Gdańsk: czwartek, 25 lipca 2024

Lechia Gdańsk - Stal Rzeszów - 28.10 sobota 15:00

strona 1/1

27 października 2023, 08:01 / piątek
To idąc tokiem sportowym - czas na 3 pkt. Musimy punktować aby czołówka nie zwiała.
Także w sobotę chciałbym widzieć ofensywne nastawienie i kilka bramek dla nas. Tylko kto ma je strzelać skoro brak napadziora- dobra już nie marudzę. Do boju Lechio!!!
27 października 2023, 10:05 / piątek
Ten mecz w dużej mierze pokaże co tak naprawdę wart jest trener. Sytuacja kadrowa nieciekawa, delikatnie mówiąc, ale z drugiej strony rywal jednak słaby.Niewygranie tego meczu bez wątpienia będzie rozczarowaniem, również Grabowskim. Będzie 2:0.Poza tym musimy wygrywać,by śledzie się nie rozzuchwaliły zanadto przed derbami.
27 października 2023, 11:13 / piątek
Powiedziałbym raczej, że Stal jest podobnym nam średniakiem, z całkiem dobrą serią; ostatnio zremisowali u siebie z Sosnowcem, ale nie wykorzystali karnego; trzy wcześniejsze mecze to jednak wygrane, różnicą jednej bramki, ze Zniczem, Resovią, Podbeskidziem.
Ale oczywiście są do pojechania.
Oby była tylko dobra skuteczność, najlepiej taka, jak z Gieksą.
A na śledzi nasi już się szykują, bo trener i nowy dyrektor Kevin obserwowali ostatni mecz w Gdyni.
27 października 2023, 14:20 / piątek
Chciałbym żeby Lechia wygrała przekonująco po pięknym meczu, ale biorąc pod uwagę wszystkie czynniki to 1:0 też mnie ucieszy. TYLKO ZWYCIĘSTWO
27 października 2023, 16:04 / piątek
Jeśli chcemy myśleć o awansie to po prostu musimy punktować. Styl jest nie istotny. To liga fizycznych drwali i biegaczy a nie wirtuozów techniki. Martwi tylko słabiutka frekwencja. Znowu większość przy komputerach i TV.
27 października 2023, 16:29 / piątek
To się zaczęło … 60
28 października 2023, 10:14 / sobota
dg@ frekwencja na 1 meczu z Motorem 8 tys, ale gdyby nie Żelemowy numer z oszczędzaniem na ochronie i wstrzymanie sprzedaży biletów kilka godzin przed meczem, pewnie spokojnie dobiłoby do 10 tys, 2 mecz i 9 tys na meczu z mało atrakcyjnym Zniczem, w niedzielne południe, pomimo relokacji młyna i różnych perypetii z tym związanych, wydawało się, że frekwencja będzie szła w górę, ale tak się nie stało, wiadomo, że pomagają zwycięstwa tymczasem drużyna gra w kratkę, poza tym póki co 80% meczy u siebie gramy w piątek o 20:30, z Podbeskidziem w piątkowy wieczór spadła na 7,2 tys, po bezsensownym pokazie piro na tym meczu zaprzepaszczono szansę na moim zdaniem 12-15 tys w meczu z Katowicami, dawno ze sobą nie graliśmy, drużyny z tradycjami i ambicjami , na pewno sporo gości, mieliśmy jeszcze prawdziwie letnią pogodę we wrześniu, ale cóż postrzelali sobie na boisko i zaszkodzili wszystkim, mecz obejrzało 1,2 tys z VIP, obecnie coraz bardziej będzie odczuwalny czynnik pogodowy, no i na meczu z Łęczną spadło na 6,4 tys, dzisiaj też pewnie będzie podobnie jak ostatnio i trudno będzie bez solidnego punktowania na wyższe cyfry, poza meczem z Wisłą, który pewnie przyciągnie powyżej 10 tys.
Dzisiaj 1:0 biorę w ciemno, nieważne w jakim stylu
28 października 2023, 10:55 / sobota
Liczę na walkę i punkty na boisku oraz poprawę/zmiany na gnieździe.
28 października 2023, 13:40 / sobota
Poproszę o 3pkt bez względu jaką różnicą bramek wygramy. Na zmianę w gnieździe bym nie liczył i nadal będzie wałkowanie tego samego co w ostatnich meczach. Może warto by było odnaleźć Młodego który ciągnął doping na VIPach podczas meczu z GKS Katowice?
28 października 2023, 15:02 / sobota
Nawet hymn na inne tempo śpiewane niż kiedyś … brak słów
28 października 2023, 15:43 / sobota
Lechia - Stał
1 :0
Bramka: odnośnik
28 października 2023, 16:44 / sobota
Lechia - Stal
1 : 1
28 października 2023, 16:51 / sobota
Lechia - Stal
2 : 1
28 października 2023, 17:39 / sobota
No i git, Jeszcze jutro szparka w p....dę i będzie bardzo udany wekeend :)
28 października 2023, 18:18 / sobota
Szacun dla wszystkich, co byli.
28 października 2023, 18:30 / sobota
Brawo dla drużyny, że potrafiła w trudnym momencie odwrócić losy meczu. Jest walka i widać że im zależy bardzo. Były emocje. Warto wspierać Lechię bo na to zasługuje. 5,5 tysiąca na stadionie to wstyd.
28 października 2023, 18:30 / sobota
Za wielu Nas nie było niestety.. ale najważniejsze są 3 pkt. Na plus na pewno początek meczu i zdecydowanie szybsze rozgrywanie piłki począwszy od obrońców. Całkiem ok wyprowadzone konry, martwi brak wykończenia bo i Chlan i Mena mogli z tych kontr więcej ugrać, szczególnie Mena się nie potrzebnie zakiwal. Zdecydowanie na minus 2 połowa... znów brak doskoku, za wolne rozgrywanie i stal z tego skorzystała.. za łatwo oddawaliśmy środek pola a obrona w tzw niskim pressingu czyli jego braku mnie nie przekonuje. Ale liczy się ze 3 pkt dopisane.
28 października 2023, 19:11 / sobota
Najważniejsze ze do przodu…. Całkiem niezle to wyglądało. Jako ze ze nie nalezy zmieniać tego co idealne- panie kochany młynarzu- zawsze Nasz hymn śpiewany był tak a nie kurwa jakies fast tempo w stylu Amica !!!! Naucz sie i nie zmieniaj tego co idealne - link sprzed lat odnośnik
28 października 2023, 19:21 / sobota
Tempo humnu to jedno, ale czy debil który steruje muzyką na stadionie nie może wyłączyć tego gówna z głośników jak kibice śpiewają hymn?

Brawa dla 5,5 tyś zmarzniętych kibiców i dla zespołu za grę do końca.
28 października 2023, 19:29 / sobota
Moze gałek poszedł do kibla i nie wyłączył tła podczas hymnu. Fakt ze chyba pierwszy raz jak jakie pick polo w tle leciało….
28 października 2023, 19:35 / sobota
Ale to chyba była Metallica, a nie pick polo.
28 października 2023, 20:10 / sobota
raczej Hell Bells ACDC, Metallica leciała w przerwie
28 października 2023, 20:28 / sobota
Tak masz racje to było Hells Bells AC/DC. Szkoda że nie poleciało całe zamiast podróby hymnu.
Przecież to profanacja w stylu słowików poznańskich. Hells Bells niech Marcin puszcza już przed każdym meczem dopóki śpiewacy nie nauczą się śpiewać. No i sam utwór to miód na uszy.
28 października 2023, 20:52 / sobota
d.g. - masz racje, Ci goście doprowadzają mnie już do myśli o przeprowadzce na żółtą. Cenię u nich zaangażowanie i tylko tyle. Non stop bluzgi, jakieś nieudolne próby jakiś pokręconych nowych pieśni, brak reakcji na wydarzenia z boiska, no i brak pomysłu na poderwanie siadającego dopingu.
Rozbawili mnie stwierdzeniem, ze spieszymy się i dawajcie LECHIA GOL ( w sumie fajnie, bo to zawsze chwyta), więc zamiast nakręcać młyn, to oni co powtórzenie, robią przerwę, na dygresje, gadki moralizujące itp, a potem juz tylko kurwa, jebać tego i owego itd
Albo zaintonowali piosenkę "Śląsk i Lechia" a po pół minuty zmiana na klaskanie za Stomilem.

W zapomnienie odeszły chyba już dłuższe śpiewy "Gdańska Lechia ajejao", "W Gdańsku się urodziłem" i inne standardy z czasów K i F.

Wybaczcie może już jestem za stary, ale jakoś te ciche przerwy, ciągłe bluzgi na kluby z dupy (Jak Stal czy Łęczna) już mnie męczą.

Co do meczu, to patrząc na to, nie jestem pewny, czy stać nas na pierwszą 6. Takie ogórki ze Stali, w meczu u nas, długimi okresami dusili nasze gwiazdy. W trakcie meczu długo zastanawiałem się kto by się z tych grających odnalazł w Ekstraklasie, chyba niewielu, może z 3-4, reszta zdecydowanie za słaba na walkę o wyższą ligę, a gość z 16 na plecach ma super agenta, który wmówił mu, ze może być piłkarzem w Europie, nie umiejąc dobrze odbić piłki. Może w Australii grał w futbol, ale chyba australijski.

TYLKO LECHIA!
28 października 2023, 21:48 / sobota
Nie wiem. Może się skonczyly kibolskie czasy, albo PDW, albo out? Szkoda by było bo dla mnie LG to na zawsze będą pozytywni wariaci, dla których to było drugie życie ,nie wybór kryminał albo LG, pzdr dla Lwów Północy jakich znam
28 października 2023, 22:19 / sobota
Ruch w koncowce tabeli a na stadionie 30 tysiecy- nic dodac nic ujac.Mecz u siebie a na trybunach tyle co latach 70 tych na Stoczniowcu a co do spiewow to nie dlugo wszyscy wyciagna telefony i hymn bedzie lecial z apki. Pozdrowienia dla wszyskich co jeszcze zyja z Grazyny,Wejchera,Zabianki,Przerobki i Sopotu
Stare czasu lub podobne niestety nigdy juz nie wroca z tym pokoleniem ktore w tym momencie chce reprezentowac BETONY
28 października 2023, 23:55 / sobota
Dokładnie dg …. Ciężka sprawa w każdej dziedzinie…… Cygnus podobnie myślę o przeprowadzce na żółtą. Ale może to tak że pesel już nie ten i człowiek musi z wiekiem iść na inne sektory? Jak w życiu , coś cię wkurwia to to zmieniasz. Ale jak tak można ? Kurwa hymn !!!!!
29 października 2023, 04:57 / niedziela
Mój skrót myślowy z poprzedniego wpisu jest zły, ktoś może zle zrozumiec wiec do usuniecia.

Dokladnie to kwestia peselu, zmienia się spojrzenie z czasem, ale Lechia to zawsze Lechia, pzdr
29 października 2023, 07:46 / niedziela
Powiem Wam że na prostej nawet nie specjalnie było słychać hymn, zagłuszony jeszcze podkładem muzycznym wiec na prostej odspiewany tak jak zawsze na prostej..., a z tego co czytam może to i lepiej.
Pamiętam czasy na Traugutta gdy po hymnie jak padło pytanie kto wygra mecz? To cały stadion głośno krzyczał.. dziś duża część kibiców ma tak w nosie Panow prowadzących doping że nawet tu na wstępie meczu była porażka... to o czymś świadczy, i ja juz nie wiem czy nie ma flag Lechii?, żeby cały sektor był oblepiony PDW? Chyba z 15 flag plus jeszcze jakiś "sms" na dolnym plocie.. ludzie tam przychodzą na mecz dla swego Klubu a nie oglądać załatwiania swych porachunków.
29 października 2023, 08:38 / niedziela
@Jozin: tu jest jeszcze lepsza wersja, wiem bo byłem i pamiętam:-)

odnośnik
29 października 2023, 10:59 / niedziela
Przy śpiewaniu "O nasz.." czesto oczy mi się szkliły z emocji towarzyszącym hymnowi Lechii. Był i jest to dla mnie swego rodzaju rytuał stadionowy. Ze względu na to że jestem w pracy nie byłem na wczorajszym meczu ale z tego co piszecie hymn został sprofanowany. Dokąd zmierza "Zielona"?
29 października 2023, 11:37 / niedziela
@Matti, pamiętam właśnie na tym meczu, że "grubas z prostej" na samym środku prostej na dole biegał i intonował Ooo naaaaasz.
29 października 2023, 21:02 / niedziela
Nareszcie my komus przerwalismy passę bo zazwyczaj to na nas przeciwnik sie przełamywał. Brawo za 3 pkt, teraz czas na drugi mecz wygrany z rzędu!
29 października 2023, 22:56 / niedziela
W wolnych chwilach dla starych peseli przywracam wspomnienia ale i też dzisiejszy wolny z TLG T29 --- odnośnik

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.422