Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

TRANSFERY III

strona 2/20

20 stycznia 2021, 08:41 / środa
dobry przyklad ze Skrzeczem, ale kazdy sie chyba zgodzi, ze lepiej szukac swojej szansy we Wloszech czy w Niemczech, niz w PL.

na marginesie, moze gdyby Zbyszek nie odszedl tak szybko, kariera Oktawiana potoczylaby sie inaczej...
22 stycznia 2021, 17:31 / piątek
Sopoćko zagrał 60 minut w sparingu Warty Poznań z Widzewem, wygranym 3:1 przez ekipą Piotra Tworka. Po tym meczu Zieloni podejmą decyzje czy chcą go na wypożyczenie. Jeśli nie - to trzeba będzie grać w niższych ligach lub rezerwach. Ważne zeby dobrze wygrał i...grał. Ostatnio bowiem jakby za bardzo uwierzył w swój talent, a konkurencja wśród młodych coraz większa.
24 stycznia 2021, 16:16 / niedziela
Japoniec już odpalony
odnośnik
29 stycznia 2021, 09:57 / piątek
Karol Fila na celowniku AEK Ateny (źródło Twitter).
30 stycznia 2021, 15:45 / sobota
Jest również oferta z Belgii. Dużo bardziej korzystna finansowo. AEK już nieaktualna. Podobno dawali milion E ale jakiego ruska wzięli zamiast Filii.
31 stycznia 2021, 05:07 / niedziela
Wdowiak poszedł do Rakowa. Szkoda. Przydałby się ktoś z takim gazem.
31 stycznia 2021, 10:23 / niedziela
Piotr Koźmiński
@UEFAComPiotrK
Co do Karola Fili z Lechii Gdańsk to z tego co słyszę jego przyszłość ma się wyjaśnić w okolicach poniedziałku. Z moich informacji wynika że była oferta z Charleroi, ale Lechia ją odrzuciła
31 stycznia 2021, 10:42 / niedziela
– Nie udało się sprowadzić Atsushiego Kurokawy. Czy Lechia szykuje jeszcze jakieś transfery?
– Możemy spodziewać się jeszcze jakichś ruchów. Być może niektórzy zawodnicy zostaną wypożyczeni, by zrobić miejsce dla nowych graczy. W tej chwili nie myślę jednak o tym, co może się wydarzyć. Opieram się na piłkarzach, których przygotowałem do rundy wiosennej.

– Próba sprowadzenia Japończyka sugeruje jednak, że chce pan wzmocnić ofensywę...
– Szukamy playmakera, który mógłby zagrać jako podwieszony napastnik. Takiego reżysera gry. Warunek jest jeden – musi być lepszy od tych, których już mamy. Ostatnio w dobrej formie jest Maciej Gajos, co potwierdził choćby w meczu z Cracovią. Chcemy, by do klubu dołączył gracz, który wzmógłby rywalizację na jego pozycji. Maciek to zawodnik, który ma ogromne umiejętności i myślę, że presja ze strony konkurenta pozwoliłaby grać mu jeszcze lepiej.

– Gracze ofensywni z reguły są jednak najdrożsi...
– Dlatego szukamy młodych i perspektywicznych zawodników, których możemy rozwijać. Jeśli uda się dopiąć kolejny transfer, to dobrze, jeśli nie – trudno. Nie będzie ruchów za wszelką cenę, bo musimy pamiętać o odpowiedzialności finansowej. Dzięki zdrowemu zarządzaniu klubem nie ma już problemów finansowych, a wypłaty są nawet przed czasem. Wcześniej się to nie zdarzało.

TVP Sport
odnośnik
1 lutego 2021, 13:15 / poniedziałek
Urbański oficjalnie w Bolonii. Wypożyczenie na pół roku z obowiązkiem wykupu.
2 lutego 2021, 20:59 / wtorek
Może nie w bezpośrednim temacie Lechii...ale
Właśnie czytam o transferze Piątkowskiego z Rakowa do Red Bull Salzburg
Kwota 6 mln euro+bonusy i procent od dalszego ew transferu
" Nie mój cyrk , nie moje małpy "
Ale tak sobie myślę
Oczywiście że z naszej ligi , młodzi wyróżniający się zawodnicy , będą odchodzić do lepszych , bogatszych klubów
Moze się mylę Ale odnoszę wrażenie że u nas działa to na zasadzie...kupiec jest , oddajemy
Ja nie chcę porównywać umiejętności naszego Fili i Piątkowskiego
Oboje obrońcy , oboje reprezentanci młodzieżówki
Jeśli puszczą chłopaka za jakies 1-2 mln euro...to kurwa Tak po prostu
Chuj mnie strzeli Szanujmy się!!
Wiem że to wołanie w puszczy Ale tak mnie naszło
2 lutego 2021, 21:26 / wtorek
Czarny, a myślisz, że jeśli to będzie w sprawie Filii 10m E to coś więcej wpłynie do klubu? Gówno wpłynie. Pieniądze już są podzielone więc jak jest oferta to udziałowcy krzyczą: tak tak tak...
2 lutego 2021, 21:43 / wtorek
No więc wracamy do punktu wyjścia
Akurat dla mnie żadna nowość , nadmieniałem to nie raz w różnych wątkach
Lechia , jako klub...przepraszam za określenie ale jest dymana...przez pseudo działaczy , podejrzanych właścicieli i wszystkich im podobnych
Ale akurat o tym wiemy
Z tym że to boli Tak po prostu
3 lutego 2021, 14:29 / środa
10 mln za Filę? Chyba rubli, Panowie zejdźcie na ziemię, chłopak kopie się po czole w słabym zespole w słabej lidze. Jak dadzą 1 mln euro to zapakować i wysłać expresem, żeby się nie rozmyślili.
3 lutego 2021, 17:31 / środa
Odrzucali większe oferty niż 1mln
8 lutego 2021, 12:38 / poniedziałek
Mihalik out- Sigma Ołomuniec
8 lutego 2021, 13:39 / poniedziałek
No i git !!!!
8 lutego 2021, 15:56 / poniedziałek
Kto teraz będzie nas czarował niekonwencjonalnym dryblingiem? A jakieś siano za niego będzie? On chyba wypożyczony był z Cracovii?
8 lutego 2021, 16:49 / poniedziałek
Tu jest odpowiedź na postawione pytania powyżej odnośnik
8 lutego 2021, 16:59 / poniedziałek
Zwolniło się miejsce na liście płac. Możemy się spodziewać transferu.
17 lutego 2021, 12:54 / środa
Nie zdziwiłbym się, gdyby po udanym transferze Araka, znalazły się fundusze na Grosika - nawet tylko do końca sezonu.
17 lutego 2021, 14:04 / środa
większej bzdury nie słyszałem... jakie fundusze? skąd? a zaległości?!
17 lutego 2021, 20:20 / środa
Jakie fundusze? Bardziej ... jaki Grosik? Jeden artysta już był, drugiego nie potrzebujemy. Szybko Peszkingowe ekscesy i brud którego narobił u niektórych poszły w zapomnienie; myślicie ze z tym byłoby inaczej?
Mam nadzieje ze tematu na poważnie nigdy nie będzie. Wymagania oczywiście przerastające klub, a pożytek wątpliwy patrząc na jesień w wykonaniu "Pana Piłkarza" odnośnik
Bilet najlepiej prosto do legiuni, tam ich drenować. Ewentualnie do Jagi, bo przekazywali go sobie chyba ze trzy razy.
Najbliżej i tak mu chyba do Wieczystej ... bo i napić się z kim byłoby ...
30 marca 2021, 21:26 / wtorek
czyli od nowa wały z Piekarskim? czy ta kurwa nigdy się nie odczepi od Lechii? jego nowy muzin jakoś liczbami nie powala ani w żydzewie ani w Bytovii
odnośnik
30 marca 2021, 21:31 / wtorek
Czarno to widzę.
31 marca 2021, 07:40 / środa
Być dobrze Ja dać z siebie wszystko ! Ja chcieć grać dla Lechii ! Ja być dobra piłkarza
31 marca 2021, 09:31 / środa
Czyżby następny kandydat do strzelania decydujących bramek w Lechii w ostatnich minutach, z przewrotki z połowy boiska?
A tak na poważnie-przy ogromnej dozie życzliwości nie jestem w stanie znaleźć sportowego uzasadnienia dla tego transferu. Transakcja robiona typowo pod prowizję dla managera. Przecież jego podopieczny niczym nie wyróżnial się w Bytovii o Widzewie nie wspominając.
31 marca 2021, 10:43 / środa
Wszędzie czarni...na boisku czarni na forum czarni...
31 marca 2021, 12:00 / środa
Co ja się mam z Wami,rasistami!
31 marca 2021, 14:29 / środa
Nieważne, że czarny.... Ważne, że Polak!!! Taki trochę ciemniejszy.
Co z wami Panowie? Przecież płynie w nim Biało-Czerwona krew. Kto jak nie my powinien go wspierać?
Rombis prawda?
7 maja 2021, 13:00 / piątek
Piotr Stokowiec szykuje cztery transfery:
odnośnik
7 maja 2021, 13:29 / piątek
podbijam
7 maja 2021, 14:50 / piątek
To już teraz wiecie,dlaczego Lechii nie szło.
Nie było przygotowań.
To,że 3/4 ekip grało lepiej,mimo takiego samego przygotowania,to insza inszość.
Kurwa,co za dzban!
17 maja 2021, 20:01 / poniedziałek
Dużo klubów z Ekstraklasy już się wzmacnia. My poczekamy aż wszyscy się wzmocnią i będziemy czatować na jakieś fajne wypożyczenia z niższych lig w innych ligach i lecimy!!!!
17 maja 2021, 20:37 / poniedziałek
Zajebistym wzmocnieniem będzie wypierdolenie Gajosa. Za jego pensję plus Saiefa zatrudnić ofensywnego pomocnika.
18 maja 2021, 12:28 / wtorek
Ja jednak czekam na zawodnika z Indii w końcu ciapatego jeszcze w kolekcji nie było. Ps ewentualnie Eskimos.
18 maja 2021, 13:11 / wtorek
Spoko Pany , już Mario Piekario nam wynajdzie jakiegoś rarytasa.
18 maja 2021, 14:11 / wtorek
Kto możę przyjść do nasze Lechii ?
Nie zdziwiłbym się gdyby trafiły okazje odpalone w innych klubach - Kaczarawa , Sheridan Makuszewski , Borysiuk , a może odpad POsCHALKOWY Oktawian S.
W ostateczności można przygrać głupa i wzmocnić zespół juniorami ...nie ma to jak danie szansy młodzieży . A niech sobie posiedzi trochę na ławeczce .
Nie liczcie na cuda !
18 maja 2021, 16:40 / wtorek
Brak młodzieży bo przecież wszyscy widzą oni dostają baty od swoich rówieśników, rezerwy zaraz jeszcze spadną, 1 mecz w grupie spadkowej i od razu dzwon u siebie 1-2 z Mocarnym Jantarem Ustka odkąd nie odsyłamy graczy z szerokiego 1 składu do rezerw te płyną szeroką wodą w otchłań więc z tam nie ma co już zabrać. Więc tylko transfer z zewnątrz ale kto to załatwić zwłaszcza że pieniążków coraz mniej a menago dają zawsze darmopiłkarz +prowizja jak za 4 piłkarzy. Oby było lepiej ale nie mam nadzieji. Trzymajcie się Bracia do lepszego a i tak będziemy wszystko oglądać
18 maja 2021, 17:07 / wtorek
stawiam na borysiuka...makuszewski tez mozliwy...sprawdzone prowizje ...piekaro ich po piec razy opierdoli....oni jak wino....czym starsi tym do ......
18 maja 2021, 17:17 / wtorek
aaa kosecki jest jeszcze do wziecia .....a to chyba tez piekaro no i dobry rocznik...odnośnik
18 maja 2021, 17:27 / wtorek
Przepraszam że wklejam z Akademi Lechii tekst że my składamy propozycje nie do odrzucenia oto ONA:
Testy uzupełniające do Akademii Lechii Gdańsk!

27 maja (czwartek) o godz. 12:00 na boisku przy ulicy Traugutta 29 odbędą się testy uzupełniające do trzech roczników Akademii Lechii Gdańsk – 2010/ 2011/ 2012. Każdy zawodnik, który wyróżnia się w swoim klubie, POWINIEN wziąć udział w testach!!! To szansa na sprawdzenie się w grupie rówieśników i ewentualna możliwość reprezentowania Akademii największego klubu piłkarskiego na Pomorzu.

Testy mają charakter otwarty, każdy zawodnik zgłaszający się na testy POWINIEN mieć ze sobą aktualne MBADANIE LEKARSKIE, ZGODĘ KLUBU , w którym aktualnie występuje oraz ważną POLISĘ UBEZPIECZENIOWĄ (NNW).

Zainteresowani zawodnicy powinni przybyć 15 min. przed rozpoczęciem testów. Testy na boisku ze sztuczną nawierzchnią potrwają od godz. 12 do 14.

CZYLI : chcesz być przetestowany błagaj swój klub o pozwolenie przyjedź na własny koszt a jak cię połamią nie zapomnij o wysokim ubezpieczeniu by na coś starczyło
18 maja 2021, 17:47 / wtorek
Witam wszystkich
Poniżej odnośnik do listy piłkarzy których można kupić "od ręki". Liga światowa ale czy nasz budżet to wytrzyma:-)

odnośnik

TYLKO LECHIA!!!
18 maja 2021, 18:12 / wtorek
Odnośnie jeszcze naszej Akademi mamy bodajże 7druzyn młodzieżowych +2 kobiece
Opłaty wynoszą dla dzieci 400zł miesiecznie. Dla porównania Gedania 18 sekcjii czynsz dla chłopców 100zl miesięcznie
Jaguar Gdańsk 14 sekcjii czynsz miesięczny 120 zł.
I na koniec NIE POLECAM WRĘCZ ZAKAZUJE BO CHOROBĄ SIĘ ŁATWO ZARAZIĆ TO
Pierdolona Arka 15 sekcjii czynsz 150 ZŁ
miesięcznie.

Podsumowanie rodzic w Lechii musi być bogaty liczyć się z tym że dużej formy rywalizacjii może nie być mała liczba sekcjii i tak to mamy osławioną akademię ludzi bogatszych
18 maja 2021, 20:28 / wtorek
Zielony chyba jakieś pierdoły opowiadasz. Czesne w Lechii wynosi O zł a w Jaguarze 170 zł. Oczywiście co do organizacji w Akademii i wykorzystania potencjału Klubu można mieć wiele zastrzeżeń ale trzymajmy się faktów a nie opowieści sąsiadów.
18 maja 2021, 21:45 / wtorek
Militarw oczywiście jeżeli się mylę to przepraszam ale gdzieś czytałem i to była jakaś strona Akademi że płaci się 100 zł tygodnio więc w miesiącu są 4 tygodnie owszem może nie było to opisane jako czesne ale i tak płatne, są też jakieś obniżki ale nie wytłumaczone. Opłaty też może zależą od grupy wiekowej. Ale jeżeli ty masz rację to szacun ale niestety znając nasze władzę przypuszczam że ja mam rację. A najlepiej jak dadzą znać rodzice dzieci szkolonych.
19 maja 2021, 12:54 / środa
Mam syna w Lechii i siostrzeńca w Jaguarem, więc co do opłat jestem zorientowany. Myślę jednak, że dotychczasowy zarząd Klubu traktował juniorów po macoszemu. Może lepiej byłoby wprowadzić jakieś opłaty i zwiększyć wynagrodzenia trenerów. Dzis asystent dostaje podobno 500 zł
20 maja 2021, 15:24 / czwartek
"- Czuję się dobrze w zagadnieniu psychologii grupy, ale myślę, że w tym roku covidowym, gdzie ten kontakt z piłkarzami był ograniczony, to zawiodło. Popełniłem błąd oszacowania potencjału jeśli chodzi o psychologię i wkomponowanie ważnego zawodnika jakim był Kenny. Wierzyłem w niego, bo ma umiejętności, ale nie potrafił tego spuentować. Wierzyłem za długo i drużyna miała mi to trochę za złe, że nie tak to powinno funkcjonować. Zaufałem mu w ciemno, że pociągnie ten zespół i sam się na tym oszukałem. To mi w tym sezonie na pewno nie wyszło, burzyło funkcjonowanie całej drużyny. Można było wcześniej szukać innych rozwiązań. Odebrałem cenną lekcję - podsumował trener Stokowiec."

czyżby Gajos kiece podniósł i popłakał się trenerowi że nie ma placu?
Panie Stokowiec...Saief przerasta tę drużynę o jakieś 2 poziomy a o brak wyników może pan mieć pretensje tylko do siebie nieumiejętnym pozycjonowaniem go na boisku.W innej druzynie z jego umiejętnościami miałby z 10 asyst i kilka bramek co być może udowodni w kolejnym sezonie w innej zespole z eklapy.Wtedy oczekuję oficjalnych przeprosin i przyznania że chuja się pan zna na tej psychologii.I nie tylko.
20 maja 2021, 16:04 / czwartek
Ja nie wiem po co Stokowiec jeszcze się wymądrza . Założenia i plany były inne - przypominam o Top 5 . Niby budżety nie grają , ale posiadając 3 budżet zająć 7 miejsce to wstyd . Podejrzewam że ten sam wynik osiągnąłby któryś z miejscowych trenerów ( Kafarski , młody Kaczmarek , Bobo Kaczmarek ,Unton , Jastrzębowski czy Kalkowski. Najchętniej tego Pana bym pożegnał razem z całym jego sztabem .
Było takie powiedzenie za czasów komuny ... Co by tu spieprzyć jeszcze Panowie . Pasuje do Stokowca jak ulal !
20 maja 2021, 17:23 / czwartek
@davidg75 z tym Saiefem to Cię trochę chyba poniosło. Gość owszem zapowiadał się na niezłego kozaka tej buraczanej ligi. Miał krótkie momenty ale potem już chuja grał jak przeczytali jego zwód na lewa nogę. Kręcenie kółeczek i łapanie kartek za pyskówki. I jeśli przewyższa ligę o 2 klasy to kurwa nawet ustawiony na stoperze powinien dać dwa razy więcej niż dał...no ale po takiego kozaka to już chyba cala liga się bije na czele z Legią? Ja go żegnam bez żalu...
20 maja 2021, 17:37 / czwartek
Lepszy z Saiefa piłkarz niż że Stokowca trener...
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.025