Gdańsk: wtorek, 13 kwietnia 2021
FORUM
Podstrony:

Lechia Gdańsk-Wisła Kraków 13.03.2021. godz17:30

strona 1/1

1

11 marca 2021, 09:45 / czwartek
Bardzo ważny mecz nas czeka. Wygrana sprawi , że będziemy grać dalej o miejsca na podium , natomiast strata punktów oznaczać będzie , że piłkarze mogą się udać malować pisanki na Wielkanoc.
Przyjeżdża do nas drużyna z trenerem , który napisał 10 książek. Nie wiem czy Stokowiec napisał jakąś książkę ale jeszcze wszystko przed nim.
Jedną książkę mógłby napisać pod tytułem " Jak zdobyłem z Lechią Gdańsk MP "
Do boju Lechia Gdańsk !
11 marca 2021, 16:02 / czwartek
Niewygranie tego meczu oznaczało będzie, że piłkarze zrobili sobie przedwielkanocne jaja.
12 marca 2021, 08:31 / piątek
Jedna z ostatnich szans na cokolwiek w tym sezonie, zresztą teraz już trzeba wygrywać niemal wszystko do końca, -5 pkt do Rakowa i Pogoni, ale tylko 3 pkt przewagi nad 9. Piastem, brak wygranej to potem już tylko emocje jedynie u prezesa o cosezonową kwalifikację do top-5.
12 marca 2021, 19:31 / piątek
Powtórzę za resztą: Wóz albo przewóz. Albo gramy o podium albo już ferie.
Tylko zwycięstwo, trzeba grać o pełną pulę, bo remis nic nam nie daje.
Hej Gajos gooool!

TYLKO LECHIA!
12 marca 2021, 20:33 / piątek
Oczywiście Gajos przewrotką z połowy boiska ;). Szkoda, że nie gramy z nimi trochę później, bo na pewno będą zza niedługo zajechani, piłkarze w PL tak długo ostro nie są zwyczajni trenować...
13 marca 2021, 00:09 / sobota
Dopóki na boisko nie wyjdzie ciężko wystraszony Żukowski, to zaprawdę wierzcie mi mamy szansę na wygraną... natomiast jeśli Rudy wypuści tego wypłosza na zieloną murawę to powierzam nasz los w boskie ręce...
13 marca 2021, 12:01 / sobota
Wydaje mi się, że Gajos pasuje idealnie do taktyki "sin duda". Będzie bramka i asysta przy bramce Flavio
13 marca 2021, 13:45 / sobota
Grunt to zwycięstwo i utrzymanie kontaktu z czołówką. Obstawiam 2-0 dla Lechii, jedną Zwolak, drugą Flavio.
13 marca 2021, 13:49 / sobota
Witam wszystkich szanownych Kibiców.
Ten mecz trzeba wygrać i pokazać niedowiarkom że gramy o Europejskie Puchary. Nie ważne czy z Gajosem czy bez niego:-) Tam w Europie jest prawdziwa i duża kasa. Mamy dobry skład i jest w nim potencjał. Trzeba go tylko umiejętnie uruchomić i będziemy świętować przy Neptunie nasze wymarzone Mistrzostwo Polski!!!
TYLKO LECHIA!!!
13 marca 2021, 17:10 / sobota
Skład już jest znany. Jest moc, jest energia!
Piłkarz Maciej Gajos dziś będzie gwiazdą tego meczu i wygrywamy 3:0 po hattricku:-)
DO BOJU LECHIA!!!
13 marca 2021, 18:01 / sobota
Niech Stokowiec nie czeka
Pietrzak prosi się dziś o kolejna żółtą
Zmiana póki jeszcze jej nie dostał
13 marca 2021, 18:03 / sobota
Pietrzak zaraz wyłapie drugą żółtą...ale Stokowiec nie wpusci Udo...
13 marca 2021, 18:11 / sobota
Stokowiec nie wpuści Udo , bo myśli że może się jednak udo
13 marca 2021, 18:17 / sobota
Jak będą tak grać to raczej się nie udo.
13 marca 2021, 18:26 / sobota
Zgadzam się z moimi przedmówcami. Pietrzak jest zbyt elektryczny. Udo to jedyne wyjście aby nie grać w osłabieniu. Ponadto Gajos nie jest gwiazdą tego meczu, nawet nie blaskiem gwiazdeczki i out do rezerw! Co w nim widzi nasz Trener? Urok osobowości czy osobisty? Chłop tylko grał pierwsze 10 minut i stoi!
Ten mecz trzeba wygrać!!!
TYLKO LECHIA!!!
13 marca 2021, 19:04 / sobota
Bez Brożka nic nie zrobią
13 marca 2021, 19:24 / sobota
A jednak sie Udo!!!
13 marca 2021, 19:26 / sobota
No i fajna pointa do tych rozkmin na temat Udo! Weekend!
13 marca 2021, 19:26 / sobota
Udo
Mam nadzieję że właśnie wytrąciłeś argumenty temu kto w bezsensowny sposób próbuje zbudować swój autorytet zamortyzmem i swoją niby nieomylnością
13 marca 2021, 19:29 / sobota
Na gorąco po meczu. Dobre zmiany ale po co Makowski!?
Na zakończenie po meczu:
BÓG JEST Z LECHIĄ! AMEN!
13 marca 2021, 19:30 / sobota
Bravo Udo! Bravo Lechia!
Kurwa, ktoś powie, że jestem pierdolnięty, ale aż mi łzy poleciały, jak zobaczyłem tę jego złość, jak przyklepywał trawę! Jest złość sportowa, jest ambicja. Tak trzymać i wykorzystywać potencją tego człowieka.
Tylko Lechia!
13 marca 2021, 19:33 / sobota
Brawo Lechia, brawo drużyna, to był bardzo ciężki mecz, na pewno najtrudniejszy w tym roku, wyrwaliśmy im te 3 pkt z gardła, nie pamiętam meczu ligowego Lechii o takiej intensywności, wrócą Nalep i Sissay, odbudowany Żarko, do pudła 3 pkt, ale spokojnie, najważniejsze dzisiaj zwycięstwo, pocieszmy się, bo jest z czego, gul, gul, gul, na zdrowie....
Edit. Oczywiście potencjał Żarko
Co do Udo, wiecie, że przez większość czasu był badany i naprawdę miał podejrzenie poważnych problemów z sercem? Rudy pewnie był wkurwiony na niego po czerwonej, ale nie dorabiajmy ideologii tam gdzie jej nie ma.
13 marca 2021, 19:34 / sobota
To taka Lechia sprzed dwóch lat.
Chuja gramy, oczy bolą, a jedną, dwiema bramkami zwyciężamy.
Oby tak do końca, od 22 kolejki poprzeczka znacznie wyżej : Pogoń, Zagłębie, Śląsk, Piast itd.
13 marca 2021, 19:38 / sobota
Chris dawaj wątek na Pogoń, aby jakaś menda Cię nie uprzedziła.
13 marca 2021, 19:42 / sobota
Chwilami mecz przypominał pojedynek bokserów z serii Rocky, akcja za akcją, piłka z pola karnego Wisły w pole karne Lechii. Ważne 3 punkty, chociaż bałem się, bo kiedyś Lechia lubiła tracić punkty przez takie oblężenie jakiego się podjęła wisła pod nasza bramką.
A tym czasem "Czekam na wiatr co rozgoni..."
13 marca 2021, 19:49 / sobota
Chris ma zasadę zakładać wątek dwa dni przed meczem. Na razie to się sprawdza więc go nie popędzaj.
13 marca 2021, 19:50 / sobota
Mihal
Z całym szacunkiem
Oczywiście Problemy zdrowotne , głupia czerwona w Łodzi
Ale nikt mi nie powie , że Stokowiec , w swoim stylu , nie przestraszył się pracy z kolejnym trudnym charakterem jakim jest Żarko
Bo takim jest
Ale szatnia piłkarska to nie szatnia baletu Tu trzeba czasem pierdolnąć , wyjebać co się myśli Nasz trener , odnoszę wrażenie nie lubi takich charakternych
Woli swoich żolnierzy Dziś Dla mnie osobiście Mogę się mylić Bramka Udo to wisienka na torcie Stokowca , którego pewnie nie skonsumuje
Ale chciałbym szczerze sie mylić
13 marca 2021, 20:11 / sobota
Czarny, również z całym szacunkiem, jaki rudy jest, każdy widzi. Ma swoje jazdy ale w tym przypadku powód może być zupełnie inny.
Z racji swojej pracy, spotkałem Udo w jednostce szpitalnej i orientuje się w jego sytuacji jako tako. Podejrzenia były bardzo ciężkie. Nie dziwię się, że był wyłączony przez długi czas, nikt z nas nie chciałby zobaczyć Udo jak pada na zawał albo niewydolność serca.
13 marca 2021, 20:26 / sobota
Jeśli tak twierdzisz , to oczywiście nie ma co w tym temacie się zagłębiać...ot nawet mi wyszło Serio Zdrowie człowieka jest najważniejsze i tu masz pełną rację
Ale tak między nami Cały czas twierdzę , dajmy już spokój Żarko Trener Stokowiec ma duży problem z dogadaniem sie z trudnymi charakterami I dla mnie jest to naprawdę chujowa sytuacja Nie chcę rozdrabniać wątku Dziś jest super Ale mnie , osobiście to boli Zabrakło kiedyś parę bramek Marco , może zabrakło parę rajdów Peszki Ale już nie odbiegam Dziś jest godnie
13 marca 2021, 20:36 / sobota
Dla mnie wymowne było zachowanie Żarko po strzeleniu gola...nie okazywał radości i dopiero po chwili dał upust emocjom.
13 marca 2021, 20:49 / sobota
@Lechialublewo Każdy może sobie założyć wątek meczowy . Wiadomo że to nie tego zależy czy nasza Lechia wygra.
Spodziewałem się zupełnie innego meczu i tu obaj trenerzy mnie zaskoczyli. O ile w Wiśle to było spowodowane kontuzjami i wy kartkowaniem ich graczy to z naszej strony było dobrze. Udo strzelił, Conrado też się dobrze sprawował . Bardzo w ogóle dziwny mecz pod względem taktyki.
Byliśmy lepsi i tak ma być dalej !
13 marca 2021, 22:23 / sobota
A ja spodziewałem się takiego przebiegu meczu, wiadomo, że Lechia Stokiego to zazwyczaj nie jest dominator i raczej bedzie wymiana ciosów zza gardy i wiadomo, ze obrona Częstochowy źle by się skończyła.
Fajnie że bramki zdobyli ci co zdobyli, Flavio małymi krokami zbliża sie do 100 goli, a Żarko musiał odreagować tę przerwę w meczach, oby częsciej grał, bo widać ze jest wtedy potencjał na lewej flance.
3pkt są, więc dalej jesteśmy w grze!

TYLKO LECHIA!
13 marca 2021, 22:47 / sobota
Ludzie nie krytykujcie po każdym meczu Stokowca i Gajosa bo to się nudne robi. Stokowiec dobrze rozegrał mecz taktycznie, pomimo kilku kluczowych absencji. Gajos zagrał przyzwoity mecz. Teraz nie jęczeć tylko wygrać super ważny mecz a Pogonią. Pewnie skończy się tak że będziemy o trójkę bić się z Lechem.
13 marca 2021, 23:47 / sobota
Co do opinii przedmeczowych, to moim zdaniem nie powinno być czegoś takiego jak: w tym roku uciułaliśmy wystarczająco dużo punktów, aby nie spaść, więc jak urwie się nam kontakt z czołówką, to wyluzować, więcej minut dawać zmiennikom. Otóż jest coś takiego jak marka. W piłce nożnej jest to również coś bardzo ważnego. Na nią pracuje się lata, a spieprzyć poprzedni dorobek jest łatwo. Jesteśmy jedną z nielicznych drużyn, które ostatnio regularnie zajmują miejsca w czubie , do tego PP, finał PP. To, poza sianem, stanowi też ważny odnośnik do pozyskiwania dobrych piłkarzy, nie mówiąc o pozyskiwaniu łaski sponsorów.
Jeden szczegół: jak nam nie szło, to było to tylko nasze zmartwienie, gdy Zdech cienko przędł, rozpisywały się o tym portale, gazety, ględzono na ten temat na kanałach sportowych TV. Bo to dziwne, taaaka drużyna . My powiemy ch... z nimi - kartoflana drużyna buraków z Wronek, ale ugruntowana marka nie pozwala tym tzw. ekspertom pogodzić się z tym, że owy Lech tak kiepsko gra.
Dlatego nawet , jak by nie było szans na pudło, to trzeba walczyć nie o lepsze samopoczucie Żukowskiego a o czwarte czy piąte miejsce, aby utrwalić pozycję czołowej, dobrej drużyny. No ale dzięki Opatrzności i po tym trudnym meczu nie mamy jeszcze tego dylematu. Pozostajemy w grze, chociaż w mniejszym stopniu wynika to z naszej dobrej postawy a , przynajmniej na razie, z wyczerpywania się zasobów przeciwników. Ale to nam na rękę, bo może i my zaczniemy jeszcze dobrze grać i przydarzy nam się finisz w stylu Moniza?
Co do Udo: Zrobił to perfekcyjnie: czaił się przed polem karnym, potem znalazł więcej wolnego miejsca i biegł na maxa do przodu, zdążył jednak przyhamować, aby nie spalić, potem 2-gi sprint i nie czekał aż bramkarz się lepiej ustawi tylko plasowanym szczurem strzelił tam , gdzie chciał. No ale ta jego chłodna maska jakąś wymowę ma. Na pewno nie robiłby tego, gdyby był przekonany, że tylko z troski o jego zdrowie podgrzewał ławki na trybunach. Poza tym trzeba podkreślić, że była to dobra akcja całego zespołu, bo i przejęcie, uwolnienie spod pressingu, a potem podanie do Udo były szybkie, zdecydowane i celne.
14 marca 2021, 01:44 / niedziela
Jestem bardzo szczęśliwy, więc po co komentować?
Mecz "taki se", jak mówią nasi kibice ze Chylonii, a wynik świetny, więc jest dobrze.
14 marca 2021, 07:53 / niedziela
Jeszcze statystycznie Wracając do pewnych sytuacji Oczywiście nie wpłynęły na wynik i przebieg meczu Tak patrząc na akcje przed tym różnym i karnym Czy prędzej nie było też karnego? Bo Conrado został trochę zdemolowany przy próbie dobitki
14 marca 2021, 21:03 / niedziela
Liga+Extra
Pietrzak drugiej żółtej nie powinno być
Karny prawidłowy
Udo na spalonym
14 marca 2021, 22:45 / niedziela
Drugą to akurat mógł dać, mógł nie dać - wybroniłby się
Pierwszej natomiast nie powinno być w żadnym wypadku. Wejście nie było ani brutalne, ani specjalnie dynamiczne, ani nie przerwało groźnego ataku - tutaj popełnił ewidentny błąd
15 marca 2021, 17:28 / poniedziałek
Info z naszej strony mówi, że sędzia Frankowski (VAR) przeprosił po meczu wiślaków za uznanie bramki Udovicicia. Nas jakoś nikt nie raczył przepraszać po meczu z warszawką gdy sędziował ,,rodowity brzydgoszczanin" Stefańska. Niech się wszyscy przyzwyczają, że VAR to nie jest remedium na wszelkie błędy w piłce. Błędy były, są i będą nawet z VAR bo najsłabszym ogniwem systemu jest jak zwykle człowiek. Jeszcze wielu zatęskni za czasami z przed VAR ale obiektywnie patrząc odwrotu nie ma. Ja mam w dupie przeprosiny jakiegoś osła sędziego gdyż wiem , że co dziś było na naszą korzyść jutro będzie nam odebrane. Aha, wkurwia mnie ten pajac z Canal+ Marciniak bodajże, to szuja która Lechii wbija szpilki gdzie tylko może, zawsze przedstawia sytuację jakby Lechia odpowiadała nawet za przysłowiowy koklusz i gradobicie.
15 marca 2021, 19:29 / poniedziałek
Chwd temu Marciniakowi. Lechii nie przepraszali, jak Jędza w kluczowym momencie zasłonił ręką strzał Sobiecha, albo Kante sprzedał kopa w twarz Nalepie.
Ja i tak cieszę z bramki Udo, nawet pomimo tych analiz.
Swoją drogą jego kontrakt to jest bodajże do maja br. Ciekawe co dalej.
Tylko Lechia!
15 marca 2021, 21:55 / poniedziałek
Marciniak to typ gościa, który musi być ważny. Umie być stanowczy, ale zapomina, że powinien być stanowczy ale tylko w słusznej sprawie. Ilość krzywd, jakie wyrządził drużynom grającym w EKl a także LM, jest długa i nie zmaże ich nawet wyrzucenie z boiska śledzia w meczu za 6 pkt.
Wpływ tego, że Żarko wysunął stroskane jego długotrwałym niegraniem czoło za linię połowy, hamując przedtem niczym bolid z F1 miało na powodzenie tej kontry wpływ porównywalny z resztkami śniegu zalegającymi przed stadionem.
15 marca 2021, 22:22 / poniedziałek
Tak właśnie jak mówicie - jak nas robią w chuja - to cisza, jak po śmierci organisty, a jak coś w druga stronę to rozdmuchane do wszelkich granic... Mam takie jakieś podejrzenia, że próbują odpowiednio nastawić sędziów na kolejne mecze, żeby nie mylili się za bardzo, a już nie daj Boże na naszą korzyść...
15 marca 2021, 22:25 / poniedziałek
Lille-1@ mnie nie chodzi o tego łysego sędziego z petropłocka, ale o tę szmatę ze stacji C+ co zastąpiła redaktora Twarowskiego w prowadzeniu programu Liga+Extra. Ten dziwoląg co to najpierw wprasza się na trening każdego klubu, podziwia jak fajnie jest w tej czy innej ekipie z ekstraklasy, a potem bezceremonialnie dopierdala się jak jakiś Pawka Morozow i podpierdala na całą Polskę hasła w stylu ,,moim zdaniem to Pietrzak powinien dostać drugą żółtą, karny dla Lechii to kontrowersja bo gdzie obrońca miał trzymać rękę, ale Udowicić to miał głowę na spalonym". I ja nie mam nic do tego, że każdy może mieć zdanie, ale ten skurwiel wręcz jątrzy najmniejszą popierdółkę jak nikt inny w tej stacji, wyolbrzymia każde zdarzenie, jest pierwszy w karaniu a potem jedzie do klubu i jakby nigdy nic poklepuje się z piłkarzami, przebiera w dres i udaje, że razem z nimi trenuje. A poszedł won gnido, ban dla takiego kutasa na wieki wieków.

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.034