Gdańsk: wtorek, 13 kwietnia 2021
FORUM
Podstrony:

Podbeskidzie Bielsko Biała- Lechia Gdańsk 06.03.2021.godz 15

strona 1/1

1

4 marca 2021, 14:10 / czwartek
Jako, że mecz się odbędzie to jedziemy z tematem. Dobrze , że to już ostatni mecz z beniaminkiem w tej rundzie i bezwzględnie należy ten mecz wygrać !
Spodziewam się trochę lepszej gry niż ostatnio , ale tak czy inaczej 3 punkty są najważniejsze.
Do boju Lechia Gdańsk !
4 marca 2021, 15:10 / czwartek
Uwaga !
Na Varze ślepa kur... z Warszawy .. o przepraszam z Bydgoszczy ! D.stefańska
.Jakoś nie może się od nas odkleic . Przewiduję cuda - spalone , zagrania ręką itp.
4 marca 2021, 15:23 / czwartek
Gramy ostatnio styl pragmatyczny, więc fajerwerków się nie spodziewam. Najważniejsze to strzelić jedną bramkę więcej od przeciwnika i nie dać tej stefańskiej kurwie powodów do pomyłek.
4 marca 2021, 19:57 / czwartek
Panie kierowniku,nie jedną,a trzy bramki więcej Lechia musi strzelić,żeby wygrać.
Ja tej kurwie nie wierzę.
4 marca 2021, 21:34 / czwartek
Pomimo zamieszania w zespole gospodarzy, skala potencjalnych absencji kluczowych graczy jest nieznana, wiemy za to, że w Lechii nie zagrają Nalepa, Ceesay, Fila i prawdopodobnie Saief, nie szykujmy się na fajerwerki, zapowiada się kolejny ciężki mecz z drużyną desperacko walczącą o utrzymanie, powtórkę z Mielca biorę w ciemno.
4 marca 2021, 22:59 / czwartek
Niepokoją te częste kontuzje...jeśli mecz będzie wyglądał tak jak w Mielcu to możemy już nie mieć tyle szczęścia. Skromne 1:0 biorę w ciemno chociaż przy chuju albańskim na varze to może być trudne.
5 marca 2021, 13:47 / piątek
0:1 lub 1:0 po bramce Janickiego dla którejś ze stron, o ile zagra, jak nie to będzie bez bramek - tak to mniej więcej będzie wyglądać.
5 marca 2021, 21:12 / piątek
Co z Bartkiem Kopaczem? Nie widzę go na stronie głównej w kadrze meczowej, a absencja za kartki mu się skończyła.
5 marca 2021, 21:35 / piątek
Bartosz Pietrzak = Bartosz Kopacz
6 marca 2021, 07:50 / sobota
Witam wszystkich
Będzie mecz walki ale wierzę w naszych chłopaków i wygramy. Gajos strzeli bramkę z główki o Kopacz z przewrotki:-) na 3:0 Zwoliński.
TYLKO LECHIA!!!
P.S. Czy ktoś może mi napisać co się dzieje z Žarko Udovičić?
6 marca 2021, 10:37 / sobota
Czołem Mirosławie.
Żarko podpadł Stokowcowi w derby dwa lata temu, a że rudy pamiętliwy jest ...
Twój wynik biorę w ciemno, oby nie czekała nas powtórka z Mielca. Bez Saiefa środek pola nie istnieje. Z Gajosa taki rozgrywający jak ze mnie baletnica.
6 marca 2021, 11:49 / sobota
Cześć Piotrze.
Zgadzam się z Tobą że z Gajosa to d..a a nie rozgrywający. Co do Žarko Udovičić to już dawno temu było i żeby tak Stokowiec był pamiętliwy? Myślę, że przydał by nam się na prawego obrońcę w tym meczu. Ja w sumie każdy wynik, który da nam zwycięstwo, biorę w ciemno.
HEJ HEJ HEJ BKS, GDAŃSKA LECHIA NAJLEPSZA JEST!!!
6 marca 2021, 14:20 / sobota
Jest i wreszcie Zlatan na ławce.
A Żarko to raczej na lewej się buja, poza tym to przecież głównie pomocnik , o ponoć nie spotykanej wydolności.
Szkoda, że praktycznie niczego spektakularnego dla Lechii na boisku nie zrobił. Czy to jeszcze derby mu się odbijają czkawką?( wtedy to Myć zrobił z niczego aferę, to gość,który uważa się za uj wie kogo, bo służy w SOP).
Sam Stoki po czerwonej kartce i zawieszeniu mówił :
"Naprawdę szkoda mi tego chłopaka. Jestem za tym, aby piętnować pewne zachowania, ale byłem przy tej sytuacji i, z całym szacunkiem dla sędziego, ta kara jest niewspółmierna do przewinienia. Trudno też porównywać jego zachowanie z tym, co zrobił chociażby Franck Ribery, którego spotkała znacznie mniej surowa sankcja. To był dla Żarko cios" Żarko chyba bardziej zaszkodziły jego popisy w mediach społecznościowych (m.in. jakieś tam tańce)...
6 marca 2021, 14:26 / sobota
Patrząc na skład to wymęczone 1:0 biorę w ciemno !
Ciężko oczekiwać atrakcyjnej gry jeśli wychodzi jeden boczny obrońca i skrzydłowy.
Do boju Lechio ! ! 0:1 90+3 Gajos z przewrotki :)
6 marca 2021, 15:01 / sobota
Gorzej niż ze Stalą zagrać się nie da, więc już widzę postęp :)
6 marca 2021, 16:51 / sobota
Żukowski, jak można wstawiać amatora, zwłaszcza takiego bez wyobraźni.
6 marca 2021, 16:55 / sobota
,Żukowski przy drugiej bramce dla BB asysta specjalna...Haydary koń z klapkami na łbie... nadal chujnia z nędzą gramy bez rozgrywającego i po zejsciu Conrado bez skrzydłowego.
6 marca 2021, 16:56 / sobota
Byliśmy zdecydowanie lepsi, niestety przypadkowy karny i błąd Żukowskiego pozbawiają nas dwóch oczywistych punktów.
6 marca 2021, 16:57 / sobota
Stracone dwa punkty, remis, który nic nie daje. Stworzyli wiecej okazji niż w pozostałych meczach razem wzietych i nie wygrali.
Szkoda, tym bardziej że przeciwnik był najsłabszy z tych na wiosnę.

TYLKO LECHIA!
6 marca 2021, 16:57 / sobota
Na własne życzenie, co tu karwa gadać.
Jak się nie wykorzystuje sytuacji, a potem trener robi takie zmiany..co ten małolat Żukowski robi na murawie? Będąc na miejscu Udovicica to bym się załamał.
Nie chciałem prorokować przed meczem, bo tam to tylko Biliński ma jakiś dryg do strzelania i swoje zrobił.
Tylko Lechia!
6 marca 2021, 16:59 / sobota
Żukowski nie wie co się dzieje na boisku. Wchodzi wystraszony, unika gry, Flavio wystawił mu patelnie, a ten cymbał stał w miejscu. Później zajebał bramkę. To jest kurwa godny następca Araka. Mam nadzieję, że ten paralityk już się nie pokaże na boisku.
6 marca 2021, 17:00 / sobota
Naprawdę dobrze zagraliśmy pomimo braku tych ",kreatywnych" piłkarzy. Zszedł Conrado i straciliśmy impet. Nie rozumiem zmian Gajos - Makowski... bezproduktywny za bezproduktywnego. Czemu nie dać szansy Egiemu który z przódu mógł by czymś zaskoczyć? Tobers szkolny błąd przy golu... w ogóle jak mozna blinskiemu zostawić tyle miejsca. Pilkarski kryminał. Niedosyt bo bylo sytuacji! Flavio się napracował!
6 marca 2021, 17:02 / sobota
We tym rzecz, Stokowiec nie ogarnia już dawno. Mając Udovicica wpuszcza takich Haydarych czy Żukowskich. Ręka Pietrzaka też mistrzostwo świata. Strata 2 punktów chyba z najsłabszym zespołem w rozgrywkach, na własne życzenie.
6 marca 2021, 17:12 / sobota
Witam wszystkich
Dla mnie nie zrozumiałe zmiany które nic dobrego nie wniosły oprócz straconej bramki. Gajos to się nadaje do CLJ tylko nie ten wiek:-( Słaby mecz 1 pkt. Panie Trenerze to już nie mamy kim grać z ławki rezerwowych??? Nikt się nie nadaje do niczego?
LECHIA TO MY!!!
6 marca 2021, 17:39 / sobota
Zaraz będzie pierdolił, ze graliśmy osłabieni kontuzjami i zagraliśmy dobry mecz ale indywidualne błędy...graliśmy z najsłabszym zespołem ligi i zremisowaliśmy wygrany mecz. Ściąga Conrado i wpuszcza Makowskiego. Na chuj? Czego chciał bronić przy 1:2?
To że wyglądaliśmy lepiej niż tydzień temu to zasługa beznadziejnego Podbeskidzia.
Kolejny zajebany weekend...obiecałem sobie ze nie będę się wkurwiał bo oni po prostu tak graja i będą grali. Ale nie wytrzymuję...organizm się buntuje sam na taka "grę"...
6 marca 2021, 19:03 / sobota
Podsumowanie po meczu.
Czemu zremisowaliśmy mecz ze szczypiorkami (bez obrazy):
"Zaczęło się bajkowo... . Nie było świeżości..., zawiodła techniki..., reszt to chu..!
Tak na koniec, może trzeba naszych kopaczy bardziej zmotywować i zdopingować?
6 marca 2021, 19:53 / sobota
Gra była lepsza ale 2 pkt stracone . Niestety trener nasz ma w tym udział . Zmiany które zrobił były fatalne . Wiadomo kto był na ławce, ale czemu Żarko nie wszedł to tylko Stokowiec wie .
Tak czy inaczej walczymy do końca. !
6 marca 2021, 20:41 / sobota
Moim zdaniem mecz bardzo dobrze się oglądało. Pietrzaka o karnego bym nie winił bo skąd miał wiedzieć wcześniej gdzie ręce trzymać. Były naturalnie ułożone i został w nie trafiony. Drugiej straconej nie będę komentował bo zostało to już zrobione.
W ataku w końcu się mogło podobać. Że Zwoliński nic nie strzelił to chyba on sam też nie wie dlaczego.
Co do zmian to ciężko o tym coś napisać. Rozumiem wpuszczenie Haydarego . Ale ściągnięcie Kondzia gdy jest jednym z najlepszych na boisku to jest skandal. Tak samo można nazwać nie wpuszczenie Udo.

Osobny akapit należy się naszemu rozgrywającemu MG7.
Czy Rudy musi nam na siłę udowadniać, że niby z czymś ma rację i gdy po 20 meczach jakoś uda się strzelić bramkę powiedzieć "cały czas w niego wierzyłem"... Wcześniej był Lipski, potem Arak, teraz Gajos. Przecież to jest kurwa taka cienizna, że szkoda słów. Niech Piotr sobie go do domu weźmie aby mu gotował albo sprzątał. Choć i to może spierdolić. Dzisiejszy mecz byłem zmuszony oglądać na małym ekranie ale jak już podanie było do nikogo lub dośrodkowanie za linię końcową to zazwyczaj okazywało się, że to MG7. Już nie mówiąc o pressingu na alibi. Niby podbiegnę ale nie za blisko. Piotrze, nie masz 10tki to lepiej daj tam czarnego albo druza. Tak wiem, że obydwaj byli niedysponowany ale we wcześniejszych meczach byli więc i tym razem można było coś wymyślić.

W końcu mamy młodzieżowca. I choć bardzo wierzyłem w Kałuzińskiego to teraz ma dużo mniejsze szanse na grę. Biegański jest kolejny mecz jednym z lepszych na boisku. Szkoda tylko, że mamy takich zarządzających bo gdy usłyszą tylko 2m E to jeszcze pałę opierdolą aby tylko sprzedać.
6 marca 2021, 21:38 / sobota
Mecz się oglądało bardzo dobrze, graliśmy z Podbeskidziem jak równy z równym. Zastanawia mnie tylko czy się tym cieszyć czy bardziej martwić?
6 marca 2021, 22:21 / sobota
W Stali chorzy ale ci co wypadli ze składu Lechii, mieli więcej jakości. Tym bardziej szkoda, że trener tak zarządził składem pod koniec spotkania, że dał Stalówkom argument do ręki. I ci go wykorzystali. Szkoda tych dwóch punktów.
Od czasu, gdy młodzieżowiec przestał osłabiać nasz skład, zaczęły się zwycięstwa. Czemu żesz k... musi Stoki wsypywać piach w tryby?
Co do Udo: pewnie sporo prawdy jest w tych teoriach spiskowych, ale obecnie poprzez absencje, kłopoty zdrowotne, istotnie obniżył poziom. Oczywiście jest nadal 2 x lepszy od Afgana i 3 x od Fryzka-Żukowskiego, ale to nie jego pozycje. Był znakomitym wsparciem i uzupełnieniem Mladenovicza, ale teraz nie jest to już żadnym atutem.
7 marca 2021, 08:57 / niedziela
Gdyby tylko można było kupić kilku Biegańskich na różne pozycje...albo chociaż jeszcze jednego na "dziesiątkę". Mecz potwierdził tylko, że połowa zawodników jest bez formy albo się nie nadaje nawet na ekstraklasę, a trener nie ogarnia kogo ma w składzie. Puchar stracony po blamażu, utrzymanie w lidze zapewnione. Można więc uznać sezon za zakończony i skupić się na budowaniu przyszłości. Tylko realia są takie, że strach pomyśleć co to będzie za przyszłość. Z Maciejem Gie, czyli Lipskim 2.0, Haydarym "chciało mnie kilka mocnych klubów ekstraklasy" i Żukowskim "będę rwał dupy na tatuaże i fryzurkę".
7 marca 2021, 09:52 / niedziela
Nie mogę odżałować,że nie udało nam się sprowadzić Nowaka lub wcześniej Starzyńskiego. To są brakujące ogniwa które dały by tej drużynie jakość w środku.
7 marca 2021, 11:57 / niedziela
Niech one te dupy rwie, choćby na tatuaże i fryzurki, byle nie "na Lechię".
Ma teraz blisko wzór Biegańskiego. Niech patrzy jak młodzi powinni walczyć o miejsce w składzie. Jakością a nie wiekiem. Ale nawet gdyby podążał chociaż ścieżką Makowskiego, wcale nie musiałby być balastem dla drużyny. Zresztą, gra jak gra, to nie jego wina, że trener wpuszcza go na boisko, gdy trwa zacięta walka o zwycięstwo. Mam tylko nadzieję, że szybko nie będzie okazji do testowania rozwoju jego talentu.
7 marca 2021, 13:25 / niedziela
Jak czytam opinie ze mecz się dobrze oglądało to mam mętlik w głowie. Bo może faktycznie za dużo wymagam od piłkarzy i się czepiam? Naprawdę dobrze się Wam to oglądało czy to taka szydera? Graliśmy z Podbeskidziem autsajderem ligi...kurwa tak nisko mierzymy i wymagamy? To ma być Wielka Lechia? Znów będziemy się podniecać i żyć wspomnieniami przez 20 lat sukcesem w PP i 3 miejscem w lidze? Ja wiem ze kadrowo jesteśmy może słabsi od innych, mamy niższy budżet i co tam jeszcze innego. Nie mamy na to bezpośredniego wpływu jako kibice. Ale mamy prawo wymagać od piłkarzy, trenerów i działaczy. Jak kiwamy z uznaniem po takim meczu jak wczoraj to dajemy przyzwolenie na bylejakość, średniactwo i marazm.
7 marca 2021, 14:00 / niedziela
Z tego co ostatnio oglądaliśmy to był to jeden z lepszych meczów. Tylko bez wyniku. Z kim graliśmy to sprawa drugorzędna. W poprzednim meczu outsider nas po prostu zjadł. No ale wynik był. Przed chwilą mówiliśmy, że gramy najgorszą piłkę w lidze więc ludzie się cieszą z małej iskierki. Tak cały czas się wkurwiać to niezdrowo.

Ale masz rację. Po tym meczu to powinniśmy być mega wkurwieni. Ale niestety geniusz taktyczny dokonał tego, że cieszymy się z małych rzeczy.

PS Lipski gol bezpośrednio z rzutu wolnego. Ciekawe co na to Gajos.
7 marca 2021, 15:33 / niedziela
Gdy Wy hejtujecie w necie, on strzela bramki, chyba juz drugą w barwach Piasta....

Wracając do tematu, to niestety ale suma szcześcia wychodzi na 0, w Mielcu nie zasłużylismy na 3 pkt a dostaliśmy , za to w BB zasłużyliśmy na 3pkt na był 1.

W zasadzie jak nie wygramy nastepnego meczu to chyba już zostaje gra o pietruszkę, bo z 30 pkt ciężko bedzie spaść, a jak pierwsza 3 odjedzie to już można bedzie skupić się na ogrywaniu młodzieży.

TYLKO LECHIA!
7 marca 2021, 16:16 / niedziela
Jakiej młodzieży?
Spójrz na rezerwy i CLJ - wiatr hula.

Stokowiec zmianami zjebał kolejny mecz.
7 marca 2021, 20:29 / niedziela
Dajcie spokój z tym Gajosem. To przeciętnak ale sto razy lepszy od Makowskiego i milion razy lepszy od juniorow typu Żukowski i jemu podobni. Jak mam któregoś z tych panów oglądać to wolę Gajosa. Innych opcji na ławce dziś nie było.
8 marca 2021, 15:51 / poniedziałek
Powszechna jest opinia, że jak gramy z Gajosem w wyjściowym składzie to tak jak byśmy już na starcie grali w 10 przeciwko 11 rywalom. W takim razie co powiedzieć odnośnie jaśnie pana Żukowskiego? Że gramy w dziewięciu? Jestem orędownikiem stawiania na młodzież kosztem takich Gajosów ale obecnie moje stanowisko uległo zmianie. Zapytał kiedyś Stalin swojego ministra kultury ile filmów rocznie kręci się w Związku Radziecki. Ten mu odparł że około 100 filmów. No to Stalin zapytał a ile z nich jest dobrych? No to minister odparł że około 10. To mu Stalin odparł, żeby kręcili tylko te 10 dobrych rocznie. Tak samo jest z naszymi juniorami, od dziś chcę widzieć na boisku tylko tych co potrafią grać w piłkę, reszta jest zbędnym balastem :-)))
9 marca 2021, 11:17 / wtorek
Z Makowskim,czy Filą było podobnie,co z Biegańskim.
Wejście z buta do ligi.
Mam nadzieję,że nie będzie powtórki.
9 marca 2021, 21:46 / wtorek
no dobra, a jak bedziemy mieli teoretyczne szanse na pierwszą trójkę to po co męczyć bułę Gajosami? Może lepiej zobaczyć jak sobie radę będą dawać Kałuziński, Okoniewski, Dymerski, Egy czy ten mistrz z Ukrainy. Co bedziemy mieli do stracenia i kiedy bedzie lepsza okazja do sprawdzianu?

Dlatego twierdzę, ze teraz każdy najbliższy mecz powinien byc vabank, ale wygrana albo przymujemy na klate miejsce 4-14 i sprawdzamy młodzież, bo meczów o pietruszkę przed telewizorem to nie zniosę, żeby jeszcze na żywo, mozna było...

TYLKO LECHIA!
10 marca 2021, 10:29 / środa
Od dłuższego czasu mnie zastanawia co wg Stokowca jest nie tak z Egym? chłopak w przerwie letniej i zimowej grał w sparingach i był wyróżniającą się postacią a w ekstraklasie nawet ogonów nie dostaje. Piłkarz techniczny, grający do przodu. Zamiast niego wchodzi drwal Makowski na wybijanie piłki i faulowanie gdzie popadnie.
10 marca 2021, 10:40 / środa
A od siebie dodam, że Egy dużo lepiej na skrzydle się prezentował niż Mihalik. Mimo tylko dostania kilku minut szans.
10 marca 2021, 13:42 / środa
Prezes powinien postawić Pejtrenom sprawę jasno :chcecie żeby Egy był w podstawowym składzie - milion ojro za mecz.

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.355