Gdańsk: wtorek, 16 kwietnia 2024

Jagiellonia Białystok-Lechia Gdańsk 24.07.2021.godz 17:30

strona 1/1

20 lipca 2021, 19:40 / wtorek
Sezon kończyliśmy w Białymstoku porażką ,to tym razem zaczynamy od zwycięstwa nad Babą Jagą. Skromna wygrana tak dwoma bramkami , lub trzema nawet .
Trzeciego gola strzeli nasz nowy nabytek afrykański czyli Diabeł z Mali.
Do boju Lechia i jazda z tymi białorusami !
21 lipca 2021, 07:40 / środa
Musimy od początku sezonu zbierać punkty, żeby ich nie zabrakło na koniec. Mecz z Jagiellonią trzeba i należy wygrać. Zemsta za ostatni mecz ubiegłego sezonu musi być!! Popieram zdanie Chrisa i także liczę na skromne 2-0 dla Lechii!!
21 lipca 2021, 08:15 / środa
Będzie 7:6 dla Lechii,bo dalej tracimy sporo bramek.
23 lipca 2021, 21:02 / piątek
Orientujecie się na jakim streamie można zobaczyć mecz. Jestem w Azji i nie mam dostępu do Canal +.
24 lipca 2021, 07:30 / sobota
Jesli Diabel z Mali zagra w tym meczu to faktycznie jest szansa na 3:0 tylko niestety dla jagi, poniewaz nie jest on jeszcze zgloszony do rozgrywek, bo czeksmy na jego papiery i nie moze jeszcze dla nas grac
24 lipca 2021, 11:40 / sobota
SmokizWysoki - wklep strone estadios24 -tam wyświetlą się Tobie linki do transmisji.
24 lipca 2021, 14:44 / sobota
Witam wszystkich.
Kadra na mecz jest już podana. Czuję, że jest w naszych piłkarzach moc i energia! Będzie 3:0 dla nas i miły wieczór:-)
DO BOJU LECHIA!!!
24 lipca 2021, 15:13 / sobota
Jeśli chodzi o strony z strimami to jeszcze podam Wam odnośnik
Może komuś się przyda. A co do meczu to… my wierzymy! Jazda z kurwami.
Pozdro
24 lipca 2021, 16:22 / sobota
Ciężko Ziomek będzie strzelić te 7 goli...skład wybitnie defensywny ale jakich innych ofensywnych rozgrywających mamy? Ja stawiam skromne 1:0 dla nas po przewrotce Nalepy i obronie Częstochowy.
24 lipca 2021, 18:23 / sobota
Czarny napisał ze bedzie 7:6, a ja po pierwszej połowie myślę, że może być 3:2.
Oglądanie naszej gry defensywnej to igranie z zawałem serca, błedy w kryciu na razie niwelują stoperzy skutecznie blokując, ale jak długo?
Drugim kłopotem jest brak rozgrywającego, nie wiem jak bedzie jak stracimy bramkę i Jaga się cofnie...
Trochę marudzę, ale łudzę sie, że coś wpadnie, a Alomerović z Malocą i Nalepą zagrają super zawody.

TYLKO LECHIA!
24 lipca 2021, 18:29 / sobota
Mecz jak na razie taki sobie. To prawda brak rozgrywającego widać z daleka. Nasz nowy nabytek Ilkay Durmus to nawet pozytywne zaskoczenie. Według mnie to na razie Conrado jest najlepszy na boisku.
TYLKO LECHIA!!!
24 lipca 2021, 19:27 / sobota
Dobry mecz. Dobra gra.
24 lipca 2021, 19:29 / sobota
Remis, myślę, ze każdy tu mógł wygrać i przegrać. Najwiekszy problem to brak szybkiego rozegrania w srodku pola. Kubicki, Makowski i Kałuziński nie próbują po odzyskaniu piłki zagrac z pierwszej w wolne pole, wiele razy aż sie prosiło. Raz tak zagrali i był gol.
Szczesliwy remis na początek sezonu, chyba ciężkiego sezonu. Zobaczymy.

TYLKO LECHIA!
24 lipca 2021, 19:31 / sobota
Chyba inny mecz oglądaliśmy.

Jak to często trenerzy się bronią tym , że nie odpowiadają za błędy indywidualne to tym razem to formacja obronna wykazała się niesamowitymi interwencjami.
24 lipca 2021, 19:33 / sobota
Nie było tragedii i nawet momentami dobrze to się oglądało. Szkoda że tak szybko daliśmy sobie strzelić po uzyskaniu prowadzenia. Tylko dlaczego trener ściąga Ceesaya, który po przerwie był najlepszym zawodnikiem? No i Zlatan to tez niezły kocur jest!
24 lipca 2021, 20:24 / sobota
Witam wszystkich.
Już po meczu i na chłodno można ocenić naszych grajków. Można uznać że mecz był na remis, oby w końcówce nie okazało się że nam zabraknie tych 2 punktów:-) Z niecierpliwością czekam na występ naszego nowego nabytku. Może świeża krew zrobi dobrą zmianę. Po kilku kolejkach będzie można każdego zawodnika zweryfikować.

TYLKO LECHIA!!!
24 lipca 2021, 20:49 / sobota
Czechu - jesli do mnie sie odnosisz, to zauważ, że narzekałem na grę defensywną a nie postawę obrońców. Chodzi mi o to, że przy ataku przeciwnika szybko dopuszczamy do niebezpiecznych sytuacji poprzez brak krycia (np. po drugiej stronie boiska). Przez to stoperzy mieli i Zlatan mieli dużo roboty (a ich postawa dzis była OK).
Problem widzę w złej komunikacji i ustawienia srodka pola. Teraz to najważniejsza pozycja do obstawienia.

TYLKO LECHIA!
24 lipca 2021, 20:52 / sobota
Nawet niezły mecz, remis sprawiedliwy, momenty były, ale aby o cokolwiek zagrać w tym sezonie za mało mamy jakości, będziemy się męczyć i cierpieć jak 90% drużyn w tej lidze. Najbardziej pasuje to Mandziarze i bandzie przybłędów zarządzających Gdańską Lechią, brak wizji, celu, nawet nie szans, ale chęci na rozwój, marazm, stagnacja, ale siano płynie szerokim strumieniem i dla nich jest fajnie a dla nas co? Może chociaż jakiś Puchar Polski...
24 lipca 2021, 21:36 / sobota
Cygnus... Do tego nad Tobą.
24 lipca 2021, 22:32 / sobota
Czechu - OK. Co nie zmienia mojego zdania na temat meczu.

TYLKO LECHIA!
24 lipca 2021, 22:33 / sobota
Pierwsze koty za płoty...dużo mankamentów w grze defensywnej i mało kreatywności w środku pola-to moja konkluzja po inauguracji. Gratulacje dla Zlatana-świetny mecz. Remis na zawsze trudnym dla nas terenie szanuję, tym bardziej, że nie mam jakiś szczególnych oczekiwań czy złudzeń dotyczących tego sezonu. Każda wygrana a także dany nam kibicom dobry mecz ze strony grajków będzie miłym przerywnikiem codziennej rutyny.
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.474