Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk, piątek 23.10.2020 o 20:30

strona 1/1

22 października 2020, 21:03 / czwartek
Rozumiem, ze jak Lechista nie może jechać na mecz to i w necie rozkminiać sie nie chce. Jednak, żeby tradycji stalo sie zadość wątek meczowy powinien być.

Zapomnieć o frajersko przegranym meczu z Pogonią. Z kretami ciężko nam sie gra, wiec maksymalna mobilizacja i zabieramy 3 punkty z tego wyjazdu do Gdańska; przed nami przecież jeszcze zaległość z Wisła.

Flavio ze Zwolińskim od początku, Żukowski do fryzjera, żeby nie przyszło nikomu do głowy go wpuszczać z ławki. Haydary i Udovicic do robienia zadymy i Saief żeby ten cały cyrk trzymał w garści.

a posędziuje (drugi nasz ulubiony po Danielu) virtuoz gwizdka ... Wojciech Myć!!!
23 października 2020, 08:01 / piątek
Rudy mieszać w składzie nie lubi, więc spodziewam się maksymalnie jednej zmiany w porównaniu do meczu z Pogonią. Liczę na wygraną jak zawsze, choć przy grze jaką prezentujemy ostatnio remis biorę w ciemno.
23 października 2020, 17:21 / piątek
Liczę na zwycięstwo Lechii, skromne 0-1 po bramce Zwolińskiego w drugiej połowie.
23 października 2020, 18:19 / piątek
łatwo nie bedzię, bo Zagłebie u siebie gra naprawde niezle, ale szanse mamy. u buków kursy dość zblizone. 2.22 do 3.38 w Totolotku, czyli bez wyraznego faworyta. najważnejsze, żeby nie stracić za szybko bramki, bo może być powtórka z Zabrza.
23 października 2020, 20:30 / piątek
Makowski ... pije dwa razy szybciej aby to przeżyć.... mam nadzieje ze przeproszę
23 października 2020, 20:33 / piątek
Szybko.
23 października 2020, 20:35 / piątek
O cie ch... Włączam 3 bieg w piciu inaczej przełączę na mam talent jakby był. Masakra ale oczywiście póki piłka w grze
23 października 2020, 20:36 / piątek
Swoją drogą to niedługo chyba na błękitno będziemy grać.
23 października 2020, 20:37 / piątek
Kur.... Makowski to ma chyba jakieś papiery na Stokowca lub porwał mu rodzinę i trzyma w ciemnej piwnicy. Innego wyjaśnienia nie widzę dla jego gry w wyjściowej 11.
23 października 2020, 20:49 / piątek
Makowski "gra", bo jest najlepszym ;) młodzieżowcem... nie wystawi przecież od początku codziennego klienta fryzjera, bo mu fryzura nie wytrzyma 90 minut...
23 października 2020, 20:51 / piątek
Nie ma Lechia litości dla mojej wątroby...
Jak popadnę w alkoholizm pozwę każdego z będących na boisku
23 października 2020, 20:56 / piątek
Chyba jakiś kibic Lechii jest na trybunie, bo Kociak zaczął go wyzywać...
23 października 2020, 21:04 / piątek
Saief juz nie ten póki co! Chociaz plus 4,5 w roznych w pierwszej połowie proszę.
23 października 2020, 21:19 / piątek
MAkowski jak Makowski ale co kurwa na boisku odpierdala Haydary ? kolejny mecz kiedy jest najgorszy, nie daje nic w ataku, kazda pilka stracona, kazde podanie kaleczne, kazdy drybling w nogi obroncy, kazde dosrodkowanie skopane.
JEstesmy lepsi ale co z tego skoro po bramka panika jak amatorzy. Tu wystarczy prosta pilka, proste podanie a oni sie bawia w jakies tiki taki.
23 października 2020, 21:24 / piątek
Ciekawe czy Stokowiec wprowadzi Udovicica ;)
Myśle , że jednak nie przegramy !
Rudy Out !
23 października 2020, 21:24 / piątek
Jak do 70 minuty nie strzelą to można przełaczyć na Harry Pottera, bo Stokowiec zacznie robic zmiany i wejdzie błyskotliwy Egy oraz przebojowy Gajos.

Na razie grają tak jak z Pogonią, beznadziejnie, choc była setka Conrado...ale jak sie nie ma formy to nic nie wpada.
Obudz się Lechio!!!
TYLKO LECHIA!
23 października 2020, 21:30 / piątek
Co Stokowiec ma poradzić na to, że Conradro nie potrafi strzelić bramki z 2 metrów?!
23 października 2020, 21:31 / piątek
Ten żelazny pierwszy skład kiedyś zaskoczy.Za kilkanascie minut zmiany .No słabo to wyglądało w pierwszej połowie.
Wygramy to bo nie wierze by zdarzyły sie dwa identyczne pod rząd mecze.
23 października 2020, 21:40 / piątek
czasami wygląda na to na to , ze robia wszystko by piłka nie wpadła .
23 października 2020, 21:41 / piątek
mafogda
Może niech zostanie pół godziny po treningu iniech mu juniorzy wrzucają piłkę na drugi metr... Taki luźny pomysł. Nie ja jestem trenerem.
23 października 2020, 22:23 / piątek
Niestety, ale na więcej niż remis nas obecnie nie stać. Chyba za mało treningu strzeleckiego.
23 października 2020, 22:27 / piątek
Po serii niewykorzystanych sytuacji w II połowie powiedziałem do żony, że jesli nie bedzie karnego to nie strzelą, no i był karny :) potem też mogło wpaść, ale dziś Lechię uosabiał Haydary, dużo chciał wszystko spieprzył. Mecz do wygrania, lepeij niz z Pogonią, ale formy nie ma, formą byloby spokojne 3:1 albo wiecej

TYLKO LECHIA!
23 października 2020, 22:27 / piątek
Ten mecz był spokojnie do wygrania...Haydary dużo biega i walczy ale to jest chyba gość max na 1 ligę. Długimi okresami spychaliśmy Zagłębie do obrony co na ich terenie udaje się niewielu. Ale co z tego? Chyba czasami za dużo kombinacji pod bramką.
23 października 2020, 22:29 / piątek
Będzie coraz lepiej,zobaczycie.
Z Wisłą trzy punkty są pewne.
23 października 2020, 22:40 / piątek
Dobre i to. W sumie w drugiej cały czas przeważali i byli aktywni. Jakichś super akcji nie było, ale próbowali ( także strzały).
I wreszcie Żarko, choć krótko też pokazał, że może dać dobrą zmianę ( jak przed meczem zobaczyłem tu na głównej, że nie ma go wśród rezerwowych, a jest Egy, czy Tobers...to nerwa dostałem).
Teraz puknąć Wisłę.
Tylko Lechia!
23 października 2020, 22:41 / piątek
Ja nie wierzę , że to mówię ale od 4 meczów widzę poprawę i chociaż próbę zmiany stylu gry ;) Pierwsze raz od wielu miesięcy mam duże przekonane ze następny mecz będzie lepszy. Tylko pytanie... czemu nie gra Udovicic w I składzie ??? Lewa strona Udo + Conrado
23 października 2020, 22:43 / piątek
Bylismy duzo lepsi i tym bardziej szkoda punktow. Do konca grali o zwyciestwo, cisneli cala druga polowe ale tak jak wczesniej pisalem Haydary to byl 12 zawodnik Zaglebia. Co mogl to zjebal. Mozecie mnie zjechac ale jak dla mnie Makowski najlepszy. Mnostwo dobrych odbiorow, jezdzil na dupie, dobre podania. Bramka dla Zaglebia na jego konto ale mimo wszystko dzis sie podobal.
23 października 2020, 23:06 / piątek
Tak... to był naprawdę dobry mecz Makowskiego. Żarko powinien dostać szansę w następnym meczu.
23 października 2020, 23:21 / piątek
Makowski - tak trzymaj a bedzie dobrze . Masz trochę "rozpaloną głowę " .
Wyluzuj i graj spokojnie a bedzie 3 razy lepiej = skuteczniej.
23 października 2020, 23:53 / piątek
Tak na spokojnie , bez szydery
W sumie , od ok 15 minuty plus ok 10 chujowych minut po bramce Flavio , mecz pod pełną kontrolą
Momentami wyglądało to na zawody Hładun - Lechia...notabene , naprawdę dobry ten ich bramkarz
Szkoda Mecz do wygrania Udo...naprawdę fajna zmiana Pokazał że odrzucając wzajemne animozje , jego obecność na murawie może dać dużo
Panie trenerze , pamiętaj o tym
24 października 2020, 00:17 / sobota
No przepraszam ,mecz pod pełną kontrolą mozna mieć gdy sie prowadzi .Fartowny rzut karny zamydla oczy chyba.
Jest pewien plus jednak .
Ambicja do ostatnich minut.
24 października 2020, 00:27 / sobota
Pod pełną kontrolą
Jak go zwał , tak zwał
Tak naprawdę , nie chodziło mi o aktualny wynik , tylko o to że gołym okiem , nawet na chłodno , widać było że bramka dla Lechii jest tylko kwestią czasu
I uważam , że pomimo wielu dzisiejszych meczowych mankamentów , nie będę wystawiał ocen , zdominowaliśmy kretów piłkarsko konkretnie
24 października 2020, 00:35 / sobota
Były momenty fajnej gry to fakt,
24 października 2020, 00:42 / sobota
I tego się Dario trzymajmy
Ludzkie oko , jak mawiał Borek , tego by nie wychwyciło
A co dopiero my tu....
Jedziemy dalej , i będzie dobrze
24 października 2020, 07:48 / sobota
Całkiem przyzwoicie, powinni wygrać.
Z racji dużej ilości "szczepionki nie będę się mądrzył co do konkretów, ale wyglądało dobrze.
Idziemy prosto!
24 października 2020, 09:52 / sobota
Witam!!!
Mecz mógł się podobać!
Co prawda w 3 minucie strzał naszego obrońcy za linię bramkową, rzut rożny dla nich i musiało wpaść... Makowski choć się starał to nie upilnował, ale co tam.
W II połowie wyglądało to o wiele lepiej. A sam przywołany do tablicy Pan Makowski pokazał, że chce grać i potrafi (nawet na dupie), ale śmigał i grał, zwłaszcza w II połowie!!!!!
Dobrze, że wyszedł ten karny, był trochę naciągany, ALE BYŁ i był PAN FLAVIO!!!!
W/g mnie zabrakło odrobiny szczęścia i tej przysłowiowej kropki nad "i"!
Conrado ciśnie dobrze, tylko więcej celności i będzie grad bramek dla NAS....
Jeśli zagramy tak z Wisłą to wrócimy stamtąd z dwoma golami przewagi i 3 punktami!
LECHIO do boju, ja tam w Ciebie wierzę i to szczerze!!!!
24 października 2020, 10:00 / sobota
Ok, z taką grą to może w TOP8 będziemy bo po Pogoni już w to już zwątpiłem.
24 października 2020, 10:33 / sobota
Tak na chłodno.

Dobry mecz z naszej strony. Tylko im bliżej bramki tym gorzej. Ale ważne, że były sytuacje co z Pogonią się nie zdarzało.
Wszyscy sobie życzymy, żeby poniżej tego poziomu nie schodzić. Lecz wszyscy wiemy, że po dobrym meczu przychodzą dwa żenujące. Oby teraz już tylko w górę tabeli.
24 października 2020, 20:04 / sobota
To prawda, co pisze CzechuL.G , ale ....Po tym meczu może być większy niedosyt, niż po Pogoni. Tam wprawdzie Pogoń nie grała nic, czyli tyle co my od 30 minuty, ale wygrała. Teraz potrafiliśmy stworzyć więcej sytuacji strzeleckich, ale pamiętajmy o jednym Zagłębie gra radosny futbol i pozwala na powstawanie takich sytuacji. Paprykarze postawili autobus w bramce i przypominało to walenie głową w mur. Wczoraj było więcej gry z obu stron, Zagłębie miało 3 setki a my … dobrze, że Cygnus zdążył powiedzieć żonie, co ma być, aby nasi dali radę wyrównać, bo inaczej z tego meczu nawet punktu by nie było.
Ja odnoszę wrażenie, że jest duża wola ( trenera) i chęć ( piłkarzy), aby grać ofensywnie, dzięki czemu emocji jest więcej a mecze da się oglądać, nawet bez znieczulenia. Natomiast jeżeli po drugiej stronie natrafimy na średniaka jak POgoń czy Zagłębie, to robią się schody, a jeśli na dobrze grającą drużynę jak choćby Raków czy Górnik, to nasze efekty z gry do przodu pozostają niezauważalne, natomiast bagaż pobranych bramek rośnie. Ale ok. grajmy tak, póki mamy jakiś naddatek nad ostatnią drużyną, bo lepsze to niż kaleczenie futbolu we wczesnej fazie rozgrywek.
Co do Makowskiego, to jest pewien problem. Ja widzę siedem rzeczy: 1- chłopak sympatyczny ale tez ambitny, nie przechodzi obok meczu. 2 – potrafi dostrzec piłkarza ( nawet odległego), który po otrzymaniu piłki może stworzyć zagrożenie pod bramką przeciwnika, a on Makowski zagra do niego ( wiadomo - z różnym skutkiem). 4- pod bramką przeciwnika jego spryt jest już niewystarczający na dobre dogranie a jego strzał nie zagrozi bramce rywala, 5. Gdy znajduje się bliżej naszej bramki a za nim nie ma asekurujących, stanowi olbrzymie zagrożenie dla Kuciaka. Wystarczy go przepchnąć i droga wolna. 6-gdy ma kogoś indywidualnie kryć pod naszą bramką, to sygnał dla przeciwników, że takiemu w pierwszej kolejności należy podać piłkę a coś z tego będzie. 7- ma wiek młodzieżowca a inni z jego półki, są chyba jeszcze gorsi. I jak to podsumować ? PILNE: wypożyczyć ( kupić) jakiegoś młodego z jakiejkolwiek niższej ligi, zanim my z taką bombą w składzie tam nie trafimy, albo wypożyczyć z Ległej czy Amici młodego gniewnego, co to szans na grę ma na razie mało a ambicje wielkie, a umiejętności gorszych mieć nie może. W tym czasie błagać jakiegoś pierwszoligowca na wzięcie na wypożyczenie naszego młodzieżowca, aby grał, bo chłopak na to zasługuje a ja nie jestem wyrocznią ani prorokiem, aby wiedzieć, jak jego kariera może się jeszcze rozwinąć
24 października 2020, 20:39 / sobota
Gra na prawdę mogła się podobać, widać było ze na prawdę chcą i na prawdę im zależy. Tym bardziej szkoda 2 punktów, bo zasłużyli na wygrana.

Z Conrado będą ludzie; a jeszcze zarobimy na nim niezła kasę (pod warunkiem ze nie wyląduje w cweLce). Przypomnijcie Haraslina ... technika, umiejętności, talent a po pierwszych 2 sezonach większość go skreśliła. Potem ciężka kontuzja i sezon w plecy. Wrócił ... i ośmieszał ta ligę poziomem.
Conrado też sie wyrobi i da nam powody nie raz do zadowolenia.

Dzisiaj Wisła wygrała i jest tylko punkt za nami, sa zdecydowanie "na fali". Myślę że w Krakowie będzie zdecydowanie trudniej niż u kretów.
25 października 2020, 11:56 / niedziela
Lille - zatem dopisuje sobie 1 pkt na prywatne konto. Mogłem pomysleć o dwoch karnych...

TYLKO LECHIA!
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.028