Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Ekstraklasa 2022 - 2023

strona 1/2

27 maja 2022, 07:26 / piątek
Myślę, że tamten wątek trzeba już zakończyć. W tym wątku wiadomo, że w Ekstraklasie zagra Korona albo Chrobry. Ciężko wytypować zwycięzcę, boisko przemawia za gospodarzami, chociaż wczoraj się nie sprawdziło :-)
27 maja 2022, 16:05 / piątek
Najważniejsze, aby nasza Lechia została mistrzem Polski. Sprawa bezwzględnie priorytetowa, do realizacji w trakcie całego sezonu i do zrealizowania wiosną przyszłego roku. Przy okazji trzeba zgarność PP i dobrze byłoby wygrać w finale Ligii Konferencji UEFA.
27 maja 2022, 22:51 / piątek
I to jest słuszna koncepcja.
28 maja 2022, 00:38 / sobota
Nie dla psa kiełbasa, nie dla świni ekstraklasa :-)
28 maja 2022, 01:58 / sobota
Lechia Gdańsk Najlepsza Jest
1 czerwca 2022, 16:01 / środa
Rozpiska nowego sezonu 22/23 odnośnik
22 czerwca 2022, 12:17 / środa
Juz niedługo ...czarno widzę.
19 sierpnia 2022, 14:59 / piątek
Tak spoglądam na 1 ligę, na tabelę. Cieszy fakt, że niedługo do ekstraklasowej elity dołącza prawdziwe ekipy i ta nasza ekstraklapa przypomni trochę tabele lat 90tych. Fajnie, jak kazdy mecz w Gdańsku czy na wyjeździe będzie chociaż dawał jakieś emocje. U góry w 1 lidze obecnie wisła, łks, ruch, arka, zagłębie czy gieksa.
19 sierpnia 2022, 15:01 / piątek
Obyśmy się utrzymali.
28 sierpnia 2022, 19:27 / niedziela
Po zwycięstwie Amiki nad Piastem niniejszym zostajemy czerwoną latarnią tej ligi.Upokorzeń ciąg dalszy.Brawo.
28 sierpnia 2022, 19:36 / niedziela
Tabela nie kłamie jesteśmy najsłabsi w lidze. Wszyscy punktują praktycznie, wszyscy oprócz nas.
Mamy co prawda dwa zaległe mecze ale to nie zmienia faktu, że walczymy o utrzymanie.
Nawet z Hanią w składzie...
28 sierpnia 2022, 19:37 / niedziela
Wracają stare czasy kiedy Lechia grała o spadek, a nie o puchary.
Pamiętam te emocje do ostatnich kolejek.
28 sierpnia 2022, 22:18 / niedziela
W zasadzie można się pogodzić z tym, że Lechia do końca roku pozostanie w strefie spadkowej, a być może nawet na ostatnim miejscu. Pozostaje tylko liczyć na to, że starty do bezpiecznych pozycji nie będą zbyt duże na koniec rundy jesiennej i na wiosne, po zmiana właścicielskich i transferach, uda się uratować ligowy byt. W najgorszym razie... za rok derby Trójmiasta.
29 sierpnia 2022, 08:30 / poniedziałek
Ostatni mecz sezonu gramy w maju w Gliwicach, historia zatoczy koło po 14 latach i to też może być mecz o utrzymanie.
29 sierpnia 2022, 11:38 / poniedziałek
Mafo...
Mi się wydaje że zmiany właściciela nie będzie... za długo to już trwa...
Niemiaszek ma węża w kieszeni i transfery... tfu... pseudotransfery szrotu są jakie są...
Będziemy się bić o utrzymanie
30 sierpnia 2022, 17:51 / wtorek
30 sierpnia 2022, 18:03 / wtorek
Największy szmaciarz na rynku bukmacherskim się do nas dorwał. Smutne.
31 października 2022, 11:32 / poniedziałek
To co Raków kibicowsko odpierdala to jest totalna kompromitacja. Są wyśmiewani w całej Polsce potępieni przez wszystkie środowiska kibicowskie w Polsce, a w Gdańsku na meczach można słyszeć "Raków Częstochowa" z młyna. Kto jest odpowiedzialny za zgode z nimi ?
31 października 2022, 15:29 / poniedziałek
Odpowiedzialny jest zgodowy. Możesz go znaleźć na sektorze rodzinnym. Łatwo go rozpoznać bo do wszystkich wyciąga rękę na zgodę. Na pewno odpowie na wszystkie pytania i rozwieje wątpliwości.
3 listopada 2022, 08:18 / czwartek
:) Tak, zdecydowanie zgodowy rozwieje twoje wątpliwości. Jednak jak chcesz z nim porozmawiać to nie szukaj go na meczu z ległą, bo z nimi nie mamy zgody i ten mecz zgodwy ogląda przed telewizorem.
12 listopada 2022, 16:38 / sobota
Jestem ciekaw,czy nasi zawodnicy oglądają mecz Górnik-Miedź?
Jeśli tak,to patrzcie i się uczcie,jak rozjebać żaboli!
28 stycznia 2023, 11:08 / sobota
Kto odważny założyć wątek meczowy?
28 stycznia 2023, 21:58 / sobota
Znowu obsunęliśmy się w dół tabeli kosztem Zagłębia. Śląsk po kompromitującej grze przegrywa u siebie z lubinkami 0:3
We Wrocławiu organizacyjnie też totalna chujnia i są poważnym kandydatem do spadku.
A Fornalik raczej Zagłębie utrzyma.
28 stycznia 2023, 22:02 / sobota
Prostuję - nie kosztem Zagłębia a na rzecz Zagłębia...
29 stycznia 2023, 13:18 / niedziela
Pewnie jestem pierdolnięty Tak naprawde normalnych tu nie ma
Stawiam 9 punktów w najbliższych 3 meczach
I żeby nie było Noc przebiegła w miarę spokojnie....
29 stycznia 2023, 15:11 / niedziela
czarny 66 ....obudź się ! .... 9 pkt w plecy tobym uwierzył , odwrotnie to cud !
29 stycznia 2023, 17:31 / niedziela
Czarny, jak wierzysz w cuda to nie idź na mecz lecz na pielgrzymkę.
30 stycznia 2023, 22:11 / poniedziałek
Testy w Lechii Gdańsk rozpoczyna 19-letni Joshua Chima Eze z Bayeru Leverkusen.

"Będziemy mu się drobiazgowo przyglądali przez najbliższe kilkanaście dni podczas treningów i zdecydujemy, czy może być przydatny dla naszego zespołu" – Dyrektor Sportowy Lechii Gdańsk, Łukasz Smolarow.

źródło: klubowe konto na Instragram
26 lutego 2023, 14:52 / niedziela
Osiedliśmy znowu na mieliźnie i tym razem chyba na dobre( na dobre oczywiście nie dla nas)z 1 pkt straty do bezpiecznego miejsca. Ale jak jutro krety wygrają z Miedzią zrobi się 4. Za tydzień gramy z przebierańcami na wyjeździe...
26 lutego 2023, 14:57 / niedziela
Przepraszam nie wziąłem pod uwagę że Jagiellonia i Piast już grały...nie mniej nasza sytuacja jest bardzo chujowa a po następnej kolejce może być jeszcze gorzej.
26 lutego 2023, 15:14 / niedziela
Czasami żeby zabić pasożyta żywiciel musi umrzeć... Może to taki okres... Żeby przeżyć trzeba umrzeć w sensie sportowym oczywiście nie będzie kasy nie będziesz fruktów pasożyt sam opuści żywiciela... Powrót na szczyt może trwać długo... Wielu z nas może już tego nie doczekać. Ale wiara czyni cuda. A my wierzymy!!!!!
27 lutego 2023, 11:04 / poniedziałek
Gdyby nie numer odjebany na pierwszym meczu z Akademiją bylibyśmy w innym miejscu z innym właścicielem. I inną frekwencją.
27 lutego 2023, 19:14 / poniedziałek
Największy wkurw bierze z faktu, że po to, by uniknąć takich sytuacji, zaczynaliśmy od nowa, że Strażnikami Pieczęci, ludźmi w zarządzie itd.
I jak tu na nowo budować?
Powodzenia, ale moje (i tak już nadwyrężone) zaufanie do WSZYSTKICH jest równe 0.
28 lutego 2023, 19:56 / wtorek
11 kwietnia 2023, 21:32 / wtorek
Przy okazji tworzenia nowych wątków , kto zaproponuje na rok 2023 - 2024 .
Czy to będzie :
1 - Lechia Extraklasa 23-24
2 - Lechia 1 liga 23-24
3 ................................
4 ................................
5 ................................
6 Od Aklasy do Extraklasy 2023 - ????
Ciekawi mnie ilu jest optymistów / marzycieli ilu sceptyków a ilu realistów.
Jedno jest pewne - T29 jest tam gdzie zawsze powinno być i jest dla tych wszystkich.
:)
pozdrówka
14 kwietnia 2023, 22:41 / piątek
No i Górnik odjechał na 6 punktów. Ciekaw jestem ile finalnie punktów zabraknie do utrzymania - na dzisiaj brakuje właśnie 6.
15 kwietnia 2023, 12:45 / sobota
Na dziś to wygląda że spadamy razem ze Śląskiem, 15 lat razem w lidze, awans w 2008 razem, z tą różnicą ze w krótki czas po awansie bracia postarali się o MP, w tym czasie niejaki kuchar nie wyobrażał sobie grać na Traugutta w pucharach, potem przyszedł jeszcze gorszy ten od top5, rzutem na taśmę Stokowiec zrobil najlepszy wynik w historii klubu i teraz po 15 latach historia zatacza kolo
15 kwietnia 2023, 13:02 / sobota
Najbardziej wkurwia, że do utrzymania w tej śmiesznej lidze wystarczyło powygrywać z Koroną, Jagą, Śląskiem. Z bezpośrednimi rywalami. Co tydzień inne wyniki układają się pod Lechię a te gamonie wszystko w pizdę. To jest niewiarygodne.
mendziara z żelemem rozjebali klub wzorowo, ale to te jebane wkłady spadają z premedytacją.
Bez ambicji, bez honoru.
29 kwietnia 2023, 19:19 / sobota
Kolejny wątek do zamknięcia. Krety w składzie z Makowskim, Kopaczem czy Poletanovicem który wyśmial naszą oferte przed sezonem wygrywają z żydzewem tym samym pieczętując nasz spadek.
29 kwietnia 2023, 19:47 / sobota
W piździec...
6 maja 2023... znowu mecz z kretami.
Historia naprawdę zatoczy koło, tylko, że Lechia będzie w zupełnie innym miejscu.
39 lat temu, jako 12 latek miałem okazję to widzieć ( weszliśmy na stadion z bratem na karnet Taty).
Przypominam fragment artykułu z archiwum...
1984 rok
"W późne niedzielne popołudnie odbyła się ostatnia XXX kolejka rozgrywek o mistrzostwo II ligi. W Gdańsku liderująca Lechia, aby zapewnić sobie awans musiała wygrać z zespołem środka tabeli: Zagłębiem Lubin. Na potknięcie Biało - Zielonych czekała mająca tyle samo punktów co Lechia, poznańska Olimpia.Lechia miała jednak zdecydowanie lepszy bilans bramkowy-a to w tamtym czasie decydowało o lepszym miejscu na mecie sezonu. Nadkomplet widzów we Wrzeszczu oszalał z radości, gdyż lechiści bez problemu zwyciężyli 4:2(1:0). Bramki dla Lechii w tym meczu zdobyli: Ryszard Polak, Jacek Grembocki oraz Jerzy Kruszczyński - 2. Ten ostatni w 30 ligowych meczach zdobył 31 goli i został królem strzelców "zaplecza ekstraklasy" (...) ".
Dwa awansy za swojego życia przeżyłem, trzeciego to już pewnie nie doczekam. Dobre czasy już były.
1 maja 2023, 07:28 / poniedziałek
po wczorajszych wynikach witamy sie z I ligą niestety raczej w towarzystwie Sląska...
1 maja 2023, 17:38 / poniedziałek
Witam

Dość ciekawy artykuł. Wywiad z Jackiem Grembockim.

odnośnik
6 maja 2023, 22:01 / sobota
Coś czuję że jeszcze Miedź nas wyprzedzi
7 maja 2023, 00:36 / niedziela
temat do zapomnienia i ....ku pamięci potomności.Miałeś, chamie, złoty róg,
miałeś, chamie, czapkę z piór:
czapkę wicher niesie,
róg huka po lesie,
ostał ci się ino sznur,
ostał ci się ino sznur.
7 maja 2023, 20:23 / niedziela
Gratulacje dla Rakowa.....chyba im zazdroszczę...
7 maja 2023, 21:27 / niedziela
Ja też...właściciela, prezesa i trenera. W ciągu paru ostatnich sezonów 2 razy wicemistrz, dwa PP i teraz mistrzostwo. Piękna seria i okazuje się, ze nie trzeba było ściagać tabunów przepłaconych kopaczy i tzw. wielkich nazwisk. My za jedno 3 miejsce i jeden PP zapłacilismy bardzo wysoka cenę...serdeczne gratulacje dla kibiców Rakowa!
14 maja 2023, 12:50 / niedziela
Żoel Abu Anna zachowuje się jak Hanna
17 maja 2023, 21:53 / środa
Gramy jak Real, a spadamy.
21 maja 2023, 21:40 / niedziela
Witam wszystkich
Coś takiego znalazłem i nie wiem czy to dobre tutaj miejsce ale...

odnośnik

Co o tym sądzicie?
22 maja 2023, 14:33 / poniedziałek
Coś się kończy, coś się zaczyna arka Gdynia, kurwa świnia!

To mówiłem ja,czarny.
 
1 2
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.021