Gdańsk: wtorek, 22 czerwca 2021
FORUM
Podstrony:

LECHIA - Wisła Płock 14.12 g.18.00

strona 1/2

12 grudnia 2020, 19:01 / sobota
Zakładam wątek, bo chętnych, którzy mają szczęśliwą rękę do wątków już nie ma, gra drużyny nie rozpieszcza, wiadomo, krótka przerwa za pasem więc warto powalczyć o to co pozostało do zgarnięcia, aby pożegnać ten chujowy rok w choć ciut lepszym humorze.

Do tego jest potrzebne zwycięstwo w meczu z Wisłą Płock, grającą ostatnio równie porywający futbol, jak zuchy Stokowca.
Gra Lechii wymaga nowych pomysłów, dużego faceliftingu i oczekuję że w poniedziałek preludium do tego etapu.

TYP. Realistyczny zwycięstwo w męczarniach.
TYP optymistyczny 3:0 po dwóch golach Mihalika i Gajosa przewrotką.
TYP katastroficzny: 0:1 po golu z karnego, ktorego nie było.

Co typujecie?

TYLKO LECHIA!
12 grudnia 2020, 19:18 / sobota
Mecz z cyklu nieważny styl, liczą się tylko punkty, 1:0 biorę w ciemno
12 grudnia 2020, 19:25 / sobota
Ja w ciemno biorę TYP optymistyczny. NIE dla minimalizmu! Bramkę nożycami strzeli Urbański. Bez jaj.
12 grudnia 2020, 19:52 / sobota
@Cygnus 1-x obstawiam wariant optymistyczny...pierwszy gol Mihalika po serii fenomenalnych zwodów i przedryblowaniu 10 zawodników rywala, położeniu bramkarza na glebę i wtoczeniu piłki piętą do bramki!
12 grudnia 2020, 20:15 / sobota
Biorąc pod uwagę, że ostatni mecz roku tradycyjnie będzie wpierdol to w tym meczu pewnie się chłopaki rozstrzelają.

Podkreślając totalną dominację na 3-0 jebnie Gajos przewrotką z wolnego.
12 grudnia 2020, 20:33 / sobota
d.g. i Czechu zobrazowali już dwie bramki o jakich myślalem, ale to Wy Panowie o tym napisaliscie pierwsi. Kto zapropnuje drugą bramkę Mihalika?
Myśle,ze słynny zwodzik Jaro musi być, gdyz już w drugiej sekundzie posiadania piłki Mihalik robi swoją przekładke nogi nad piłką, a obrońcy są w szoku...

TYLKO LECHIA!
14 grudnia 2020, 16:45 / poniedziałek
Patrząc na skład to najbliższy spełnienia scenariusza jest Gajos...Mihalik moze w końcówce. Ogólnie zaskoczył trener wyjściowym składem...
14 grudnia 2020, 17:44 / poniedziałek
Witam wszystkich kibiców naszej LECHII
Stawiam na 3:0 dla nas i wszystkie bramki strzela Gajos:-)
DO BOJU LECHIA! TYLKO ZWYCIĘSTWO!!!
14 grudnia 2020, 17:44 / poniedziałek
Mihalik jak i Gajos to sie nadają do wieczystej Kraków, ale istnieje duże prawdopodobieństwo ze mogli by i tam osłabić tamtejszy team. Trza pic, bo na trzeźwo nie da rady.
14 grudnia 2020, 18:11 / poniedziałek
Nigdy nie krytykowałem zespołu przed końcowym gwizdkiem, ale tym razem będzie inaczej.
Tego nie idzie oglądać.
To jest poziom II ligi.

A My swoje!!!
14 grudnia 2020, 18:19 / poniedziałek
Haydary dostaje pilke sam na sam idealna od Saiefa i sie kurwa przestraszyl bramkarza hahaha kabaret :D
14 grudnia 2020, 18:22 / poniedziałek
Nie obrażaj drużyn z II Ligi, one grają dużo lepszy futbol.
14 grudnia 2020, 18:24 / poniedziałek
Gdzie jest Udovicic ? Stokowiec już chyba wyczerpał kredyt zaufania.
14 grudnia 2020, 18:29 / poniedziałek
25 minut gry ze słabiutką Wisłą Płocki i Lechia nie oddaje ani jednego celnego strzału! To jest właśnie ten ofensywny styl który wprowadza Stokowiec? Bez pomysłu w środku pola. Rozpaczliwe wybicia i blokady w obronie. trochę słaby ten styl po tylu latach pracy w klubie pana trenera.....
14 grudnia 2020, 18:31 / poniedziałek
Niestety bez Kubickiego nawet w słabszej formie środek pomocy nie istnieje...Kreyziu czy jak mu tam to on w ogóle gra? Jak na razie kompromitacja trenera i kopaczy...
14 grudnia 2020, 18:46 / poniedziałek
Pisałem że Kubicki to poziom rezerw Stali Mielec ale kurwa Crazy to nawet nie jest poziom rezerw kobiecej drużyny Stali Mielec. Jeżeli tacy paralitycy są w klubie to nie mam pytań. Do tego beznadziejni Żukowski i Gajos, z tyłu Tobers i możemy się modlić o remis u siebie z takim potentatem jak Wisła Płock.
14 grudnia 2020, 18:47 / poniedziałek
No nie da się tego oglądać na trzeźwo. Kurwa nie da się...
14 grudnia 2020, 18:50 / poniedziałek
Niestety , żeby się skompromitować trzeba coś potrafić :( . Ożesz qwa nie da się tego oglądać .
14 grudnia 2020, 18:50 / poniedziałek
Niestety ale Lechia jest gorsza od tej słabej Wisły
14 grudnia 2020, 18:51 / poniedziałek
Mecz w 1 połowie bardzo słaby. Ale głowa do góry, "Jeszcze będzie przepięknie" i wygramy 3:0.
14 grudnia 2020, 18:52 / poniedziałek
Spokojnie Panowie !
Właśnie wróciłem z pracy i odpalam tv :)
Wygramy choćby 1:0 , co do stylu to od dawna twierdze , że najwyższy czas na zmianę trenera.
14 grudnia 2020, 18:53 / poniedziałek
Stokowiec chyba się pogubił w zestawieniu skladu...środek pola to jakąś pomyłka, na razie. Jesli nic sie zmieni w grze to nawet o punkt bedzie ciężko.

LECHIA GRAĆ!!!

TYLKO LECHIA!
14 grudnia 2020, 18:56 / poniedziałek
Oczy bolą od oglądania tych nie wymuszonych błędów. Dla mnie Kriezu, Tobers, Haydary, Zukowski, Gajos, Makowski to goscie ktorzy nie powinni grać w ekstraklasie. Zawodowcy bez techniki, ambicji i woli walki, do bólu nijacy! Dziwią mnie personalne decyzje trenera.
14 grudnia 2020, 18:56 / poniedziałek
Liczba pomyłek jest przeogromna . Poza Kuciakiem , Kopaczem , Filą i Pierzakiem wychodzi na jakieś siedem . Zmian jest tylko pięć
14 grudnia 2020, 19:01 / poniedziałek
Środek nie istnieje i tyle w temacie. Kubicki nawet w super formie nic nie zmienia . Ta cała formacja leży i kwiczy. Jak dla mnie najsolidniejszy już od wielu meczy jest .... Pietrzak
14 grudnia 2020, 19:03 / poniedziałek
Stoki pewnie sądzi że wstawi do gry Flavio, Conrdao , szybkiego Mihalika i coś z tego wyjdzie, ale nam brak środka pola. Może Conrado cos pociągnie, może Egy wkręci się gdzieś, ale w pomocy wyglądamy bezbarwnie. Bez Nalepy nie wygraliśmy meczu. Nawet za Kubickim teraz tęsknię. To może być dla nas surowa lekcja futbolu. Niezależnie od końcowego wyniku nasza mizeria na tle niezbyt wymagającego rywala już pokazuje, że drużynie brak wybitnych piłkarzy i dopiero, jak wszyscy grają na maksa, to cos sie będzie zatrybiać a tak? Wisła chyba nawet dreszczyku emocji nie odczuła w tym meczu. Chyba jak sami strzelali na ramkę Kuciaka.
14 grudnia 2020, 19:15 / poniedziałek
co to za dzban "komentuje" mecz? "tani teatrzyk"??? Conrado był faulowany
14 grudnia 2020, 19:20 / poniedziałek
Jak się nie strzela takich patelni jak Conrado to o czym my mówimy?
14 grudnia 2020, 19:23 / poniedziałek
To sie przegrywa...
14 grudnia 2020, 19:23 / poniedziałek
Właśnie sobie myślałem o meczu w Płocku gdzie Flavio z karnego strzelił w słupek... Deja vu....
14 grudnia 2020, 19:24 / poniedziałek
Dokładnie d.g się przegrywa ....
14 grudnia 2020, 19:24 / poniedziałek
Heniek stracił pracę.

Trzeba dać mu szansę.
14 grudnia 2020, 19:28 / poniedziałek
Crazy jedyny raz był w meczu widoczny jak blokował strzał piętą. Chyba jednak rezerwy juniorek Stali Mielec.
14 grudnia 2020, 19:43 / poniedziałek
Dobrze, że mam drinka i mogę na spokojnie oglądać coś co przypomina mecz piłki nożnej. Wstyd aby przegrywać z "ogórkami". Nie wiem czy mamy taką niemoc piłkarską czy trener już nic nie może zrobić z tymi piłkarzami.
DO BOJU LECHIA!!! LECHIA GRAĆ!!!
14 grudnia 2020, 19:51 / poniedziałek
Rudy ma szansę z Cracovią iść po rekord przegranych pod rząd .Pewnie będzie to jego ostatni mecz bo i piłkarze mają go dość .
14 grudnia 2020, 19:51 / poniedziałek
Czekam na złote myśli trenera ... coś w stylu byliśmy lepsi ale itp itd. Mam nadzieje ze to ostatni mecz na ławce PANA trenera ( za puchar i pudło ) ale czas się skończył . Nic nie osiągnie więcej a jedynie cofa wszystko. Wieczne fochy itp itd. Generalnie wątek stokowiec wypierdalaj
14 grudnia 2020, 19:52 / poniedziałek
Szczęście, że spada tylko jedna drużyna ...
14 grudnia 2020, 19:56 / poniedziałek
"prawdziwi kibice wierzą" , to nie jestem prawdziwym kibicem, dramat, pierwszy raz w życiu nie chce mi się nawet w tv tego oglądać, zdecydowanie większe szanse były na wygranie LM niż na zniechęcenie mnie do meczów Lechii, także brawo panie Rudy
14 grudnia 2020, 19:57 / poniedziałek
Leszek doczekales się Piotr odejdzie albo zdobędziemy z nim Mistrzostwo Polski
14 grudnia 2020, 19:58 / poniedziałek
LechiaLublewo jak nic sie nie zmieni u nas to nie byłbym taki spokojny...
Gramy tragiczna prymitywna piłkę ale nie oszukujmy się przynajmniej polowa piłkarzy nie nadaje się do grania. Plus do tego wypalony trener i mamy efekt. Za tydzień może byc jeszcze większa kompromitacja i upokorzenie...nie ma co w zjebanych czasach smutne Świeta nam Lechijka funduje...
14 grudnia 2020, 20:01 / poniedziałek
To co ..Lewandowski Mariusz albo
Krzysztof.....
14 grudnia 2020, 20:02 / poniedziałek
Jeszcze w pizdę od Cracovii jak to tradycyjnie bywa i spierdalać na święta, będzie piękny prezent jak co roku pod choinkę.
14 grudnia 2020, 20:02 / poniedziałek
d.g. obyś nie wykrakał ...
chociaż zastanawiam się, czy drużyna nie gra przeciwko Stokowcowi. Jego zamordyzm i buta może w końcu komuś się nie spodobać.
14 grudnia 2020, 20:06 / poniedziałek
Stokowiec wraca do punktu wyjścia czyli o walkę o utrzymanie. Po meczu pewnie znowu usłyszymy, że były momenty co graliśmy dużo lepiej od przeciwnika. To ja przypomnę sezon co zajęliśmy trzecie miejsce. Wtedy przeważnie przeciwnicy grali dużo lepiej. ten ofensywny styl nie istnieje. Około 20 minuty Wisła miała posiadanie piłki 69%.

Przypomnę jeszcze słowa z konferencji przed meczem:

"Prawdziwy kibic, to nie jest kibic sukcesu. Prawdziwy kibic jest z drużyną na dobre i na złe i rozumie, że w sezonie drużynie przytrafiają się różne momenty. Raz jest lepiej, raz jest gorzej, ale zawsze czujemy wsparcie i wiarę w nas. Nie przestajemy wierzyć w naszą pracę, w nasze wartości i jestem przekonany, że to jest tylko kwestia czasu, kiedy zaczniemy punktować i będzie to szło w parze z odważną, atrakcyjną grą"

Stoki weź już wstydu sobie oszczędź. Przestań pierdolić. Nie zrzucaj swojej nieudolności na kibiców. Dużo lepiej będzie jak Smolarow będzie chodził na konferencję.
14 grudnia 2020, 20:15 / poniedziałek
Tragedia...ech, kuźwa.
Ale co to był od początku? Jak zaczęli grać, to zrobiły się i sytuacje..no, ale, jak się nie wykorzystuje ich, to to się szybko mści.
Michalik..81minuta.wpada w pole karne i cholera wie co robi. Plus kilku innych pseudokopaczy...
Oj Lechio, Lechio...
14 grudnia 2020, 20:15 / poniedziałek
Styl u Stokowca jest specyficzny, ciężki dla kibica do oglądania. Ja rozumiem, że ten sezon jest specyficzny m.in. przez te cyrki covidowe, ale duzo kibicow ma dosyć oglądania tego stylu i ja sie nie dziwie.

Pytanie jest kto w zamian? Kaczmarek? Kubicki? Moniz? Heniek?

Kazdy z nich ma swoje plusy i cos Lechii dał. Osobiście widzialbym Kaczmarka mimo jego ostatniej sredniej przygody w Łodzi.
14 grudnia 2020, 20:32 / poniedziałek
Brać Henia....
14 grudnia 2020, 20:37 / poniedziałek
Ja pierdolę,piekło zamarzło-Płock wywiózł od nas 3 pkt.Obejrzałem produkt meczopodobny i czuję sie oszukany ,tak jak po ubiegłorocznym meczu z Rakowem odpuszczonym ewidentnie przez zespół.
Na chwilę obecną nie mamy prawie nic-nie ma drużyny,bo to co widziałem dziś to nie jest team,nie ma trenerskiej wizji,nie ma młodzieżowców,obcokrajowców ani graczy krajowych zdolnych w tym momencie pociągnąć ten wózek.
Jedyne co mamy to wiarę rzeszy kibiców oraz nieprzerwane sny o potędze.
Oby do wiosny.
14 grudnia 2020, 20:52 / poniedziałek
Dobrze, że ten rok się kończy.

PS. Siano, siano, siano...
14 grudnia 2020, 21:07 / poniedziałek
mają siano, nie ma już alibi(i tak go nie powinno nigdy być, bo jak ubierają nasze barwy albo mają zapierdalać, albo zostać w szatni)
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.256