Gdańsk: czwartek, 13 czerwca 2024

TLG Baltia Gdańsk - B klasa

strona 2/3

22 lipca 2023, 00:43 / sobota
22 lipca 2023, 00:46 / sobota
Dla LeszekIv.Sierakowski u Werner w tvn24 odnośnik
22 lipca 2023, 00:53 / sobota
LeszekIv.To ty innych prowokujesz.Masz jakies wieksze prawa do bycia Lechistą?Nie chce bluznic,ale przekraczasz czerwona liniě.Kim Ty qrwa jesteś,a moze,kim Ty byles za komuny?
22 lipca 2023, 21:28 / sobota
Cóż, na razie forum nie dla miłośników Eurociotexu, sympatyków ryżego aborcyjnego gaulaitera, ajwaj sikoruskiego, bermanofili, nojmanów und innych krajowych i lokalnych kacyków. Dla nich na stronach tęczowych .de und .eu. Na przykład Helmutkohl.tv, al-Jahira.tv und Rosa von Thun und Jundingen oraz EuroAchtungPOpelinen.
23 lipca 2023, 03:03 / niedziela
Panie Leszku ,jest Pan znany tylko z tego że udokumentował Pan nasz marsz od A-klasy i szacunek za to.
Niech tak już pozostanie ,bo robi Pan z siebie w tym momencie ostatniego idiotę.
Mógłbym się z Panem zgodzić gdyby zamiast "sasinów i morawietzkich",napisał by Pan np. "tusków i morawieckich" albo dodał sobie do woli innych polityków.
Początek Pana zdania brzmiał tak: "Forum Lechii powinno być tylko sportowe.....", zaraz potem określił Pan swoją opcję polityczną.
Wygląda Pan na inteligentną osobę,niestety tak nie jest.
Dlatego wielka prośba.
Zamiast na Lechię Gdańsk idź Pan sobie na manifestacje KODu ,
a od naszej Lechii się po prostu odpierdol.
Lechia bez podziałów, a Ty Panie Leszku za mieszanie we własnym gronie:
WYPIERDALAJ!
23 lipca 2023, 09:56 / niedziela
Bardzo lubię ten szacunek i kulturę wypowiedzi.....
23 lipca 2023, 10:25 / niedziela
castorp idż sprzedaj mu (tu Leszkowi, a w domyśle każdemu, kto nie jest tak prawilny jak Ty) laczka (jak kiedyś chciałeś Parasolowi), potem baranka z przytupem i prościutko na Sreberko.

serio musicie?

serio, jeżeli ktoś ma wyjebane na obecny obóz rządzący musi być miłośnikiem pedałów?
jest ruskim agentem? niemieckim? amerykańskim? a może kurwa arabskim, albo żydowskim?

serio musimy tu dyskutować (jeżeli to można nazwać dyskusją) o Kaczyńskim, Morawieckim, Tusku, czy Sikorskim? i o kilku innych?

serio?

zawsze wydawało mi się, że najważniejsza jest Lechia. że to jest nasze wspólne dobro ponad podziałami... oderwanie od szarej rzeczywistości, okazja do spotkania, wspólnego kibicowania ukochanej drużynie, śmiechu, radości, czasami łapania wkurwu, a czasami wielkich uniesień...
no i stania w jednym szeregu...

w jednym, a nie na przeciw siebie.
23 lipca 2023, 11:17 / niedziela
Na takich KOleszków. tv trzeba reagować zawsze i wszędzie. Chamstwu i lewactwu mówimy nie, nein. I wężykiem trzeba to podkreślić. Chyba że ktoś chce, aby stadiony i piłka nożna wyglądała jak u Niemców, a Polska była miejscem przymusowego osadnictwa murzynów i Arabów, zarządzonego przez UE.
23 lipca 2023, 11:38 / niedziela
castorp.....już widzę jak Arabskim właścicielom Lechii wymierzasz laczka jak pojawią się na stadionie.... piękna scena....
23 lipca 2023, 11:55 / niedziela
Pecunia non let. Ja pierwszy tu napisałem, że jedną z optymalnych opcji po demandziaryzacji postawienia szybko Lechii na nogi jest inwestycja szejków arabskich. Bo ten biznes się kręci dzięki kasie i żadne amatorskie inicjatywny, pełne dobrej woli i chęci, nie zmienią tej przykrej prawdy. Natomiast nie bądźmy Pewexami i nie mieszajmy 2 systemów walutowych. Inna sprawa to Arabski biznesmen, inwestor a inna sprawa to Arabski ciemny i leniwy posiłek, którego chcą zaintronizować w Polsce zewnętrzne siły, zrobić u nas taki sam syf jak mają u siebie. Inwestycje budujące Lechię są jak najbardziej pożądane.
23 lipca 2023, 11:58 / niedziela
osiłek nie posiłek, oczywiście
23 lipca 2023, 13:05 / niedziela
nie znam Leszka osobiście, ale chłop poświęcał swój czas i jakby nie patrzeć kasę dla Lechii. i dla nas wszystkich tym samym. i jakoś nie sądzę, by chciał tu napływu muzułmańskich migrantów. nie sądzę też, żeby był lewakiem. kazanie mu stąd wypierdalać jest, delikatnie mówiąc, co najmniej nie na miejscu.

polityka i okolice to grube kurwisko, więc nie wiem po co się spinać, jak ktoś coś powie niepochlebnego o tym towarzystwie wzajemnej adoracji. i złodziejstwa.

ach, i żeby nie było - zgadzam się, że kasa nie śmierdzi. wszystkim nam życzę, żeby ten nowy właściciel okazał się godny Lechii i by jego ambicje, cele i plany były zgodne z naszymi (chciałbym dożyć MP). i jeszcze bardziej, że, jak to IPNowsko ująłeś "demandziaryzacja" jest Lechii potrzebna, a nawet konieczna.

z biało - zielonym !
szanujmy się !!!
23 lipca 2023, 14:41 / niedziela
Nie daj się wkręcać różnym prowokatorom. Dyskusje są prowadzone na różne ważne aktualnie tematy, również społeczne czy polityczne, bo Polska i Polacy, nasza przyszłość, przyszłość naszych dzieci, to sprawy najważniejsze i zawsze warte troski, w szczególności w środowiskach, dla których polskość i patriotyzm są ważne. A Lechia zawsze taka była, jest dziś i oby pozostała nadal wyczulona na takie kwestie dotyczące spraw pro publico bono. Lechia to nie tylko piłka nożna, ale coś więcej. Sam dziesiątki razy oglądałem Leszka.tv filmy. Nikt nie podważa i nie deprecjonuje wartości pracy, która została włożona w to dzieło,ktora udokumentowała kawał historii. Tym większa szkoda, że autor tak się POgubił i politycznie myśli w taki sposób, który nie służy dobrze przyszłości i jego wnuka i naszych dzieci.
23 lipca 2023, 16:32 / niedziela
Zamknij mordę Castorp, pseudoerudyto."Pecunia non olet" to po pierwsze, kretynie. Po drugie właściciel i CEO MADA jest Egipcjaninem a nie Arabem słaby umyśle.
Najgorsze jest to, że tacy jak ty nie chodzą na mecze i przez takich jak ty nie chodzą inni. Bo nie chcą spotykać idiotów na trybunach. Bez pozdrowień. Wypierdalaj szerzyć swoje mądrości na jakimś zebraniu partyjnym albo kółku różańcowym.
23 lipca 2023, 16:48 / niedziela
@doubledose: weź ty lewacka szmato się lepiej nie wypowiadaj tylko po prostu spierdalaj...
23 lipca 2023, 16:49 / niedziela
Zamknij lewackie ryło, pustostanie demoliberalny i wypierd... Ludzie nie chodzą na mecze przez takie jak ty cioty. Gów... się znasz na historii Polski, nie mówiąc już o rejonie Bliskiego Wschodu. Je.. cię ryży pies i ełkaes.
23 lipca 2023, 16:54 / niedziela
"Podwojna dawka".Pierdoli sie w lewackiej łepetynie?Shut up as.hole!
23 lipca 2023, 16:55 / niedziela
wstawiłem popcorn...
23 lipca 2023, 16:58 / niedziela
A on jakiej jest dzisiaj płci?...
23 lipca 2023, 17:20 / niedziela
Właśnie się dowiedziałem, że albo Kopt albo i jakiś faraon są właścicielem Lechii. Cóż jeden ma dziadka w Wehrmachcie, babkę Niemkę, szefową w Berlinie, inny przodków Ramzesa-faraona i Egipcjanina Shinue. Świat jest skomplikowany.
23 lipca 2023, 17:26 / niedziela
I z wątku o TLG zrobiła sie jakże fascynująca dyskusja niczym z reżimowych mediów - TVP i TVN… jedni jadą na drugich. Chuj z tymi wszystkimi pisami, po itd…. Ludzie Lechia Gdańsk!!!!
23 lipca 2023, 17:32 / niedziela
d.g.: "A on jakiej jest dzisiaj płci?... "
Ono jest dzisiaj Kleopatrą, czarną królową Egiptu... czarną, bo według ich popierdolonej ideologi Kleopatr była negatywem, co udowodnić nam próbuje naczelna tuba lewackiego spierdolenia, netflix....
23 lipca 2023, 17:39 / niedziela
Może jakaś transqueerhybryda?
23 lipca 2023, 23:34 / niedziela
Mimo całej antypatii do lewactwa i jego sposobów działania to jednak... hasła "wypierdalaj" lepiej zostawić do rozmów w oczy, tym bardziej do chłopa który się nie kitra pod nickiem.
Po tych 15 latach na forum łatwo skumać kto jest za jaką opcją ,większość z nas ma te podziały w rodzinie i wśród znajomych. Nikt nikogo nie przekona, a jak nawet jak to są to jakieś promile, więcej do stracenia niż do zyskania, więc nawet nie warto o tym gadać.
I tu do Ciebie Leszku, na chuj prowokujesz?!, jako kolejny z tej samej strony! Z drugiej jest rozmowa o Lechii i hasło by nie srać w gniazdo. A lewaki nie mają granic, srają się personalnie i beszczelnie, co krok sprawdzają co im jeszcze ujdzie płazem. Dla mnie już nic nie powinno.
24 lipca 2023, 00:31 / poniedziałek
Misiu67 jak zwykle sypatyczny.

Po prostu "żyłka" mi pęłkła jak ktoś stara się nas podzielić.
24 lipca 2023, 00:40 / poniedziałek
Ciężko momentami trzymać fason czytając te herezje, ale SZYK I ELEGANCJA
24 lipca 2023, 18:57 / poniedziałek
1. Prawdziwi Arabowie to kupili od pisowców reprezentowanych przez Obajtka Rafinerię Gdańską za paczkę fajek. Stacje LOTOS oddal za bezcen ruskim schowanym za Węgrami. Ale to pewnie cieszy obecnych na sali wielbicieli tej ruskiej onucy Brauna.
2. Brat Obajtka w Gdańskich Lasach Państwowych każe rąbać pomorskie lasy (w tym TPK) na potęgę. I wysyła do Chin.
3, Niedawno obchodziliśmy rocznicę grupowego srania we własne gniazdo na oczach całej Polski przy okazji meczu z Akademiją. To było prawdziwe sranie. Samo gęste. I moim zdaniem przez to w zeszłym roku nie było nowego właściciela. Bo grzecznie podziękował Adamowi po tym, co zobaczył.
4. Jest tragicznym nieporozumieniem, że dostęp do czytania tego forum można mieć bez zalogowania się. Każdy może tu wejść i poczytać te bzdury. Tu (i do Klubu) nie przyjdzie żaden poważny inwestor ani reklamodawca, Dział marketingu mu zabroni.
5. Rusz Castorp dupę kiedyś dalej niż za Siwiałkę. Ba. Może nawet za granicę wyjedź. Może zmądrzejesz na stare lata.
6. Niedługo zaczniecie chwalić policję tak czuję. O tempora! O mores!
7. Każdy, kto nie jest gotowy obciągnąć Kaczyńskiemu jest lewakiem jak tak czytam. Nawet jego teksty już powtarzacie jprdl.
24 lipca 2023, 19:48 / poniedziałek
Nieustanne "wypierdalaj" z mojej strony!!! Rozumiesz tęczowa cioto?
24 lipca 2023, 20:36 / poniedziałek
To że rąbią pomorskie lasy to jeszcze nic ale podobno zaczęli rąbać lasek za zegarem na Traugutta...
24 lipca 2023, 20:46 / poniedziałek
Ziomuś,tylko że Rafał nie wie co to jest Traugutta, bo na Lechię zaczął chodzić na Bursztynku.
Pozdrawiam.

Do admina
Jeszcze raz usuniesz mój wpis,to ci napierdolę pasem!
24 lipca 2023, 21:02 / poniedziałek
To lipa że nie wie...może by powstrzymał tych pisowskich drwali. No trudno ziom szkoda lasku...
Pozdrawiam serdecznie!
ps.Jak można kurwa nie wiedzieć co to jest Traugutta?
25 lipca 2023, 09:28 / wtorek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
5 sierpnia 2023, 07:51 / sobota
doubledose czy dabelsrabel - przyłączam się WYPIERDALAJ!
5 sierpnia 2023, 08:45 / sobota
"sialalala", lepiej późno niż wcale
Ale w sumie świetnie wyszło
17 sierpnia 2023, 13:28 / czwartek
TLG Baltia Gdańsk - Respect Przejazdowo 19 sierpnia 2023 - 16:00, stadion przy Traugutta 29.
19 sierpnia 2023, 13:29 / sobota
Hydro , Japan , Tjas , Grubas z prostej i pozostali - obecność obowiązkowa .
odnośnik
19 sierpnia 2023, 19:10 / sobota
TLG-przejazdowo 4:3
21 sierpnia 2023, 18:37 / poniedziałek
Leszeklv tak tylko nieśmiało powiem, że Grubas z prostej już nie jest grubasem, bowiem bardzo wyszczuplał ostatnimi czasy.
23 sierpnia 2023, 08:34 / środa
Morena Gdańsk - TLG Baltia Gdańsk 26 sierpnia 2023 - 11:00
26 sierpnia 2023, 12:55 / sobota
Morena - Lechia 3:5
26 sierpnia 2023, 20:32 / sobota
W ostatnich publikacjach na temat TLG, jak i na samym herbie tego nowopowstałego klubu nie zauważyłem ostatnio nazwy „Baltia”. Czy coś w tym aspekcie się zmieniło? Wszędzie mowa już tylko o TGL, bez żadnych dodatkowych członów nazwy
26 sierpnia 2023, 23:24 / sobota
Na profilu fb Tylko Lechia Gdańsk, we wpisie z 21 lipca a konkretnie w komentarzach pod nim było krótko wyjaśnione dlaczego taka a nie inna nazwa.
27 sierpnia 2023, 07:20 / niedziela
Na pewno z 21.07? Bo nie ma tam wpisu z tą datą…
27 sierpnia 2023, 12:39 / niedziela
W biuletynie Biało-Zieloni, rozdawanym przed meczem z Podbeskidziem, w logo TLG czy też w opisach też już nie pojawia się nazwa Baltia.
27 sierpnia 2023, 21:55 / niedziela
Matti - tak, wpis z 21 lipca. Wyrzucono grafikę/zdjęcie podpisane: oficjalny logotyp klubu sportowego Tylko Lechia Gdańsk.
Pod nim są komentarze a w nich krótkie wyjaśnienie.
27 sierpnia 2023, 23:53 / niedziela
Pamiętam że na samym początku skrót interpretowano jako Tworzymy Lechię Gdańsk.
28 sierpnia 2023, 06:41 / poniedziałek
@Lewan: dobra znalazłem :-)
28 sierpnia 2023, 10:03 / poniedziałek
czy TLG Baltia Gdańsk ma jakas swoja stronke www?
28 sierpnia 2023, 20:11 / poniedziałek
Wygląda na to, że narazie tylko profil na Facebooku.
13 marca 2024, 23:23 / środa
Respect Przejazdowo - TLG 1:1 w meczu na szczycie B-Klasy
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.022