Gdańsk: czwartek, 13 czerwca 2024

Lechia Gdańsk - Znicz Pruszków, nd 13.08.23 g. 12.40

strona 1/1

10 sierpnia 2023, 11:22 / czwartek
Pierwsze zwycięstwo w Gdańsku w tym sezonie. Ciekawe jak się spiszą nowe nabytki. Z tyłu powinni zagrać wreszcie na zero. A środek powinien pokazać więcej kreatywność, bo w 3 pierwszych meczach nie wyglądało to najlepiej.
2:0 dla Lechii i pniemy się w górę tabeli.
11 sierpnia 2023, 22:46 / piątek
Jestem nowy na tym forum więc na początek witam wszystkich. Z niecierpliwością czekam na niedzielny mecz, ale też z pewnym optymizmem. Wygramy 3:0 a bramki strzeli nasz nowy nabytek Mena.
12 sierpnia 2023, 06:21 / sobota
Pamiętajcie jednak ze wszystko co nowe wymaga dotarcia nawet samochód
12 sierpnia 2023, 06:53 / sobota
Witamy trzeciego z ksywą Czarny, jak widać ten nick na forum jest zarezerwowany dla Starej Gwardii :-) Pozdrawiam. A co do meczu będzie bardzo ciężko, ale 3 punkty zostaną w Gdańsku.
12 sierpnia 2023, 12:45 / sobota
Ach, ta wszędobylska poprawność polityczna. Kontyngent czarnych w Lechii musi się zgadzać, więc w miejsce Diabate pojawił się 74, witamy na pokładzie.
Nie widzę w przypuszczalnym składzie Rogala, może być ciężko.
Mam nadzieję, że tradycji stanie się zadość i wygramy.
12 sierpnia 2023, 12:49 / sobota
Nie widzę innej opcji niż nasza wygrana :)
Do zobaczenia na stadionie !
12 sierpnia 2023, 13:23 / sobota
Pamiętny mecz ze Zniczem sprzed piętnastu lat. Nie mam nic przeciwko powtórzeniu wyniku 1 : 0 chociaż myślę że poprawimy tamten rezultat.
13 sierpnia 2023, 00:38 / niedziela
Tak mecz bardzo pamiętny, w szeregach gości znakomity napastnik Robert. Szkoda, że Lechia go wtedy nie kupiła, dzisiaj bylibyśmy w innym miejscu :-)
13 sierpnia 2023, 13:05 / niedziela
Bugaj do zmiany
13 sierpnia 2023, 13:18 / niedziela
Sezonienko tez same straty
13 sierpnia 2023, 14:57 / niedziela
Jeśli chodzi o grę to szału nie ma. Grabowski będzie miał sporo roboty. Fernandez ma przebłyski. Biegański cofnął się od pierwszego meczu w sezonie, chyba go trema zjada. Conrado - w tej formie nikt go nie kupi nawet za dolara. Chaos w obronie. Niezrozumienie w pomocy. Atak niby jest ale jakoby by go nie było. Tym razem szczęście było przy nas.
13 sierpnia 2023, 14:58 / niedziela
Sezonienko przypomina Diabete, taki jeździec bez głowy. Nowy czarny bardzo pozytywnie. W 10 minut zrobił więcej, niż Diabete przez cały pobyt w Lechii. Ogólnie wygrana na bardzo dużym farcie. Ale punkty się liczą. TYLKO LECHIA.
13 sierpnia 2023, 15:14 / niedziela
Z Kolumbijczykiem się zgodzę. Więcej zrobił w tym meczu niż diabeł przez cały swój pobyt. Rzucają się błędy w oczy ( głupie straty , podania ) ale oni dopiero się zgrywają. Każdy punkt zdobyty jest na wagę złota. Co sam trener mawia
13 sierpnia 2023, 15:44 / niedziela
Uff. Wyniku nie trafiłem, ale zwycięstwo cieszy. Styl? Na styl przyjdzie czas, a teraz musimy ciułać punkty. Trener wygląda na gościa, który wie o co chodzi w futbolu więc myślę, że z meczu na mecz będzie coraz lepiej. To co mnie cieszy to walka i zaangażowanie. Chłopaki pokazali więcej serca w dotychczasowych meczach niż wkłady w całym zeszłym sezonie.
13 sierpnia 2023, 15:48 / niedziela
A ja byłem pierwszy raz na meczu od pewnego czasu i się przyjemnie zaskoczyłem. Przyjemnie się patrzyło jak zespół ambitnie walczył w odróżnieniu od zeszłego sezonu. Co do poziomu to czego oczekujecie jak w każdym meczu debiutuje po kilku zawodników, praktycznie prosto z samolotu. Widać ze nowi zawodnicy jak Żelizko, Mena czy Olsson mają papiery i bedą zawodnikami w tej lidze. Jest 7 punktów a czas działa na korzyść tego zespołu.
13 sierpnia 2023, 16:10 / niedziela
No i sędzia Myć sędzia Myć to się do tarcia chrzanu piętami nie nadaje
13 sierpnia 2023, 16:37 / niedziela
Jak ktoś oczekuje stylu i bezbłędnej gry od zespołu, który jeszcze kilka tygodni temu nie istniał to jest niepoważny. Mieli kurwa wygrać i wygrali. Ja tam widzę pozytywy a czas pracuje na nasza korzyść. Jesteśmy na razie w czołówce a inni tez tracą punkty. Tychy nie będą wszystkiego wygrywać. Jest zaangażowanie i walka do końca. Nie pierdolić zza klawiatury tylko wspomagać chłopaków trzeba.
13 sierpnia 2023, 17:00 / niedziela
Mecz wygrany i to w zasadzie tyle. Reszta do zapomnienia.
13 sierpnia 2023, 18:46 / niedziela
Bramkarza mamy znakomitego, trafił się Lechii jak ślepej kurze ziarnko. Poza jednym błędem przy wyjściu to poza tym kilka znakomitych obron, ogromna pewność, wręcz chwilami kierowanie drużyną. Zwracam panowie uwagę na jego wybicia - ten bramkarz to rzadki przypadek, który nie bije na pałę i potem patrzy, do kogo poleci - u niego wykopy są przemyślane i przede wszystkim precyzyjne, to w istocie podania do daleko ustawionych zawodników. Jakby tylko niektórzy nasi umieli lepiej przyjmować dynamiczną, górną piłkę to mogłoby być ciekawie. Z jednego takiego wybicia w 1 poł. mieliśmy nawet od razu dobrą sytuację bramkową.
Bardzo dobry dzisiaj Dominik Piła, no i Fernandez jak zwykle klasa. A ten cały Bugaj to jeden wielki dramat na dwóch nogach. Ileż ten chłop zawalił sytuacji, bo nie podał w tempo, albo podał głupio, albo do tyłu, albo stracił. Całe szczęście, że się wreszcie sam wyeliminował i zszedł.
Ogólnie jak dla mnie mecz na 0:0, wygrała drużyna z większym fartem.
13 sierpnia 2023, 18:56 / niedziela
Ogólnie było ok. Emocje też.
Jak zobaczyłem, że to Myć, to miałem pewne obawy... początek próbował sobie ustawić, dając kartkę naszemu, ale to jest słaby sędzia... Ale na koniec na szczęście nie wypaczył wyniku. Rozumiem wrzuty, ale mnie interesuje przede wszystkim pozytywny doping, dla Lechii i o Lechii. Ale to tyle co sobie pogadam.
Co do części oprawy, tak troszkę tu się... wyłożyli. Naprawdę nie trzeba być Miodkiem...
Lechia to Polska. Polska to Ojczyzna.
Ojczyzna to język. Język to zasady. A zasady to nie... błahostka.
Tylko Lechia!
13 sierpnia 2023, 19:19 / niedziela
Gol na 1:1 chuj wie czemu nie uznany to kompromitacja co najmniej 3 naszych. Amatorstwo do kwadratu.
Grabowski powoli moze się pakować. Życie.
13 sierpnia 2023, 19:36 / niedziela
nazwa - rozumiem, że to ironia z Twojej strony?
Tak, rzeczywiście w tej sytuacji Bogdan i obrońcy zachowali się irracjonalnie, ale po 1. powtórki pokazały, że gol został prawidłowo nieuznany. Gdyby nie faul napastnika Znicza, to zapewne Neugebauer wybiłby piłkę sprzed linii bramkowej.

A co do Twojego komentarza dot. Grabowskiego - pozostawię go bez komentarza…
13 sierpnia 2023, 20:03 / niedziela
Arbiter Myć z kolegami zaprezentowal sie fatalnie zarowno dla jednych i drugich... choć akurat w swojej nieudolności podarował nam zwycięstwo. Bierność i brak komunikacji Neugebauera powinien zakończyć się stratą gola... dobrze, ze sedzia aptekarz cos tam wypatrzył. Fajne wejście kolumbijczyka. Od razu widac, ze nie jest to drugi diabate, widzi kolegów i ma pomysł na grę. Licze, ze z fernandezem i conrado może dać nam wiele dobrego. Każde zwyciestwo na tym etapie budowania drużyny powinno liczyć sie podwójnie wiec szanujmy to!
13 sierpnia 2023, 20:07 / niedziela
nazwa...siedziałeś na słońcu. Bankowo.
13 sierpnia 2023, 20:36 / niedziela
Sędziego to ja bym się absolutnie nie czepiał. 1:1 to byłaby dopiero chujnia. Co ten Szwed robił przy wybijaniu piłki? Blokował dostęp przeciwnikowi czy może był ciekawski, czy uda się wybić sprzed bramki. ? Gol – kabaret. Mówiłem ostatnio, że bramkarz trochę elektryczny. Teraz zblamował się tym swoim wyjściem, więc mam nadzieję, że przystopuje trochę, co wyjdzie drużynie na dobre. Generalnie stoper jest, udało się zachować czyste konto, ok z ogórami, ale zawsze to może jakieś rozpoczęcie nowego trendu. Jest też domowe zwycięstwo i to po walce. Dzisiaj Kolumbijczyk tylko posadził gościa na ławce, ale jak Lechia zacznie systemowo grać skrzydłami w zestawieniu (min 2 piłkarzy z każdej strony), to może przynieść on wiele pożytku.
13 sierpnia 2023, 20:46 / niedziela
@nazwa piszesz to z takim przekonaniem jakbyś już miał następcę? Możesz zdradzić kto to?
Twój znajomy? I nie pierdol, że gol niesłusznie nieuznany bo bylem i widziałem, że był faul na Tomku.
ps. Lille1 ogórki w 1 lidze to rozdają właśnie karty. Oglądałem wczoraj Tychy z Wisłą i poziom taki sam jak nasz dzisiejszy mecz. Wychodzi że same ogóry w tej lidze a mimo to awansować jest kurewsko ciężko...
14 sierpnia 2023, 09:44 / poniedziałek
Z trybun najslabiej wygladal Kapic, niebezpieczne straty, zolta kartka i non stop jakies pretensje do innnych, reszta na plus, no moze poza Zjawiskim,najwazniejsze 3 pkt. Brawo!
14 sierpnia 2023, 10:38 / poniedziałek
Bugaj wczoraj momentami przebijał nieporadnością Steca. Ogromne indywidualne błędy Olsson, Kapicia, Neugebauera. Grupowy popis nieporadności przy nieuznanej bramce Znicza. Masakra. Biegański i Sezonienko bardzo słabi. Bez wzmocnienia pomocy i zwłaszcza obrony ciężko myśleć o awansie. Rozkręca się Conrado, świetnie Mena, dobry Żelazko. Prawda, że gra ambitna, ale - nie pudrujemy pryszczy różowym talkiem - iście ogórkowa. Wiadomo, że w polskiej I lidze wygrywa nie ten, kto reprezentuje wysoki kunszt piłkarski, ale mniejszą nieporadność. Bardziej zdrowa jest jednak (sam wolę) mizeria ze świeżych ogórków niż ciężkostrawny strogonow z przeterminowanej wołowiny. Po tym drugim sraczki się można nabawić. Poza tym przez sentyment, gra jak za niedawnych lat fragmentami może się podobać, przypomina czasy w składzie z Rogalskim, Buzałą, Buvalem i innymi hektorami przedmandziarskiej ery. Na razie krytyka zbyt mocna jest przedwczesna. Będą chyba jeszcze jakieś wzmocnienia, bo koń jaki jest każdy widzi, Szwajcar też nie jest głupi. Rumun może odpali, bo ma papiery do grania. Poza tym generalnie potrzeba czasu, zgrania i zrozumienia. 2 zwycięstwa, remis i pechowa porażka. Mogło być znacznie gorzej.
14 sierpnia 2023, 14:54 / poniedziałek
Generalnie po meczu mam wątpliwości co do ,,Zjawki". Zastanawiam się czy dalej powinien dostawać szanse gry, czy raczej z tej mąki chleba nie będzie. Bardziej skłaniam się do tej drugiej opcji. Nie odmawiam mu ambicji, ale umiejętności albo chłodnej głowy to mu brak. Szkoda, że ucichł temat napadziora z Chorwacji, trzeci strzelec ichniej ekstraklasy mógłby pozamiatać tą ligę. Jeśli chodzi o defensywę to wolę oglądać tych chłopaków niż Pietrzaka czy Malocę ( chciałbym tu zostać i dalej się opierniczać). Dopóki młodzi będą jeździć na dupach to ode mnie złego słowa nie usłyszą nawet jeśli będą popełniać błędy. Zgodzę się z Castropem, że na razie słabo wygląda ,,Kapeć", ale podobno na Ukrainie miał dobry sezon, więc może potrzebuje czasu. Teraz z ciekawością będę obserwował ruchy do klubu.
14 sierpnia 2023, 18:54 / poniedziałek
Biorąc pod uwage ze zespol praktycznie nie przygotowywal sie do sezonu, ciągle dochodza nowi zawodnicy i na razie to jest zlepek zawodnikow z których trzeba zrobić prawdziwy team, to wynik 7 pkt po 4 meczach uwazam za bardzo dobry.
Widac brak typowego napastnika i tu powinno na pewno byc wzmocnienie. Obrona musi sie zgrac. Sporo jest na razie niedokładności w pomocy ale wierzę ze bedzie tego mniej z kazdym tygodniem. W Rzeszowie powinny byc 3 pkt.
14 sierpnia 2023, 22:36 / poniedziałek
Jeszce kilka tygodni temu każdy z nas brałby 7 punktów po 4 kolejkach w ciemno. Dajmy im trochę czasu. Fajnie, że mamy młodych którym się chce. Tego nam brakowało od dłuższego czasu... Ja osobiście naprawdę z przyjemnością idę znowu na mecz. Wiem, że nawet jeśli przegrają to będą się starać a to najważniejsze.
14 sierpnia 2023, 23:09 / poniedziałek
najważniejsza jest wiara ...zaczelismy wierzyć..oby tego nie spierdolili..wszyscy...
16 sierpnia 2023, 12:06 / środa
Witam wszystkich po bardzo długim niebycie , chciałbym zauważyć że obecna drużyna na ta chwila jest zbieraniną zdolnych małolatów (przepraszam jeśli któregoś uraziłem , chciałbym mieć ich lata aż się spociłem jak pomyślę co bym wyprawiał) dawno już u Nas nikt nie pomyślał że młodość roznosi wiara że teraz k....a my i co nam na boisku stare pierdoły będą trawę deptać , chcę wierzyć że obecny trener poukłada im w głowie swoje pomysły i będzie oki . Czytałem różne wypociny i super pomysły jak to ma być a ja proponuję dać im chwilę spokoju niech okrzepną , nie muszą czytać naszych ........ .
Pozdrawiam wszystkich
Sol
7 maja 2024, 10:40 / wtorek
Ja jeszcze wrócę do tego meczu. Pamiętam jak będąc na nim i widząc grę tego młodego zespołu, czułem pozytywną energię po czasie bezradnego patrzenia na ekipę Mandziary. Okazało się że przeczucia mnie nie zawiodły a nawet rzeczywistość okazała się jeszcze lepsza. Nikt chyba włączając w to mnie, się wtedy nie spodziewał że na 3 kolejki przed końcem mieć będziemy 99,9% awans.

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.032