Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Legia Warszawa- Lechia Gdańsk 05.12.2020. godz 20

strona 1/2

2 grudnia 2020, 21:05 / środa
Pora na kolejny mecz, tym razem wyjazdowy do aktualnego MP. Legia w tym sezonie u siebie dość słabo punktuje, co powinniśmy wykorzystać.
Tym bardziej jeśli między słupkami w bramce Legii będzie stał Gruby.
Gruby to nie jest jakiś nowy bramkarz Legii a jest nim nijaki Boruc. Tu widzę szansę żeby strzelać ile się da celnie w stronę bramki a na pewno coś wpadnie. Nie w Grubego bo za to punktów nie dają ale delikatnie obok. Będzie wtedy ok.
Poza tym Jędza i Mladen lubią robić parady obronne ręką to może sędzia przyzna nam karnego, he,he.
Jednym słowem . Napierdalać i do boju Lechia Gdańsk !
2 grudnia 2020, 21:20 / środa
Ostatnio idzie nam w lidze, jak restauratorowi podczas pandemii.
Czas odwrócić niefart i w końcu wywieźć z Warszawy 3 punkty.
Jak ?
Tak :
odnośnik
3 grudnia 2020, 10:15 / czwartek
Kto sędziuje?
3 grudnia 2020, 13:02 / czwartek
Sędzia Paweł Gil (Lublin)
VAR: Bartosz Frankowski (Toruń)
3 grudnia 2020, 16:27 / czwartek
Rzadko mam jakieś przeczucia co do wyniku meczu. Jeżeli już to częściej, że coś tam przerżniemy i to do zera. Nie ma co się dziwić, że odganiam od siebie takie myśli. Ale wtedy, to pamiętam na mur beton, że miałem przeczucie graniczące z pewnością, nie tyle że wygramy, tylko że wygramy 3:0.
Jednak jak się patrzy na te powtórki, to te akcje bramowe ( i nie tylko) były rozsądnie i dokładnie wyprowadzane. Rozsądnie tzn. piłkarze dokonywali wyborów, które prowadziły w prostej linii pod bramkę krawaciarzy. Dokładnie tzn. realizacja ich była taka, jak powinna być, aby ten zamysł sie udał. Ostatnio przegraliśmy ze słabym Piastem i słabymi pyrami. Graliśmy przeciwko 12 przeciwnikom to fakt, ale graliśmy też tak, jakbyśmy chcieli mieć pod górkę. Wypychanie do rogu , centra do .... obrońców i zmiana ustawienia. Wtedy piłkarze byli uskrzydleni tym, że im tyle wychodziło i ja marzę o tym, aby też teraz coś wyszło extra, choćby z d... wzięte, a potem po złapaniu luzu, natarli na krawaciarzy tak, jak ostatnio czynią to po strzeleniu bramki. Należy im sie rekompensata za pecha i doznane od drukarzy krzywdy. Do boju Lechia Gdańsk. To może być ten mecz.
3 grudnia 2020, 17:12 / czwartek
Lille -w tamtym czasie za Kafara graliśmy fajną piłkę,nie zawsze skuteczną -ale szybką i do przodu.Było w nas tyle prawdziwej pasji co teraz w drużynie Rakowa która nas regularnie niemiłosiernie obija.Kafar miał zajebistą ekipę i trzeba mu oddać że sam ją sobie poskładał.
Chciało się to wtedy oglądać,komplety na Traugutta waliły z prawdziwą wiarą,że się uda że damy radę.Szkoda że finalnie wyszło jak wyszło,wszyscy pamiętamy" rycerzy wiosny" i zmęczenie materiału.
3 grudnia 2020, 21:07 / czwartek
Wiem czego nie bedzie, a czego bym chciał. Uwazam, ze kilku zawodnikow jest mocno pod formą i warto pomyśleć o ich zastępstwie. Chodzi mi o Mihalika, Haydarego i Saiefa. Niestety ci gracze psują grę, spowalniają. Pierwszych dwóch ewidentnie na trybuny, a Saief dostałby u mnie szanse, ale jak zaczyna kręcić kółeczka i te bezproduktywne zwody to od razu ławka.
W to miejsce Zarko, nawet jak by miał wysłac Conrado na prawą strone. Dałbym też szanse młodym, niech Żukowski dostanie szanse gry 90 minut, bo na razie gra ogony i widać tylko jego fryzurę, a nie grę.
Gajos to w ogóle na trybuny.
Co mamy do stracenia? w/w gówno grają więc żadne ryzyko.
Nie ma co walić głową w mur, lepiej spróbować innych rozwiązan, w obecnej sytuacji to żadne ryzyko.
Jakbym miał oceniać:
Kuciak bez zmian,
Pietrzak - słabo w chwilowymi przebłyskami
Nalepa - średnio
Kopacz - średnio
Fila - słabo, szczególnie musi poprawić szybkość
Makowski - średnio, ale jest niewielka nadzieja na progres
Kubicki - strasznie słabo, pod formą
Gajos- dramat a'la Lipski
Tobers - dopiero wrócił ciężko określić
Kałuzinski - chwilami obiecująco
Urbanski - trzeba minut na boisku i bedzie pożytek
Saief - kompletnie bezproduktywny z bajerami technicznymi,trzeba go przestawić naa grę z pierwszej piłki to bedzie efekt
Mihalik - na trybuny
Haydary - nie umie asystować, zero efektywności, pod formą
Flavio, Zwolak - na poziomie

Do boju LECHIO!

TYLKO LECHIA!
5 grudnia 2020, 17:04 / sobota
Witam wszystkich
Myślę, że będzie ciężko ale 3 pkt przyjadą do Gdańska! DO BOJU LECHIA!!! TYLKO ZWYCIĘSTWO!!!
5 grudnia 2020, 19:36 / sobota
Ten mecz będzie inny niż wszystkie.... Arak na ławce... Wejdzie w 75 minucie, w 82 strzeli bramkę, w 83 zejdzie, po cieszynce złamie nogę w dwóch miejscach
5 grudnia 2020, 19:42 / sobota
Witam wszystkich
Skład mamy chyba na ten mecz. Zapowiada się dobry mecz w naszym wykonaniu. Teraz tylko gorący doping przed TV:-( i TYLKO LECHIA!!! WYGRAĆ Z ku..ą w-wa.
5 grudnia 2020, 19:57 / sobota
Arak szczupakiem w doliczonym czasie gry na 1:0 dla nas...
5 grudnia 2020, 20:17 / sobota
Kolka sajefa i gra do tylu mnie wkurwia na maksa
5 grudnia 2020, 20:27 / sobota
A mnie te wrzutki wprost do bramkarza.
5 grudnia 2020, 20:33 / sobota
A mnie jeszcze oprócz tego Gil i Jędrzejczyk...
5 grudnia 2020, 20:49 / sobota
W ofensywie Conrado ok. W defensywie Saief ok. No jeszcze Kuciak.

A tak to reszta cała mnie wkurwia.
5 grudnia 2020, 20:51 / sobota
Dobra...ta gorsza pierwsza polowa już za nami wiec teraz już tylko lepiej.
Gorzej ze znów gramy bez rozgrywającego bo Saief niestety fatalnie poza dwoma fajnymi odbiorami. Nie możemy kurwa grać na remis bo wiadomo...
5 grudnia 2020, 20:53 / sobota
Witam szanownych kibiców.
I połowa meczu słaba ale wierzę że wygramy ten mecz. Dobry wynik jest na wyciągnięcie ręki:-) TYLKO LECHIA!!! LECHIA NAJLEPSZA JEST!!!
5 grudnia 2020, 21:33 / sobota
Większość graczy cofnęło się w rozwoju.
5 grudnia 2020, 21:35 / sobota
MT83, Ty jakiś jebnięty jesteś? w ciągu 4 godzin kurwa ciągle wszystkich witasz...

btw, ciągle czekamy na wejście Araka i zmianę wyniku.
5 grudnia 2020, 21:42 / sobota
Jest kurwa on!!! Przydupas trenera!!!
Fanfaryyy
5 grudnia 2020, 21:44 / sobota
no i teraz zmieni się oblicze meczu.... Arak na placu
5 grudnia 2020, 21:49 / sobota
Makowski czerwona i zawieszenie na 10 meczów.

Nic lepszego nas nie mogło spotkać, lepszego prezentu nie mogło być na koniec roku.
5 grudnia 2020, 21:50 / sobota
Nie ma młodzieżowca. Walkower.
5 grudnia 2020, 21:52 / sobota
W przypadku czerwonej kartki dla młodzieżowcy ten nie jest już wymagany jak gra się w 10. Ale ze go nie będzie w następnych meczach jak dla mnie cud
5 grudnia 2020, 21:53 / sobota
Makowski oprócz tego, że słabo gra to jest debilem
5 grudnia 2020, 21:55 / sobota
Gra koszmar...po niezłych meczach z Wisłą i Śląskiem wydawało sie ze cos zaczniemy grać. Niestety gramy padlinę bez ładu i składu...pikujemy w dół z grą i w tabeli po tej kolejce na pewno też...
5 grudnia 2020, 21:56 / sobota
lepiej nic nie pisac,pustka
5 grudnia 2020, 21:56 / sobota
Jebnęliśmy 3 beniaminków i dwa trupy w postaci Wisły i indolencji w obronie Śląska a tak chuj wszystko w czapkę
5 grudnia 2020, 22:00 / sobota
Witam wszystkich wiernych kibiców naszej LECHII GDAŃSK
Już po meczu, nic szczególnego do zapamiętania oprócz wyniku i czerwonej kartki naszej "gwiazdy" młodzieżowej.
P.S. Kolego Rombis. Nikt nie prosi Ciebie abyś czytał moje wiadomości. Widocznie z kulturą i dobrym wychowaniem jesteś "za pan brat".
5 grudnia 2020, 22:08 / sobota
MT83, nie jestem żadnym Twoim kolegą debilu i tak się do mnie nie zwracaj.

O meczu to widać totalny zjazd Kubickiego
5 grudnia 2020, 22:15 / sobota
Myślę, że wiosna będzie nasza i zaczniemy iść w górę tabeli. Jestem optymistycznie nastawiony. W tym meczu były przebłyski dobrej gry. Jeszcze będziemy w TOP 3 i to najwyżej. TYLKO LECHIA!!!

P.S. Rombis masz rację, chylę czoła przed Twoim wysokim "ilorazem inteligencji, kulturą i dobrym wychowaniem". Amen
5 grudnia 2020, 22:17 / sobota
no to żeśmy z "miszczem" pograli ...
Ostatnie trzy mecze pokazały w którym miejscu jesteśmy. I o ile dwa poprzednie można by usprawiedliwić pechem czy nastawieniem do Lechii pezetpenowskich kurw, to dzisiaj tłumaczyć się nie ma czym.
Czas chyba by pomyśleć o zmianie koncepcji drużyny, w postaci zmiany szkoleniowca. Niestety nie da się tego dłużej oglądać, nawet w tiwi, bo oczy krwawią ...
Czas akurat najlepszy. Zaraz koniec rundy i okres przygotowawczy.
5 grudnia 2020, 22:19 / sobota
OK możecie jechać ale napiszę to nie był zły mecz Lechii niestety przegrane.... i pokazał nasze miejsce w szeregu z tym składem możemy grać teoretycznie od trzeciego miejsca w dół...taka jest prawda...ale faktycznie gdzieś około 5-9 miejsca...niestety..
5 grudnia 2020, 22:23 / sobota
Trzecia porażka z rzędu to smutna weryfikacją, ta dzisiejsza porażka niestety zasłużona, jesli mimo wszystko w obronie nie było takiej tragedii, to w przodzie jest ta tragedia, nie przypadkowo trzy mecze z rzędu bez gola. Brak rozgrywającego, aż w oczy boli, bo uważam , że mimo wszystko nie mamy złych napastników, tylko ile okazji oni mieli?
Najwiekszym rozczarowaniem jest Saief, który nie został rozgrywającym, skrzydłowi Mihalik, Haydary nie umieją dośrodkować, o strzałach nie wspomnę, Conrado ma dobry 1 mecz na 10, to i tak wiecej niz reszta.
Słaba forma też jest w srodku pola, Kubicki nie umie nawet z miejsca celnie podać na 10-15 metrów.
To wszystko powoduje, że z trochę lepszymi drużynami nie umiemy stworzyć sobie nawet jednej klarownej sytuacji.

Mimo wszystko należy wierzyć, że z ostatnich dwóch spotkań powinni wycisnąć 4 pkt, bo inaczej to zostanie tylko walka o utrzymanie.

TYLKO LECHIA!
5 grudnia 2020, 22:23 / sobota
Ej , do pewnego momentu jeszcze było jakieś tam wrażenie i nadzieja, bo legła nic wielkiego nie grała. Przy pierwszej bramce to tam za bardzo mu nie przeszkodzili i mam wrażenie, że Kuciak też mógł zachować się lepiej.
Szkoda. Bo już mamy po uju serię.
Tylko Lechia!
ps. @Rombis, najpierw się do niego przypierdalasz, on do Ciebie grzecznie " kolego " , ty go od debili wyzywasz; To jakiś Twój zaciekły antagonista, czy jakiś śledź wyzywający Lechię? Szanujmy się ... choć trochę.
5 grudnia 2020, 22:27 / sobota
Ciężko się patrzy na wszystkich obcokrajowców jak nogę dał Haraslin.
Nie trzeba wiele dumać jak sama Cracovia wypuszcza Mihalika w świat to już było wiadomo że coś tu jebie. Do Haydarego nie mam pretencji póki co, ale to taki gen trochę zapożyczony od Buziego, jeden wielki chaos.

Tak jak pisałem chwilę wcześniej, dla mnie jedyny plus to zawieszenie Makowskiego.
Mam nadzieje że komisja co się zbiera w poniedziałki chyba dojebie tak z 5-6 spotkań dodatkowo czyli w rezultacie 8 meczów pauzy.
5 grudnia 2020, 22:32 / sobota
Jeśli Wiosnę będzie kontynuawał Stoki to założę nową serię Lechia video - od Extraklapy do A klasy . Kamerkę tą samą co kiedyś mam i też czas i chęci .Tak przy okazji - gra nia ta Lechia bo nie gra nie ma stylu i do tego jakieś szare ciuchy noszą.
5 grudnia 2020, 22:35 / sobota
Balshoy, ciężko się czyta posty z ciągłym "witaniem"... Jakiś gość z problemami emocjonalnymi.
Mam nadzieję, że Makowskiego zawieszą na parę meczy i nie będziemy musieli oglądać jego machania rękami. On się porusza jak wóz drabiniasty
5 grudnia 2020, 22:40 / sobota
@Niezalogowany coś się tak zawziął na tego Makowskiego... na pewno kilku gorszych od niego dziś biegało i udawało piłkarzy. A już życzyć piłkarzowi Lechii jak najwyższej kary to jakiś obłęd...rozumiem frustrację grą i wynikiem ale trzymajmy fason. Sam jestem wkurwiony ale obwinianie chłopaka to przegięcie jak dla mnie...Saief Cie nie wkurwia albo Mihalik?
5 grudnia 2020, 22:51 / sobota
Jak ktoś wyżej pisał .... skoro mihalik w sraksie był bocznica kolejowa to co u nas ma grać 1 skrzypce ? Dno i tyle. Salah chyba myśle ze w polskiej lidze wystarczy mu ze grał w lepszej lidze i będzie gwiazdka. Spuścił z tonu masakrycznie. Nie ma środka pola i tyle. Drużyna na środek tabeli i nic wiecej. Zdrówko
5 grudnia 2020, 22:54 / sobota
Są obecnie większe problemy w Lechii niż forma Makowskiego, nigdy nie bedzie wirtuozem, ale solidnym grajkiem ligowym może być.
Powinniśmy się pozbyc 4-5 graczy(w pierwszej kolejności Mihalik i Gajos) i kupić z 2 młodych +2-3 z rezerw + popracować na pomysłem na Saiefa. Według mnie można z niego mieć jeszcze pożytek, najważniejsze to oduczyć go od spowalniania gry, bez sensownymi dryblingami na stojąco. Saief jest efektywny jak gra na góra dwa kontakty i to w biegu, wtedy nie ma czasu na pomysły "bajecznych dryblingów".

TYLKO LECHIA!
5 grudnia 2020, 23:03 / sobota
d.g

w pełni rozumiem Twoje obawy odnośnie tego życzenia jak najgorzej z mojej strony. Ale niestety, trochę w piłce siedzę, parę meczów widziałem w życiu i ten chłopak nawet nie tyle co źle gra czy brakuje mu umiejętności, ale u niego są już nawet podstawowe błędy w bieganiu. Podejmuje fatalne decyzje nawet biegając bez piłki. Są akcje nie raz nie dwa w meczu, gdy mamy konkretne sito w środku pola. Niestety jeśli mamy dbać o dobro zespołu o dobro Lechii to trzeba pozbywać się najsłabszych ogniw. Dostaje aż zanadto dużo okazji do gry i zawsze gdy oglądam mecz zwracam na niego uwagę. Ja do chłopaka nic nie mam osobistego, ale no wygląda to tragicznie. A sytuacja jest taka, że sam pan trener Stokowiec mu robi krzywdę wystawiając co mecz. Nie mogą wszyscy grać na poziomie ekstraklasy. A niestety mamy taki przepis, że ktoś musi grać. Dawno temu dałbym szansę komuś innemu, bo wydaję mi się że gorzej nie da się grać.
5 grudnia 2020, 23:08 / sobota
To znowu nie jest tak, że Fila to talent czystej wody a Makowski pomylił dyscypliny. Po prostu pierwszy gra na skraju boiska, drugi gra na jednej z najważniejszych w w piłce. A tu niestety nikt błędów nie wybacza. Liczyłem że Tobers będzie idealnym kandydatem na to miejsce, ale na razie jest pomijany. Gajos to już przeszłość, może być tylko słabszy. Kubicki też nie jest wiruozem gry i jeśli ma coś dać ku ofensywie to wygląda równie komicnie. Priorytet to jest ściągnięcie typowego pitbula, który wie jak się ustawić, który wie jak rozpocząć akcję, który nie straci co drugiej piłki. Długi czas żałowałem tego chłopaka z Bałkanów co był u nas krótki czas a teraz przy paru procentach w głowie nie pamiętam nazwiska. Mam nadzieje że wiecie o kogo mi chodzi, strzelił pewnego razu w Białymstoku super bramkę gdzie wycignąeliśmy wygraną chyba 2-1. To był fajny zawodnik na środek pola w polskiej kopanej.
5 grudnia 2020, 23:10 / sobota
Oddać Mihalika sracovii dorzucić Gajosa i łyknąć Wdowiaka.I chyba powinna się odbyć ostra rozmowa że Stokim bo facet ewidentnie ma problem forma drużyny leci na mordę a o stylu to nawet nie ma co gadać.
5 grudnia 2020, 23:13 / sobota
Chodziło mi oczywiście o Kovacevicia, o kurwa to było 4 lata temu a wynik był 1-0 po jego bramce. Ale czas zapierdala
5 grudnia 2020, 23:16 / sobota
@Niezalogowany ok Twoja opinia i obserwacje... tez uważam, ze Makowski nas nie zbawi chociaż jest jeszcze młodym piłkarzem i nie należy go przekreślać totalnie ale ja widzę przynajmniej kilku, którzy nie rokują na przyszłość i są gorsi od niego. I sporo starsi...wiec raczej już się nie nauczą grac lepiej.
5 grudnia 2020, 23:29 / sobota
Koszmarna II połowa, I niewiele lepsza, brak płynności w grze, zero indywidualności potrafiących cokolwiek wyszarpać, brak zespołu.
To chyba tyle na chwilę obecną.
6 grudnia 2020, 00:18 / niedziela
Kovacevic to był niezły grajek i potrafił się zachować np. pojechał z nami na derby jesienią 2016, po meczu został nawet zatrzymany na kilkanaście minut, bo nie miał dokumentów ze sobą i pały weryfikowały czy to faktycznie piłkarz....Z tego tabunu graczy co się przewinęli w ostatnich kilku latach na pozycji defensywnego pomocnika trzeba wyróżnić również Simeona Sławczewa, który harował w środku pola aż miło, odszedł chyba już za Stokowca, za drogi był, przyszedł za niego Kubicki.
6 grudnia 2020, 00:34 / niedziela
widać było po grze że Legła nawet grająca na 70% może nas łyknąć. Założeniem Stokowca na ten sezon była gra ofensywna. Jest ofensywnie, raczej mało efektownie i praktycznie nie efektywnie.
6 grudnia 2020, 01:10 / niedziela
Waddle11

Ojj tak Sławczew to też był kawał zawodnika w środku pola. Dwóch super wyłapanych ludzi z Europy do gry w Polsce. Tutaj u Bułgara przesądziły kwestie finansowe to na pewno, ale pozbycie się Kovacevicia co jeszcze dali go na rok na wypożyczenie do Śląska to był ogromny błąd.
 
1 2
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.440