Gdańsk: czwartek, 25 lipca 2024

Tomasz Kaczmarek musi odejść!

strona 2/3

13 lutego 2022, 14:02 / niedziela
100/100 d.g....nic dodać nic ująć...Stokowiec mimo wielu błędów to był Pan Trener...a Kaczmarek to tylko trenejro
13 lutego 2022, 14:15 / niedziela
100/100 d.g....nic dodać nic ująć...Stokowiec mimo wielu bledow to byl Pan Trener...a aczmarek to tylko trenejro
27 lutego 2022, 20:29 / niedziela
Panie trenerze,teraz wypadałoby przegrać z Wisłą,bo możemy niebezpiecznie awansować na czwarte miejsce!
Jak myślicie,mają kogoś w sztabie,kto kontroluje tabelę?
27 lutego 2022, 23:28 / niedziela
Pisałem wcześniej (X.2021) tak :"2 żółte kartki to wiadomo co. Tomaszu dziś załapałeś pierwszą ."
Na dziś wygląda to gorzej bo to druga "żółta" trenerze. Pora odpocząć i oglądać tą padakę z trybun - poczuj to czego mamy dość.
28 lutego 2022, 18:55 / poniedziałek
Gdyby to tylko od trenera zależały wyniki to z chęcią zobaczyłbym "Kalkę" w tej roli, ale jeśli mają na niego spaść gromy za gwiazdeczki, którym nie będzie chciało się spocić to lepiej żeby nie brał na siebie tej odpowiedzialności. Jest pozytywną biało-zieloną osobą i niech tak zostanie.
Tutaj żaden trener nie pomoże. Tu trzeba młodych ambitnych piłkarzy, którzy będą grać na swoją piłkarską przyszłość.
1 marca 2022, 15:57 / wtorek
Jak to bylo: "trzeba zredukować kadrę na wiosnę do 22 zawodnikow" potem "ja nie odpowiadam za transfery", w efekcie kadra liczy 28 graczy a mamy słupa a nie trenera
3 marca 2022, 15:10 / czwartek
Chciałem obejrzec na youtube konferencję przed meczem z Wisłą.1 minutę wytrzymałem.Ten trener to kompletna parodia.I nie chodzi mi tylko o jego j.polski.Komentować nie można.
6 marca 2022, 11:53 / niedziela
Kaczmarek:,,musimy popracować nad...".
Albo chłop nie nadaję się na trenera,albo to kolejny słup.
Jak można grać od 46 minuty na czas?!
Miałem wrażenie,że to Lechia miała ciężki tydzień w nogach.
Narazie jest niebezpieczne czwarte miejsce,ale to może się jeszcze zmienić...
6 marca 2022, 12:13 / niedziela
Czarny68 jeżeli chodzi o trenejro to jedno i drugie
6 marca 2022, 12:57 / niedziela
To nad czym pracowaliście na obozie i co robicie na treningach? Człowieku czy słyszysz siebie?
Może piłkarze nie do końca rozumieją Twój przekaz? Może zatrudnij tłumacza?
6 marca 2022, 17:55 / niedziela
Po pierwszych meczach można stwierdzić, że druzyna jest słabo przygotowana do rundy wiosennej, co niestety nie świadczy dobrze o warsztacie trenerskim Kaczmarka. I nie chodzi o braku wyników, ale o sposób gry, podejście mentalne. W Radomiu przy wyniku 0:1 do przerwy zespół wychodzi na II połowę i w zasadzie nic nie gra do przodu, nie stwarza sytuacji, nie goni wyniku, nie widać zaangażowania. Również gra w II połowie z Wisłą to blamaż. Faktem jest, że z takimi personaliami żaden trener cudu w Gdańsku nie zrobiłby, ale w przypadku Kaczmarka z koleiki na kolejkę jest coraz gorzej, nie widać pomysłu na zmianę, na wyjście z tego dołka. Grają tak, jakby im wisiało wiedząc, że spaść to nie spadną, a wspinać się wyżej nie dadzą rady, więc po co się w ogóle starać.
6 marca 2022, 20:54 / niedziela
Teraz chyba jest pierwsza okazja do weryfikacji umięjetności trenera. Mamy 10 sparingów do odmiany sposobu gry, a przede wszystkim do doprowadzenia formy piłkarzy do średniej krajowej.
Na razie są kompletnie bez formy, nie umieją przyjąć piłki, celnie podać na najbliższego partnera, to powoduje, ze każdy plan gry weźmie w łeb skoro drużyna nie umie wymienić 2-3 podań do przodu i jest wolniejsza od każdego przeciwnika.
Jeśli drużyna będzie grała do końca taki piach, trzeba podziękować Kaczmarkowi, bo w przyszłym sezonie będziemy w sytuacji jak obecnie Wisła Krk.
TYLKO LECHIA!
6 marca 2022, 22:25 / niedziela
po 2 -3 meczach padakach należy podziekowac ...aby nastepny trener miał 7 sparingów na poznanie drużyny i wiedze z kim chce dalej pracować a z kim nie...ale czy można liczyć na trenera przez duże T...wątpie
12 marca 2022, 22:32 / sobota
Kolejny mecz zweryfikował Kaczmarka. Na początku żarło bo drużyna była dobrze przygotowana do sezonu przede wszystkim pod względem fizycznym i motorycznym. Zadziałał efekt nowej miotły bo wszyscy już byli zmęczeni Stokowcem i to było widoczne bo graliśmy ofensywnie i z dość dużym jak na nas polotem. Potem drużyna zaczęła gasnąć z meczu na mecz...na ile powodem są problemy wewnętrzne a na ile złe przygotowanie przez Kaczmarka?
Wygląda na to, ze trener się pogubił i nie ma pomysłu co dalej robić żeby zmienić oblicze zespołu.
I choć sam bylem orędownikiem odejścia Stokowca to muszę przyznać, ze pod względem warsztatu trenerskiego Kaczmarek może wiązać mu buty...
13 marca 2022, 18:24 / niedziela
Kaczmarek, Stokowiec, Muniz... to wszystko jedno. 2/3 składu jest do wymiany. Po prostu z tym materiałem niewiele da się zwojować. Słabi są, bez charakteru, maks swoich osiągnięć już osiągnęli i szklanego sufitu nie przebiją. Po prostu nie ma co wymagać od wron, wróbli czy gołębie, by wzbijały się tak wysoko i szybowały w przestworzach jak orły czy sokoły. Zmiana trenera na jakiegokolwiek innego nic nie da w dłuższej perspektywie. Może najwyżej poprawić grę na kilka kolejek. Co pokazuje casus początków Kaczmarka. Ale jeśli miałoby się zmienić coś na stałe, ustabilizować na najwyższym poziomie, co oznacza co roku walkę o mistrzostwo, to nie z takimi personaliami.
24 kwietnia 2022, 11:21 / niedziela
Panie trenerze jakie walory poza dobra znajomością niemieckiego widzi Pan w zawodniku Dawidzie Stecu? Dlaczego nie gra wychowanek Koperski Filip zwany "Koprem"? Moze nie zna niemieckiego ale zaręczam, ze na pewno jego obecność na boisku przyniesie więcej korzyści dla naszej Lechii.
Zatem...warum Herr trener?
24 kwietnia 2022, 19:11 / niedziela
Podpisuję się pod powyższą wypowiedzią. Napisałem o Stecu i Koperskim w podobnym tonie w wątku meczowym.
25 kwietnia 2022, 11:39 / poniedziałek
Czy któryś z kolegów wie,czy w tym roku na Bramie Oliwskiej będzie wesołe miasteczko?
Stec i Pietrzak idealnie nadają się do pchania karuzeli!
30 kwietnia 2022, 22:28 / sobota
Tłumacz ty fersztejen co robisz? Kurwa mać Tobers to prawy obrońca? Wpierdoliłeś chłopaka na minę i osłabiłeś zespół...gdzie Koperski Filip zwany Koprem kurwa twoja mać? I gdzie ty widziałes wyrównany mecz? Zasłużony remis? Widziałeś statystyki czy trzeba przetłumaczyć na polski?
30 kwietnia 2022, 23:04 / sobota
jak ja widzę naszego trenejro to mi się drobne w kieszeni nie zgadzają i mam ochotę mu sprzedać opony zimowe do odkurzacza....
1 maja 2022, 15:06 / niedziela
Przekwalifikowany Cessay na obronę to pomyłka, ale musiał zrobić chyba miejsce dla Clemensa. Ten chuja gra na tym skrzydle, ale ma grać. Cessay jesienią robił tam wiatr, dośrodkowania, dryblingi, strzały. Teraz jest echem tego co grał, ale nic dziwnego jeśli zespół nie ma menadżera, a drugi trener (bo takiego mamy tylko) postawił go na obronie..?

Kubicki i Gajos czekają na wakacje już od kilku kolejek, a środek leży. Zwoliński wyraźnie widać jaką estymą musi darzyć Flavio, bo zdecydował ustąpić mu miejsca i nie strzelać goli...

Niestety zespół gra bez ładu i składu. Dosłownie. Kaczmarek T. albo przestał ogarniać, albo jest polecenie z góry, żeby na poważnie skoncentrować się na zaatakowaniu 5 miejsca, a czasu coraz mniej...
6 sierpnia 2022, 22:06 / sobota
Za wystawianie Clemensa powinieneś dostać gołą dupą w pysk!
6 sierpnia 2022, 22:18 / sobota
Czarny ale czy to będzie dla niego kara? Patrząc na to,że go wystawia myślę,że codziennie dają sobie z Clemensem goła dupą po pysku...
7 sierpnia 2022, 09:45 / niedziela
Też jestem wkur..... na naszych ulubieńców , ale w temacie trenera potrafię mu wybaczyć .On na te stanowisko został wybrany przez wielebne grono działaczy . Rozumiem też to że tego fachu Tomasz dopiero się uczy. . Jestem pewien - to będzie za kilka lat jeden z lepszych trenerów w Polsce ! Winię za porażkę Lechii naszych decydentów ( w tym Sławkia W. ) . Jak można było uwierzyć w to że mamy silny zespół ......gdzie transfery są zbyteczne .Poczekajcie jak sypną się kontuzje i absencje za kartki Panowie Prezesi zjebaliście Puchary a teraz nie idzie wam w lidze !
Ps. Coś jubileusz 77 lecia klubu wam kompletnie nie wypalił . Goście ( kibice) nie przyszli . a za całą ceremonię musiał wystarczyć tort i okazjonalna koszulka . Oj skromnie , słabo się postaraliście !
7 sierpnia 2022, 09:52 / niedziela
Zapomniałem o najważniejszym , niech Tomasz Kaczmarek zostanie ....jedynie dać mu trochę lepszy materiał . Potrzebni są dobrzy piłkarze .....oczywiście zdrowi ...nie na odbudowanie . Równocześnie egzotyka też już nie jest potrzebna ( Indonezja , Afganistan )
Ps . Pozdrówka dla wszystkich kibiców Lechii
Ps.2 Zaczynam podzielać pogląd Darka B nieważne są wyniki - ważna atmosfera na Lechii.
7 sierpnia 2022, 10:07 / niedziela
Atmosfera to była na T29
7 sierpnia 2022, 11:07 / niedziela
Niestety atmosfery meczu piłkarskiego na tym stadionie nie ma. Kilka tysięcy na 40-tysięczniku to przygnębiający widok . I te wokalne odpustowe popisy przez mikrofon dopełniają miary tej "atmosfery". To co było na T29 już nie wróci...
Co do Kaczmarka Tomasza...może i zdolny jest ale czemu poligonem doświadczalnym dla jego nauki ma być Lechia? A co ze zdrowiem i sercami kibiców, którzy muszą to oglądać? Zwłaszcza ci nieco starsi...
7 sierpnia 2022, 11:33 / niedziela
100 % racji d.g...... a moze i wiecej....odnośnik
7 sierpnia 2022, 13:36 / niedziela
misiu67 .. Boże czy ty to widzisz.......pasuje do sytuacji w Lechii jak ulał !
7 sierpnia 2022, 19:42 / niedziela
Moze juz czas na kilka reportarzy na temat stosunkow klub- miasto jakie funduusze wchodza i w jakiej formie wychodza
Biorac pod uwage geopoltyczna sytuacje w regionie, etaty i jakie osoby sa zatrudniane, brak wzmocnien cos zaczyna to smierdziec
Za duzo drog I osob prowadzi do Niemiec a w obecnej sytuacji w kraju i w regionie nie prowadzi to do niczego pozytywnegu
Szanowny panie Kurski czesto pan powtarza ze Lechia to pana ukochany klub to moze kilku dobrych reporterow powinno zajac sie ta sprawa bo niestety Gdańsk i jego wladze sa slynne w ostatnich latach z bardzo dziwnych i nie wyjasnionych spraw
7 sierpnia 2022, 20:20 / niedziela
Buhaha lis... ta banda zlodziei pisowskich to ogarnie....😉 Suski niech to rozkmini a potem Obajtka na prezesa. Zajebią stadion z przyległościami, do Oruni nie będzie niczego... Znalazł kurwa lis autorytet, ja jebie...
7 sierpnia 2022, 20:56 / niedziela
"Banda PISowska"zajebala miliardy(ktorych folksdojcz nie mogl znalezc)roznym mafiom.Mlodzi moga nie wiedziec jak mafia tuskowa kradla,ale starsi cos chyba pamietaja.Dulczessa to wyjatkowa pustak jest.Sorry,nie chcialem nikogo urazic,ale musialem.
7 sierpnia 2022, 21:04 / niedziela
Woolf, być może też kradli, ale to co Ci teraz odpierdalają to jest maks. Zapewne juz niedługo bo ludzie nie wytrzymają... na szczęście. Szanuję Twoje zdanie, ale chyba inaczej się ocenia nie żyjac w tych jebanych pisowskich realiach...
7 sierpnia 2022, 21:35 / niedziela
Jak zwykle ten sam obronca Rombis vel xoce czy jak Ci tam
Ja nie wymienialem zadnych nazwisk oprocz prezesa tv
7 sierpnia 2022, 21:51 / niedziela
Lis, odpuść...😉 pozdrawiam
7 sierpnia 2022, 22:08 / niedziela
co jak co, ale na podziały polityczne to już nas naprawdę nie stać, za dużo tego wszystkiego
14 sierpnia 2022, 17:16 / niedziela
Chciałbym przypomnieć słowa trenera z zimy, że efekty jego pracy poznamy w nowym sezonie.
14 sierpnia 2022, 17:21 / niedziela
No i słowa dotrzymał bo widzimy.
Poza tym trzeba usunæć przyczynę choroby a nie jej skutki. Zmiana Kaczmarka na następnego słupa tylko pogorszy sytuację. Trzeba wypalić żelazem zło, które zalęgło się w postaci zarządu i ich przydupasow - vide- Wojciechowski i inni
14 sierpnia 2022, 22:53 / niedziela
"Jednym z głównych naszych tematów jest duża liczba zawodników pod formą."

Sprzedajcie lub oddajcie jeszcze więcej zawodników to automatycznie będzie szansa, że mniejsza liczba zawodników będzie pod formą. A poważnie właśnie po to są transfery przychodzące, czyli aby zwiększyć rywalizację. A szkoda strzępić...
14 sierpnia 2022, 23:25 / niedziela
Swego czasu były robione ( też mam swój ) filmy - " Od A-klasy do Extraklasy " .
W tej chwili powstaje druga część ( może i trylogii ) - od Extraklasy do A-klasy .
Czy w ślady Brzęczka i Wisły pójdzie Kaczmarek , na tą chwilę dokładnie to się dzieje .
Dla mnie problem tkwi w protezach ludzkich przebywających w strukturach Lechii - naszej Lechii.
Substytuty na stanowiskach podobnie jak w polityce to postępująca katastrofa .
Na T29 musi wrócić albo powstać drugi zespół Lechii .
14 sierpnia 2022, 23:45 / niedziela
Dawno po meczu nie czułem sie jak dziś, oglądałem na trzeźwo, teraz wyrzygam sie po pijaku, bo co? Bo kurwa moge. Z tego zespołu już nic nie będzie, pogadajcie z którymkolwiek piłkarzem jak traficie, ja rozmawiałem, bez telefonów zdjęć itd. To co sie odpierdala to jest tragedia, ten klub tonie niestety, jesteśmy dziś swiadkami tego co przeżywali kibice innych Polskich klubów, w dawnych latach, w najlepszym skończy sie spadkiem w najgorszym sami wiecie.
A my swoje....!!!
15 sierpnia 2022, 00:20 / poniedziałek
19BKS45, opierając się na rozmowach z piłkarzami to ta sytuacja nie trwa od miesiąca czy dwóch, a od bardzo długiego czasu. Co najwyżej zmienili się piłkarze, ale problemy wciąż pozostają te same i nie szukałbym ich tylko w trenerze. Tutaj nie ma jakiejkolwiek wizji, ale działanie na TERAZ. Nie ma w głowach zastanawiania się nad jutrem, a to jest duży błąd
15 sierpnia 2022, 22:35 / poniedziałek
Teraz już chodzi tylko o sprzedaż Lechii nowemu właścicielowi. Do końca roku sprawa powinna się wyjaśnić. Jeśli wszystko potoczy się po myśli kibiców Lechii to powinno być b. ciekawie. Dni Mandziary w Lechii Gdańsk są już policzone!
16 sierpnia 2022, 05:41 / wtorek
a kaczmarek to super trener odpierniczcie się od niego....
17 sierpnia 2022, 12:29 / środa
Z cytatów super treneiro: okienko transferowe trwa zbyt długo.
Nie dlatego, że kogoś kupimy, tylko że cały czas ktoś ma prawo uciec.
17 sierpnia 2022, 14:26 / środa
No tak,najlepiej by było,żeby nikt nie miał prawa uciec!
Kurwa,ręce opadają.
17 sierpnia 2022, 15:49 / środa
niech ten trenejro najlepiej się sam wytransferuje wraz ze swoimi mocodawcami
17 sierpnia 2022, 16:27 / środa
Zakazać transferów z Lechii...natychmiast! Zanim wszyscy odejdą...
17 sierpnia 2022, 22:46 / środa
Po zwolnieniu Stokowca dostał ludzi przygotowanych do sezonu... uwolnił ich tylko z reżimu murowania bramki i fajnie to wyglądało... gość ewidentnie uczy się zawodu... dwa okresy przygotowawcze i zero... ZERO... ZERO progresu u ponad 3/4 wkładów... fakt właściciel ma węża w kieszeni i nie wpuszcza świeżej krwi tylko zamiata... to w jakimś stopniu utrudnia bo nie ma odpowiedniego poziomu rywalizacji o plac... ale warsztat trenejro moim zdaniem nie odpowiada naszym ambicjom...
Tu jest Lechia... tu trzeba walczyć... trenować... zapierdalać na boisku... i wtedy nawet pomimo potknięć nikt nie będzie kręcił nosem...
A mamy taką mizerię że masakra... ten Pan powinien złożyć broń...
Prochu nie wymyśli... asystentem będzie dobrym... np. w Piaście
17 sierpnia 2022, 23:15 / środa
Już kiedyś pisałem,że,,normalny" trener do Lechii nie przyjdzie.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.444