Gdańsk: czwartek, 13 czerwca 2024

Szymon Grabowski musi odejść!!!

strona 1/1

14 czerwca 2023, 11:09 / środa
Można już?
14 czerwca 2023, 12:24 / środa
Można, można. Na takie wątki nigdy nie jest przedwcześnie.
14 czerwca 2023, 13:51 / środa
A może tak zmiany zacząć od siebie. Witamy Panie trenerze na bialo- zielonym pokładzie. Powodzenia
14 czerwca 2023, 15:13 / środa
Witamy kolejnego słupa w menażerii Mandziary...wspaniały występ prezesa Ziemowita! Wzruszyłem się bardzo! Jego zdaniem w klubie wszyscy zawiedli ale nikt nie poniesie żadnych konsekwencji. To jest dopiero firma dbająca o pracowników. No a Paweł ma bardzo dużą wiedzę... szkoda że odchodzi...czekam z niecierpliwością na karnety. Kupię 10 sztuk z tego szczęścia! A co tam niech będzie 20 karnetów!
14 czerwca 2023, 18:30 / środa
Mnie trener ujął tym że jako piłkarz reprezenował Izolator Boguchwała. To mi wystarczy ma kredyt zaufania powodzenia
14 czerwca 2023, 19:13 / środa
U mnie będzie miał przydomek Grabarz, adekwatnie do sytuacji.
14 czerwca 2023, 21:48 / środa
Przecież Grabowski to Ferdek Kiepski….
No jak nie jak tak?
No to będzie wesoło.
A dupa tam panie Boczek…
14 czerwca 2023, 22:11 / środa
Zanim odejdzie to niech coś pokaże, bo od czasów Stokowca brak na ławce trenerskiej osoby, która będzie Trenerem przez duże T.

Ciekawe kiedy prezes Ziemek się w końcu wysypie.... na razie słodko pierdzi, lechijni experci z twittera są zachwyceni. Obym się mylił, ale nie wierzę w żadną rzecz firmowaną przez Adama M., który w końcu Ziemka zatrudnił.

TYLKO LECHIA!
15 czerwca 2023, 00:49 / czwartek
Niech ktoś założy wątek Szymon Grabowski musi zostać. Tradycji stanie się zadość.
6 października 2023, 13:24 / piątek
Czy przegrana z Łęczną będzie skutkowała dymisją naszego trenera?
6 października 2023, 18:12 / piątek
Tak.
7 października 2023, 12:00 / sobota
Wystarczył remis.
Out
7 października 2023, 12:28 / sobota
no....Czesiu jest wolny...brać...heheheheh
8 października 2023, 11:06 / niedziela
Jeśli plotki o zmianie trenera w przerwie na kadrę potwierdzą się, to obstawiam jakiś nowy kolejny zagraniczny wynalazek. I jeszcze większy chaos...ale jaki trener może być dobry w Lechii?
8 października 2023, 15:41 / niedziela
Może powinienem napisać to w wątku o pozostaniu trenera, ale napiszę tu. Jeżeli Grabowski zostanie zwolniony teraz to nowi właściciele Lechii roz....lą w gruzy to co próbują stworzyć, czyli wiarogodny, stabilny klub. Dla mnie będzie znaczyło to, że w plotkach o tym, że Menda dalej rządzi tyle, że z tylnego siedzenia jest coraz więcej prawdy, choć do niedawna uważałem to za totalny absurd. Grabowski robi co może, jestem pewien, że po przerwie na reprezentację zobaczymy progres w grze Lechii, a jeżeli nie to i tak Grabowski powinien zostać co najmniej do końca rundy jesiennej. Jestem trochę rozczarowany dorobkiem punktowym zespołu, ale to nie wina trenera, że od początku gramy bez bramkarza, napastnika i z obroną w 50%. Ile punktów uciekło nam przez popisy Ukra w bramce? Ile punktów uciekło nam przez to że w ataku mamy tyle drewna, że nie jeden tartak zazdrości. Dlatego panowie wspierajmy trenera Grabowskiego, bo wydaje mi się, że od czasów Stokiego nie mieliśmy lepszego
18 marca 2024, 21:10 / poniedziałek
Dzięki Bogu nikt z zarządu nie wpadł na zmianę trenera. Ostatni raz gra Lechii cieszyła tak oko za Ricardo Moniza i wczesnego Nowaka.

Panie Trenerze, oby tak dalej, do ekstraklasy!
7 kwietnia 2024, 21:54 / niedziela
Trenerze, wszystkiego dobrego z okazji rocznicy urodzin. Piłkarzom nie udało się zrobić takiego prezentu w postaci znacznego przybliżenia awansu, ale ... spóźnione prezenty tez mogą być miłe.
11 maja 2024, 20:13 / sobota
Trenerze dziękujemy! Zrobiłeś wielką pracę w Gdańsku na przekór wielu przeciwnościom.
Napisałeś kawał nowej pięknej historii naszej Lechii!
29 maja 2024, 11:36 / środa
Szymonie,nie idź tą drogą!
Wchodzisz w buty patataja z amiki,a to już staje się niebezpieczne.
Co to za konsultacja,skoro Urfer tylko oznajmił Tobie,jak będzie.
Oczywiście każdy z nas zdaje sobie sprawę, że trener jest tylko trybikiem tej maszyny, ale ostatnie wypowiedzi trochę rażą.
Szymon Grabowski,najlepszym trenerem Polskim!
29 maja 2024, 15:38 / środa
Czarny 68, też odniosłem wrażenie, że trener został poinformowany o zmianach i nikt z nim tego nie konsultował. Ale co miał powiedzieć? Przecież musi zachować twarz przed zespołem, bo inaczej trudno będzie mu zarządzać szatnią. Szkoda mi go, bo niewiele ma do gadania, więcej na pewno ma Blackwell. I na filmiku po derbach gdy wszyscy szykowali się do zdjęcia Urfer wyraźnie ustawił Grabowskiego obok Blackwela, choć odniosłem wrażenie, że ,,Graba' nie za bardzo miał na to ochotę. Ale to tylko moje wnioski, mogę się mylić...
29 maja 2024, 18:00 / środa
Niestety, nie tylko my mamy takie wrażenie.
Czy oczekiwaliśmy nie realnych ruchów?
U mnie naiwność miesza się z nieufnością.
29 maja 2024, 18:21 / środa
W jednym z pierwszych wpisów napisałem, że Urferowi nie powierzyłbym złotówki. Jakoś nie wzbudzał u mnie zaufania, dziś dalej mam z tym problem, ale co cesarskie cesarzowi, wygląda na to, że zna się na robocie. Na pewno ekstraklasa zweryfikuje jego umiejętność zarządzania klubem. Za to nie mam problemu, żeby zaufać Grabowskiemu. Mam nadzieję, że obaj dalej będą potrafili się dogadać, co będzie z korzyścią dla zespołu, a co za tym idzie, my też będziemy zadowoleni jak po tym sezonie
29 maja 2024, 22:10 / środa
Można posłuchać/poczytać co Kevin ma do powiedzenia odnośnik
29 maja 2024, 22:32 / środa
Sorki za spam :)
30 maja 2024, 14:39 / czwartek
Ziomuś mam to samo. Serce chce wierzyć, że te zmiany to na dobre Lechii wyjdą. Z drugiej złe doświadczenia odcisnęły piętno i włącza się nieufność. Trener który w 100% nie dobiera sobie najbliższych współpracowników to świadczy o nie najsilniejszej pozycji. Wyjebali sztab w każdej chwili może polecieć trener.
Pozdrawiam!
30 maja 2024, 15:20 / czwartek
d.g. Niestety, ale Grabowski nie ma jeszcze takiej pozycji jak Papszun, Runjaić czy chociażby Skorża. Dopiero zaczyna budować swoją pozycję i życzę mu aby nastąpiło to jak najszybciej. Na tą chwilę musi słuchać przełożonych, choć wydaje mi się , że łatwo mu to nie przychodzi. Nie wiem czy tylko ja mam takie przeczucie, że Urfer tylko czeka, aby pożegnać Grabę i zatrudnić innego czekającego już gościa z jakiejś Szwajcarii, Austrii czy bóg wie skąd, tylko wyniki zespołu nie pozwalają na takie manewry w tym momencie. Obym się mylił. TRENER GRABOWSKI 100% POPARCIA.
30 maja 2024, 18:05 / czwartek
Słuchając dokładnie Blackwella widać, że Grabowski miał być trenerem do pierwszego kryzysu. A, że od przyjścia Blackwella takowego nie było, to pozostaje trenerem nadal. Obstawiam, że do końca roku kryzys się siłą rzeczy przytrafi, i Szymona niestety już tu nie będzie. Sytuacja analogiczna jak wcześniej z Mandziarą i Probierzem. Trener może być dobry, ale jeżeli nie jest "swój" to długo miejsca nie może zagrzać.
30 maja 2024, 20:33 / czwartek
Ja to bym ten wątek usunął... bo źle się na tą nazwe tematu nawet patrzy! Bez względu na to jak bardzo się nad Panem Trenerem tutaj rozpływamy!
30 maja 2024, 20:39 / czwartek
To już tradycja że takie wątki powstają. Nie można tego usunąć. To forum jest specyficzne i musi być taki wątek . A co. Zdrówko
30 maja 2024, 22:43 / czwartek
Cooer jest jedna różnica Urfer to nie mandziara

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.023