Gdańsk: niedziela, 7 marca 2021
FORUM
Podstrony:

Lechia Gdańsk- Jagiellonia Białystok 30.01.2021 godz 17:30

strona 1/1

1

24 stycznia 2021, 14:51 / niedziela
Już w przyszły weekend rusza nasza ulubiona i najlepsza Ekstraklapa.
Zaczynamy meczem z Jagą a następnie z Wartą i dobrze by było aby po tych 2 meczach u siebie mieć na koncie 6 pkt.
Jako ,że tym razem nic nie przeszkadzało drużynie w przygotowaniach do sezonu to liczę na dobrą i efektywną grę naszej Lechii.
Szkoda ,że ten pierwszy mecz u siebie bez kibiców będzie ale może już następne mecze odbędą się z u udziałem kibiców.
24 stycznia 2021, 18:43 / niedziela
No to co...?

JAZDA Z KURWAMI!!!
25 stycznia 2021, 11:45 / poniedziałek
Sezon ma tylko 30 kolejek więc jak szybko nie zaczniemy punktować to już w lutym można się udać na wakacje. Jaga czy Warta to ma być tylko wstęp do poważniejszych wyzwań.
27 stycznia 2021, 17:03 / środa
A kto teraz strzeli przewrotką? Tak czy inaczej, najwyższa pora zacząć pogoń za czołówką, trzeba jeździć na dupie i wyszarpać 3 punkty, żeby - jak pisano powyżej - nie pojechać za szybko na wakacje...
27 stycznia 2021, 18:46 / środa
Rundę ... jesienną kończymy w styczniu, Duszan w 2021 r. mówi, że jego cel to ... Euro 2020, a przewrotką strzeli - najskuteczniejszy napastnik ekstraklasy, postrach bramkarzy, idol młodzieży od Pelplina do Sopotu, niejaki Jakub Arak.
28 stycznia 2021, 12:58 / czwartek
Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok, godz. 17:30, sędzia: Bartosz Frankowski (Toruń)
VAR: Paweł Raczkowski (Warszawa)
29 stycznia 2021, 22:52 / piątek
hehehehhehe Zwolak drobny uraz.....hehehehehe,,,przeziębił sie w oknie...transferowym...
30 stycznia 2021, 13:08 / sobota
Tak chyba właśnie.
Zwolak chyba podskoczył i nabawił się drobnej kontuzji :-)
Z niewolnika nie ma pracownika.

Jak dobrze, że wróciła ta nasza cudowna liga :-)
30 stycznia 2021, 15:38 / sobota
Spójrzcie za okno. Jeśli płyta nie została jakoś specjalnie zabezpieczona, to ciekawe czy w godzinę zdążą ją przygotować do gry.
W najlepszym wypadku będzie chyba taplanie w brei.

W tym sezonie nie ma rundy dodatkowej, więc trzeba punktować od początku roku, jeśli mamy powalczyć o medale. Tylko 3 punkty!
30 stycznia 2021, 15:43 / sobota
To akurat atut. Nie wiem gdzie tam zboczona się przygotowała ale my graliśmy w śniegu.
30 stycznia 2021, 16:11 / sobota
Witam wszystkich.
DZIŚ TYLKO LECHIA!!! TYLKO ZWYCIĘSTWO!!!
30 stycznia 2021, 16:57 / sobota
Witam MT83 !
Jak mi tego brakowało :)
Oczywiście 1:0 po golu Kuby Araka szczupakiem z połowy boiska.
30 stycznia 2021, 17:02 / sobota
Mi też bardzo brakowało naszej najlepszej, najjaśniejszej i najwspanialszej ekstraklasy na świecie:-)
P.S. Myślę że będzie 3:0. Gole strzelą Arak, Gajos, Kubicki:-) w tym jeden z przewrotki:-)
30 stycznia 2021, 17:12 / sobota
Poratuje ktoś linkiem do transmisji? Z góry wielkie dzięki.
30 stycznia 2021, 17:38 / sobota
30 stycznia 2021, 18:01 / sobota
Beznadziejna kopanina. 3 liga
30 stycznia 2021, 18:05 / sobota
Grają na twardej murawie. Chyba można było ją podgrzać przed meczem.
30 stycznia 2021, 18:08 / sobota
No to po meczu
30 stycznia 2021, 18:11 / sobota
Pisałem o wakacjach w lutym, szykują się już w styczniu (z przerwą na PP).
30 stycznia 2021, 18:14 / sobota
Kałuźinski 4 ligowe rezerwy zapraszają. Niech sobie nową fryzurke strzeli. Generalnie wina Stokowca za tak absurdalny wybór składu.
30 stycznia 2021, 18:18 / sobota
Jebać to kurwa, po chuj my czekamy ne te mecze. Po co czekać na te pizdy w biało-zielonych koszulkach. Jak były mecze z kibicami to jeszcze miało sens, a teraz to żałość i dramat. Tego się nie da oglądać w tym sezonie. Jak zbliża się mecz tak grającej Lechii i do tego z pustymi trybunami to mi się autentycznie rzygać chce. Tfuu na to gówno. Teraz możecie mnie jebać, ale takie mam odczucia w tym sezonie.
30 stycznia 2021, 18:21 / sobota
Bardzo dobra gra ofensywna, taka z pilotem.
Bardzo dobrze się to ogląda... Kibicom z Białorusi.

Aż strach pomyśleć co trener myśli i grze defensywnej.
30 stycznia 2021, 18:24 / sobota
Nie jest źle, tylko 0:1 przegrywamy. Gdzie ta słynna taktyka ofensywna? Grają jak umieją:-) Rura i do przodu stara i sprawdzona taktyka. Nawet im ciężko z własnej połowy wyjść. Jedyny pozytyw tego wieczoru to mam "księżycówkę" i jest wesoło.
LECHIA TO MY!!!
30 stycznia 2021, 18:24 / sobota
Jeszcze Fila poleci za drugą żółtą
30 stycznia 2021, 18:36 / sobota
Fila to poleci ale do Belgii grać za 3 dni
30 stycznia 2021, 18:36 / sobota
Fila już nie dostanie szansy na kartkę.
30 stycznia 2021, 18:43 / sobota
Probierz podał się do dymisji po meczu z Wartą, taka ciekawostka.
30 stycznia 2021, 19:15 / sobota
No to po zawodach...
30 stycznia 2021, 19:15 / sobota
Czekamy też na dymisję
30 stycznia 2021, 19:21 / sobota
Mam pytania do szanownych kibiców oglądających mecz:
1) gdzie ta gra ofensywna która ma się podobać kibicom i przynosić sporo bramek?
2) ile w tym meczu oddaliśmy strzałów celnych na bramkę gości? Nie licząc strzału Pietrzak z wolnego.

Mam bardzo złe emocje i nie tak sobie wyobrażałem początek nowej rundy. Kolejny mecz który przechodzą obok nasi piłkarze.
LECHIA TO MY!!!
30 stycznia 2021, 19:24 / sobota
Przynajmniej desperat z Białorusi dzisiaj nie będzie tutaj męczyć dupy. Siedzi za prostesty przeciwko Łukaszence - sprawdzone info ;).
30 stycznia 2021, 19:25 / sobota
Nawet się komentować nie chce...będzie pierdolenie trenera, że szybko stracony gol a potem czerwona kartka ustawiły mecz. Kałuziński powinien dostać zimny prysznic w postaci kilku meczy w rezerwach. Tak to będzie wyglądało...pewnie parę razy wygramy, zagramy niezły mecz a potem znowu wtopimy, kilka remisów i środek tabeli nasz. Chociaż gdyby nie Podbeskidzie to moglibyśmy się włączyć do walki o utrzymanie. Smuci, ze tyle razy topimy na własnym terenie...
30 stycznia 2021, 19:27 / sobota
mowi ktos,ze kibicom z Bialorusi,dobrze sie oglada.Czy nie stac tego kogos na cos bardziej merytotycznego.?Obrazac innych,to typoww dla lewactwa.Ludzie,Lechii,tej prawdziwej,nie ma.To sztuczny stwor.
30 stycznia 2021, 19:47 / sobota
Skoro już się do mnie przyjechałeś...
No nie stać. Jebać ich. Ja pamiętam jak godzinę lub więcej przed meczem wjechali na murawę po nasze flagi. Ty nawet nie wiesz o czym ja piszę. Mam ochotę Cię pozdrowić po staropolsku ale też mam do Ciebie szacunek i tego nie zrobię.
Pozdrawiam Cię serdecznie.
30 stycznia 2021, 19:52 / sobota
Przyjebałeś *

Coś dzisiaj mam problem ze słownikiem.
30 stycznia 2021, 21:05 / sobota
Mecz dramat i to po raz 5 przegrywamy u siebie w tym sezonie.
Niestety ale w lidze tak jak ktoś napisał wcześniej zaczynamy wakacje. Wygramy może z 3,4 ,mecze jakieś 2,.3 remisy i luzik.
Pozostała jeszcze gra w PP i może niech już tak zostanie do samego finału.
30 stycznia 2021, 21:07 / sobota
Ciśnie mi się jedno na usta, Stokowiec wypierdalaj. Wiem że zrobił najlepszy wynik w historii ale tym stylem nic więcej nie ugramy. Jak tak dalej pujdzie to skończymy na 15 miejsceu. Teraz możecie po mnie jechać. Nie dla takiej Lechii człowiek żyje.
30 stycznia 2021, 21:13 / sobota
@up
pójdzie

O meczu nic - tu nie ma o czym pisać
31 stycznia 2021, 00:06 / niedziela
Buziek, wypadek przy pracy. Pisane na szybko i na wkur... e.
31 stycznia 2021, 12:26 / niedziela
Trzeba zadać sobie pytanie co było wypadkiem przy pracy, mecz z Cracovią czy mecz z Jagą?
Niestety wiele wskazuje, że to pierwsze.... sześć ostatnich meczy to pięć porażek i meczy bez strzelonego gola. Pomimo tego wątpię, ze Mandziara w trakcie sezonu pożegna Stokiego.
W zasadzie sezon juz stracony jesli chodzi o klasyfikację drużynową w lidze, więc trzeba sie skupić na innych aspektach, jak np ogrywanie i testowanie młodzieży, tej wychowanej i tej sprowadzonej, takze finalne określenie przyszłości dla niektórych graczy, bo niby kadra jest, a grać nie ma komu....

TYLKO LECHIA!
31 stycznia 2021, 12:30 / niedziela
Zobaczymy za 3-4 mecze... wczoraj to jakaś lipa była - pierwsza bramka i czerwo Kaluzinskiego ustawiło mecz ale ja jakoś jestem dobrej myśli.
31 stycznia 2021, 18:08 / niedziela
Dlaczego graliśmy na zmrożonej murawie?
31 stycznia 2021, 20:11 / niedziela
To co mnie najbardziej wkurwia po tym meczu, Stokowiec w pomeczowym wywiadzie przyznał, że zmotywował piłkarzy do lepszej gry w 2 połowie.
Ciekawe, dlaczego nie wyszli zmotywowani na pierwszą ?
Zmęczenie sezonem ? Za zimno ? Pizdy i tyle.
1 lutego 2021, 00:53 / poniedziałek
Trochę celzepiasz się słówek. 10 minut przed przerwą sytuacją wygląda następująco: 0-1 i kolejnych 55 minut w osłabieniu. To naturalne, że w takiej sytuacji morale mogą opaść. Trener widocznie zauważył, że zawodnicy utracili wiarę w siebie więc ich dodatkowo zmotywował, żeby próbowali do końca, żeby chociaż remis. Tylko tyle i aż tyle.
2 lutego 2021, 16:59 / wtorek
@mafogda
czerwona kartka zdarza się średnio co kilka spotkań każdej drużynie i nie jest to nic nowego. Wcale nie jest to naturalne, że spada morale a drużyna snuje się po boisku. Jak mają tracić wiarę w końcowy sukces nawet w 10-ciu, to niech od razu zejdą do szatni. To nie są panienki a zawodowi piłkarze, którym się płaci za zap...nie po boisku, a nie za fochy czy nastroje.
Tyle.
4 lutego 2021, 14:00 / czwartek
Ta przegrana z Jagiellonią tak zdołowała brać kibicowską na tym formum, że nikomu się nie chce zakładać wątku na mecz z Wartą.

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.032