Gdańsk: czwartek, 25 lipca 2024

Polonia Warszawa - Lechia Gdańsk 22.10.2023 godz. 12.40

strona 2/2

31 października 2023, 20:56 / wtorek
Defender w tym momencie tak. Przypomnij sobie, że jeszcze 3 miesiące temu były odwoływane sparingi bo nie było kim grać. Potem zaczęła się liga i dopiero zaczęło przychodzić piłkarze. To jeszcze nie jest drużyna. Do tego pewnie połowa nie miała obozy przygotowawczego. Dociagnijmy tą rundę do końca. Nazbierajmy jak najwięcej punktów. A zacznijmy oceniać na wiosnę.
Mimo wszystko dzisiaj byliśmy lepszym zespołem.
31 października 2023, 21:02 / wtorek
A celem jest awans czy ładna gra? Mamy zespół jaki mamy i faktycznie trzeba wzmocnień bo odpady od koszernych czy Australijczyk to nie dla Lechii. A celem na tą rundę było dograć do przerwy zimowej i nie stracić dystansu do czołówki. Ja tez chcę żeby było widowiskowo i skutecznie ale na razie jest tylko w miarę skutecznie. Z tym składem zbudowanym w specyficznych warunkach to dorobek punktowy i miejsce w tabeli uważam za więcej niż poprawne. Dajmy Grabie popracować, niech zrobi porządny obóz zimą plus przemyślane wzmocnienia to i styl powinien być lepszy. Wrócą Fernandez i Conrado. Będziemy rozliczać na wiosnę. Tak uważam i nie każdy musi się z tym zgadzać...
31 października 2023, 21:10 / wtorek
d.g. tu nie chodzi tylko o ładną grę. Oni są słabi, ta czarna Mena ma technikę ale się opierdala i ma wyjebane, Sezonienko nie nadaje się do niczego, Żelizko nie widać cały mecz, aż coś odpierdoli, reszta oddaje piłkę do najbliższego (poza niektórymi fragmentami gry) i ma wyjebane. Oni grali do tej pory z tymi słabszymi, teraz przyjdzie grać z gośćmi, którzy trochę umieją. Przecież tu będzie masakra... Potrzebujemy trenera, który ogarnie te panienki i wprowadzi swój porządek. Ta drużyna poza małymi zmianami z dobrym trenerem może coś osiągnąć.
A tak BTW jeśli ktoś obstawia to w najbliższych meczach rekomenduję powyżej 3,5 kartki Lechii bo tak to niestety będzie wyglądało
31 października 2023, 21:12 / wtorek
Sorry ale tego nie da sie czytać. Lechia miała isc w niebyt. Mamy miejsce barażowe, jebnijcie glowa w sciane a potem prosze o odpowiedz
31 października 2023, 21:20 / wtorek
Kurwa, kilka miesięcy temu chcieliście od a klasy zaczynać, mówiliście, że nas niedpouszcą do rozgrywek. Sklad zbudowany w biegu, bez obozu. Jesteśmy na 5 miejscu mamy 3 punkty straty do 2 miejsca i jest chujowo? Zacznijcie jeszce za Mandziara tęsknić. Ja pierdole po prostu. Skandal, że po 13 kolejkach nie mamy 45 punktów na koncie. Trzeba wszystkich wypierdolić!!!
31 października 2023, 21:27 / wtorek
Za lechia.gda
Przyjechać, wygrać, zapomnieć...
Błagam, przestańcie płakać bo naprawdę nie da się tego czytać.
Jeszcze chwilę temu byliśmy w 5 lidze...
Jedziemy dalej i po sezonie rozliczymy nie tylko zespół ale też złotoustego pistolero. Czekam na obiecane zmiany w RN !
Tylko Lechia
31 października 2023, 21:31 / wtorek
@Rombis panienki to grały przez ostatni sezon w ekstraklapie. Wszyscy siedzieli cicho jak pizdy. Ciekawe dlaczego? Zarzucanie obecnej drużynie, że im nie zależy albo im się nie chce jest po prostu krzywdzące. Chcecie zwalniać trenera? Za co?
Przestańcie kurwa mącić jak nie chcecie wspierać.
31 października 2023, 21:50 / wtorek
Rozumiem wszystkich narzekających. Dla mnie też wzorem walki i ambicji jest ekipa Nalepy, Zwolińskiego, Kubickiego i Flavio dowodzona przez Badię i skompletowana przez Mandziarę. Pięknie walczyli wiosną, zostawili na boisku serducho, umierali za klub jak prawdziwi bohaterowie. Mam do dziś ich plakaty w pokoju i nagrane mecze które zawsze sobie oglądam po takim czymś czym uraczyli nas dziś ci nieudacznicy z łapanki. Pozwala mi przypomnieć sobie jak powinni walczyć piłkarze w naszych barwach.
PS. Niedawno udało mi się przed meczem dostać autograf Kuciaka. Oprawiłem go w ramkę i powiesiłem w najbardziej eksponowanym miejscu!!
31 października 2023, 21:57 / wtorek
He,he cooer w punkt
31 października 2023, 22:07 / wtorek
Myślę, że w Niepołomicach do dziś nie mogą spać przez swoją chujową grę w zeszłym sezonie. Najchętniej ten poprzedni sezon puściliby w niepamięć przez ten swój beznadziejny, pierwszoligowy styl.

Boże, żebyśmy tylko nie skończyli jak ta Puszcza, bo ten nieszczęsny sezon 23/24, w którym mieliśmy grać tak pięknie dla oka, strzelać po 4-5 goli na mecz, nie tracąc przy tym żadnego, to przez tak brzydką grę będzie się nam śnił po nocach....

Żenua...
31 października 2023, 22:20 / wtorek
Arcy ważne punkty i mecz na zero z tyłu! Tego było trzeba. Punktujemy, jesteśmy w czubie. Drużyna, trener w dalszym ciągu się zgrywają i robią postępy! Tak trzymać! Smuci mnie tylko, że Zjawiński, Piła i Sezonienko to padaka a nie piłkarze... powinni się wstydzić, że ukraincy z urzędu pracy są o klasę lepsi!
31 października 2023, 22:21 / wtorek
@Defender
Przepraszam , ale Ty tak na serio?
Nie będę powielać , ale tak
Tutaj 3 miesiące temu były zgliszcza
Nie Nie powiem że ja w to wierzę , bo nie do końca Nie mam zaufania po tym co się tu odpierdalało jak i wielu z nas
Ale np dzis....Nie powiem złego slowa na zaangażowanie , ambicję i nawet grę
Na Konwiktorskiej jeszcze nie jeden zespół potraci punkty
My dziś komplet
Ja osobiście to szanuję i nie patrzę na wrażenia artystyczne Na piękną grę przyjdzie jeszcze czas
31 października 2023, 23:04 / wtorek
@Rombis
Bez spiny
Ale panienki to już tu były
Nie porównujmy dwóch różnych systemów walutowych
Panienki razem z panem M doprowadziły do tego że ....szkoda słów
31 października 2023, 23:44 / wtorek
Nie wiem jak Wy koledzy, ale ja pierwszy raz od wielu miesięcy zaczynam wierzyć w ten projekt. Przekonują mnie ruchy w gabinetach, osoby, które przyszły do Lechii pracować, to nie są jakieś odpady tylko konkretni ludzie, którzy piastowali odpowiedzialne stanowiska i się na nich wykazali. Nie ma już uśmiechniętego, za chwilę nie będzie pryszczatego. Z ciekawością czekam też na ruchy transferowe w przerwie zimowej ( o ile zdejmą z nas zakaz transferowy), jeśli chodzi o Grabowskiego to jest inteligentny facet i dobrze widzi kto jak gra, czy odpuszcza czy nie, ale na razie pole manewru ma ograniczone. Bądźmy cierpliwi i pamiętajmy jakie g...no mieliśmy do niedawna za rządów krasnala z dużą głową, ile wstydu trzeba było przełknąć ile zeszło i im podobni wylewali na nasz klub. Panowie, jeszcze raz bądźmy cierpliwi i jak ktoś z kolegów powyżej napisał rozliczanie zostawmy do wiosny
1 listopada 2023, 08:24 / środa
Najważniejsze za ten mecz są 3 pkt. Styl bardzo daleki od ideału.. trzeba sobie powiedzieć wprost.. szczęście było przy nas... ale to takimi meczami buduje się drużynę, kiedy wygrywasz pomimo.. kiedy jest trudno I nie wychodzi.. ale 3 pkt są... to młoda drużyna zebrana na szybko.. bez czasu na zgranie.. wyćwiczenia pewnych automatyzmów.. pewnie, chcemy więcej.. I slusznie trzeba wymagac.. ale nawet te żółte kartki za odkopniecia coś pokazuja itd.. ile to meczów było już remisowanych lub przegrywanych bo brakowalo też tego cwaniactwa.. faulu w odpowiednim momencie... przerwania akcji wybicia przeciwnika z uderzenia... jest szansa że z tej mąki przy jeszcze zimowych wzmocnieniach... będzie chleb.. w końcu My Wierzymy....
1 listopada 2023, 19:48 / środa
Ja wiem, że 3 miesiące temu były zgliszcza itd, ale jak myślicie ile takim sposobem ugramy punktów w najbliższym miesiącu? Ilość farta już się wyczepuje.
Poprawa skuteczności to podstawa, no i te momenty "zawieszenia się" obrony do niwelacji.
Niestety, ale żeby odwlekać wszystkie życzenia poprawy gry do wiosny, trzeba jeszcze uciułać kilka pkt jesienią, bo umówmy się na wiosnę nie wygramy wszystkich meczów.
Chętnie po meczu z Miedzią, kiedy Lechia będzie bogatsza o 7-8pkt w ostatnich 4 meczach odszczekam swoje wątpliwości i przyznam że jestem niewiernym Tomaszem :)

TYLKO LECHIA!
1 listopada 2023, 22:36 / środa
@cygnus x-1. Jak to ile? W listopadzie gramy 3 mecze to pkt. 9 ;)
2 listopada 2023, 07:57 / czwartek
Nie musi być 9,12 punktów.
Maja być 3 punkty ze szprotami!
2 listopada 2023, 10:11 / czwartek
Maruda, moim zdaniem te żółte kartki nie były wynikiem cwaniactwa tylko głupoty. Pan Czarny68, jak zwykle w punkt.
1 2

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.420