Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

TRANSFERY III

strona 8/20

11 stycznia 2022, 09:58 / wtorek
Naprawdę, to już nawet jak przedłuży umowę, niesmak zostanie. Lechię ma się w sercu albo nie.
11 stycznia 2022, 10:14 / wtorek
"szkoda Żukowskiego, bo rozwijał by się dalej w Lechii, byłby podstawowym graczem z cyframi, pograł jeszcze z rok może 1,5 i Lechia zarobiłaby na nim kilka baniek euro"
Nie - nie poszedłby warunkiem zawodnika/menadżera była zgoda klubu na wpisanie kwoty odstępnego
12 stycznia 2022, 15:46 / środa
Makowski jedną nogą w Turcji.... Jakkolwiek to brzmi.
12 stycznia 2022, 16:24 / środa
Niech zostaje w Turcji, zero progresu od wielu rund, swojego sredniego poziomu nie przeskoczy płakać za nim nie będe
13 stycznia 2022, 15:16 / czwartek
Klub ma opuścić Żukowski. Nasz treneiro mówi że Żukowski ma mieć szacunek do klubu. Fajnie.
Link odnośnik

Trener staż w klubie 4 mies. ocenia zawodnika który jest w klubie 6 lat od 14 roku życia. No i nie łatwego
Cytat " Miałem różne perypetie związane z tatą, teraz już z nim nie rozmawiam. Ojciec bił moją mamę, było trudno w domu. Mama jest po czterech operacjach. Ja nie lubię do tego wracać, ona często to robi i zaczyna płakać. Staram się ją wyciągać z tego, żeby już nie wracała. Mam też dwóch braci, którzy przez ojca zboczyli z toru, zeszli na złą drogę. Staram się też im pomagać, żeby wrócili na dobrą – wyznał 19-letni zawodnik, występujący ostatnio na prawej obronie.

Piłkarz nie odciął się jednak od reszty rodziny i każdego innego członka familii stara się wspierać w różnoraki sposób. – Pomagam siostrze i mamie, spłaciłem jej bardzo duży dług. Od małego mówiłem mamie, że jeżeli będę grał w piłkę i więcej zarabiał, to będę jej pomagał, tak jak ona starała się dla mnie. Potrzeba było pieniędzy na buty czy 60 złotych składki za treningi. Zawsze wyczarowała z kapelusza, żebym mógł grać w piłkę – powiedział Żukowski."

Panie tłumacz zacznij szanować ludzi.
13 stycznia 2022, 17:09 / czwartek
kolego powyżej wypad z tymi linkami do g.....a wybiórczego, ile razy można tłumaczyć to samo??
13 stycznia 2022, 17:56 / czwartek
To ile on tej podwyżki chciał, ze przerastała możliwości klubu? 50 tysięcy? Kurwa do Legii?
Powinien mieć szacunek i cieszyć się, ze ma robotę no nie? A nawet zrzec się połowy pensji na rzecz ubogich...a tu takie kwiatki. Ludziom się przewraca w głowach od tej piłki...
13 stycznia 2022, 18:01 / czwartek
eFCLG
No ale tam jest wywiad z tłumaczem. Mnie ten wywiad wkurwił.
13 stycznia 2022, 18:01 / czwartek
Szanse, że się legła nie utrzyma w tym roku w lidze znacznie się zwiększają.
13 stycznia 2022, 18:42 / czwartek
@espenkrug...to ci już " tłumaczem" i powtórzę za przedmówcą, że to jest wybiórcza...no i wypada tu o tym wspomnieć.
A co to zresztą , kurła, za link do wywiadu, którego i tak nie widać w całości. Po kiego grzyba?
A czy Żukowski ma zbawić Lechię? Nie wydaje mi się. Za parę dni okaże się co z nim dalej.
14 stycznia 2022, 15:21 / piątek
@espenkrug Jeśli zdarzy się że podlinkujesz Nasz Dziennik, to nie musisz o tym wspominać...
14 stycznia 2022, 15:47 / piątek
Zasadniczo, żeby nikt nie miał żadnych wątpliwości, albo raczej pretensji, żeby nie bić piany itd. zawsze można podać źródło.
Ale...ja widać tu na stronie głównej , autor podpisany mb, również wspomina o tym artykule, nieco przytacza...ha! i co najlepsze , to też jest g.wniany link, bo też przecież nie można przeczytać w całości w/w artykułu...i to by było na tyle.
14 stycznia 2022, 16:34 / piątek
@marek1496 i na chuj ta szydera? Nie linkujemy głosu cadyka na tym forum. Tak było od zawsze. Więc nie szuraj kolego...
14 stycznia 2022, 17:36 / piątek
Dać im Żukowskiego! będą grali bez obrońcy ;)
14 stycznia 2022, 18:57 / piątek
Jeżeli Żukowski tak opowiada o tym całym ciężkim dzieciństwie itp. to przede wszystkim zapomniał chyba dzięki komu wyszedł na ludzi i jest w stanie utrzymać całą rodzinę. I teraz tak się odwdzięcza klubowi ?? Wątpię , że przedłuży z nami kontrakt a nawet jeśli to niesmak pozostanie.
15 stycznia 2022, 10:18 / sobota
1. Żukowski nie jedzie na obóz - raczej to decyzja klubu niż jego samego [choć nie wiemy tego na pewno, prawda ?]. Klub w ten sposób mówi, Misiu podpisujemy kontrakt albo nie będziemy na Ciebie stawiać.

2. Kontrakt - odszedł Kopacz [który na prawą mało się nadawał], a Mateusz poczuł, że może dostać więcej kasy [tu są pewnie rozbieżności], dodatkowo Lechia mając w miarę perspektywicznego młodzieżowca zapewne chce długi kontrakt, a Mateusz, pewnie taki, ot roczny na przykład. [na co Lechia nie powinna się zgodzić]....[i tu też zapewne są rozbieżności]...

3. Stan faktyczny - niezła runda młodego zawodnika, okupiona jedna wieloma błędami, poza początkiem w ofensywie też nie było tak różowo. Jednak z pewnością jest to materiał na dobrego zawodnika [ale dopiero materiał, a nie gotowy produkt].

4. Menadżerowie - jeśli zawodnik rokuje na rozwój [tak jest w tym przypadku], to kolejność jest taka, najpierw ciężka praca i rozwój potem pieniądze. Tu chyba zachodzi sytuacja gdzie te zmienne zmieniły kolejność.

5. Co powinna zrobić Lechia ? - zaoferować minimum 3 letni kontrakt na warunkach średnich + w zespole [bo poziom sportowy Matusza jest średni przez pryzmat całej kadry, a ten plus to właśnie plus za "perspektywiczność". A jeśli zawodnik odrzuci taką ofertę, to nie korzystać z jego usług przez najbliższe pół roku [bo po co inwestować w kogoś kto za chwile zagra u konkurencji]. I nie oddawać go w styczniu z 5 złotych.

6. Co powinien zrobić zawodnik ? - samemu się czuje jaki jest limit, czy się człowiek rozwija czy już progress nie przychodzi, jeśli Mateusz wie, że nic lepiej już nie będzie, albo nie będzie dużo lepiej, to może faktycznie skok na kasę to dobry moment. Ale jeśli czuje, że pójdzie w górę, to pieniądze i tak przyjdą, a Lechia jest chyba niezłym miejscem żeby się wypromować [kilka dobrych transferów już od nas było].

dodatki:
1 - Lechio szukaj prawego obrońcy, najlepiej dwóch w tej sytuacji.
2 - Mateuszu, bez dłuższego kontraktu i jakiegoś fajnego oświadczania na Lechia.pl, będą zasłużone gwizdy...
15 stycznia 2022, 13:54 / sobota
Żukowski jest w Lechii od 2015 r. każda współpraca jest dwustronna Lechia też mogła zarobić dużo zarobić. Wystarczyło aż podpisać kontrakt. Tutaj na forum ktoś napisał, że Lechia się rozmyśliła.
Mowa jest o zawodniku, który jest najwyżej wyceniany, oczywiście rynek weryfikuje może być znacznie mniej. Tylko dlaczego Lechia nie umie się dogadać? No oczywiście tylko zawodnik winien. Głos zabiera trener od 4 miesięcy i mówi o szacunku do zawodnika który jest w Lechii od ponad 6 lat.
Trzeba szanować ludzi / zawodników to będzie szacunek w drugą stronę.
Samemu wiedziałem, że będzie problem w dwa tygodnie po sławnym laniu w Szczecinie.
Brak podpisanej umowy, wycena zawodnika, reprezentant kraju u21 i brak szacunku dla młodego zawodnika.
To musiało się tak skończyć bo Lechia nie umie zarabiać.
15 stycznia 2022, 14:40 / sobota
Właśnie widziałem Lipskiego w Madisonie. Czyżby kolejny powrót ?
15 stycznia 2022, 14:44 / sobota
najwyżej wyceniany ? :) nie no proszę cię ...
gra na tle drużyny jest przeciętna, i tylko wiek i ta ewentualna rozwojowość sprawia, że warto go trzymać ...
reprezentantem jest dlatego, że zdobył minuty Esie w Lechii ... a nie dlatego że jest jakiś zajebisty ...
średni kontrakt na 3 lata, jak nie chce to rezerwy i niech idzie gdzie chce ... to tak w dużym skrócie.
15 stycznia 2022, 22:22 / sobota
Ale kontrakt podobno był już dogadany ale Żelem się wycofał i zaproponował inny. Jak tam było tak było ale...Żelem to taka sama fałszywa kurwa jak Mandziara. No ale kto im wierzy ten sam sobie szkodzi i Lechii też. Nie posądzałbym Żuko o nielojalność a że chciał chłop więcej zarabiać? Lepiej dać wychowankowi niż płacić za zagraniczny szrot. Ale to moje subiektywne zdanie.Podobno na prawą stronę ma przyjść młody Rusek ze Stali Rzeszów.
16 stycznia 2022, 11:44 / niedziela
mnie zastanawiają opinie Twoim stylu a.g., żelem i mandziara to **** itp.

skąd taka ocena ? na podstawie czego ?

politykę kadrową od kilku dobrych sezonów Lechia prowadzi niezłą, cały czas jesteśmy w czołówce ligi, sezon w sezon, dokonują dość dobrych wyborów jeśli chodzi o trenerów.

skąd niechęć do zarządzających klubem [w imieniu tych którzy dają na to pieniądze] ?
co takiego konkretnie robią źle ? [najlepiej w punktach 1,2,3 ... poproszę]

bo dla mnie, a jestem z Lechią już z 30 lat, to jest dobry czas, i trzymam kciuki żeby się udało raz na 5-10 lat zbudować taką ekipę jak Piast zmontował. A skąd to taka opinia jak a.g to nie wiem.
16 stycznia 2022, 13:21 / niedziela
@Sławku nie oczekuję wcale,że ktoś musi podzielać moje opinie i poglądy na temat sytuacji w Lechii.Zawsze podkreślam, że to moje subiektywne spojrzenie.
Dlaczego mam takie zdanie o wymienionych? Za długo by pisać ale są wątki gdzie się udzielałem i wyraziłem jasno co myślę. Jak tak bardzo Ci zależy na poznaniu moich motywów co do nazwania tych osób jak je nazwałem to na pewno znajdziesz.
Jeśli uważasz, ze prezes robi super robotę a jego prawa ręka to osoba godna zaufania, to tym bardziej nie ma sensu się przekonywać. Ja zostaję przy swoim ale - i to podkreślę mocno - odszczekam i przyznam się do błędu jeśli wygramy ligę i przynajmniej co rok będziemy w europejskich pucharach. A Lechia będzie szkolić zdolnych piłkarzy i zarabiać miliony euro na transferach. Ja mam coraz mniej czasu na czekanie końca tej budowy a "miejsca w czołówce (4-6) mnie już nie interesują.
Oczywiście brak tych oczekiwanych przeze mnie wyników nie spowoduje absolutnie u mnie, że się obrażę i przestanę kibicować i nie kupię już karnetu bo prezes mojej ukochanej Lechii to menda.
Lechia to my...i tak już od ponad pół wieku...
Mimo różnicy zdań pozdrawiam kibica z długim stażem!
16 stycznia 2022, 14:36 / niedziela
To może trochę ode mnie
@ Sławek
Skąd u wielu z nas " niechęć do zarządzających klubem "
Na jakiej podstawie?
Adam Mandziara pojawił sie w strukturach Lechii bodaj w 2014 roku
O ile mnie pamięć nie myli , wejście miał ...och
O ile teraz , jaksam napisałeś polityka kadrowa jest niezła , to przypomnij sobie co działo się w tamtym czasie
Podam teraz , uczciwie , z głowy parę nazwisk
Trela , Bougaidis , Miranda , Hoffman , Kacajev , Dzwigała , Malbasic , Aleksis ,Valente , Możdżen , Rudnillson , Ribeiro i paru innych wynalazków Wielu z nich ani razu nie zobaczyłem
Oczywiście W drugą stronę też bylo ok Colak , Lekovic , Haraslin Dusan i także paru innych
Jak w każdym klubie Były i będą pomyłki transferowe Ale to co się tu odpierdalało w sprawach transferowo - menadżerskich od początku śmierdziało na odległość...
Dziwnym trafem osoba Piekarskiego , znanego filantropa przewijała się bardzo często w temacie naszej Lechii Wręcz bezczelnie śmiał się i chwalił jak to nabija sobie kieszeń poprzez np Borysiuka
Niedoszły temat Tomasza Hajty w Lechii...jakaś kpina
Mówisz o bardzo mądrej myśli trenerskiej
Odejście Moniza ( na skutek wałków ) i zatrudnienie Pana od wf Machado pewnie to potwierdza
Raz na 5-10 lat zbudować ekipę jaką zbudował Piast...Ja też o niczym innym nie marzę
Ale jeśli Top 5 jest od lat sufitem , bo powiedzenie " Walczymy o Mistrza " nie składa się w budżecie to....ech
Ja opisałem krótko tylko parę rzeczy które mnie nurtują i nikt sie z tym nie musi naprawde zgadzać
Jest wiele innych Ale jeśli coś , na starcie zostało spierdolone , zaufanie kibica nadszarpnięte , to naprawdę nie dziw się że padają takie słowa odnosnie Prezesa
Zyczę jemu , nam wszystkim by były to złe miłego początki , bo wszystkim nam , prawdziwym kibicom tak naprawdę o to chodzi
I jeśli Prezes faktycznie zacznie grać do wspólnej bramki , z wielką chęcia odszczekam
A oczekuję tylko normalności i jakkolwiek by to zabrzmiało uczciwości w stosunku do kibiców
16 stycznia 2022, 19:47 / niedziela
no to jakieś odpowiedzi już są,
podsumowując:
@d.g - nie podoba Ci się, że ktoś ma założenie, że we własnym klubie, finansowanym w sporej części z własnych pieniędzy [oczywiście wiadomo że z tyłu jest fundusz właściciela], chce żeby bilans się jakoś wyrównywał i żeby nie musiał do tego za bardzo dokładać [bo umówmy się nawet w Lechu gdzie transfery outside robią z 20 raz lepsze i za tyleż samo więcej kasy, czyli z 20 razy więcej przychodu z transferów w ostatnim powiedzmy, 5 leciu, nawet w Lechu nie ma mowy o zarabianiu...]
- i nie masz czasu i cierpliwości na granie o miejsca 4-6 :) - no to chyba trzeba znaleźć araba jakiegoś co kasę położy jak w Newcastle czy w pari żrę żabę, bo inaczej to chyba będzie ciężko o szybkie spektakularne sukcesy...

@czarny66 - nie podobał się przyjeżdżające tabuny piłkarzy [co mi też się nie podobało, i między innymi dlatego frekwencja jest jaka jest] - z tym argumentem się zgadzam, ale wydaje się, że fiasko tamtej chaotycznej polityki zapoczątkowało znacznie rozsądniejszą, i od ładnych kilku lat wygląda to stabilniej.... czyli ktoś myśli, wyciąga wnioski i koryguje strategię ...

---
myślę, że nie zawsze trafi się z trenerem, a tu było kilka dobrych ruchów,. Nowak [mecz o tytuł w wawie], Stokowiec [Mecz o tytuł przekręcony w gdańsku z Legią], i teraz oby nie zapeszyć, ale Kaczmarek wygląda obiecująco...

dużo lepiej się pracuje w firmie w której wszyscy kibicują żeby się udało ...
a nie narzekają, marudzą i wyzywają właścicieli...
bo przecież Lechia ma na koncie 2 ligi mistrzów i 30 tytułów MP ...
więc to co teraz jest to jakiś koszmar :))
17 stycznia 2022, 08:23 / poniedziałek
Czytając Twoje wpisy,przypomniał mi się kabaret TEY:
Panie majster,koło się w traktorze zepsuło.
Jedo koło się zepsuło,ale trzy są dobre,tak?
No tak.
No to trzeba mówić,że trzy są dobre!
Popatrzcie, trzy są dobre!
Jak to brzmi!
Adam M,jak mówi:dzień dobry,to kłamie!
17 stycznia 2022, 19:40 / poniedziałek
Ja bym do tego jeszcze dodał, co było mega rozwalające...kary w postaci odejmowanych punktów ! Chyba każdy z nas był tym wkurwiony. I jeszcze olbrzymie kary finansowe za późno spłacane zaległości. Ja tylko tak pobieżnie to sobie sprawdziłem i wziąłem pierwszy z brzegu artykuł z grudnia 2017 r, który wyliczał, że w sumie za trzy kary licencyjne Lechia miała zapłacić wtedy 700 tysięcy złotych! To niezły był bajzel, prawda? A kto za to odpowiada?
Czy ktoś to zliczy, te ostatnie kilka lat? Przecież to ewidentnie działanie na szkodę spółki. A temat rozmyty...
17 stycznia 2022, 22:39 / poniedziałek
w spółce jest prezes, prezesa wybiera zarząd, zarząd reprezentuje właściciela, który to podejmuje decyzje o zatrudnieniu/zwolnieniu/nagrodzeniu/ukaraniu pracowników [prezesa] ....
reszta :) czyli my :) to widzowie - drodzy koledzy po szalu :) nic Wam i mi do tego co ktoś robi w swoim sklepie :) ... chociaż można narzekać, że podłoga nie umyta i burdel na półkach, i iść do innego sklepu [niska frekwencja na stadionie] ...

... pozostaje mocno trzymać kciuki i gorąco kibicować żeby się udało ...
jedyne co w tym pozytywne, to faktycznie jest tak, że jak lud narzeka to coś może być na rzeczy i wtedy właściciel pochyla się nad tematem ... [czyli jakaś tam minimalna siła nacisku ...minimalna].
ja jestem raczej wdzięczny, że mamy ekstraklasę po dziesięcioleciach tułaczki, i kibicuje mądrej, cierpliwej budowie zespołu !
17 stycznia 2022, 22:59 / poniedziałek
Jak Ci nic do tego to na chuj się udzielasz i pouczasz w temacie? My będziemy marudzić i krytykować bo dla nas Lechia to nie jakiś pierdolony sklep tylko znacznie więcej. A tak nawiasem to trzeba mieć nieźle zryty łeb żeby porównać Lechię do prywatnego sklepu...
18 stycznia 2022, 07:31 / wtorek
Sławek co Ty pierdolisz? Weź się przeczytaj....
18 stycznia 2022, 14:25 / wtorek
Sławku, czy Ty napewno za Lechią 30 lat? Czy może raczej trzy...
19 stycznia 2022, 09:50 / środa
Jak podaje Janekx89
,,Osiemnastoletni pomocnik, Rosjanin Ramil Mustafajew z drużyny lidera 2.ligi, Stali Rzeszów może trafić do Lechii Gdańsk. Trwają rozmowy między klubami".
Podobno od dziecka przebywa w Polsce tzn. że zna język. Przynajmniej z tym nie będzie problemu. A co potrafi to się okaże.
19 stycznia 2022, 11:40 / środa
Zna język i lada moment będzie miał polski paszport. Jeden z większych talentów 2 ligi.

Generalnie na ten moment jakieś bardziej sensowne wydają się te ruchy transferowe, bez zaciągu podstarzałych gwiazdek ligi czy autobusu murzynów połapanych w rezerwach rezerw Benfiki. Potrzebny jest jeszcze jeden prawy obrońca i to na gwałt + jeden środkowy i powinno być dobrze
19 stycznia 2022, 23:54 / środa
Przede wszystkim potrzebny jest Piłkarz, który potrafi grać.
20 stycznia 2022, 09:59 / czwartek
To byłby już 3 w kadrze, nie za dużo?
20 stycznia 2022, 22:31 / czwartek
d.g - chodzi o własność, nie o sklep :) "porównanie" to taki środek stylistyczny w języku polskim.

panowie, no możecie się łudzić, że macie jakikolwiek wpływ na politykę klubu... ale nie macie.
jak pisałem wcześniej, po tych wszystkich latach sukcesów gdańskiej piłki :), ostatnie sezony trzeba traktować jako dość udane. a ten z pucharem jako bardzo udany.

posłuchajcie co mówi Kaczmarek o Lechii vs. np. to co widział i współtworzył w Pogoni, a wiadomo, że przed nami organizacyjnie i sportowo jeszcze Lech, Raków, Legia - mimo pozycji aktualnie.

trzeba kibicować temu co robią w klubie, temu żeby tej strategii przydarzył się sportowy sukces,
i temu, żeby organizacyjnie też wszytko szło do przodu.
20 stycznia 2022, 23:21 / czwartek
Sławek czy jak tam tobie
Ja to będę kibicował przede wszystkim sobie , bym na swojej kibicowskiej drodze nie spotkał takiego cwela jak ty...
Gdańsk zawsze z dużej litery A twoje brandzlowanie się swoimi wypocinami nad np twoją legią...aktualnie to jest gdzie jest ...boli to ciebie aktualnie...i nie jest powiedziane że tam już nie zostanie
Ode mnie Wypierdalaj ze swoimi mądrosciami
Kurwa Skąd tu się biorą takie cioty i wynalazki?
20 stycznia 2022, 23:27 / czwartek
@czarny, czy ty zakończyłeś jakikolwiek stopień edukacji ?
był tam język polski ? czy wtedy jeszcze rosyjskiego uczyli tylko ?
bo widać, że nie tylko brak kultury elementarnej, ale i zasad pisowni nie znasz.
w klasach 4-6 jest ten zakres.

ze sportowym pozdrowieniem.
20 stycznia 2022, 23:36 / czwartek
O moją edukację się nie martw
Języka ze wschodu w tamtych latach faktycznie uczono Ale co ty o tym możesz wiedzieć
A o moją kulturę się nie martw , bo trudno ją zachować mając taką sztukę przed sobą
20 stycznia 2022, 23:41 / czwartek
a cóż Cię tak uraziło ?
[poziom kultury sam się obnażył]
21 stycznia 2022, 20:37 / piątek
Sławek wyp.., idź do sklepu jebany erudyto
21 stycznia 2022, 21:28 / piątek
Dla rozluźnienia atmosfery. Pytanie do wszystkich.
Jaka była idea sprowadzenia Witana, którego właśnie pożegnaliśmy.
Tylko poważne teorie.

TYLKO LECHIA!
21 stycznia 2022, 21:41 / piątek
Sławek, popieram. Wstyd, że przy braku argumentów podają bluzgi. Nie udzielam się na forum, ale żal czytać "wypociny' tych co się uważają za kibiców Lechii. Teraz możecie na mnie jechać, a na stadionie krzyczeć swoje "hasła" - niemające żadnego odzwierciedlenia w rzeczywistości.
21 stycznia 2022, 22:06 / piątek
@eMPe jakie argumenty człowieku? Tez uważasz, że Lechia to sklep, prywatna inicjatywa Adama M. i może sobie robić z Lechia co chce? Jeśli tak to dobrze robisz ze się nie udzielasz...albo załóżcie ze Sławkiem forum sklepowe i tam piszcie swoje odkrywcze przemyślenia.
@Cygnus Witan był wzięty w komis bo w sklepie Adasia za dużo towaru...
21 stycznia 2022, 22:08 / piątek
I to jest jak najbardziej poważna teoria. Na pewno ci co mieli być to są zarobieni...
22 stycznia 2022, 07:58 / sobota
d.g, jako że nie zrozumiałeś, że Lechia jest zarządzana przez niemieckiego właściciela z Koeln, a AM jest prawą ręką tego właściciela, i nie rozumiesz, że nic Ci do tego co ktoś robi we własnym przedsiębiorstwie [choć jak już wspomniałem, jakiś minimalny środek nacisku mamy - frekwencja], dla lepszego zobrazowania [żebyś lepiej zrozumiał sytuację], porównałem to przedsiębiorstwa [sklepu], choć trafniej byłoby napisać spółka, do sklepu [do biedry nie pójdziesz lżyć dyrektora bo to nie Twoja sprawa, a prawdopodobnie uchybienia w niej bardziej wpływają na Twoje życie niż te w Lechii] ...

@eMPe - dziękuję za łapkę w górę :) i przeczytanie ze zrozumieniem.
na bluzgających kolegów się nie obrażam [choć ich nie rozumiem kompletnie], prawdopodobnie na tej samej zasadzie jak mnie, bluzgają każdego prezesa Lechii, i wielu innych ludzi we własnym otoczeniu.

wszystkim i sobie również, życzę żeby aktualny projekt był kontynuowany z jak największą liczbą sukcesów ! życzliwości trzeba i pozytywnego wsparcia dla klubu, bo się w końcu ktoś wkurwi i będzie robił piłkę gdzie indziej...
22 stycznia 2022, 09:09 / sobota
o Witanie można napisać, że komis AM,
a można pomyśleć, reprezentant Indonezji, może się rozwinie ? może przyniesie Lechii korzyści medialne związane z rynkiem azjatyckim ?
może kosztował nic i danie mu możliwości trenowania w ESIE to próba inwestycji ?
i może zamiast go wyrzucać wypożyczenie na Słowację go zbuduje i jeszcze na nim Lechia zarobi ? albo wróci silniejszy i będzie się liczył w kadrze zespołu ...

a może po drugiej takiej nieudanej próbie z Indonezją, w klubie dojdą do wniosku, że to się nie opłaca i więcej tak nie robimy ...

odpowiadając na pytanie kolegi, o Witana...
22 stycznia 2022, 12:56 / sobota
Witan to transakcja wymienna. My go dostaliśmy za darmo i płacą mu indonezyjskie koterie, natomiast on jest szkolony we w miarę cywilizowanej lidze z perspektywą szansy wyjścia na murawę. Nie udało się, to teraz będzie wspólnie z Vikrim kopać się po czołach na Słowacji...

@slawek
Czyli wg Twoich porównań biznesowych, jak robisz w biedzie zakupy to prowadzisz głośny doping tamże, tak?! I raz w biedzie, raz w lidluszku, czasem w netto..? Bo ja po za Lechią innego klubu nie odwiedzam (nie jestem wyjazdowiczem)...
Kluby piłkarskie to bardzo specyficzny rodzaj biznesu i działania zarządu są bacznie obserwowane i głośno komentowane. Nasz "właściciel" jest bardzo enigmatyczny, bo jest nim fundusz zarządzany przez syna "właściciela" z Kolonii, ale ze Szwajcarii... Kto ma udziały w tym funduszu nie wiemy.
Mandziara dostaje pieniądze na działalność od sponsorów, eklapy i miasta. Każdy inny miałby porównywalne warunki, tym bardziej, że sponsorami są państwowe firmy...
Mandziara narobił klubowi wchuj długów dziesiątkami nietrafionych transferów i dodatkowo płaconych z klubowej kasy prowizji dla jebanego filantropa (głównie). Potem (albo przedtem) kurwa wymyślił konwersję długów na akcje... Ehh... Chuj jebany w dupę cwel pierdolony człowiek tatuaż, kurwa! Zakała naszej Lechii!!!
22 stycznia 2022, 14:00 / sobota
Witan został sprowadzony do Lechii na pozycję Indonezyjczyka i taka role miał tu pełnić, niebawem pewnie kolejny transfer na tą newralgiczną pozycję w klubie.
22 stycznia 2022, 16:01 / sobota
@Sławek Niemiec daje? A pieniądze podatników od miasta? A dotacje od spółki skarbu państwa? I dodatkowo wpływy za bilety, koszulki, gadżety... - fakt ostatnio mocno spadły wpływy ale wcześniej w czasie dobrej frekwencji były to niezłe pieniądze. Pierdolisz jak potłuczony no a ten wpis to mistrzostwo - cytuje:'[do biedry nie pójdziesz lżyć dyrektora bo to nie Twoja sprawa, a prawdopodobnie uchybienia w niej bardziej wpływają na Twoje życie niż te w Lechii] ... ' świadczy to że jesteś zwykłym oglądaczem a nie fanatykiem.A już samo stwierdzenie, ze Biedronka bardziej wpływa na moje życie niż Lechia to...nie mam słów!
I ten Twój pełen wyższości ton wypowiedzi jak byś chuj wie kim tu był...a jesteś kurwa żałosny ze swoimi "mądrościami"...
22 stycznia 2022, 20:18 / sobota
A ja się ze Sławkiem zgadzam odnośnie tego, że padają bluzgi przy braku argumentów i wtedy ogólnie kultura wypowiedzi spada hen daleko.
Argumenty i merytoryczne dyskusje, są o wiele ciekawsze nawet do poczytania i posłuchania niż bezsensowne bluzgi i "pozdrawiania z pożegnaniem" i bardzo daleko tutaj do elegancji. Bycie fanatykiem nie ma tutaj nic do rzeczy. Ot takie moje zdanie
1 ..... 6 7 8 9 10 ..... 20
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.551