Gdańsk: sobota, 13 sierpnia 2022

TRANSFERY III

strona 10/12

3 lutego 2022, 18:33 / czwartek
BKS zobowiązuje.
A my swojeeeee!
3 lutego 2022, 18:37 / czwartek
przynajmniej jeden szczęśliwy a drugi zadowolony..... do tego znają się od lat to będzie z kim po niemiecku pogadać przy sznapsie...a nasza kochana Lechia powinna chyba jeszcze mieć czerwony krzyż w herbie.....
3 lutego 2022, 22:07 / czwartek
" Jestem zadowolony, że udało nam się zrealizować ten transfer. Znam Christiana od wielu lat. Wiem, że to zawodnik, który pomoże nam w realizacji naszych celów. " czyli co Panie trenerze walczymy o 5 miejsce ?
3 lutego 2022, 23:25 / czwartek
ja bym akurat nie przesądzał, że to będzie zły transfer, cv ma grube a gdyby ostatnią runde strzelał w bundeslidze to by nie przechodził do ekstraklapy. Durmusa czy Terazino też wymyslil Mandziara. Dla mnie miejsce na krytyke będzie jeżeli Lechia skonczy ten sezon poza podium, czwarte czy piate miejsce to bedzie blamaż
3 lutego 2022, 23:56 / czwartek
Może i grube to CV ale jednak przez ostatnie 3 sezony wszystkiego ledwo 1000 minut uzbierał.
3 lutego 2022, 23:59 / czwartek
no zobaczymy, przyznaje nie wiedziałem, a to mocny argument
14 lutego 2022, 14:47 / poniedziałek
Henrik Castegren jest bliski przejścia do Lechii Gdańsk. 25-letni środkowy obrońca ma wkrótce przejść testy medyczne i po nich podpisać kontrakt z 5. zespołem PKO Ekstraklasy.

odnośnik
14 lutego 2022, 16:35 / poniedziałek
Kolejny do wypromowania. Dlaczego nie dać szansy młodym, każdy kiedyś zaczynał. A są tacy co od przedszkola trenują w Lechii. Ale co ja tam wiem, lepszy sven, co nie wie gdzie Gdańsk jest na mapie. Więcej takich "wspaniałych" transferów.
16 lutego 2022, 08:11 / środa
Ani się nie obejrzeliśmy a tu 6 transfer przed nami ...szkoda że wszystkie do d.... , na kolana nie rzucają .Buchalik , Stec , Clemens ? co to jest . Może jako wzmocnienie rezerw by się nadawali ale nic poza tym .
Klub się nie wysilił dlatego liczba kibiców na kolejnych meczach nie wzrośnie !
Ps. Dlaczego piłkarze którzy z Lechii wyjechali zagranicę , po powrocie do Polski trafiają wszędzie tylko nie do nas ( np. Łukasik , Sobiech ) . Czyżby atmosfera w klubie Adasia M. była taka wspaniała ?
16 lutego 2022, 22:10 / środa
Przeżegnałbym się nogą gdyby wzięli tu ponownie Łukasika czy Sobiecha
16 lutego 2022, 23:43 / środa
Fakty są takie, że zarówno Łukasik jak i Sobiech nie są tanimi grajkami, trzeba im solidnie zapłacić, dzisiejszej Lechii nie stać choćby na pół Łukasika czy pół Sobiecha....Swoją szosą to już zgrane karty, niech płacą im te Radomiaki czy Lechy....Obydwaj po 31 lat, powoli odchodzą na drugą stronę rzeki...
17 lutego 2022, 21:49 / czwartek
Fakty są takie że obaj są chujowi, byli chujowi gdy grali u nas i są nadal
18 lutego 2022, 12:25 / piątek
No to mamy nowego środkowego obrońcę.
Oby to nie zapowiedź, że za chwilę pożegnamy kogoś z dwójki Nalepa - Maloca.
Dobre to, że przychodzi za darmo i jeszcze wiekiem nie straszy.
18 lutego 2022, 12:37 / piątek
Buziek.....co do Sobiech zgoda ale dla Łukasika to dość niesprawiedliwa opinia...uważam ze był okres ze z Kubickim stanowili najlepszą parę defensywnych pomocników w naszej extraklapie...
4 marca 2022, 19:26 / piątek
Ponad 20 milionów netto dla Lechii za dwa sezony z miejskiej kasy. Co napisze oszołom ze swoim przydupasem, którzy twierdzili, że Lechia to prywatna niemiecka inicjatywa.i nic nam do tego jak zarządzają klubem...ciekawe czy Niemiec daje chociaż połowę tej kwoty? Śmiem wątpić...ale może ktoś wie lepiej?
14 kwietnia 2022, 19:16 / czwartek
z zeszło:
Czy przed nami ostatnie tygodnie Conrado w Lechii Gdańsk? Według informacji „Interii” Brazylijczyk może latem opuścić Ekstraklasę i przenieść się do nowego zespołu.

Sportowy serwis „Interii” informuje, że chętny na transfer Conrado jest jeden z klubów amerykańskiej Major League Soccer. W ostatnich tygodniach do MLS wyjechał rodak zawodnika Lechii Gdańsk — Luquinhas. Conrado jest od niego o rok młodszy i ma za sobą udany okres w Ekstraklasie. Jego bilans z polskich boisk to:

73 mecze
5 bramek
14 asyst

Na ten moment nie wiadomo, który z klubów prowadzi rozmowy w sprawie transferu Brazylijczyka. Kontrakt Conrado z Lechią Gdańsk obowiązuje jeszcze przez dwa lata, więc wiemy, że byłby to transfer gotówkowy.
14 kwietnia 2022, 20:54 / czwartek
no to zaczynamy etap wzmocnień na nowy sezon hheheheheh...
15 kwietnia 2022, 19:13 / piątek
To zaplanowana redukcja kadry, jak mówił treneiro w grudniu "w Lechii jest za dużo zawodnikow"
15 kwietnia 2022, 20:08 / piątek
Po czym więcej zatrudnili niż pozbyli się.
15 maja 2022, 20:24 / niedziela
Tomasz Makowski odejdzie z Lechii po sezonie wg 90minut (raczej zgodnie z przewidywaniami)
15 maja 2022, 21:32 / niedziela
Szkoda. To sympatyczny zawodnik, ambitny i czyniący stałe postępy. Reprezentant Polski.
Zawodnik w sam raz na piąte miejsce a o nic wyżej nie będziemy walczyć.
17 maja 2022, 13:31 / wtorek
Może warto by było wyciągnąć kogoś że spadkowiczów , np Damiana Gąskę? Wbrew pozorom piłkarz 25 letni i na tle Ekstraklasy , jako jeden z nielicznych wyróżniał się, jako pomocnik, można by dać mu szansę, zwłaszcza, że pomoc u nas kuleje
17 maja 2022, 14:20 / wtorek
To samo Bartosz Śpiączka. Ja wiem, że młody nie jest ale długa ława musi być. A na warunki ekstraklasy solidny gracz.
19 maja 2022, 14:46 / czwartek
Jeśli rzeczywiście Imaz przyjdzie do Lechii to może uda się powalczyć o coś więcej niż miejsce w TOP 5 w przyszłym sezonie ;)
19 maja 2022, 18:50 / czwartek
Imaz bardzo na tak! Ja wciąż nie moge sie pogodzić, ze Nowak z górnika mógł grać u nas a wybrał zabrze. Licze, że kiedyś temat powróci bo dokladnie takiego pilkarza do srodk nam brakuje.
19 maja 2022, 21:42 / czwartek
Imaz jak najbardziej tak, wreszcie może będzie ktoś potrafił dogrywać naszym asom z ataku , bo w tym sezonie pomoc to był dramat . Jeszcze przydał by się jakiś rozgrywający i 2 solidnych obrońców i byłaby walka wtedy nawet o mistrzostwo
20 maja 2022, 12:05 / piątek
@TECHLG - mam to samo, pomyśleć że przegraliśmy walke o Nowaka i ile mółgby wnieść do naszej niemrawej pomocy gdzie ofensywne zagrania Gajosa albo Kałuzińskiego można policzyć na palcach jednej ręki nie wspominając o dramatycznej formie Kubickiego, Kryeizu czy Makowskiego. Taki środek z Terrazino i Nowakiem mógłby dać dużo pozytywów.

Wracając do Imaza to nie uwierzę do czasu aż nie zaprezentują go w naszych barwach. Dziwi mnie, że chce zostac w Ekstraklasie ale widocznie zainteresowanie nim spadło po jego kontuzji. Moim zdaniem bije Zwolaka na głowe i byłby to strzał w 10 oby tylko zdrowie dopisywało.

Co do obrony to z całym szacunkiem wydaje mi się, że Maloca powinien usiąsc na ławce i w jego miejsce przyjść ktoś zdecydowanie pewniejszy, lepiej wyprowadzający piłke. Jak na złość Nalepa straci teraz sporo czasu na rehabilitacje a bez niego sobie naszej obrony nie wyobrażam.

Największa bolączka - prawa obrona. Taki gość jak Stec powinien na stałe zagościć w naszych rezerwach w IV lidze i nosa z nich nie wystawiać. Jeśli uda się ściągnąc Imaza, kogoś do środa pomocy z bardziej błyskotliwym podejściem niż tylko granie do tyłu oraz wzmocnić prawą obrone oraz jej środek to może w końcu jakoś to będzie się kulać do przodu ;)
20 maja 2022, 14:22 / piątek
Mam nadzieje że Imaz zagra u nas, po kontuzji forma to zagadka ale z pewnością i tak mniejsza niż szrot z zagranicy do odbudowy który w większości może grać z powodzeniem u nas... ale w rezerwach.
20 maja 2022, 20:15 / piątek
@Whitegreen90

Dokładnie tak! A w kwestii Steca to chyba każdy kibic ma takie zdanie. Facet ma dobrego agenta nie ma co.
25 maja 2022, 08:05 / środa
Według profilu FootballScout na Twitterze Lechia zabiega o Marko Poletanovicia że spadającej gwiazdy. Akurat ten zawodnik gra solidnie, wcześniej grał w Rakowie i też dobrze wyglądał. Odszedł Makowski, Kubicki obniżył loty, w ich miejsce mógłby się sprawdzić.
25 maja 2022, 14:36 / środa
Ja bym spróbował wysondować czy jest szansa na wypożyczenie Kacpra Urbańskiego i Mateusz Żukowskiego. Raczej w tym sezonie nie pograją jeszcze, a tu jest szansa się pokazać.
26 maja 2022, 21:44 / czwartek
Piła ... już Cię lubię ! ......bis !!!!!!
26 maja 2022, 21:50 / czwartek
Piła jeszcze nie gra u nas a już kurwy piłuje :)
27 maja 2022, 11:25 / piątek
Gdyby arka nie Piła...
Chłopak ma u mnie zajebiście duży kredyt zaufania!
30 maja 2022, 10:12 / poniedziałek
Oglądałem finał baraży. Niestety, nasz nowy nabytek już tak nie błyszczał, a zmarnowane setki przypominają te które miał Diabate. Nie spodziawm się po nim fajerwerków, ale też nie przekreślam i chciałbym być mile zaskoczony. Potencjał ma.
30 maja 2022, 11:31 / poniedziałek
Jest młody.
Niech ,,naciska" Zwolaka.
Piłka go szuka,więc jestem dobrej myśli.
31 maja 2022, 17:56 / wtorek
Czy plotką jest to, że Kubicki wraca do „tatusia”?
31 maja 2022, 18:15 / wtorek
nie jest
31 maja 2022, 19:32 / wtorek
Krzyż na drogę!
31 maja 2022, 19:53 / wtorek
Może by tak Gajosa w pakiecie dać z niewielką dopłatą.... I Pietrzaka!!!
Tylko czy nas stać żeby tyle dopłacić...
2 czerwca 2022, 20:24 / czwartek
Imaz raczej nie zagra w Lechii. Może i lepiej, dla niego bardzo często bolą kolana...
3 czerwca 2022, 03:09 / piątek
Dla niego bardzo bolą kolana...tak wlasnie tam mowią.hahahaha
3 czerwca 2022, 11:33 / piątek
Jak go tak bolą kolana to lepiej dla ich żeby wcale nie grał...
8 czerwca 2022, 08:11 / środa
8 czerwca 2022, 15:49 / środa
Imaz i Poletanović zrezygnowali...teraz jakiś wynalazek z 2 ligi szwajcarskiej. Może on się zdecyduje jak ma duże oszczędności na koncie? Taką mamy rzeczywistość niestety...ładny stadion, miasto i plaża już nie robią wrażenia.
8 czerwca 2022, 18:10 / środa
Pewnikiem rudy opowiedział mu jak to jest z wypłatami w Lechii (i to szczegółowo) i chłop wybrał bez namysłu ofertę kretów czyli mniej ale pewniej. Było kiedyś takie powiedzenie ,,Nikt ci tyle nie da, ile żydzew ci naobiecuje" i niestety z łatką łajzy i niesłownego płatnika nie jest później łatwo żyć przez długie lata.
8 czerwca 2022, 19:14 / środa
Agnieszka Syczewska wiceprezesem Lechii - fryzjerka, która była tylko figurantem w klubie z białorusi zostaje wiceprezesem... Dobrze, że Sarapata kibluje, bo jeszcze by tą gnidę zatrudnili.. Kurwa mać, co wy skurwysyny robicie z naszym klubem.
8 czerwca 2022, 23:27 / środa
ja myślę ,źe to ruch nowego działu marketingu i przy stadionie powstanie zakład fryzjerski gdzie każdy kibic będzie mógł skorzystać z usług Pani Prezes. I to cała tajemnica, po co te nerwy
9 czerwca 2022, 11:24 / czwartek
Zaczynam się obawiać że znowu będą jakieś czary z mleka i zacznie się ściąganie jakichś kalek do odbudowania i wzmocnienia rezerw
9 czerwca 2022, 18:29 / czwartek
Tort jest spory - 18 baniek z Canal Plus i 10 z miasta plus to co daje Energa to nawet po odciągnięciu kosztów za stadion daje ładna sumkę. Nie ma wzmocnień sportowych ale za to silny 5-osobowy zarząd.Żyć nie umierać...ciekawe ile rąbną za karnety? Kurwa mać co takiego zrobiliśmy, że ciąży na nas jakaś klątwa w postaci szemranych inwestorów i działaczy?
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2022. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.024