Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Wisła Kraków - Lechia Gdańsk niedziela 12.09.2021 , 15:00

strona 1/1

11 września 2021, 09:46 / sobota
3-0 dla Lechii po golach Indonezyjczyka. Po tym meczu przybędzie milion folowersów na instagramie i dwóch poważnych sponsorów z Azji na razie na próbę bez kontraktu i bez kasy.
11 września 2021, 12:43 / sobota
Myślisz, że dokopie piłkę z trybun? I to trzy razy?
11 września 2021, 13:42 / sobota
A zakład o flaszkę że zagra ?
11 września 2021, 14:17 / sobota
Wysyłka paczkomatem? ;)
11 września 2021, 14:31 / sobota
Osobiście przed następnym meczem może być ?
11 września 2021, 16:14 / sobota
To byśmy myśleli tą flachę zrobić przed meczem żeby nie przepadła w depozycie ;)
A druga sprawa że nie mogę obiecać, że będę na następnym meczu.
11 września 2021, 16:44 / sobota
No tak, nie oddamy flachy zboczeńcom, obmacującym przed meczem na kolowrotkach.
11 września 2021, 22:17 / sobota
Kadra na mecz w Krakowie już znana. Następca EMV nie załapał się do autobusu, więc nawet trybun nic nie ustrzeli. Szkoda Flavio. Dziwi mnie obecność Kryeziu i brak Diabaté.
12 września 2021, 12:39 / niedziela
Kadra meczowa nie powala, faktycznie ciekaw jestem z jakiego powodu zabrakło w niej Diabate.
Trzeba się nastawić na ciężkie spotkanie.
Osobiście cieszę się , że już bez Stokowca !
Jego odejście podzieliło kibiców ale sądzę , że to dobry ruch.
Najbliższe kilka spotkań pokaże czy nowy trener nadaje się do tej roli. Na pewno po dzisiejszym meczu będzie zbyt wcześnie aby wyciągać daleko idące wnioski.
12 września 2021, 14:41 / niedziela
Witam wszystkich
Skład na mecz jest już znany. Jest moc, jest energia. Wygramy skromnie 1:0 po golu MG7.

TYLKO LECHIA!!!
12 września 2021, 15:13 / niedziela
Ale ten ich Yeboah szaleje...trza go krótko tam trzymać...10 minuta i nie możemy wyjść z połowy.
ps.wiem, że to pierdoła i w ogóle , ale naprawdę nie stać klubu na komplet strojów biało-zielonych( getry, spodenki)? Bieda jak uj..ni w po nie w oko ten ich miss-masz.
Tylko Lechia!
12 września 2021, 15:50 / niedziela
Świetny mecz pod względem sportowym. Lechia prowadzi zasłużenie, ale też dość szczęśliwie, bo równie dobrze mogłoby być 3:2 dla biało-zielonych.
2:0 niebezpieczny wynik. Oby tylko tego nie zmarnować!
12 września 2021, 15:57 / niedziela
Musimy strzelić na 3:0 wtedy wygramy
12 września 2021, 15:57 / niedziela
@balshoy wcale nie taka pierdoła kłuje w oczy i wali amatorką. Na boisku za to całkiem, calkiem
12 września 2021, 16:16 / niedziela
W rzeczy samej Edwin; już tak oględnie to ująłem, żeby zaraz ktoś mnie nie wyprostował, że stroje przecież nie grają.
A ja chciałbym, żeby Lechia była po prostu biało-zielona.
Tylko Lechia!
12 września 2021, 16:44 / niedziela
horror
12 września 2021, 16:59 / niedziela
Kurwa nie wierzę...znowu to zrobili
12 września 2021, 17:00 / niedziela
Standardowo , nic się nie zmieniło
12 września 2021, 17:01 / niedziela
Żukowski w defensywie to wartość ujemna! Więcej żelu może i jakis tatuaż by pomógł!
12 września 2021, 17:01 / niedziela
Kurfffa .jeden UJ..to samo. Dwa razy Żuczek tam nie przypilnował. Ech .sami się prosili
12 września 2021, 17:02 / niedziela
Druga połowa totalną żenada niemoc i padaka. To się tak musiało skończyć. Oni mieli chyba że 20 różnych. Zwoliński z przodu tragedia Żeby nie Firmus to szkoda gadać...
12 września 2021, 17:03 / niedziela
Maskara…. Statystyki pokazują cały ten mecz dlatego ten remis nie jest taki zły….. wiem wiem ostatnia akcja i strata punktów…. Wkurw jest ale dobrze ze nie w plecy
12 września 2021, 17:07 / niedziela
Jak przegrać/zremisować wygrany mecz? Istnieje prosta metoda, sprawdzona od zawsze w tym sporcie: oddać przeciwnikowi 3/4 boiska, co chwilę prokurować sytuację podbramkową i liczyć, że jakimś cudem przeciwnik jednak nie strzeli.
12 września 2021, 17:08 / niedziela
Tłumacz nie wytłumaczył, że gra się uważnie do końca.
Żukowski to nie obrońca, to przecież Kopacz wszedł by ogarnąć prawą obronę i niestety nie poradził.
12 września 2021, 17:09 / niedziela
Statystyki statystykami, ale to jest kryminał niezależnie z kim byś grał mając do 2-0 do przerwy.
12 września 2021, 17:11 / niedziela
Tak jak lubiłem Zwolińskiego,tak teraz nie mogę na niego patrzeć!
12 września 2021, 17:17 / niedziela
To już 4 głupio stracone punkty.
12 września 2021, 17:21 / niedziela
Zwoliński cierpi na chorobę braku rywalizacji na swojej pozycji. Po prostu nie ma drugiego zawodnika gdy brakuje Flavio żeby mógł grać na dziewiątce. Murzyn ogrywa się na dzień dzisiejszy we Władysławowie. Żadne to wzmocnienie na poziom ekstraklasy ,a tym bardziej żal gdy mamy w obecnej chwili tak mocne skrzydła.
12 września 2021, 17:45 / niedziela
Bracia czego oczekujemy ? Sukcesów gry w pucharach ? Proszę was dopóki za sterami będzie pan m. (Celowo z małej litery) to nic się nie zmieni będą dalej napychać sobie kieszenie.
12 września 2021, 18:29 / niedziela
Dlugo jeszcze bedzie nas przesladowala technika obrony wyniku wpoiona przez pare ubieglyvh lat do glow zawdnikow
Aby tak grac to niestety trzeba miec personnel do tego a z Zukowskim,Pietrzakiem I Maloca nigdy to nie zapracuje.Niestety many tylko jednego zawodnika ktory moze nosic miano obroncy.Jak juz ktos wyzej napisal na temat naszego asa napadu to jest to czlowiek bez jakiej kolwiek ambicji i jak kiedys Maloca powinien spedzic jakis Okres czasu pogrywajac w rezerwach a nie urzadzac 90 minutowe spacers po boisku
Dawac Malijczyka to bedzie chociarz pewnosc ze bedzie gryzl trawe przez caly mecz
Troche za wczesnie winic nowy sztab za to co sie stalo i uwazam ze potrzebny jest czas na rozmowy z psychologiem jak sie gra do konca z czysta glowa a nie na zasadzie jakos to bedzie i na pewno sie uda dowiesc wynik do konca
12 września 2021, 19:02 / niedziela
Strata punktów w tak frajerski sposób szczególnie boli. Pewnie stąd tyle w nas goryczy po tym meczu. Wisła jednak dobrze gra w tym sezonie. Wzmocnili się i remis z nimi w Krakowie po takim 1:0, 1:1,, 1:2 i 2:2 w 70 minucie nie wywołałby u mnie takiego podłego nastroju.
Żukowski w obronie stanowi dla nas bardzo poważne zagrożenie. Przynajmniej na razie. Poza tym zmiany w obronie przeprowadzane pod koniec meczu są bardzo ryzykowne. Kubicki pewnie dostał mocno po kościach ( głównie od naszych) i może dlatego musiał zejść. Ja bym takiego piłkarza o strategicznym znaczeniu również nie wymieniał. Więcej byłoby z niego pożytku, gdyby osłaniał tyły niż z podwyższenia obrony. No ale mimo iż stało się, że tracimy kolejne 2 punkty, to mam nadzieję, że trener ogarnie ekipę i będziemy grać na wyjeździe już trochę lepiej. Może się tak stać, szczególnie gdy postawi na takich, którzy nie chowają się za przeciwnika, a piłkarze ofensywni po stracie piłki będą utrudniali jej rozegranie już na połowie rywala.
12 września 2021, 19:12 / niedziela
Dwa mecze i -4pkt.... nie chce mi się tego komentować.
Ciekawe kiedy pojawi się styl gry nowego trenejro i czy w ogóle będzie.
Na razie 70% posiadania piłki przez przeciwnika jest wystarczajacym komentarzem. Cięzko bedzie liczyć na cos wiecej niz środek tabeli.

TYLKO LECHIA!
12 września 2021, 20:18 / niedziela
Styl trenera będzie jak będą wygrywać. A jak będą przegrywać to zacznie się szukanie wymówek.
Wygrana flaszka w tym momencie będzie gorzko smakować. Piotrek wypij ją za moje zdrowie. Przyda się.
12 września 2021, 20:59 / niedziela
Nie Czechu, daj znać, kiedy będziesz na meczu, może chociaż po secie i piwku w T29 ?
12 września 2021, 23:08 / niedziela
Zabrakło kilku sekund do kompletu ligowych zwycięstw wszystkich ligowych drużyn Lechii w ten weekend, CLJ 15 pokonali na T29 Pogoń Szczecin 2:0, CLJ 17, również na Traugutta wygrali derby z Arką 3:1, juniorzy starsi walczący o powrót do CLJ 18 na razie w lidze wojewódzkiej 2:0 w Pszczółkach z Potokiem, rezerwy 6:1 we Władysławowie z tamtejszym MKS, tym bardziej szkoda straconego zwycięstwa w Krakowie praktycznie w ostatniej sekundzie, trochę dziwne stroje mieli nasi pupile dzisiaj, spodenki z ,, Betonów'' do biało-zielonej koszulki domowej, o co tam chodziło? Najpiękniejsze są historyczne stroje Lechii, zielona koszulka, białe spodenki, zielone getry, to są kolory Lechii, te wszystkie wynalazki drażnią.
13 września 2021, 08:57 / poniedziałek
LechiaLublewo
Coś wymyślimy ;)
Odezwij się na mitsx@wp.pl
13 września 2021, 16:51 / poniedziałek
Strojami dopasowali się do stylu gry...kto jest odpowiedzialny za profanacje świętych barw? Jak można było ubrać tak piłkarzy? Chuj że graja padlinę ale stroje i barwy to nasza wizytówka.
Widać w klubie maja wyjebane w czym gramy i jak wyglądamy...
14 września 2021, 11:31 / wtorek
Ziomuś,już kiedyś pisałem, że dopóki M będzie w klubie,to nie mamy co liczyć na przyzwoitość.
Pozdrówki!
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.400