Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Jebać rusków i putina !!!

strona 2/5

18 marca 2022, 19:34 / piątek
Niemcy, Francja... Powtórka z historii, z tą różnicą, że zaczęło się w Ukrainie, a nie u nas.
To, że Kaputin pójdzie dalej jest już chyba przesądzone, bo im bardziej jest w dupie tym bardziej widowiskowo chce z niej wyskoczyć. Do tego ma poparcie w ogłupiałym narodzie i chęć zapisania się w historii.
USA nie będzie bronić Europy, bo mają świadomość konfliktu z ChRL.
Europa popełniła ogromny błąd, którego skutki odczują wszyscy - z bezbronnymi Niemcami i eunuchowatą Francją włącznie.
W Polsce nie było dekomunizacji, nie było rozliczenia i dlatego mamy podzielone społeczeństwo; na patriotów i na tych, którzy za wszelką cenę próbują zdestabilizować i rozmontować państwo od środka. I jak przyjdzie czas próby to ci drudzy ( o ile nie spierdolą na zachód) będą latać z farbami i oznaczać cele dla ruskich czołgów...
18 marca 2022, 22:12 / piątek
Ciekawe ile będzie kosztowała benzyna do jednego koktajlu?
19 marca 2022, 23:50 / sobota
Aktualizacja. Na dzień dzisiejszy sytuacja wygląda tak: Polska Rosji daje dolary, dostaje ropę i gaz. Za dolary Rosja kupuje broń i najemników. Cały zachód ma wyjebane w Ukrainę, na rękę wszystkim jest przedłużanie napierdalanki.
24 marca 2022, 12:12 / czwartek
Pozdrowienia z Kijowa odnośnik
30 marca 2022, 19:43 / środa
Wczoraj pozdrowienia poleciały też na meczu Polska - Szwecja :D
odnośnik
2 czerwca 2022, 11:04 / czwartek
Ciekawy artykuł...generalnie zgadzam się w 100% z autorem. Ogon zaczyna wywijać psem...
odnośnik
2 czerwca 2022, 11:21 / czwartek
MI się przewineło ponad 20osób z Ukrainy, w większości mogę oceniać zdecydowanie pozytywnie, chociaż trafili się też tzw roszczeniowcy i tu była krótka piłka- out. Niestety co uważyłem te "pozytywy" wróciły już na Ukrainę lub wracają "roszczeniowcy" zostali chociaż już nie u mnie...
2 czerwca 2022, 12:24 / czwartek
@Edwin szacunek takim osobom jak Ty, oczywiście każdy pomaga na miarę możliwości. Pomagać trzeba ale mądrze.
Mi chodzi o całą politykę i wszelkie programy socjalne dla Ukraińców, za które słono zapłacimy wszyscy. Wszyscy oprócz polityków bo oni zawsze się wyżywią. Zresztą ta polityka wobec Ukrainy jako państwa "specjalnej troski" zaczęła się już dużo wcześniej. I cała ta otoczka z flagami na mieście, tramwajach, komunikaty w środkach komunikacji po ukraińsku. I całkowity zakaz jakiejkolwiek krytyki, trzeba zgodnie piać w chórze a kto ma odmienne zdanie ten ruska onuca. I zazdroszczę Węgrom takiego polityka jak Orban...u nas same miekkiszony, pożyteczni idioci albo zdrajcy...
2 czerwca 2022, 15:13 / czwartek
Jasne, że trzeba tak pomagać, żeby dbać też o swój interes. Odnośnie tej niepodległej mitycznej Ukrainy, proponuję posłuchać J. Bartosiaka. Można się śmiać z wojny i z kacapów, ale właśnie w interesie Polski jest całkowite osłabienie "wielkiego wschodniego mocarstwa" i silna Polska i Ukraina. Jest to możliwe, ale wymaga wielkiego poświęcenia, ciężkiej pracy, przede wszystkim poliytyków... Tak, żeby za 10 lat nie obudzić się z ręką w nocniku.
3 czerwca 2022, 21:26 / piątek
@d.g ... @ edwin, k....a amen!
chujowo ogląda się na ulicy leżące ciała (ale przecież to może być mistyfikacja?) tylko czemu nasze życie mamy podporządkować nie-naszej-wojnie.
Miesiąc w Gdańsku trzeba czekać, żeby dostać termin na paszport + następny miesiąc na jego wydanie bo ten sam urząd przyjmuje wnioski na kartę pobytu (100 osób przed urzędem o każdej porze dnia) w końcu paszport zrobiłem w Olsztynie, bo na czekanie mnie nie stać.
Nasze rządowe kurwy o nie pamiętają o własnych obywatelach pomagając "braciom'; (chyba że trzeba im zajebać pieniądze) tak samo kiedyś angole i żabożercy tez nazywali nas przyjaciółmi i braćmi.. to pamiętamy ...
Pamiętajmy więc też o "lachiv rizaty" odnośnik jak chcemy być tak zupełnie sprawiedliwi z historią, bo takich artkułów znajdzie się tysiące, a ofiar Wołynia koło 100 tysięcy ...
3 czerwca 2022, 21:52 / piątek
@bigbadwolf...a jeżeli już tak chcemy być sprawiedliwi z historią...to artykułów o zbrodniach ruskiej swołoczy ile znajdziemy? A ofiar...ile milionów !!! Polaków ucierpiało od kacapöw...trzy rozbiory, wieki zniewolenia, zsyłki , wywózki, niewolnicza praca w kopalniach, śmierć z głodu, morderstwa skrytobójcze...? kurwa, o czym tu mowa; ktoś mówi, że przeprosili Ruscy za Katyń..taki chuj, bo już znowu się z tego wycofują, a zresztą do dziś nie są znane wszystkie miejsca pochówku ofiar tzw. zbrodni katyńskiej; wróg jest kurwa jeden, wspólny dla nas i Ukrainy ( wcale nie byłem i nie jestem wielkim entuzjastą Ukraińców, ale dziś to oni walczą z tymi klamliwymi skurwysynami ).
jebać ruskich!
3 czerwca 2022, 23:00 / piątek
ruscy są naszym wrogiem od zawsze - z ich strony raczej nie powinno dziwić, że czerwone szmaty za nic nas nigdy nie przeproszą ani nie pozwolą ingerować w ekshumacje zwłok na ich terytorium. To nasz wróg od zarania dziejów.

Ale kurwa kim są dla nas ukraińcy, którzy podobnie jak ruscy dopuścili się na nas ludobójstwa. Bezpośrednio dotknęło to także mojej rodziny i mam to szczęście, że mogłem posłuchać z ust mojej babci i dziadka jak ta dzicz mordowała naszych przodków gdyż za kilka lat tych ludzi w podeszłym wieku już z nami nie będzie a nam zamkną usta gdy powiemy coś przeciw naszym "pobratymcom".

Katyń to kropla w morzu ruskich mordów, przypominam tylko, że dokonało się to podczas otwartej wojny, w której agresorem byli ruskie. Co prawda przypadkowo ale odkryto groby w lesie katynskim i część zwłok ekshumowano. Tego nie można powiedzieć o ofiarach, które były zażynane widałmi, nabijane na płoty, rozrywane końmi lub palone żywcem w stodołach przez ukraińców na ziemiach Galicji i Małopolski!!!! Czy oni też byli wtedy okupantem jak ruscy lub niemcy ? Czy oni nas za to kiedykolwiek przeprosili ? Czy chociaz po tym co jako Panstwo Polskie dajemy im obecnie podczas wojny probowali cokolwiek wyjasnic ?
Odpowiedz jest taka ze z bólem serca te ukraińskie szlauchy odsłoniły lwy na Cmentarzu Orląt Lwowskich. Notabene w wiekszosci młodocianych Polaków pomordowanych przez ich samych. Na kazdym kroku przy poklasku narodu ukrainskiego kpiono z naszych symboli narodowych, z naszych bohaterów narodowych i hańbiono naszą historie.

Smiac mi sie chce bo co to za abstrakcja, że akurat w roku gdzie w obwodzie lwowskim ogłoszono rok bandery przyszło im spierdalać pod parasol Polaków przed kacapami ?! Najpierw procesje z morda tego zbrodniarza i rytualne piesni a potem kolejki na naszej granicy i prosba o pomoc. Karma szybko wrocila do tych potomkow kozackiej hołoty bez wlasnej tozsamosci narodowej.

Pluje na rusków, pluje na ukraińców. Oni cały czas na nas plują a my jak zwykle z zamglonymi oczami udajemy, że deszcz pada. Liczę, że wiele osób na nie przejrzy, bo najpierw podczas pseudo pandemii tak i teraz brak ludziom zdrowego rozsądku.
4 czerwca 2022, 00:11 / sobota
Sugeruję ochłonąć. Granica między mądrym a debilnym wpisem potrafi być nieznaczna. D.G 100% zgoda, najpierw POLSKA i POLSKA RACJA i POLSKI INTERES. Ruskie to kurwy były są i będą każdy Polak znający historie swej rodziny o tym wie, Ukraińcy....hmmm? wiadomo Wołyń, nie można zapomnieć NIGDY! Natomiast dziś POLSKA RACJA TO JEBAĆ RUSKÓW! A czysto po ludzku mając kontakt z z ludzmi którzy uciekli przed wojną (przyjmowałem tylko kobiety i Dzieci żołnierzy) normalni Ukraincy są dziś bardzo pro Polscy i mega anty ruscy. Stąd generalnie popieram wsparcie militarne (socjal dla uk to absurd)
Dodam także, że byłem w S.P. na Euro Polska vs Słowacja i jako nacja ruscy nie lubią nas prawie tak jak my ich. Relacje PL-UKr traktuje jako sojusz anty ruskie kurwy, tylko tyle i AŻ tyle. Poza tym kobietom i Dzieciom uciekającym przed ruskimi gwałcicielami... hmmm, uważam ,że trzeba się róznić od ruskich kurew a także ukrainskich kurew z upa. Tyle
4 czerwca 2022, 00:27 / sobota
@whategreen
ukrainiec, rusek i niemiec nigdy nie będzie Polaka bratem. Jakaś pierdolona zaćma historyczna?
Pojebało się niektórym wyłączne z Premierem że "bracia".
@bashoy ..
proszę ... ruską kurwę za całokształt. jestem za malutki żeby rozmawiać o krzywdach i zbrodniach czasu przed-Putinowego na naszym narodzie. absolutnie za tym o czym piszesz bo następnej setki lat nie starczy żeby dokopać się do prawdy.
Boli mnie ten bezkrytyczny przekaz gdzie wątek mordu naszego narodu nie jest w ogóle tematem jakiejkolwiek rozmowy. Zaraz stajesz się wrogiem i "najemnikiem Putina". Pracuję z ukraińcem ze Lwowa, Kult Babdery to norma a Polak to pios, suka ... wiecie że w polskim mieście; we Lwowie jebneli "bracia" pomnik Stepanowi Baderze odnośnik
Kiedy w historii ukrainiec był bratem? Za Chmielnickiego? Za Własowa? Za SS Galicien kiedy rerazli Warszawę bo niemieckie SS już nawet tego się brzydziło. Kurwa ...
4 czerwca 2022, 00:53 / sobota
No i obudziły się demony przeszłości. Wystarczyła przydługa kolejka po paszport, którą można by rozwiązać w trybie administracyjnym wysyłając na delegację kilku urzędników z miast, w których kolejki nie są zbyt długie - więc ewidentnie wina leży po stronie administracji.
Co do reszty, to pamięć o Ludobójstwie na Wołyniu jest bardzo ważna i nigdy nie powinniśmy zapominać! Natomiast zapalczywe jej wspominanie w chwili gdy Ukraińcy (piszemy z dużej litery) walczą z sowietami jest przynajmniej niewskazane.
Mamy szansę na stworzenie sojuszu, który może trwać setki lat. Sojuszu, który może na zawsze ustawić zarówno sowiety jak i Niemcy w roli petentów, a w nas się budzą demony, które odpowiednio podsycane mogą ten sojusz przekreślić.
Przyznaję natomiast, że my, Polacy za rok dwa, po raz wtóry możemy okazać się politycznymi naiwniakami ale będzie jeszcze gorzej, jeżeli za rok dwa, będziemy pluli sobie w twarz, iż nie wykorzystaliśmy jedynej okazji by wybić się wraz z Ukrainą na prawdziwą niepodległość. Przypomnę, że to nie powstania, które między innymi wybuchały dla tego, że pamiętaliśmy o zbrodniach na nas popełnionych przyniosły nam niepodległość. Niepodległość przyniosło na pragmatyczne dążenie do niej, zarówno piłsudczyków jak i narodowców, jedni postawili na Niemcy natomiast drudzy na Rosję ale tylko do pewnego momentu.
Zarówno Piłsudski jak Dmowski widząc nadarzającą się okazję, by wybić się na niepodległość, wykorzystali ją mimo różnic w postrzeganiu politycznej przyszłości Rzeczypospolitej.
Jest jeszcze strona duchowa, której nauczali nas dwaj nasi wielcy kapłani. Zarówno bł. ks. Jerzy Popiełuszko jak i św Jan Paweł II nauczali byśmy zło dobrem zwyciężali. Więc zło Ludobójstwa na Wołyniu zwyciężajmy dobrem jakie wyrzyądzamy Ukraińcom w potrzebie!

Z białozielonym pozdrowieniem,
Gajek
4 czerwca 2022, 01:38 / sobota
@adamus
trywializujesz mój wpis o paszporcie; nie wiem z czego masz kasę; ale mnie nie stać na 2 miesiące nieważności dokumentu; kiedy wcześniej robili to w 3 tygodnie.
(wybacz ale arka gdynia, ukrainiec, niemiec, rusek ... zawsze piszę z małej,)
Pomoc pomocą, przyjęliśmy już 3 miliony ... ukraińcow uciekających przed wojna w miksie z syryjczykami i innym arabesque co jeszcze miesiąc temu rozpierdalali nasza granicę z Białorusią w podlaskim. Część pewnie większość z nich widziało słupki na Odrze i już stara się u Angeli o zasiłek.
Dużo napisałeś, ładnie napisałeś. Też kocham 20 lecie międzywojenne ... ale gdzie ta racja stanu i ci politycy? "Marszałek" na kocie niestety, a nie Kasztance. Sojusze będą zawierać pedały marcony i stolce a my zostaniemy z problemem.
4 czerwca 2022, 09:35 / sobota
@Adamus, Edwin ... popieram.
Dla Edwina za to co robi oczywiście duży szacunek.
@"wilku", bycie aż takim radykałem, jest dosyć infantylne; może pewne sytuacje życiowe Ciebie zmienią ... ja tam wobec śledzi nie mam żadnych kompleksów, uczyłem się z nimi, pracowałem ( paru idiotów też by się znalazło, ale to jak wszędzie) w razie W może się zdarzyć, że wspólnie przyjdzie bronić Ojczyzny.
Tylko Lechia!
4 czerwca 2022, 10:05 / sobota
@Adamus rok 2021 był na Ukrainie oficjalnie rokiem UPA, ten rok jest rokiem Bandery. Z kim Ty chłopie chcesz tworzyć sojusze? Jeszcze kilka dni przed wojna bezczelnie blokowali tranzyt naszych kolei przez ich terytorium. Teraz pali im się kolo dupy to jesteśmy bracia? A zagrywki na Cmentarzu Orląt? Można wyliczać bez końca. Fakt w naszym interesie jest żeby Rusek nie pożarł Ukrainy i dlatego trzeba umiejętnie i dyplomatycznie grać. Na chuj te przebieranki i miliardowe rozdawnictwo? A przyjaźń braterska to już przerabialiśmy przez 50 lat. Sojusze i układy są dobre tylko wtedy, gdy za zręczną dyplomacją stoi silna armia. I do tego powinniśmy dążyć za wszelką cenę...
4 czerwca 2022, 11:11 / sobota
Panowie,policzmy głosy.....
4 czerwca 2022, 14:20 / sobota
Rzeź Wołyńska szacowana jest na 80-120 tys. Straszne bestialstwo, ale kozacki ród taki był zawsze, a w Ukraińcach tej krwi dużo. Rzeczpospolita także wykorzystywała to ich wschodnie podejście do życia na swoją korzyść nie raz.

Teraz liczy się jednak fakt, że ich krew przelewana jest w wojnie, którą proxy prowadzimy i my. I to jest też nasza wojna, ale dzięki Bogu - od niepamiętnych czasów - toczona jest nie na naszym terytorium, nie w mieście gdzie mieszkamy, nie na naszych drogach, zakładach pracy, lasach, ziemiach...

Wydaje mi się, że lepiej jest płacić za tą wojnę Ukrainie, trzymać u nas uchodźców (jak znalazł na sezon letni do pracy), wysyłać broń i żywność im tam nad Dniepr i Don, by wybili ruskom pomysły na powrót ich imperium.
11 czerwca 2022, 18:59 / sobota
balshoy i marud, 1945% poparcia. Pozdrawiam serdecznie, ave Lechia!
11 czerwca 2022, 19:33 / sobota
Jestem za,a nawet przeciw!
12 czerwca 2022, 15:26 / niedziela
@marud te 80-120 tysięcy to dane mocno zaniżone. Podawane są liczby powyżej 200 tysięcy i więcej. Trudno oszacować dokładnie skalę bestialstwa "naszych braci" z Ukrainy bo do tej pory nie zezwolili na ekshumacje. Ale to na pewno z braterskiej miłości do Lachów.
Wiemy ze teraz jest rozkaz żeby kochać Ukrainę i bratać się ze wszystkimi. W imię tego braterstwa w obawie przed nastrojami antyukraińskimi nie dojdzie do odsłonięcia Pomnika Rzeź Wołyńska w Domostawie na Podkarpaciu. Początkowo miał stanąć Rzeszowie, Kielcach potem w Jeleniej Górze ale tam do serca wzięli sobie rozkaz o miłowaniu i zrezygnowali. Problemem jest symbol krzyża z wbudowanym trójzębem, na który nabite jest dziecko.
Co jak co ale takie symbole to nie przejdą...najstosowniejszy byłby oczywiście gołąbek pokoju.
Co tam znaczy przeszłość jak mawiał Olek Filipińczyk - patrzmy w przyszłość.
Piszesz, ze lepiej płacić za tę wojnę...no płacimy tylko ciekawe ile jeszcze wytrzymamy w tym pomaganiu? Jak na jesień zapłacisz 15 zeta za paliwo a zywność pójdzie 50% do góry zobaczymy jak będziesz śpiewał...pomaganie tak, polityczna głupota nie...
13 czerwca 2022, 09:25 / poniedziałek
@d.g. jak czytam Twój wpis... to niestety muszę się powtórzyć. Czy policzyłeś ofiary i krzywdy wyrządzone Polakom przez ruską swołocz? Nawet gdybyśmy zaczęli liczyć tylko od końca XVIII wieku.
Pewnie, że sami nie damy rady pomagać Ukrainie i UE powinna nas wspomóc ( dlaczego, tak się nie dzieje to temat na inną rozkminkę). Tak czy inaczej " Rosja à la Putin nie zapomni Polsce pomocy dla Ukraińców ". Słyszysz, jak nam grożą?
Co do cen paliwa. Rosja teraz " topi się " w ropie naftowej. Bo co oni innego mają? Będziesz miał kacapów to będziesz miał tanie paliwo. O żywność też się nie martwią... będą wpierdalać suche ziemniaki i śledzie. Bimbru sami napędzą. Im dużo nie potrzeba. Tyle niesie ich "mir".
O innym syfie, który robią to nawet nie chce mi się pisać ( jak Cię nie ubiją na miejscu to wywiozą na jakąś Kołymę albo Sybir ). To jest ich cywilizacja.
13 czerwca 2022, 14:59 / poniedziałek
Zgadza się, że może być to powyżej 200k, ale licząc cały okres wojenny (nie tylko lato 1943) i doliczając pozostałe województwa kresów. Nie ma zgody z Ukrainy na ekshumacje i ciężko policzyć ofiary tylko z przekazów ustnych. NKWD od 1939 wywoziło na Syberię i mordowali też na potęgę w tym regionie, a po wojnie temat był przez komuchów zamknięty. Wspominanie tematów II RP było karane, a Stalin nie żartował z karami.

Ile nas ta wojna by nie kosztowała i tak będzie taniej niż miała by mieć miejsce u nas!

Ukry przyjeżdżają, pracują, płacą podatki...
17 czerwca 2022, 23:41 / piątek
@balshoy a co ma piernik do wiatraka? To że ruskie nam nie braty to ja znaju ale chyba nie sądzisz, ze upaińce to bracia nasi? Chociaż teraz jest taki rozkaz i zatwierdzona wersja do wierzenia, ze to nasi bracia umiłowani i ze o wolność Ukrainy bedziemy walczyć do ostatniego Polaka. Taka sama nacja antypolsko nastawiona. Ja piszę o kretyńskiej polityce trzymania palca w dupie Ukrainie kosztem Polaków za co słono zapłacimy. Ty widzę jesteś gotów zapłacić każdą cenę a ja nie. Kto nie wyciąga wniosków z historii skazany jest na powtarzanie błędów.
Bardzo trafnie - zresztą jak zawsze przedstawia to Michalkiewicz.
odnośnik
18 czerwca 2022, 15:18 / sobota
Jeśli jest możliwość prowadzenia konfliktu zbrojnego z dala od swojej ziemi i wojskami innego państwa to należy to czynić. Wspieranie walczącego sąsiada jest Polsce na rękę bo nie wykrwawia się nasze wojsko a poświęcone środki na pomoc są zawsze niewspółmiernie niższe niż te podczas bezpośredniego konfliktu. To że ta pomoc przybrała taką formę jest również zależne od woli społęczeństwa. To czy wyjdzie to Polsce na dobre to się dopiero okaże. Brytole w czasie ostatniej wojny też starali się walczyć wojskami innych państw. Całkiem dobrze na tym wyszli na koniec.
18 czerwca 2022, 15:35 / sobota
@d.g. żeby nie bić piany...tak samo, jak pisałeś o roku UPA, też ktoś mógłby zapytać, a co ma piernik do wiatraka? ( zasadniczo mąkę, ale zostawmy to przysłowie). Nikt mi nie kazał kochać Ukraińców, nigdy jakoś też specjalnie ich nie lubiłem, nie musimy też trzymać im palca w d. ( czy to powiedziałbyś do Polaków tam walczących, raczej nie). Ale w naszym pragmatycznym interesie leży udzielenie im pomocy. Każdy dzień zwycięskiej walki, każdy ubity Rusek to...przybliża nas do tego, że za rok będziemy najwyżej martwić się z kim znowu w pucharach zagra Lechia.
Bez spiny.
18 czerwca 2022, 15:37 / sobota
po to tyle lat było inwestowane w Ukrainę aby była buforem od rosji..no i jest......
19 czerwca 2022, 07:10 / niedziela
Jak napisałem na początku wojny Ukraińcom trzeba postawić wysoką cenę za wsparcie Polski. Teraz jest najlepszy moment, aby dogadać się w sprawie ekshumacji i upamiętnienia miejsc pochówku pomordowanych Polaków na Wołyniu. Ale wsparcia Ukraińcom należy udzielać, bo to wojna zastępcza Zachodu z Rosją kosztem krwi ukraińskiej. Z ich perspektywy to wojna o zachowanie suwerennosci, z naszej wojna o osłabienie Rosji, odepchnięcie jej na wschód i przekreślenie aspiracji do wpływania na Europę Srodkowo-wschodnią. Wołyń pamiętamy i nie wybaczamy. Ale walka Ukrainy, jej zwycięstwo, porażka Moskali leży w oczywistym interesie Polski.
26 czerwca 2022, 22:26 / niedziela
Bardzo proszę zbiórka dla Polskiego żołnierza kibica Lechii i Pomezanii. odnośnik
Nasz kolega "Korek", wielki kibic Pomezanii Malbork oraz Lechii Gdańsk ruszył na front aby walczyć w obronie bezbronnych kobiet i dzieci, jak i suwerenności Ukrainy, gdyż jak sam mówi to jest też "nasza wojna od pierwszego ostrzału, od pierwszego zabitego, pierwszych rannych". Do dziś nie pobrał ani jednej hrywny żołdu, bo jest tam dla idei (ale również dla nas Polaków aby kacapy ginęły tam, a nie na polskiej ziemi), a nie dla pieniędzy, co również wyraźnie podkreśla.
tu artykuł Polska The Times odnośnik
30 czerwca 2022, 22:27 / czwartek
Ambasador Ukrainy w Niemczech właśnie nasrał na ofiary Rzezi Wołyńskiej...
odnośnik
Zaiste dziwne podziękowanie za goszczenie milionów uchodźców, przekazanie znacznej ilości broni i starania Polski na rzecz przyjęcia ich do Unii. Upaińska kurwa zawsze zostanie kurwą i nawet jak przyjmiemy jeszcze parę milionów będą nas dalej szkalować. A jak ich będzie z 8 milionów bo przecież te kobiety maja swoich hierojów to nam jeszcze lepiej podziękują...
30 czerwca 2022, 23:03 / czwartek
Co za kurwa
1 lipca 2022, 19:10 / piątek
No niestety pieprzy głupoty i wierutne bzdury, a nawet można by powiedzieć ostrzej . Jak ruski troll. Co prawda ichni MSZ odcina się, ale to dosyć słabe, bo w końcu jest ich przedstawicielem i powinien polecieć w piździec.
16 sierpnia 2022, 22:17 / wtorek
Pewnie że jebać Putina i cała Rosję , która cierpi na megalomanię .....facebokowym historykom odnośnie UPA , polecam zagłębić się w URL , która walczyła z Piłsudskim przeciw Rosji . UPA była obecna w czterech obwodach Ukrainy , która armia ludowa w w akcji Wisła praktycznie zlikwidowała ......nauczcie się historii zanim coś napiszecie
16 sierpnia 2022, 22:22 / wtorek
Pewnie że jebać Putina i cała Rosję , która cierpi na megalomanię .....facebokowym historykom odnośnie UPA , polecam zagłębić się w URL , która walczyła z Piłsudskim przeciw Rosji . UPA była obecna w czterech obwodach Ukrainy , która armia ludowa w w akcji Wisła praktycznie zlikwidowała ......nauczcie się historii zanim coś napiszecie
16 sierpnia 2022, 22:52 / wtorek
Z tym zgłębianiem się to też trzeba ostrożnie, bo można trafić na takie niepejsbukowe "opracowania" historyczne, z których dowiemy się, że Adam i Ewa byli Polakami i już wtedy władali polszczyzną... Miałem takie cacko w rękach.
Co do akcji Wisła to odpowiedzialność spada na ruskich, bo decyzja zapadła w Moskwie, a polskie władze były polskie tylko z nazwy.
27 lutego 2023, 19:58 / poniedziałek
Przykro patrzeć na ten baner, co wisiał na ostatnim meczu WKS. Kogoś nieźle popierdolilo. Niby zawsze paru pożytecznych idiotów Kremla się znajdzie wszędzie, ale przykre, zwłaszcza w kontekście tego, co było przez środowisko Lechii zrobione na rzecz wsparcia tych, co walczą z ruskimi.
27 lutego 2023, 22:40 / poniedziałek
@doubledose: To, że ktoś jest co najmniej sceptyczny wobec polityki rządu i samorządów polegającej na padaniu na kolana przed Ukrami i "byciu po to by im służyć" w żaden sposób nie umniejsza słuszności hasła, że Fiutin to coorva, a bolszewik w Polsce zawsze będzie bity. O jakiś ruskich trollach czy kopiejkach nawet nie pisząc.
27 lutego 2023, 22:46 / poniedziałek
Wyjaśniając, WKS wywiesił transparent: "Stop ukrainizacji Polski". A co, tak dla ukrainizacji Polski? To nie o Ruskich tu chodzi. Jak powiesz coś przeciw Izraelowi to od razu wspierasz HAMAS? To tak nie działa.
27 lutego 2023, 23:27 / poniedziałek
Taaa. A tego " TO NIE NASZA WOJNA!" nie widziałeś? Były ksiądz Międlar wniebowzięty w soszialmedjach. Ruska Vta kolumna. Od zawsze.
28 lutego 2023, 00:16 / wtorek
To jest nieprawdopodobnie naiwny, ba(!) wręcz głupi transparent i oznacza to, że u braci z Wrocławia są tolerowani ruscy trole. Przecież TO JEST NASZA WOJNA! Tylko dzięki ogromnemu szczęściu nie nasza krew jest na niej przelewana. Czy to jest jakaś prowokacja, czy naprawdę oni nie rozumieją podstaw naszej racji stanu?!
28 lutego 2023, 00:34 / wtorek
Pisałem o transparencie Stop a nie dresiarzu Miedlarze. Sytuacja w kraju nie ma nic wspólnego z frontem w Donbasie. Wiecie jaki sajgon z Ukrami mają w stolicy dolnego Śląska?
28 lutego 2023, 10:50 / wtorek
Nie znoszę ruskich, ale też nie mam powodu by wspierać banderowską upainę. Jak można zapominać o podstawach historii? Nie dostrzegać też tego, że Polak w Polsce przestaję być obywatelem pierwszej kategorii, a spychany jest na margines.
28 lutego 2023, 11:33 / wtorek
Temat jest szeroki i zagmatwany. Ale dlaczego banderowską upainę? W jakiejkolwiek nacji znajdziemy idiotów i roszczeniowców. ( choćby o tych ostatnich Edwin tu wspominał). Żeby było jasne, dla mnie każdy Ukrainiec, który zachowuje się tu nie tak, jak należy w gościach ( a w dodatku, gdy jest w wieku poborowym) to od razu deportacja na Ukrainę. Tam niech spożytkuje nadmiar energii i agresji. Ale wrzucanie
wszystkich do jednego wora? Jeżeli mówimy Bandera to myślimy stereotypowo i od razu mamy na myśli Wołyń. Nie wiem czy ktokolwiek z Was słyszał kiedyś o Kresowej Księdze Sprawiedliwych?
Czy dla kogoś z Was premier śp.Jan Olszewski był autorytetem? Też znajdziecie jego wypowiedź, choćby o Banderze ( w skrócie, wiemy ,że nie potępił zbrodni wołyńskiej, ale są wątpliwości, czy mógł mieć jakąkolwiek moc sprawczą). Czy słyszeliście kiedykolwiek o ruskich szpionach... którzy też przenikali do UPA? Ruskim bardzo pasowało, żeby czyimś rękoma ubijać Polaków. Zresztą zaognianie relacji polsko- ukraińskich było oczywistym celem. Słyszał ktoś z Was kiedyś o specjalnych oddziałach KGB podszywających się pod partyzantkę ? Na to są dowody; oddziały te szukały kontaktu np.z polskimi oddziałami i je likwidowały. A wiecie ilu Rosjan kolaborowało z Hitlerem...ile tysięcy ich służyło? Najbardziej znane Rosyjska Wyzwoleńcza Armia Ludowa ( RONA)..mieli swoją Brygadę Szturmową SS. Był także Bojowy Związek
Ludu Rosyjskiego, która w 1942 połączyła się z inną formacją tworząc 1. Rosyjską Brygadę Narodową SS. Byli jeszcze Własowcy. Z nich składała się powstała, co prawda dopiero w listopadzie 1944..1. Dywizja Rosyjskiej Armii Wyzwoleńczej ( ROA). Summa summarum to więcej Rosjan było nazistami...
A czy ktoś z Was słyszał o czystce etnicznej na Polakach...ale w latach 1937-38, na terenie ZSRR? Skąd tam byli Polacy? Dlaczego zlikwidowano przeszło 100 tysięcy Polaków? Wiecie, że są na to kwity ruskich służb? Dlaczego te ścierwa w swojej propagandzie o tym nie powiedzą?! I dziś też lepiej im mówić o Ukraińcach.
Stop sowietyzacji Polski!
Jebać Putina i ruską swołocz!
28 lutego 2023, 11:36 / wtorek
Temat jest szeroki i zagmatwany. Ale dlaczego banderowską upainę? W jakiejkolwiek nacji znajdziemy idiotów i roszczeniowców. ( choćby o tych ostatnich Edwin tu wspominał). Żeby było jasne, dla mnie każdy Ukrainiec, który zachowuje się tu nie tak, jak należy w gościach ( a w dodatku, gdy jest w wieku poborowym) to od razu deportacja na Ukrainę. Tam niech spożytkuje nadmiar energii i agresji. Ale wrzucanie
wszystkich do jednego wora? Jeżeli mówimy Bandera to myślimy stereotypowo i od razu mamy na myśli Wołyń. Nie wiem czy ktokolwiek z Was słyszał kiedyś o Kresowej Księdze Sprawiedliwych?
Czy dla kogoś z Was premier śp.Jan Olszewski był autorytetem? Też znajdziecie jego wypowiedź, choćby o Banderze ( w skrócie, wiemy ,że nie potępił zbrodni wołyńskiej, ale są wątpliwości, czy mógł mieć jakąkolwiek moc sprawczą). Czy słyszeliście kiedykolwiek o ruskich szpionach... którzy też przenikali do UPA? Ruskim bardzo pasowało, żeby czyimś rękoma ubijać Polaków. Zresztą zaognianie relacji polsko- ukraińskich było oczywistym celem. Słyszał ktoś z Was kiedyś o specjalnych oddziałach KGB podszywających się pod partyzantkę ? Na to są dowody; oddziały te szukały kontaktu np.z polskimi oddziałami i je likwidowały. A wiecie ilu Rosjan kolaborowało z Hitlerem...ile tysięcy ich służyło? Najbardziej znane Rosyjska Wyzwoleńcza Armia Ludowa ( RONA)..mieli swoją Brygadę Szturmową SS. Był także Bojowy Związek
Ludu Rosyjskiego, która w 1942 połączyła się z inną formacją tworząc 1. Rosyjską Brygadę Narodową SS. Byli jeszcze Własowcy. Z nich składała się powstała, co prawda dopiero w listopadzie 1944..1. Dywizja Rosyjskiej Armii Wyzwoleńczej ( ROA). Summa summarum to więcej Rosjan było nazistami...
A czy ktoś z Was słyszał o czystce etnicznej na Polakach...ale w latach 1937-38, na terenie ZSRR? Skąd tam byli Polacy? Dlaczego zlikwidowano przeszło 100 tysięcy Polaków? Wiecie, że są na to kwity ruskich służb? Dlaczego te ścierwa w swojej propagandzie o tym nie powiedzą?! I dziś też lepiej im mówić o Ukraińcach.
Stop sowietyzacji Polski!
Jebać Putina i ruską swołocz!
28 lutego 2023, 13:25 / wtorek
Stop ukrainizacji Polski. Jebać Żełeńskiego i nie nasze rządy. TO NIE NASZA WOJNA. Doubledose, balshoy, w ogóle się z wami nie zgadzam. Ukraińcy wyłapują ludzi na ulicach i wpierdalają do wojska na mięso armatnie. Zachód, a szczególnie USA lubią wojować nie na swoim terenie rękami słowian i innych narodów. Robiąc przy tym gigantyczne interesy. Nie oglądajcie TVPis, TVN, Polsatów i tych prawilnych mediów. W internecie jest masa informacji jak to wygląda naprawdę.
28 lutego 2023, 15:16 / wtorek
Uprzejmie proszę o usunięcie wpisów ruskich onuc. I ban dla kundli kacapskich. Won za Don!
28 lutego 2023, 16:04 / wtorek
doubledose brawo. Usuwać, wyrzucać, karać. Nasyłać policję. Bo ktoś ma inne zdanie. To dopiero demokracja. Przyjmować szczepionki, jeść robale popierać pedalstwo i lewactwo. Uczyć pierwszoklasistów nakładać prezerwatywy. Nauczyciele koniecznie ludzie innej orientacji seksualnej. Podnosić mandaty, podatki. Lać kiboli niesubordynowanych na meczach. Słuchać telewizji. I wtedy będzie dobrze. Mnie kolego w te normy nie wpiszesz. Mimo wszystko pozdrawiam. I na koniec TO NIE NASZA WOJNA.
28 lutego 2023, 16:57 / wtorek
Ksywka Rynio to pochodzi od Ryszarda (Wagnera)?
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.420