Gdańsk: czwartek, 25 lipca 2024

Szymon Grabowski musi zostać!!!

strona 1/1

13 sierpnia 2023, 19:54 / niedziela
Jak w temacie i zgodnie z tradycją ;)
Chciałbym go zobaczyć po sezonie biegnącego dookoła boiska w stylu Kubickiego...
A my swoje!
13 sierpnia 2023, 19:57 / niedziela
A dlaczego z małej litery ?
13 sierpnia 2023, 20:00 / niedziela
Grabowski kurka pomyłka, sorry Panie i Panowie!
13 sierpnia 2023, 20:02 / niedziela
Czy Admin może poprawić? rzadko piszę, to i błędy (i emocje pomeczowe ;) ) się zdarzają...
13 sierpnia 2023, 21:04 / niedziela
Załóż nowy, a ten pewnie zostanie usunięty
14 sierpnia 2023, 00:47 / poniedziałek
Zmieniłbym ale zabrali mi uprawnienia.
30 września 2023, 00:46 / sobota
Po wczorajszym meczu w PP ...
Cierpliwość i tylko cierpliwość.
Dajmy Trenerowi czas, niech wdroży swój pomysł na Lechię. Że cierpliwość popłaca, daleko szukać nie trzeba ... ot przecież obecny Mistrz Polski. 4 sezony temu, większość pewnie pierwszy raz usłyszała o Rakowie, że taka drużyna w ogóle istnieje. Praca, wsparcie przez zarząd RC Trenera Papszuna i jego polityki ... gotowa recepta ... a przynajmniej instrukcje jak to się robi ...
Sam chciałbym Lechii w Eklapie i to od razu walczącej o MP (bo chciałbym jeszcze tego mistrzostwa dożyc), zaraz... jak najszybciej, ale zdaje sobie sprawę że ani szybko ani łatwo nie będzie. Po ostatnim meczu poprzedniego sezonu, kiedy minęły pierwsze negatywne emocje; refleksja ... może i dobrze że tak się stało? Znalazł się nowy właściciel (jeszcze zagadka) ale zaczęto od sprzątania tej stajni Augiasza. Drużyna najmłodsza w lidze, nawet obozu nie było z prawdziwego zdarzenia to jak maja grać i wszystko wygrywać? Do piątej (chyba)m kolejki przychodzili jeszcze nowi ludzie ... bo nawet ławki nie było jak skompletować. Potrzeba dalszych dobrych wzmocnień ... zdecydowanie bramkarz i obrona, może będzie na to moment w zimowym okienku.
Czas Panowie Lechiści. Czas i wsparcie z trybun, tego dzisiaj im potrzeba.
Szymon Grabowski musi zostać.
Tylko Lechia!
30 września 2023, 00:53 / sobota
Po wczorajszym meczu w PP ...
Cierpliwość i tylko cierpliwość.
Dajmy Trenerowi czas, niech wdroży swój pomysł na Lechię. Że cierpliwość popłaca, daleko szukać nie trzeba ... ot przecież obecny Mistrz Polski. 4 sezony temu, większość pewnie pierwszy raz usłyszała o Rakowie, że taka drużyna w ogóle istnieje. Praca, wsparcie przez zarząd RC Trenera Papszuna i jego polityki ... gotowa recepta ... a przynajmniej instrukcje jak to się robi ...
Sam chciałbym Lechii w Eklapie i to od razu walczącej o MP (bo chciałbym jeszcze tego mistrzostwa dożyc), zaraz... jak najszybciej, ale zdaje sobie sprawę że ani szybko ani łatwo nie będzie. Po ostatnim meczu poprzedniego sezonu, kiedy minęły pierwsze negatywne emocje; refleksja ... może i dobrze że tak się stało? Znalazł się nowy właściciel (jeszcze zagadka) ale zaczęto od sprzątania tej stajni Augiasza. Drużyna najmłodsza w lidze, nawet obozu nie było z prawdziwego zdarzenia to jak maja grać i wszystko wygrywać? Do piątej (chyba)m kolejki przychodzili jeszcze nowi ludzie ... bo nawet ławki nie było jak skompletować. Potrzeba dalszych dobrych wzmocnień ... zdecydowanie bramkarz i obrona, może będzie na to moment w zimowym okienku.
Czas Panowie Lechiści. Czas i wsparcie z trybun, tego dzisiaj im potrzeba.
Szymon Grabowski musi zostać.
Tylko Lechia!
30 września 2023, 02:23 / sobota
Amen!
30 września 2023, 09:49 / sobota
Progress jest widoczny gołym okiem. Zadanie arcytrudne, zbudować z takiej zbieraniny funkcjonujący organizm w tak krótkim czasie. Ponadto trener widzi co które elementy są do poprawy i nawet informuje o tym na pomeczowych konferencjach. Bez owijania w bawełne. Tutaj nie trzeba nic zmieniac. Praca lubi ciszę!
30 września 2023, 16:54 / sobota
Pełna zgoda. Trzeba nam jedności i wsparcia drużyny jak nigdy po tej rozpierdusze.
1 października 2023, 10:54 / niedziela
Dokładnie, potrzeba nam jedności i cierpliwości. Będzie dobrze.
1 października 2023, 11:53 / niedziela
Uroczyście przed Wami unieważniam ten wątek!
1 października 2023, 12:41 / niedziela
Czarny68, dałbyś radę jakoś przedstawić kontekst i sens powyższego wpisu? ;)
1 października 2023, 13:05 / niedziela
Nie wiem,nie znam się,zarobiony jestem!
1 października 2023, 20:08 / niedziela
Nie rozumiem podejść ja Grabowskiego do pucharu. Wolałbym aby na pucharowy mecz się sprężyli , liga jeszcze długa i nadrobić ewentualnie stracone punkty z Nieczeczą zawsze byłby czas. A my swoje
1 października 2023, 21:28 / niedziela
potrzeba lepszego trenera, niż człowieka, który na Lechii się uczy.
Amen
Nic nie graliśmy dzisiaj.
10 męczy za nami. Ja nie widzę progresu w ostatnich meczach.
1 października 2023, 23:41 / niedziela
Lepsi już byli i nic z tego dobrego nie wynikło...
2 października 2023, 10:15 / poniedziałek
Chłop nie przepracował z TĄ drużyną (nie mówię o składzie, który był w lipcu/sierpniu) ani jednego okresu przygotowawczego, kadrę konstruowano mu do 5-tej kolejki, a w tzw. międzyczasie zdążył zdobyć 15 pkt - czyli +/- 1 tyle co 7 innych ekip z równie wysokimi aspiracjami, a które przeszły o wiele normalniej i stabilniej okres między poprzednim a tym sezonem. I ktoś chce już go zwalniać? Ludzie kochani, ochłońcie.

Ja rozumiem, że to co zagraliśmy w Niecieczy, to był piach (choć pomimo to, w 1 połowie nawet było blisko objęcia prowadzenia). Ale na tym - nomen omen - piachu, nie dało się grać w piłkę nożną, tylko co najwyżej w rugby. A rugbystów to my nie mamy raczej w składzie. Mało tego, przez to klepisko prawdopodobnie wypadnie nam na parę ładnych tygodni (oby nie miesięcy) Conrado...

Wiem też, że z GKS-em u nas, do momentu czerwonych kartek też nie wyglądało to zbyt dobrze.

Ale ta cała 1 liga to jest taka rzeczywistość, że jednego dnia śledzie mogą przegrać z ostatnim Chrobrym, by po tygodniu ograć solidny Motor, zaś miejsca od 4 do 11 dzieli różnica 2 pkt! I raczej w niewielu meczach można obejrzeć tiki-takę, a jeśli ktoś taką próbuje grać, to szybko jest sprowadzany na ziemię (dosłownie i w przenośni) przez drwali wycinających takich wirtuozów równo z trawą.

Nasz skład ma raczej parametry techniczno - szybkościowe, co trochę nie pasuje do tej ligi, ale trzeba liczyć, że w miarę upływu czasu zacznie to coraz bardziej trybić, a taki styl gry okaże się bardziej skuteczny od rąbanki oferowanej przez inne GieKSy, Podbeskidzia, Odry, czy Termaliki.

Reasumując - nie jest tak źle, żeby trzeba było dokonywać jakichkolwiek rewolucji, tylko dać dużo czasu i mieć do tego cierpliwość, żeby dać temu sztabowi i składowi szansę na uzyskanie owoców ich pracy. Na razie dopiero odbywa się sianie. Na plony i żniwa trzeba jeszcze poczekać...

Zresztą spójrzcie - jeszcze niedawno w Pogoni domagano się głowy Gustafsona, a w Wiśle Sobolewskiego. Tam prezesi wytrzymali ciśnienie, utrzymali ich na stanowiskach i jakoś obie ekipy zaczęły grać coraz lepiej i punktować.

Zmieniać Grabowskiego (już abstrahując od szacunku, jaki mu się należy za same pozostanie klubie w sytuacji, gdy wszyscy z niego spierdalali) w takich okolicznościach, w jakich aktualnie jest Lechia, byłoby absurdem i działaniem na jej szkodę.

Takie jest moje zdanie. Można się z nim nie zgadzać.
Pozdrowienia i udanego tygodnia. Byle do piątku.

PS. Kocham moją żonę za to, że nadal chce ze mną być, pomimo że musiałem odwołać nasz wspólny, najbliższy wyjazd we dwoje planowany na piątek właśnie, gdy z opóźnionym zapłonem zajarzyłem i ją wczoraj poinformowałem, że przecież w piątek Lechijka gra z Górnikiem Łęczna... :) Ona wiedziała, że nie ma co już negocjować i że wyjazd trzeba przełożyć na kiedy indziej.
4 października 2023, 09:31 / środa
Zazdroszczę tak wyrozumiałej żony. I tak uważam że złoty środek jest najważniejszy, czasami bywa tak że trzeba iść na mecz a innym razem zostać z żoną 🙂
4 października 2023, 20:33 / środa
Zgadza się. Ja zostaję z żoną przed lub po meczu. I to jest złoty środek :)

Raz nie mogłem pogodzić tych dwóch miłości - gdy brałem ślub 25.04.2009. Trafiło na pierwsze derby w ekstraklasie, ta sama godzina pierwszego gwizdka tu i tu. O tyle miałem dobrze, że ksiądz udzielający nam ślubu też był jednym z nas i informował z ambony wszystkich przybyłych jaki jest wynik do przerwy, bo miał cynk z backstage’u :)

Przepraszam za offtopic. Już koniec o żonach.
4 października 2023, 23:31 / środa
Tak oczywiście już koniec o żonach jedno co muszę napisać, ze ja wziąłem ślub tydzień przed Tobą i nie miałem tego problemu co Ty :-)
10 października 2023, 16:13 / wtorek
Po Conrado Luis z kontuzją. Dwóch kluczowych piłkarzy wypada ze składu. Pod górę ciągle ma trener...
19 października 2023, 14:24 / czwartek
Jest zastępca Graby.

odnośnik
19 października 2023, 15:02 / czwartek
Nie zastępca,tylko następca
21 października 2023, 23:20 / sobota
Mam nadzieję że nie będzie żadnych nerwowych ruchów... a w naszych warunkach trener z przeszłością w najwyższej lidze w Anglii?? Przecież polski pilkarz by zaraz strzelił fochy że się od niego wymaga za dużo.. zaraz byłby cyrk z przemęczeniem, brakiem swierzosci itd jakby im zaordynowano trening z intensywnością z angielskich boisk.
22 października 2023, 12:38 / niedziela
Nowy trener dał głos

odnośnik
22 października 2023, 14:58 / niedziela
Jak widać nie wszystko w Lechii się zmieniło. Dla mnie przyjęcie Anglika jako doradcę a tak faktyczne osobę nad Grabą to policzek dla tego drugiego. Nie można po prostu powiedzieć" słuchajcie Grabowski my Wam tu dziękujemy żeście w trudnym czasie nam pomogli ale wiecie rozumiecie mamy inna wizję i nie pasujecie. Więc my Wam dziękujemy za dobra robotę">
I dać chłopu godna odprawę bo tak to takie mandziarowe podchody i załganie.
22 października 2023, 15:24 / niedziela
Ten facet ma 64 lata
Ja rozumiem że doświadczenie , ciekawe cv...
Ale nijak , nie wpisuje się to w projekt odmładzania i świeżej krwi na każdym szczeblu
Chyba że jest to naprawdę markowe dobre wino
Im starsze.....

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.417