Gdańsk: czwartek, 25 lipca 2024

Polonia Warszawa - Lechia Gdańsk 22.10.2023 godz. 12.40

strona 1/2

21 października 2023, 13:45 / sobota
Czas przerwać spory ideologiczne, a zająć się Lechią. Mam nadzieję że przerwa wpłynie korzystnie na formę naszych piłkarzy i liczę na 3 punkty. Wynik beż znaczenia. Tylko zwycięstwo!
21 października 2023, 19:50 / sobota
Trzeba wygrac zeby utrzymac kontakt z pierwsza 6, typuje 2:1 dla nas.
21 października 2023, 22:26 / sobota
Dokladnie, aby utrzymać kontakt z czołówka trzeba wygrać... martwią kontuzje.. 3 ogniwa wypadły.. ale pech jednego jest szansa dla innych.. więc z pełną wiara, 3 pkt muszą być dla Lechii
22 października 2023, 07:43 / niedziela
Wczoraj Ł3 za sprawą Braci miała i ma ból dupy
Lechia dziś poprawi i ten ich Muranów też dziś nie zaśnie spokojnie Zjawiński i Janek Biegański to sprawią
22 października 2023, 09:25 / niedziela
Mecz może być odwołany:

W związku z niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi oraz obfitymi opadami deszczu w Warszawie istnieje ryzyko, że nasz ligowy mecz z Lechią Gdańsk zostanie odwołany. Ostateczną decyzję w tej sprawie poznamy około godziny 10:30. Będziemy informować na bieżąco.
22 października 2023, 11:21 / niedziela
Stan boiska na zdjęciach jak i prognozy pogody raczej nie pozwolą na granie.
22 października 2023, 11:41 / niedziela
Mecz odwołany
22 października 2023, 15:28 / niedziela
Pytanie może i pewnie z dupy
Ale tak z ciekawości Ja się nie znam
Jeśli dzisiejszy mecz został odwołany , pauza za żółte kartki Bugaja przechodzi na kolejny najbliższy mecz w sobotę , czy czeka na mecz z Polonią w nowym terminie?
22 października 2023, 16:13 / niedziela
@czarny66 w sobotę gramy beż Bugaja.
30 października 2023, 20:19 / poniedziałek
Jutro gramy z ,,brudnymi koszulami", spodziewam się dość ciężkiego meczu, rywal wygrał ostatni mecz z cyganami na wyjeździe 2:0, ale mimo to jestem pozytywnie nastawiony, wygramy 3:1 bramki strzelą Mena, Bugaj i Zjawiński. Jazda z k...ami, Lechiko jazda z k...ami
31 października 2023, 05:55 / wtorek
Jeszcze w tym sezonie nie wygrali dwa razy z rzędu, stąd też pozycja w tabeli taka, a nie wyzsza
31 października 2023, 06:19 / wtorek
Kiedyś te minimum dwa razy musi nastąpić...
31 października 2023, 07:55 / wtorek
Dziś musi być do przodu….. ale czy będzie transmisja w jakiejś tv czytać Polsat sport czy tylko jakieś płatny shit za 10?
31 października 2023, 07:58 / wtorek
Opcji do oglądania jest kilka:
odnośnik
31 października 2023, 08:15 / wtorek
Czuję, że będzie cholernie ciężko. My jakoś te punkty dopisujemy ostatnio - raz 1, raz 3, ale są to punkty wywalczone "psim swędem" po meczach, w których gra wg mnie nie powalała. Środek pola często przegrywamy, licząc głównie na szybkie ataki skrzydłami.

Nie wiem jak gra Polonia, bo nie oglądam jej meczów, ale widać po wynikach, że są na fali wznoszącej. Mam przeczucie że grają, podobnie jak te wszystkie Motory, Znicze i inne Łęczne typową piłkę polskiej Premiership - siłowa, stałe fragmenty, przebitki itp. A nasi przystąpią do tego meczu prawie bez regeneracji - zaledwie 3 dni po ostatnim, w tym czas na podróż do Warszawy. Przy coraz węższej kadrze (brak Luisa, Conrado, Biegańskiego) może być ciężko. Dobrze, że Bugaj wraca, to zawsze świeża para nóg na placu.

Wierzę, że możemy wygrać, ale 1 punktem też nie pogardzę...
31 października 2023, 17:27 / wtorek
Witam wszystkich.

Skład już jest znany naszych piłkarzy. Są młodzi i waleczni, żądni "krwi". Myślę, że wygramy ten mecz i wskoczymy do czołówki tej tabeli. Liga 1 to nie jest wysoki poziom jak na nasze umiejętności.
TYLKO LECHIA!!!
31 października 2023, 18:05 / wtorek
Niech już wrócą do tej ekstraklapy. Nawet ze względu na ten canal plus…. Wykupiłem za magiczną dychę tą transmisję i chuj się ładuje i ładuje. Niczym lata temu jak się na meczykach oglądało za free :)
31 października 2023, 18:14 / wtorek
polonia - Lechia
0 - 1
Bramka: odnośnik
31 października 2023, 18:26 / wtorek
Dzięki Japan. Bo kurwa ten za 10 nie lata na iOS a jak się nie ma kompa z Windows to się leży. Więc na tv chciałem i pizda bo nie gwarantują na smart Tv przeglądarce że poleci. Aj aj aj
31 października 2023, 18:33 / wtorek
Mi na 5 letnim samsungu w przeglądarce nie działało, ale pakiet sport w aplikacji polszmat box go śmigało całkiem dobrze.
31 października 2023, 18:49 / wtorek
Ja też tylko na polsat box, natomiast jakość transmisji i komentarza względem c plus to spadek o kilka poziomów. Na szczęscie Lechia wygląda coraz lepiej, zaczynam mocno wierzyć w awans
31 października 2023, 18:54 / wtorek
Powinno być już 3:0...nie możemy partolić takich sytuacji. Momentami za głęboko się bronimy a widać ze potrafimy fajnie pograć na ich połowie.
31 października 2023, 19:05 / wtorek
Na strims.top jest darmowy stream jak ktoś ma problem z Polsatem.
31 października 2023, 19:24 / wtorek
Jak Kapic nie trafia na pusta bramke z 15m to ciezko bedzie wygrac
31 października 2023, 19:29 / wtorek
Ostatnie 10 min to nie umiemy wymienić trzech podań. Poziom tragedia.
31 października 2023, 19:36 / wtorek
I 3 zolte kartki za wybicie piłki po gwizdku, geniusze.Mena Sezonienko Piła.
31 października 2023, 19:37 / wtorek
To prawda poziom taki, że oczy krwawią. Tylko wystarczy spojrzeć na wyniki ekip z eklasy w PP, męczą się delikatnie to ujmując.
31 października 2023, 19:44 / wtorek
Niechlujstwo, niechlujstwo i niechlujstwo... oni tak grają jakby to w piździe mieli. Te kartki to jakaś patologia. Grabowski chyba ma słaby wpływ na zespół, normalny trener by opierdolił nawet z ławki i ruszyliby dupy, a tak czołgają się czekając na koniec.
Tu jest potencjał, ale mają wyjebane...
31 października 2023, 19:50 / wtorek
Kałahur to ma szczęście ż Conrado ma kontuzję bo by placu nie powąchał do końca rundy. Pierwszy do odpalenia zimą, następny to Sezenienko.
31 października 2023, 19:53 / wtorek
Obrona karnego:
odnośnik
31 października 2023, 19:54 / wtorek
nie pasuja mi upaincy w skladzie
31 października 2023, 19:58 / wtorek
Akurat oni kopia sie po czołach najmniej.
31 października 2023, 20:00 / wtorek
A mi pasują. Mecz do zapomnienia, są punkty i jedziemy dalej.
sialala, akurat oni to trzymają...
Druga połowa do zapomnienia. W tej lidze jak nie jedziesz na dupie to tak to będzie wyglądać.
31 października 2023, 20:01 / wtorek
Męczarnia.Brak instynktu killera bo setek było chyba z 5 na podwyższenie wyniku.Prawie całą drugą połowę gralismy w 10. Sezonienko to jest kompletne nieporozumienie i kolejny zawodnik przeciwnika.Dodatkowo jakim trzeba być ćwierćinteligentem by 4 zawodników dostało żółte kartki za głupotę odkopywania pilki
31 października 2023, 20:02 / wtorek
jak ten kangur nie zdobył bramki to tylko on wie.
31 października 2023, 20:03 / wtorek
Najwazniejsze to to ze mamy 3 pkt straty do 2 miejsca.
31 października 2023, 20:05 / wtorek
Poziom gry naszych grajków poniżej wszelkiej krytyki. Grają jak by z przymusu. Naprawdę nie wiem już co myśleć. Ale o awansie to nawet nie ma co marzyć z taką grą i takim nastawieniem. Cieszą punkty. A najgorsze, że zbliżają się derby i chyba pasowało by odwiedzić grajków na treningu i wytłumaczyć im czym są derby.
31 października 2023, 20:08 / wtorek
No i fajnie. Brawo panowie, Sarnawski dzisiaj oddał to co za....ał w poprzednich meczach, za dzisiejszy mecz duży plus. Jedyne o co się przy...lę, to skuteczność, ten mecz mogliśmy zamknąć do przerwy, a powinniśmy po przerwie. Na Tychy koniecznie musimy lepiej nastawić celowniki.
31 października 2023, 20:09 / wtorek
Mieli wygrać i wygrali. Sezonienko slaby? To co powiedzieć o Zjawińskim kurwa?
Płacze o stylu są śmieszne po wygranym meczu w 1 lidze. Ochłońcie chyba że nie cieszy Was wygrana z jakichś innych powodów? Jesteśmy w czołówce, mamy bardzo młody zespół z kilkoma ogniwami do wymiany w przerwie zimowej. Tracimy 2 punkty do drugiego i 4 do pierwszego miejsca. Zespół powstały na kolanie w ciągu kilku tygodni. Bez dwóch kluczowych kontuzjowanych piłkarzy. Ja jestem na razie zadowolony.
ps. "Komentatorzy" chyba z Konwiktorskiej ściągnięci byli?
31 października 2023, 20:14 / wtorek
Otóż to d.g ….
31 października 2023, 20:14 / wtorek
Poprawka co do strat punktowych - odpowiednio 3 i 5 punktów do drugiego i pierwszego miejsca. I tak nieźle...
31 października 2023, 20:16 / wtorek
Panowie nie zapominajmy, że trzy dni temu grali mecz, dzisiaj przyszło im grać na ciężkiej, nasiąkniętej murawie, a przygotowania do sezonu jakie były każdy wie. Myślę, że po prostu odcięło im prąd. Zgadzam się, że żółtka niepotrzebne.
.
31 października 2023, 20:19 / wtorek
Jakby to napisać… zgadzam sie z dg. Są 3pkt jest strefa barażowa, jest tendencja wzrostowa, było słychać naszych, czyli na plus
31 października 2023, 20:21 / wtorek
Zastanawiają mnie wpisy optymistów... Gramy gówno, nie oszukujmy się ... gówno do kwadratu, ale jakimś cudem mamy minimalną stratę do lidera. Chyba tylko to może cieszyć optymistów, bo na trzeźwo nie da się oglądać meczów Lechii. Nie chciałby nikogo skreślać, ale tak się nie da wywalczyć awansu. Liczę , że na rundę wiosenną będą czystki. bo na razie to tylko oczy bolą.
31 października 2023, 20:26 / wtorek
ale jakie odcięcie prądu? Oni grają jak im się podoba, nie ma żadnego zaangażowania. Może pierwsze 20-30 minut było ok. Poźniej już jak najmniejszym wysiłkiem chcieli dowieźć wynik, bez gry, bez biegania. W ilu później atakowali? We 3? Gdyby Sarnavski tego nie wyjął znowu bylibyśmy w dupie. Z takim nastawieniem i z takim zaangażowaniem nie ma szans na awans. Za chwilę tych opierdalaczy zweryfikują.
Jest jeden zajebisty plus, to Chłań, ten chłopak naprawdę ma papiery na grajka.
31 października 2023, 20:27 / wtorek
Czystki - chodzi mi o to , że kilku piłkarzy nie nadaje się na ten poziom rozgrywkowy. I w ich wymianie widzę nadzieję. Bez nazwisk, każdy kto to ogląda wie o kogo chodzi. Pozdrawiam trzeźwo myślących.
31 października 2023, 20:27 / wtorek
W najlepszym sezonie w historii okraszonym PP i 3 miejscem też tak naprawdę styl był chujowy.,Finał PP z Jagiellonią to był koszmar. Więc pesymisto może uniewaznimy te zdobycze bo chujowo się oglądało? Za Nowaka graliśmy widowiskowo, strzelaliśmy dużo goli a w ostatnich 7 meczach nie straciliśmy bramki wygrywając 6. I chuja ugraliśmy...więc z tym stylem to tak ostrożnie...
31 października 2023, 20:30 / wtorek
d.g. - idąc twoim tokiem myślenia grajmy po chuju, ale kręćmy wyniki. Nie, no super. Cel uświęca srodki, grajmy kupę, wszyscy nam wybaczą. Sorry, ale mnie nieprzekomałeś.

1 2
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.021