poprzez styczność z powiatami z listy czerwonej . Znając krakusów będą kombinować i stworzą takie dokumenty jak już w przeszłości kilka razy było , pzpn powinien wysłać krakowskich zawodników na powtórny test , inaczej zacznie się kombinowanie . Przykro mi że zarazili się w większości techniczni i zarząd ale przepis ich nie obejmuje . Powiem tak czy Lechia wygra,przegra czy zremisuje to w tej chwili jest dla mnie najmniej ważne , ważne by było to na boisku a nie przy stoliku na zasadzie "ręka rękę myje" .
Więc dla przypomnienia : pamiętajcie myć jak najczęściej ręce przez 30 sekund .
2 października 2020, 16:05 / piątek
Sol, nie przejmuj się ponoć od wczorajszego wieczora wszyscy zawodnicy Wisły próbują zarazić się w każdy możliwy sposób... Ponoć część spożywa posiłki tymi samymi sztućcami co Kuba, reszta czeka i nastawia się, żeby na nich kichnął. Nawet Frankowski z Żurawskim jeżdżą autobusami i poręcze liżą...
2 października 2020, 16:53 / piątek
W sumie to zamiast tego przełożonego meczu można było zgrać awansem z Jagiellonią. Oni też pauzują, więc szkoda że w zarządzie ekstraklasy tego nie przemyśleli.
Czasy było sporo by klocki poprzestawiać i dogadać się między klubami.

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.032