Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

TRANSFERY III

strona 12/20

24 lipca 2022, 01:47 / niedziela
Michał Karbownik może przyjść w ramach wypożyczenia.
24 lipca 2022, 10:05 / niedziela
taaa ... zawodnik ze stajni Mario Piekario
26 lipca 2022, 08:51 / wtorek
Michał Karbownik ma zostać wypożyczony do Lechii Gdańsk. Słyszę, że zostały już tylko testy medyczne.

Włodarczyk, Twitter.
26 lipca 2022, 09:32 / wtorek
On chce grać na środku pomocy, dlatego wybiera Lechię, bo miał lepsze oferty, ale na prawą obronę. W mojej opinii jak ma.grac u nas na środku pomocy to słaby ruch, bo rok będziemy ogrywać komuś zawodnika, a nasi Kaluziński, Biegański czy Neugebauer będą mieli mniej minut z tego powodu. Na prawej obronie za Steca jak ulał, ale pytanie na ile będzie chciał tam grać.
26 lipca 2022, 10:18 / wtorek
O czymś to świadczy, że nikt nie chce do nas przyjść... mandziara zeby nie zabierać sobie kasy z c+ i miasta ma do zaoferowania co najwyżej bon turystyczny.... Zmiany właścicielskie miały być już jakis czas temu a wychodzi na to, że chętnych wcale nie ma... albo robią audyt, widzą co tu zlodzieje nawyczyniali i odpuszczają.
26 lipca 2022, 10:43 / wtorek
Informacje na teraz są takie, że nie wróci do Polski.
3 sierpnia 2022, 15:14 / środa
odnośnik
O co tu chodzi? Oddajemy utalentowanego 17-latka, reprezentanta Polski do Białegostoku?
W dodatku za free...kurwa ręce opadają co się tu wyrabia...
3 sierpnia 2022, 17:23 / środa
dg jak Ty mało kojarzysz ! Przecież dokonała się jedynie wymiana .
Odszedł Kurzydłowski ...... ale w zamian dostaliśmy panią Agatę S. Złoty interes !
3 sierpnia 2022, 17:48 / środa
@Hydro52 to przez ten upał...a to faktycznie zmienia postać rzeczy. Cóż znaczy jakiś młodzian wobec pani Agaty? Znaczy ten teges wszystko gra jak należy a już posądzałem Bogu ducha winny zarząd o niecne działania. Z niecierpliwością już czekam na dalsze ruchy transferowe...strach się bać!
3 sierpnia 2022, 19:10 / środa
Wy chyba gazet nie czytacie. Za małolata przyszedł Odobo Osakpolor. Z dziada pradziada Włoch.
3 sierpnia 2022, 19:40 / środa
A dlaczego tylko jeden opalony u nas trenuje ?
Swego czasu menager Lewandowskiego niejaki Pini Zahavi ( z Izraela ) uraczył nas czworopakiem z Nigerii .... jedyną ich zaletą było to ze byli młodzi ....gdyby jeszcze potrafili grać by było super ! ( Na testach się skończyło )
3 sierpnia 2022, 20:53 / środa
odnośnik
No to wygląda, ze stawiamy na młodzież i promujemy ich rozwój tyle że w innych klubach bo tu nie maja już możliwości grania. Brawo! Za pół roku następny Kałuziński będzie mógł odejść za darmo i są chętni z Holandii.
Jak widać słuszną linię ma nasz zarząd i interes się kręci prawidłowo. Bo nie wierzę, ze ktoś zapomniał o kończącym się kontrakcie zawodnika. Podejrzewam celowe działanie i określone korzyści z tego tytułu...
4 sierpnia 2022, 10:19 / czwartek
Żałosne to jest też pozyskiwanie przez klub młodych do CLJ, z innych akadademii.
No ludzie, dramat.
Mało mamy dzieci i młodzieży w nawet samym Gdańsku?
Co to za problem poobserwować podwórka, orliki, biedniejsze dzielnice, turnieje międzyszkolne?
Tam gra sporo utalentowanych i nieoszlifowanych diamentów.
4 sierpnia 2022, 11:32 / czwartek
Hack4r Właśnie to mnie wkurw.... gdy czytałem o odejściach na testy młodych naszych piłkarzy do innych klubów ( Raków , Jagiellonia czy Lech Poznań ) .....tym bardziej obserwując radość z tego powodu ich trenerów ( byłych piłkarzy Lechii jak np. Tomka Borkowskiego )
4 sierpnia 2022, 13:42 / czwartek
W programie "Okno Transferowe" Tomasz Włodarczyk podał informację, że Jakub Kałuziński może odejść do FC Utrecht.
Czyżby kolejne odejście za paczkę fajek?
4 sierpnia 2022, 17:27 / czwartek
Odejścia wartościowych dla druzyny będą - to nieuniknione, taki jest efekt odpadnięcia z prekwalifikacji do pucharów i otwartego okienka transferowego w klubach europejskich, być może wówczas znajdzie zastosowanie doktryna Wojciechowskiego: "sprowadzamy tylko piłkarzy lepszych od których mamy", o ile takie będą dyspozycje przewodniczącego rady nadzorczej i zdążą przed zamknięciem okienka, chyba że znowu trafi do nas szrot, bo rozkazy które do Pana dyrektora nie dotarły, będą inne.
4 sierpnia 2022, 18:06 / czwartek
BastionPrawicy powiedz mi tylko jedno ....co zrobiono aby tego efektu odpadnięcia z prekwalifikacji nie było .Podejrzewam że przy odpowiednich , niedużych transferach można było przejść Rapid !
4 sierpnia 2022, 18:30 / czwartek
Same kurwy i złodzieje.
4 sierpnia 2022, 18:42 / czwartek
Dokładnie ...niewielkie wzmocnienia na 2 pozycjach i rapid był do ogrania, a następna runda to same plusy...ale cóż ..dziś trzymam kciuki i patrzę na mecz Rakowa...który dziś zakupił Nowaka z górnika jak by nam się przydał taki Nowak....
4 sierpnia 2022, 20:08 / czwartek
Myślę ze wpis Czarnego jest kwintesencją sytuacji i wyczerpuje temat...
ps.Gorzki śmiech przez łzy gdy czytałem "odpowiedzi" "rzecznika" na zadane przez portal pytania...ciekawe czy to kurwa czy złodziej?
4 sierpnia 2022, 20:09 / czwartek
Jedno i drugie.
4 sierpnia 2022, 20:48 / czwartek
i pijak, bo każdy pijak to złodziej...
4 sierpnia 2022, 23:14 / czwartek
Brawo dla redakcji za artykuł. Puenta nie trafiona! To nie będzie tak,że ten samolot nie wystartuje. Wystrartował i się rozjebie! Odpowiedzi klubu? Kur.., to lepiej zamknijcie mor.. To jest obraza intelektu, plucie w ryj!!! Dość kurwa tego. Wypierdalać!
Ile ta szmata mandziara chce za nasz klub? Zbieramy? mam pomysł jak to ogrnąć

ps. stanowski zrobił 20milionów (chyba grubo więcej)na te swoje kts gówno... Mogę ogarnąć temat, ale musi być wsparcie Was wszystkich
16 sierpnia 2022, 10:43 / wtorek
odnośnik
Zwoliński w Bordeaux?
16 sierpnia 2022, 14:59 / wtorek
Co tu się odpierdala? Zaraz nie będzie kim grać. Zwoliński lada chwila ma odejść, to co się dzieje woła o pomste. Dlaczego wszyscy siedzą cicho?
16 sierpnia 2022, 16:55 / wtorek
Def ...mam takie pytanie ...kogo masz na myśli pisząc wszyscy ?????????
16 sierpnia 2022, 17:44 / wtorek
Zapewne szeroko rozumiane środowiska kibicowskie.....
16 sierpnia 2022, 18:54 / wtorek
Na TVP Gdańsk mówili, że Zjawiński przeszedł testy medyczne i podpisze kontrakt z Żydzewem.
16 sierpnia 2022, 19:04 / wtorek
Tak trochę przewrotnie napiszę, że Zjawińskiego sami uważaliśmy za cieniasa nadającego się najwyżej na 1 ligę a Zwolaka za drewniaka, który musi mieć z 10 setek żeby coś strzelić. W dodatku z rozbuchanym ego. Tak więc chyba żadne osłabienia?...Poza tym jak powtarza trener - lepiej mieć mniejszą ale jakościowo dobrą kadrę...no a trener chyba wie co mówi...jest po niemieckich akademiach a niemieckie jest najlepsze i w ogóle...
16 sierpnia 2022, 19:48 / wtorek
Misiu67 pisząc wszyscy mam na myśli ogólną ciszę w środowisku kibicowskim. Może źle to ująłem, że wszyscy, ale idziemy w złym kierunku od paru dobrych lat. Jeśli chodzi o sam klub, to jedynym mozliwym wytłumaczeniem działań tego nierządu, jest to, że za chwilę pojawi się nowy właściciel. Nie rozumiem wywiadów udzielanych publicznie i robienia idiotów z kibiców. Wszyscy widzą, że się nie wzmacniamy, a jedynie wydajemy grajków, to już 8 pilkarz bodajże. Mam wielką nadzieję, ze da sie to uratować i poukladac jeszcze, zanim to jebnie.
16 sierpnia 2022, 20:28 / wtorek
tak.. Def rozumiem Cię... niestety czarno to widzę...
16 sierpnia 2022, 20:35 / wtorek
Kuchar byl jebany na kazdym meczu. O mendziarze nikt nic nie wspomni. Wnioski latwe do wyciagnieca...
16 sierpnia 2022, 20:39 / wtorek
Mendziara raus... też było przez chwilę... Szkoda, że tylko chwilę.
16 sierpnia 2022, 22:01 / wtorek
I to jest najbardziej niepokojące... niby każdy wie jakim złem jest mandziara a wychodzi na to, że wkupił się łaski pewnych grup.
16 sierpnia 2022, 22:06 / wtorek
@TECHLG
Pytasz dzika czy sra w lesie.
16 sierpnia 2022, 23:12 / wtorek
Wydawało się, że Zjawka po powrocie z wypożyczenia w 1 lidze, gdzie strzelił wiosną 9 bramek / co prawda 5 z karnych/, dorzucił do tego też jakieś asysty, wróci wzmocniony i podejmie walkę o miejsce przynajmniej zmiennika, chociaż przy potencjalnym odejściu Zwolaka, mógłby nawet zawalczyć o 1 plac, moim zdaniem nie jest gorszy od Sezona, Diabate to nieporozumienie, nikomu nie podaje ani nikt jemu nie podaje / nadaje się na ostatni kwadrans i to też w niektórych meczach/, w opcji z Flavio na 10 mógłby grać, ale nie dostał szansy, w 4 meczach ligowych i 4 pucharowych, uzbierał może z 10 minut, nie postawili na niego i pojechał do Łodzi na wypożyczenie, ciekawostką jest fakt, że jego managerem jest Mariusz Piekarski, który lubi interesy z Adamem Mandziarą, mam nadzieję, że wpisali mu klauzulę i w meczu z Lechią nie zagra, kto wie, może to być istotne spotkanie w kontekście walki o utrzymanie w bieżącym sezonie.
25 sierpnia 2022, 12:05 / czwartek
Jeżeli prawdą jest to, że Lechia zamierza wypożyczyć piłkarza Warszawki, ogrywać go i im oddać.. To ja już nie mam pytań co do tego całego burdelu na kółkach.
25 sierpnia 2022, 12:11 / czwartek
No tak się teraz w Lechii robi transfery - wyrzuca utalentowanych młodych i wypożycza szrot żeby odrdzewial u nas.Ten chuj pryszczaty jest jeszcze lepszy od swojego szefa ..
25 sierpnia 2022, 14:22 / czwartek
Kpina!
25 sierpnia 2022, 16:09 / czwartek
To są te transfery od razu wzmacniajace pierwszą 11 tak? Kurwa jaja sobie z nas robią w dalszym ciągu. Zresztą to następny przydupas tego frajera trenera
25 sierpnia 2022, 17:16 / czwartek
Wszystko jasne.
Ta Hania to znajomek Kaczmarka.
25 sierpnia 2022, 17:56 / czwartek
Wygląda na to, że ten as obrony Legii to do nas trafi :(
odnośnik
To będzie super wzmocnienie. Zamiast 2,5 bramki tracić na mecz to podniesiemy średnią do 3,5 gola w meczu. Zagram chyba u buka na takie wydarzenie.
25 sierpnia 2022, 18:04 / czwartek
Obrońca, który nie przebił się w cienkiej ległej i ostatnio właściwie w ogóle nie grał oraz pomocnik, który ledwo się utrzymał w I lidze holenderskiej w zeszłym sezonie, a wcześniej grał ogony na Słowacji. Ni bramek, ni asyst. Mega wzmocnienia, chociaż przy bieżącej formie naszych grajków...
25 sierpnia 2022, 18:16 / czwartek
Hania ma niemiecki paszport i szwargoce. A jak komuś mało to i Żymski też. Kaczmarek będzie zachwycony. Ten Holender wygląda na niderlandzką wersję Clemensa. I jest od niego młodszy. Z marszu wejdą do pierwszego składu i zawojują ligę że hej!
Kurwa nie mam już siły się nawet wkurwiać na te robienie nas w chuja. Oni naprawdę mają nas za debili ...
.
25 sierpnia 2022, 18:47 / czwartek
@d.g
jakie siły? Biorą rezerwowego rezerw któremu w W-wie dziękują że wypierdala
Śił już nie starcza
Nie widać że jebana banda śmieje się nam w twarz?
25 sierpnia 2022, 18:50 / czwartek
Te siły absolutnie nie do Ciebie
25 sierpnia 2022, 19:17 / czwartek
oni się nie śmieją, oni nie kumają co robią, no i po ostatnich akcjach z Flavio i teraz kumplem Hanką to mimo, że długo dawałem kredyt Kaczmarkowi tak teraz o ile nie nastąpi cud to jest skończony, masakra tylko, że mu pozwalają na te wybryki
25 sierpnia 2022, 19:22 / czwartek
maja nas za stado durniow i baranów ..zrobiło się cieplej trzeba rzucić padlinę niech się odpierdola ....to tego kłamią jak najęci. Legła tego obrońcy chciała się już dawno pozbyć wiec ....i co tu lepszego ??? podobno to miało być lepsze od tego co mamy a mamy najlepsze....co za banda ...
25 sierpnia 2022, 20:12 / czwartek
@czarny66 spoko brachu...a sił faktycznie człowiek już nie ma widząc to co się odpierdala.
@Edwin myślisz że oni nie wiedzą co robią?Pryszczaty to menda jakich mało ale nie jest głupi.
Już bardziej Kaczmarka podejrzewam o naiwność.
Jest typowym słupem wdzięcznym za danie mu roboty pierwszego trenera w dużym klubie . I zrobi każde łajdactwo, które zlecą mu jego szefowie.
Flavio stał się niewygodny bo nie gryzie się w język i mówi jak jest. Kto wie czy pomysł z odebraniem mu opaski nie wyszedł od samej góry a tłumacz ślepo go realizuje ?
25 sierpnia 2022, 21:48 / czwartek
@d.g W jednym wpisie mówisz ze Żelem inteligentny a odsunięcie Flavio to ich pomysł. Nie spina się. Brak jednej wizji i pomysłu, na moje oni nie pomyśleli ze kibice nie są głupi i nie kupią transferu Hanki, trener wymyślił, opcja zapewne tania, to bierzemy. Jak ze wszystkim brak pomyslunku, wizji, czytania trybun
1 ..... 10 11 12 13 14 ..... 20
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.024