Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Dlaczego posłowie się nie szczepią?

strona 1/1

14 stycznia 2022, 21:09 / piątek
bez komentarza, czekam na Wasze
14 stycznia 2022, 21:27 / piątek
za chwilę nie będzie czarny-biały, tylko szczepiony vs nieszczepiony...tak chcą nas rozegrać...,nara
14 stycznia 2022, 21:54 / piątek
„Wszystkie zwierzęta są równe, ale niektóre są równiejsze od innych" witamy w świecie Orwella
14 stycznia 2022, 22:02 / piątek
brakuje pedała co powie ze to nie ten temat
15 stycznia 2022, 00:21 / sobota
Zastanawiające jest, że teoretycznie najbardziej zagrożona grupa (banda opasłych starych dziadów) nie chce się szczepić. I że przez tyle czasu ich wszystkich (albo chociaż znacznej części) jeszcze szlag nie trafił...
15 stycznia 2022, 08:05 / sobota
Oni mają immunitet. Nic nie muszą, ewentualnie mogą.
15 stycznia 2022, 12:57 / sobota
Posłowie i senatorowie nie chcą się prawdopodobnie szprycować bo są zabezpieczeni lekiem na covid. Plebs się leczy paracetamolem i kwaranntaną to trza ich poddawać eksperymentowi. odnośnik
24 stycznia 2022, 07:34 / poniedziałek
A ja myślę, że im to głosowanie przypadkowo nie wyszło. Jeśli zwykły obywatel jest sobie w stanie załatwić "fejkową" szprycę to oni tym bardziej nie mieli by z tym problemu.
26 stycznia 2022, 10:17 / środa
Nie szczepią się, bo to pOsły są, lekkomyślnie ryzykując zdrowiem swoim, rodzin, współpracowników. Mam już 3 dawki i sobie chwalę, bo zmniejszyłem ryzyko zachorowania i ciężkiego przebiegu do możliwego minimum. Szczepcie się, słuchajcie fachowców, profesjonalistów, nie słuchajcie farmazonów od różnej maści mądro-głupich szalbieży, youtubowych filozofów, wyznawców teorii spiskowych itp
26 stycznia 2022, 10:36 / środa
26 stycznia 2022, 11:49 / środa
26 stycznia 2022, 14:23 / środa
Pany kto chce niech wierzy a może komuś się przyda.W niedzielę rano myślałem że zejdę -dreszcze,łeb jak ściśnięty imadłem ból kości i mięśni. Nie wiem czy to grypa czy srovid bo nie robię żadnych testów czy teleporad.W każdym razie w ruch amantadyna według zaleceń Bodnara i szok.Dzisiaj jestem w pracy i gitara.To naprawdę działa.Na pytanie czemu kutasy tego nie stosują w leczeniu niech każdy sobie odpowie sam.
27 stycznia 2022, 18:56 / czwartek
Castrop pisze, że nie szczepią się i ryzykują zarażeniem rodzin i współpracowników i nieważne, że zaszczepieni przenoszą tak samo wirusa. Ciekawe co to za eksperci, ktorych mamy słuchać? Pijak Horban, który pierdoli I nic z tego się nie sprawdza, ojciec przedstawiciela Pfizera Simon czy medyczny dziennikarz roku, do niedawna pogodynka Giza? Szczepmy się także żeby nie zachorować - w ostatnim tygodniu blisko 60 procent zachorowań to osoby zaszprycowane ( stały trend od drugiej połowy grudnia). A po 3 dawce to już nieśmiertelność pewna - wg danych MZ 277 zgonów na covid to osoby po 3 dawce. Pozdrawiam wszystkich szczepionych/nieszczepionych, wyleczony amantadyną niedawno - "mądro -głupi szalbieRZ".
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.522