Gdańsk: niedziela, 14 sierpnia 2022

TRANSFERY III

strona 9/12

22 stycznia 2022, 20:25 / sobota
A ja uważam, że może i bluzgi były ale przy dość mocnych argumentach.
22 stycznia 2022, 22:30 / sobota
To ja jeszcze dodam, że jak ktoś, kto Lechią żyje, kto Lechię kocha i dla kogo Lechia jest czymś kurwa nieporównywalnie bardziej istotnym niż jakaś jebana biedronka, choćby miała być ona jego jedynym sklepem w promieniu 100 km, to takie inteligenckie, ekonomiczno-gospodarczo-społeczne analizy zwykłego konsumenta, „klienta” Polsat Plus Areny, w osobie niejakiego Sławka wygłaszane na ich forum po prostu ich wkurwiają i nie pozwalają utrzymać nerwów na wodzy. Stąd też wraz z merytorycznymi argumentami idą w pakiecie do takiego zjadacza popcornu pozdrowienia i życzenia szerokiej drogi w drodze na północ.

Bo to tak, jakby Sławek wszedł na forum ISIS i zaczął tam dywagować na temat słuszności ich sposobów wyznawania islamu argumentując im, że przecież Allah miał zupełnie inne założenia i postrzeganie tej religii, niż widzą to oni i nie miał w zamiarze, aby jego wyznawcy obcinali głowy Chrześcijanom. A to co oni sobie myślą na ten temat jest gówno warte. Tylko że taką dyskusję na forum ISIS Sławek pewnie skończyłby krótszy o głowę… U nas tylko usłyszy subtelne „wypierdalaj” i powinien to uszanować.
22 stycznia 2022, 22:45 / sobota
Tak merytoryczne najbardziej jest: "tylko ja wiem najlepiej , nie rozumiesz, nie umiesz czytać ze zrozumieniem, nie masz nic do tego co ktoś robi z Lechią, etc...." najbardziej kumaty z kumatych się pojawił na forum.
A jak tu nie bluzgać gdy kretyn widzi analogię miedzy sklepem a Lechią, która dla wielu ludzi jest całym życiem? Kurwa mać to pisze niby długoletni kibic Lechii?
ps.@corney i o to chodzi...dzięki za prawdziwie merytoryczny wpis...pozdrawiam!
22 stycznia 2022, 23:04 / sobota
Zastanawiam się tylko czy takie wbijanie sławkowego kija w biało-zielone mrowisko to cyniczna prowokacja, czy brak inteligencji.

Jeśli to drugie, to, drogi Sławku wyjaśnię Ci, że:

- to samo, co dla Ciebie jest zwykłym przedsiębiorstwem - dla wielu, do których tu kierujesz swoje słowa jest całym życiem
- to samo, co dla Ciebie, podobnie jak dla wielu wkładów do koszulek, czyli pracowników tego Klubu jest „projektem”, to dla wielu z tych, których próbujesz tu pouczać jest pasją i miłością
- za tym, do czego Ty chadzasz - jak twierdzisz, od 30 lat - jak do sklepu, wielu z tych, którzy muszą czytać tu Twoje mądrości przemierzyli w życiu setki tysięcy kilometrów. Są też i tacy, którzy poświęcili nawet swoje życie dla tego Twojego „sklepu” i teraz, gdy zapewne widzą z góry co piszesz, żałują, że nie mogą choć na chwilę zejść na Ziemię, żeby… dać Ci możliwość spojrzeć im w oczy. Choć nie wiem, czy przy Twojej bucie cokolwiek by to dało.

Jeżeli nadal nie rozumiesz skąd w wielu z nas biorą się emocje (których Ty najwidoczniej wobec Twojego sklepu zwanego Lechią nie odczuwasz) i ich artykułowanie wobec tych, którzy mają zaszczyt stać u sterów tego, co dla nas jest ŚWIĘTE, to… bez odbioru.
22 stycznia 2022, 23:44 / sobota
Lechio, myśmy uczynili z Twojego nazwiska pacierz, co płacze, i piorun, co błyska
22 stycznia 2022, 23:45 / sobota
I jeszcze jedna, bardzo istotna sprawa:

Gdyby wszyscy kibice tak traktowali Lechię jak Ty, to wiesz co? Twoja przygoda z bycia jej klientem trwałaby prawdopodobnie 18 lat, a nie już 30.

Bo gdyby na trybunach zasiadały same forumowy Sławki, to dziś zamiast na „Biedronkę” chodziłyby na mecze „Lidla”, bo w 2000 ich „Biedra” przestałaby istnieć.

Dzięki Bogu byli wtedy też i tacy, którzy nie przyglądali się biernie co poczną ówczesne władze Lechii, uważając, że przecież i nie mają nic do powiedzenia, tylko zbudowali Lechię od zera. Po to, żebyś Ty dziś mógł iść i konsumować popcorn na Polsat Plus Arenie, obejrzeć przy okazji mecz firmy zwanej „Lechia”, po powrocie otworzyć Gazetę Wyborczą i poczytać o tym „projekcie”, a na koniec wejsc na forum LGP i pouczać tych, którzy to przedsiębiorstwo swego czasu, m.in. dla Ciebie (choć chyba trochę szczęśliwym dla Ciebie rykoszetem) odbudowali. Amen.
22 stycznia 2022, 23:50 / sobota
Przepraszam- gdyby Lechii kibicowały same forumowe Sławki, to tenże Sławek musiałby się nacieszyć „zakupami” zaledwie przez 8, a nie przez 18 lat….
Ależ ten czas leci. To już 21 lat od Serie A….
22 stycznia 2022, 23:50 / sobota
to zwykły prowokator, ban dla frajera
23 stycznia 2022, 20:30 / niedziela
Spokojnie...
Kolega Sławomir dysponuje całkiem niezłym zasobem wiedzy o Lesi i to sprawia, że traktować go źle, zwyzywać itd., jest bez sensu. Jego dobre prawo. Tak ma i kropka.
Pisze coś nadzwyczaj nowego? Detalicznie ocenia.
I tu zaczyna się Panie Sławomirze problem.
Lechia Gdańsk wymyka się takim sformułowaniom jak "projekt:, "produkt", czy pieniądze z Kolonii.
Lechia Gdańsk przez dziesięciolecia miała nieszczęście być źle zarządzana i stąd obecni Kibice z dużym dystansem, nieufnością, odnoszą się do jej włodarzy. Dziwi do Pana?

Kibic, ten Lechista, nie idzie na widowisko, które jest dobrym produktem, realizowanym projektem etc. On idzie na Lechię!!!

Skoro od 30 lat Pan chodzi na Lechię, to pamięta zapewne nasze zwycięstwa nad Tęczą Siwiałka, Mewą Gniew itd. Tam też dobrze się bawiliśmy, bo byliśmy przy swojej Drużynie. Oczywiście, że dziś mamy powody do zdecydowanie większej satysfakcji, mając w kolekcji PP i 3 miejsce w lidze.
Ale, zawsze jest jakieś ale, a my jako Kibice z Traugutta mamy prawo krytykować. Tego Pan raczej nie zmienisz...

I na koniec: mieliśmy, mamy i będziemy mieli wpływ na Nasz Klub. W to, z dobrego serca, radzę nie wątpić.

Pozdrawiam mile
eljot
23 stycznia 2022, 20:42 / niedziela
Grzecznie fachowo ,treściwie i na temat.......wiara w ludzi wróciła....
24 stycznia 2022, 08:10 / poniedziałek
@eljot - właśnie od interpretacji tego wpływu zaczęły się tu przepychanki.
jasne, że jest wpływ [frekwencja, atmosfera] a obie wynikają z polityki klubu, która moim zdaniem teraz [od kilku lat] jest dość dobra i stabilna [choć jest wiele niedociągnięć organizacyjnych na linii klub - kibice - ale to osobny wątek]...

30 lat to dużo czasu, 2,3 liga, Lechia-olimpia, potem polonia, potem start od dołu, wreszcie jesteśmy regularnie w czubie ekstraklasy [raczej nie za pieniądze bluzgających mnie tu kolegów]

moim zdaniem należy kibicować obecnemu projektowi [w sensie założeń właściciela na osiągnięcie określonego celu organizacyjno sportowego], a nie go bezrefleksyjnie bluzgać.
choć zgoda, że początki były masakryczne [wagony piłkarzy].

wpływ na Lechię przez kibiców widzę tylko w ww. zakresie. [nie wiem jaki jest na dziś status w spółce tych którzy byli "strażnikami pieczęci"]

może czegoś nie zauważam odnośnie tego wpływu, chętnie przeczytam jeśli widzicie jakieś pominięte przeze mnie aspekty.
24 stycznia 2022, 16:57 / poniedziałek
Piłka nożna na poziomie profesjonalnym przestała być sportem, a stała się bardzo poważnym biznesem generującym duże dochody kilku branżom po za samą sobą. Sportem jest nadal, ale tylko na poziomie amatorskim. W biznesie piłkarskim nie zawsze najlepszy gra, ale ten na którym można zarobić. Zarabiają nie tylko (nie zawsze) kluby, lecz pewne grupy ludzi, które ze sobą współpracują. Często właśnie kosztem klubu. Mandziara okradł Lechię na duże pieniądze, za klubowy chajs ściągając szrot i płacąc spore prowizje zarówno na przyjściu, jak i odejściu tychże wkładów. Część z nich nawet nie wyszło na murawę potem odchodząc z klubu poprzez rozwiązanie kontraktu (czytaj z klubowej kasy wypłacano im resztę za nie wywiązanie się z umowy). Czy tym slupom płacono całość, czy część pod stołem i czy tylko oni otrzymywali pieniądze, czy też dodatkowo menago + Mandziara kleili do swych brudnych łap część - tego nie wiem, ale klub stracił dużo kasy na tym procederze, dodatkowo były grube kary od eklapy, nie wspominając o ujemnych punktach. Sławek - klub tracił pieniądze, nie Mandziara. On na tym zarabiał na boku prawdopodobnie wraz z filantropem do spółki. Jest zjebanym prezesem bo podczas jego zarządu klub wygenerował gigantyczną stratę! Do tego stopnia, że było zagrożone jego dalsze istnienie! Stąd ta konwersja długu na akcję - moim zdaniem też złodziejka...

Jak pisałem już wcześniej Mandziara działa na niekorzyść Lechii, kurwa kutas, złodziej, chuj niemyty, cwaniak i niech spierdala.

To, że od niedawna jest jakiś progres względem transferów to zasługa Stokowca, który wyczyścił szatnię z leśnych dziadków z uczuleniem na pot (Krasic, Mila, Peszko, etc.) kasujacych po 100.000 PLN miesięcznie, a na ich miejsce przyszli zapierdlalający wyrobnicy.

Z biało-zielonymi pozdrowieniami!
24 stycznia 2022, 17:11 / poniedziałek
@marud - jeśli jest jak piszesz, to racja.
ale wydaje mi się, że są to tylko [czasem także moje własne] przypuszczenia.
żeby to przeanalizować trzeba by było mieć dostęp do faktur, i całego obiegu kasy/dokumentów, wtedy można by powiedzieć, że ktoś zrobił tak albo inaczej.

jak daje swoje pieniądze na jakiś cel biznesowy, to oglądam każdego wydanego zeta po jakimś czasie, żeby zobaczyć czy moje pieniądze są właściwie wydawane. jestem przekonany, że skąpi niemcy tak właśnie robią, i nie ma się co oszukiwać, nie wkładają tych pieniędzy z miłości do Lechii, mają za to inne motywacje. idąc dalej tym tropem, raczej kontrolują takiego Mandziare, przynajmniej raz na jakiś czas....

i w sumie, w takim mechanizmie biznesowym nie ma nic złego, dopóki działa [w warszawie np. co chwile mają z nim kłopoty i "mówi się" o kilkudziesięciu bańkowej dziurce do zasypania]...
...a już absolutnie super byłoby gdyby właściciel zarabiał, budżet się zwiększał, a do klubowej gabloty wpadały by raz na jakiś czas trofea. [może wtedy Lechia otwarła by muzeum także w weekendy - na razie w weekendy - co jest absurdem - jest zamknięte]...

myślę że AM musi się z każdego euro w niemcach wytłumaczyć .... inaczej tego nie widzę.
24 stycznia 2022, 17:46 / poniedziałek
Sławek debilu, Mandziara nie wykłada swojego siana, Lechia utrzymuje się z kasy z C+, miasta, sponsorów, biletów, jego trzeba pilnować by nie zajebał. Kibice nie mają wpływu? Się zdziwisz
24 stycznia 2022, 17:48 / poniedziałek
a dług względem niego i jego niemieckiego wujka to ponad 70baniek, za co? za gówno, za chujowe zarządzanie, za te wagony szrotu, dlatego,że są takie debile jak ty i na to pozwalają
24 stycznia 2022, 17:51 / poniedziałek
i ostatnie pytanie skończony debilu, kto tego Mandziarę trzyma w ryzach i skąd zmiana polityki jak nie kibice? No odpowiedz kretynie, albo zamknij mordę i nie pisz więcej bo ciśnienie ludiom podnosisz
24 stycznia 2022, 18:29 / poniedziałek
Dodam tylko ,że przy sianie które Pis ma rozdać w czerwcu dla drużyn grających w pucharach, to obecne okienko oceniam jako tragiczne, kto nie ryzykuje nie pije szampana i nie mylić kto rozpierdala (Mandziara) to napycha kieszenie. Raków i Pogoń czują sytuacje, amica jak to poznaniaki- wąż w kieszeni, legła się nie liczy, Radomiak no sorry ale pojechać ich to obowiązek.
Ta 4-ka co zbierze to siano z naszych kieszeni będzie wygrana jakby awansowała do LM a Lechia się osłabia, a przynajmniej nie wzmacnia. Kurwa może mi to ktoś wyjaśnić?

ps.Pis przejebie zapewne wybory i takich bonusów już nie będzie, jakiś totalny brak ogarnięcia sytuacji
24 stycznia 2022, 18:35 / poniedziałek
Cwelicho pierdolone z niczego się nie rozlicza, bo nie ma przed kim. Niemcy nie są skąpi - są natomiast skrupulatni, a my nadal nie wiemy tak naprawdę kto wyłożył pieniądze na fundusz, który jest zarządzany że Szwajcarii przez syna gościa z Kolonii, któremu ktoś (ewentualnie ktosie) powierzył pieniądze na zakup klubu od skąpca/kłamcy Kuchara. Potem to już jechało wszystko za pieniądze sponsorów. Jak dla mnie, to jakaś pralnia była, albo chuj wie co jeszcze. Wgląd w papiery ma PZPN i w papierach pewno jest wszystko legalnie... Co nie znaczy, że kwoty prowadzą do strat klubu. Przecież te nadzory co nam dawali co pół roku, nie były z dupy wzięte!
26 stycznia 2022, 08:20 / środa
Chodzą słuchy, że Adam już wszędzie ma znów długi. Koleś (sam Adaś albo jakiś klakier) który tu mówi o jakimś projekcie to ma nieźle nasrane w głowie. To jest projekt Adasia i jakiejś bliżej nieznanej grupy ludzi. Jak ktoś wspomniał, nigdy nie mieliśmy szczęścia do osób zarządzających klubem. A Adam M. to już szczyt szczytów. Ty tam od "sklepu" weź poczytaj jakie Adam ma sukcesy w życiu, to może zrozumiesz jak naiwny jesteś (chyba, że jesteś adasiem lub przydupasem jego).
26 stycznia 2022, 16:33 / środa
chodzą słuchy że mandizare jakiś debil z przedmieść sopotu rozlicza....
edwin jakiś ty głupi chłopie. gdyby nie profil bym pomyślał, że masz z 15 lat.
70 baniek długu :)
26 stycznia 2022, 16:58 / środa
@marud, może i racja, sponsorzy jednak tez kasy w błoto nie dają [każdy raczej chce strukturę finansowania zobaczyć nim dołoży do pieca].

odnośnik

jeśli info z linku powyżej jest aktualne, akcjonariusze darzą zaufaniem panów z rady nadzorczej,
chyba trudno akcjonariuszy posądzać o działanie na szkodę własnej spółki ...
26 stycznia 2022, 17:47 / środa
Chyba bliżej 80 debilu, tyle chce Mandziara za swoje akcje i swoj „zajebisty wkład” w rozwój Lechii, chociaż to było jakis czas temu, teraz to pewnie większa kwota
26 stycznia 2022, 22:12 / środa
Chodzą słuchy że sławkowi popierdoliła się erudycja
mandizara....tak czytam
Przez chwilę pomyślałem o zanzibarze , bo pewnie sławkowa penera jest z Mandziarą w parze
Odpierdol się cwelu od Sopotu
27 stycznia 2022, 23:30 / czwartek
Wyczytałem, że jakiegoś niemiaszka niby mamy kupić... Jakoś sceptycznie do tego podchodzę....
odnośnik
28 stycznia 2022, 07:48 / piątek
Znam go, solidny zawodnik, może nie ma aż tak dobrych liczb, ale robi dobrą robotę dla kolegów, 140 meczów w Bundeslidze o czymś świadczy (patrząc chociażby przez pryzmat przereklamowanych Puchacza czy Wszelką, którzy mają ich po 0). Martwić może jedynie, że jest bez klubu od lipca i pewnie znowu będzie to kolejny gracz do odbudowy jak w przypadku Terrazzino, dlatego szkoda, że tak późno i już po obozie się na niego decydują.
28 stycznia 2022, 14:45 / piątek
Luciano Narsingha 31 lat, były reprezentant niderlandów. Spore CV jak na ekstraklase. Oczywiście od lipca bezrobotny do odbudowy więc w kregu zainteresowań naszego resortu zdrowia.
28 stycznia 2022, 14:50 / piątek
Niemiaszek ma zaliczone też mecze w LM i LE. Przez te ostatnie pół roku grał gościnnie w II ligowcu Darmstadt 98. Teraz zaoferowali mu kontrakt w 2-giej drużynie FC Koln, aby wsparł w niej ich młodzieżowców U21. W styczniu wyjechał z tą drużyną na obóz do Hiszpanii. Na pewno forma nie jest już ta, ale nie jest też tak źle, aby nie mógł dać drużynie to, czego potrzebujemy. Czy to playmaker? Wątpię, ale chyba wie co z piłką zrobić, skoro te 150 meczów zagrał w Bundeslidze.
Czy to nie jest tak, że ten nasz Hans nie jest z Kolonii. Jeżeli tak, to może w trakcie wylewania łez nad losem tego piłkarza wzięła go litość i zaproponował półroczną odbudowę w Lechii, do czasu złapania kontraktu w NIemczech. Gość ma małe dziecko a i jego dziewczyna woli siedzieć w Kolonii, więc Gdańsk będzie raczej traktował jako kolonię ale karną. Pies go je... ale wydaje mi się, że może coś wnieść do zespołu i to nie na pozycji Indonezyjczyka a tej kluczowej - pomocnika.
28 stycznia 2022, 15:34 / piątek
Luciano Nasrangha to może być dobry trop.
28 stycznia 2022, 16:07 / piątek
Dobrze, że nie Luciano Pavarotti albo inny "Enrico Palaccio"...a to się zresztą okaże.
Raczej nie ma się czym ekscytować.
29 stycznia 2022, 21:20 / sobota
Wracając do tego, jak to fajnie jest z tą naszą Lechią i jak fajnie jest ona zarządzana, jak to postrzega Sławek, to przytoczę słowa naszego kołcza, cytowane na Interii:

odnośnik

„Wiem że w Gdańsku są duże marzenia, natomiast fakty są takie, że tu w ostatnim 60-leciu był jeden medal.”

i

„ - Na dziś w polskiej piłce są cztery kluby, które dysponują innymi środkami i możliwościami, my nie jesteśmy w tej grupie jeśli chodzi o finanse i kadrę”

i na deser:

„My jesteśmy w roli pretendenta, chcemy wejść na poziom, na którym inni są. Największą presję nakładamy sami na siebie. Myślenie o tym co ktoś inny ode mnie oczekuje jest stratą czasu i energii. W Gdańsku celem jest walka o pierwszą piątkę”.

Czyli wypisz wymaluj to co słyszymy z ust przedstawiciela akcjonariusza większościowego vel prezesa vel wiceprezesa vel członka rady nadzorczej w jednej osobie czyli Adama M. od kiedy pojawił się od w naszym Klubie.

Czyli co? Od 8 lat stoimy w miejscu! Co zrobiliśmy 2 lata temu 2 kroczki do przodu i zdobyliśmy PP (co raczej było efektem splotu kilku pozytywnych czynników - czyt. odpowiedni sztab szkoleniowy w odpowiednim czasie + kilku grajków w swojej szczytowej formie- , niż jakiegoś ogólnego rozwoju klubu) to znów potem cofnęliśmy się do punktu wyjścia. I tak będzie dokąd Lechia będzie w rękach tych ludzi. Żadnych ambicji sportowych, żadnej strategii rozwoju, żadnego planu na przyszłość.

A tymczasem taki Raków, czy taka Pogoń, które jeszcze pre lat temu były dlatego za nami jeśli chodzi o ambicje sportowo - organizacyjne są teraz kilka długości przed nami pod względem rozwoju.

Ręce opadają i bezradność ogarnia. Jestesmy ligowym średniakiem, czego nie da się ukryć i co przyznaje sam trener, a jakieś awanse do pucharów, a już w ogóle upragnione Mistrzostwo możemy rozpatrywać jedynie w kategorii jakiegoś mega szczęścia, znów sezonu, czy rundy życia, czy też jakiegoś strasznego dołu konkurencji, jaki ma dziś 7egła.

Nie, no Sławku jest super…. Otwierajmy szampany….
30 stycznia 2022, 11:31 / niedziela
Niestety w punkt kolego. Trener na dorobku a pierdoli ze celem Lechii jest piąte miejsce, nóż w kieszeni się otwiera, nie da się tego czytać spokojnie. 30milionow do zgarnięcia , wystarczy przeskoczyć kogoś z mocarzy jak Pogoń , Raków lub Amica, a nie zdobyć mistrza a potem jeszcze trzech kolejnych mistrzów wyeliminować, ale po co w Lechii 5te miejsce będzie super!!! Dlatego właśnie mam alergie na takie Sławki i taki sposób myślenia
30 stycznia 2022, 13:57 / niedziela
Czerwiec 2017, Mandziara:
„O mistrzostwo w tym kraju ma obowiązek grać tylko Legia Warszawa, Lechii wystarczy Top 5 - mówi prezes Adam Mandziara po sezonie, który jego drużyna skończyła, minimalistycznie, na czwartym miejscu.” - odnośnik

Styczeń 2022, pracownik Mandziary, TK:
„My jesteśmy w roli pretendenta, chcemy wejść na poziom, na którym inni są. Największą presję nakładamy sami na siebie. Myślenie o tym co ktoś inny ode mnie oczekuje jest stratą czasu i energii. W Gdańsku celem jest walka o pierwszą piątkę”.

Powiem tylko tyle - kto stoi w miejscu, ten się cofa. I tak jest z naszym klubem zarządzanym przez to całe towarzystwo z Dojczlandu.

Kiedys takich „włodarzy” wywoziło się z budynku klubowego na taczkach odnośnik
Dziś Sławek cieszy się, że jest stabilizacja…
30 stycznia 2022, 14:45 / niedziela
Corney
Szacun dla Ciebie
A ode mnie
Za kurwę Kostecką , rozjebał tam wszystko!!
Pewnie Sławek zaraz się przyjebie Rozjebanie całkem fajnej hokejowej sekcji Stoczniowca
Jako wiernemu kibicowi Lechii od tych twoich słynnych 30-u lat Sławku...powinno to coś dla Ciebie znaczyć Na Stoczniowcu , hokeju bywała czesto zgrabna nasza ekipa
Pewnie pamiętasz Może uczestniczyłeś i byłeś pewnie na meczu z GKS T
Masz coś jeszcze do powiedzenia odnosnie zarządzania?
Pana Kosteckiego I kurwy Mandziarowej?
30 stycznia 2022, 18:07 / niedziela
Treneiro co rusz wali teksty z innego świata.
Wiele ich jest, np efekty jego pracy poznamy w przyszłym sezonie.
Powiem tak, za tę kasę też zostałbym trenerem i lizał d prezesa.
30 stycznia 2022, 19:12 / niedziela
odnośnik Dla każdej z stron to dobre rozwiązanie. Teraz by się przydał transfer ale do klubu.
30 stycznia 2022, 20:08 / niedziela
Pytanie, treneiro je lubi, do trenera i włodarzy.
Uważacie, że zesłanie do rezerw podniosło wycenę zawodnika?
30 stycznia 2022, 20:20 / niedziela
Z innej beczki.
Szkoda że Lechia nie było w stanie docenić zawodnika, podnieść wartość przy zyskach sportowych.
Tak, jeśli to prawda, przejdzie za waciki gdzie będzie walczył o miejsce w składzie.
Zamiast za miliony pójdzie na waciki.
30 stycznia 2022, 22:30 / niedziela
E tam Rangersi chuja się znają...nasi forumowi eksperci na czele z Panem Sławkiem orzekli że Mateusz jest cienki i może wypierdalać gdzie chce. Przecież nie mogą się mylić no nie?
Jeśli to się potwierdzi to po raz kolejny klub się kompromituje a zwłaszcza pryszczaty złamas...
31 stycznia 2022, 17:12 / poniedziałek
Mateusz Żukowski w Glasgow Rangers.
Życzę powodzenia i gry w reprezentacji Polski.
31 stycznia 2022, 17:12 / poniedziałek
W jaki sposób sprzedanie zawodnika, z którym klub nie dogadał się co do przedłużenia kontraktu, jest dowodem na kompromitację klubu?

ps Kaktus mi na dłoni wyrośnie jeśli będzie tam grał
31 stycznia 2022, 17:34 / poniedziałek
@buziek za ile go sprzedali wiesz? To proszę napisz...bo ja myślę, że za drobne poszedł a pryszczaty ze swoim szefem wzięli ładną kasę pod stołem od managera. A czy by grał czy będzie grał to już nie nasz problem. Nie wierzę ze ta oferta Rangersów pojawiła się nagle...po prostu lody w Lechii kręcą się dalej. No ale ja się mogę mylić a prezes jest uczciwy i wszystko robi dla dobra Lechii...
31 stycznia 2022, 17:45 / poniedziałek
@buziek

No właśnie to niedogadanie jest dowodem. A obrzucanie błotem i zesłanie do rezerw ostatecznym dowodem.
31 stycznia 2022, 18:53 / poniedziałek
Najważniejsze aby nie zapomniał się przeżegnać wchodząc na boisko, zdobędzie uznanie wszystkich kibiców. (żart)
31 stycznia 2022, 19:08 / poniedziałek
odnośnik sukces goni sukces. Adam jesteś wielki.
31 stycznia 2022, 21:48 / poniedziałek
No to Żukowski poszedł za 500 tys funtów, w sumie i tak nie najgorzej wiadomo gdyby miał dłuższy kontrakt można by było więcej ale z drugiej strony za 4 miechy odszedł by za darmo
31 stycznia 2022, 22:41 / poniedziałek
Jeżeli to o czym wszędzie wzmiankują jest prawdą, to Żukowski jest nadal pracownikiem Lechii.
Warunkiem wejścia kontraktu w życie jest uzyskanie przez młodego pozwolenia na pracę.
Wystarczy, że będzie to trwało do końca czerwca, a wtedy... będzie już wolnym zawodnikiem i Lechia oficjalnie może uzyskać tylko ekwiwalent za wyszkolenie.
Ot, takie moje dywagacje.
1 lutego 2022, 00:28 / wtorek
Żukowski miał dryg do grania z przodu. Technika -jak to w Polsce bywa dość surowa- ale strzelić potrafił. W obronie to na tym etapie jego kariery, był póki co silnym punktem przeciwników. Dobrze, że chcieli mu zaoferować przedłużenie kontraktu. Gość miał inną kalkulację. Czy w Rangersach przebije się ? Tego nie wiem, ale jakieś tam szanse ma a i siano może liczyć dłużej.
2 lutego 2022, 14:40 / środa
Przegrana licytacja o Ramila to niemała wtopa klubu, znacznie większa niż(omawiany na 3 stronach) brak kontraktu Żukowskiego. Rosjanin wkrótce będzie wart krocie
2 lutego 2022, 16:27 / środa
A jeszcze większa wtopa to przybłęda z Austrii, dla którego Lechia to...fajny projekt.
W dupę jebany farbowany lis...idealnie pasuje do prezesa i trenerka. Miedzy sobą po szwabsku szybko się dogadali jak widać.
3 lutego 2022, 17:27 / czwartek
Przygarneliśmy piłkarza, tylko co oczywiste ostatnio nie grał. Ale jest zmotywowany. Clemens.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2022. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.032