Gdańsk: czwartek, 25 lipca 2024

GKS Tychy - Lechia Gdańsk 5.11 niedziela 12:40

strona 1/2

2 listopada 2023, 21:03 / czwartek
Idąc na fali szczęścia i oczywiście umiejętności piłkarzy ( szczęśliwie zakładałem zwycięski wątek w meczu ze Stalą, więc zakładam z Tychami )….
Zapowiada się ciekawe spotkanie ( wiele takich w listopadzie ). Jestem przekonany że 3 punkty przyjadą do Gdańska. My wierzymy!!!! ( oczywiście w starym tempie śpiewane )
2 listopada 2023, 21:10 / czwartek
Jest coś takiego jak xg (oczekiwane gole) , w ostatnim meczu na pewno ta statystyka była na korzyść Lechii. Jest też seria 7meczów bez porażki, skąd w Was tyle tego… napisałbym „pierdolenia” ale że jestem(gowno prawda) poprawny to tych głupot…Ta liga taka jest bardzo wyrównana, ale doprawdy LG to fala wznosząca jakby negatywnie nie patrzec. Szklanka do połowy pusta czy do połowy pełna?
2 listopada 2023, 22:05 / czwartek
Teoretycznie mamy teraz dwa mecze z bardziej zmęczonymi przeciwnikami, bo zarówno teraz Tychy jak i potem Wisła grają w tygodniu mecze w pucharze Polski.

Tym bardziej trzeba pójść za ciosem i zrobić kolejny awans w tabeli.
3 listopada 2023, 10:42 / piątek
Znalazłem statystyki całego sezonu, tylko potwierdzają, że obecne wyniki nie są efektem żadnego farta tylko są przeciętne plus ,dokladnie takie jak gra. Wniosek taki że do uzyskania średnie punktowej na poziomie 2.0 ktora powinna dac awans bezposrdni trzeba poprawic grę i wyniki o 15-20%, obecna dyspozycja powinna starczyc na baraże odnośnik
3 listopada 2023, 22:32 / piątek
Edwin od poczatku jest mowa ze 2 pkt powinny wystarczyc na baraże,musimy zajac jedno z dwóch pierwszych miejsc,z tak mlodym zespolem baraze to troche loteria, wygrywamy w niedzielę z Tychami i wyprzedzamy Miedz i Tyszan:) 2:1 dla nas.
4 listopada 2023, 09:59 / sobota
Wczoraj Miedź i Wisła pogubiły punkty a outsiderami. Więc wygrywamy i idziemy w górę tabeli.
4 listopada 2023, 19:00 / sobota
Dzisiaj Odra też już raczej punkty pogubi
0-3 z Łęczną raczej trudno odrobić
Kreyzu jedną zajebał
4 listopada 2023, 19:37 / sobota
Trzeba takie okazje wykorzystywać jak dziś. Jutro na na mecz mają wyjść na pełnej kurwie i wygrać !
Do boju Lechia Gdańsk ! !
4 listopada 2023, 21:44 / sobota
Taka moja skromna konkluzja
Nie kontuzja
Patrząc tylko na wpisy powyżej naprawdę znamienitego grona innym nie odejmując
Jak mało potrzeba w szczerą wiarę Odrobina takiego boiskowego optymizmu , prawdziwego zaangnażowania piłkarzy które osobiscie widzę , o czym nie mogę powiedzieć o tamtych...
Wiary w tak zwaną normalność w naszym jedynym ukochanym klubie
Nikt z nas tak naprawdę pewnie nie wie czy ta normalność to fakt...
Idzie wierzę ku dobremu Jutro Oby to południe było za cudownych 6 punktów
Bo prawie równolegle Bracia mają też swój mecz
Niech to będzie ta niedziela
4 listopada 2023, 21:48 / sobota
Ale pozytywnie napisaliście no to, niech sztab jutro zapoda te słowa i jazda jutro…!!!
4 listopada 2023, 21:55 / sobota
A my swoje!!!
5 listopada 2023, 10:17 / niedziela
Witam wszystkich!

Przed nami trudny mecz w Tychach ale wierzę że nasi młodzi/nowi piłkarze postarają się wygrać i 3 pkt. trafią do Gdańska.

TYLKO LECHIA!!!
5 listopada 2023, 11:41 / niedziela
GKS Tychy przegrało do tej pory 4 razy. Ze śledziami,Chrobrym,Wisłą Płock i Resovią. Żadna z tych drużyn nie wyróżnia się w tej lidzę niczym szczególnym. Trzeba dodać tylko że Tychy nie przegrało u siebie ani jednego meczu a tylko raz zremisowało z Miedzią. Lechia będzie musiałą sie bardzo postarać żeby wywieżć jakiekolwiek punkty z Tychów.
5 listopada 2023, 11:52 / niedziela
Zgadzam się z moim przedmówcą. Tychy to twierdza jak na warunki naszej 1 ligi. Skład już jest znany więc... Tylko zwycięstwo. Myślę że może być nawet takie skromne 3:0 dla nas. Bramki strzelą: Tomasz Neugebauer, Camilo Mena, Tomas Bobcek.
5 listopada 2023, 12:39 / niedziela
Chuj z tymi moimi pięknymi snami
Rzadko się spełniają
Ale dziś 2-0 do przodu
5 listopada 2023, 13:09 / niedziela
Lechia - Tychy 1 - 0
Khlan 23 min
Bramka: odnośnik
5 listopada 2023, 13:12 / niedziela
No Maksym czapka z daszkiem za tą akcję.
5 listopada 2023, 13:15 / niedziela
Dobrze to wyglada. Byle wytrzymali 90 min
5 listopada 2023, 13:33 / niedziela
Khlan to zajebisty grajek. Mały szybki i dobry technicznie. Przypomina mi Koseckiego :)
5 listopada 2023, 14:01 / niedziela
Lechia - tychy
1-1
5 listopada 2023, 14:03 / niedziela
Lechia - tychy 2 :1
Kapic
5 listopada 2023, 14:08 / niedziela
No szacun chłopaki grają jak z nut
5 listopada 2023, 14:10 / niedziela
Pieknie, 3-1.
5 listopada 2023, 14:14 / niedziela
Japan
Nie chwaląc się...jeśli to się utrzyma
Nasza wczorajsza wódka i wspomnienia oraz przeczucie na dziś ...spełnią sie..
Taka mała prywata
5 listopada 2023, 14:42 / niedziela
Śląsk w ostatniej akcji 3 pkt, Lechijka też 3 pkt. Piękna niedziela :-) Teraz czekam na wysyp malkontentów, że gramy piach, mamy farta a Grabowski do zwolnienia :-)
5 listopada 2023, 14:45 / niedziela
Chlań to nowy Messi
5 listopada 2023, 14:46 / niedziela
Zagraliśmy kapitalny mecz na trudnym terenie. Mało kto przywoził stamtąd jakieś punkty.
Był styl i jest wynik.
ps.@Rombis pisałeś po ostatnim meczu:"oni grali do tej pory z tymi słabszymi, teraz przyjdzie grać z gośćmi, którzy trochę umieją. Przecież tu będzie masakra"...
No i była rzeczywiście. Zespół pokazał nie tylko umiejętności ale i serce do gry. Brawo trener i druzyna. Jesteśmy na 3 miejscu ze stratą 2 punktów do lidera, który puchnie a my nabieramy rozpędu.
5 listopada 2023, 14:46 / niedziela
Tak więc moi drodzy. Jak dla mnie dużo lepiej sie ogląda tą drużynę niż tych papudrokow z zeszłego sezonu. Jasne że są błędy i jakieś nieporozumienia ale to minie jak się zgrają. Jest dobrze a będzie dużo lepiej. Aha i niech nikt się nie waży zakładać następnego wątku meczowego!!!!
5 listopada 2023, 14:54 / niedziela
Coraz lepiej to wygląda. Który to już mecz bez porażki? Chyba 7. No i w tych siedmiu meczach moim zdaniem to Lechia była lepszą drużyną, a na pewno nie gorszą na boisku. Może czasami trochę szczęścia też dopisało ale to lepszym sprzyja szczęście. Po tym meczu myślę, że do następnych trzech podchodzimy jako faworyt. Zdobyć 10 punktów minimum do końca roku (oczywiście 3 na północy) , a na wiosnę pełna kurwa jak to było w poprzednim sezonie pierwszoligowym.

Podobają mi się skrzydła. Chyba od czasu Haraslina nie mieliśmy takich skrzydłowych.
5 listopada 2023, 14:59 / niedziela
Hłań robi różnicę
5 listopada 2023, 15:00 / niedziela
No proszę. Nawet nie śmiałem marzyć o takim wyniku, realnie wydawało mi się, że remis będzie dobrym rezultatem. Bravo!
Tylko Lechia!
5 listopada 2023, 15:03 / niedziela
Ukraiński messi? już można? Czasami tej zabawy było za duzo bo byli lepiej ustawieni koledzy ale trzeba docenić tą swobodę z piłką przy nodze! Rewelacyjnie się ogląda zespół który po mimo prowadzenia gra do przodu, szanuje piłkie, i próbuje podwyższyć zamiast murować bramkę. Wybiegane, wywalczone. Super! Na minus oczywiscie klasycznie Dominik Piła... słaby pod każdym względem! Zelizko chyba nie zaliczył jednego celnego podania dalej niż do najbliższego zawodnika. Fatalna gra nogami zupełnie jak nasz bramkarz! Czy taki mecz wystarczy tym wszystkim malkontentom żeby zobaczyć jaki progress zrobiła drużyna pod wodzą Trenera Grabowskiego! Wielkie brawa!
5 listopada 2023, 15:07 / niedziela
Bardzo podobała mi się dzisiaj gra Lechii. Wygląda na to że praca Szymona z drużyną przynosi pozytywne skutki. Zgrali się w końcu co w połączeniu z indywidualnymi umiejetnościami powoduje ze grają coraz lepiej. Forma rośnie i dobrze bo derby za pasem.
5 listopada 2023, 15:09 / niedziela
Czarny 66 wybacz, że zaczepię starszego kolegę- czyś ty prorok? Śląsk do przodu z Łks-em, my do przodu. Chciałbym tak zaczepiać Cię do końca sezonu :)
P.S Wódeczka w zacnym gronie? Chyba działa. To może z kolegą Japanem spotkacie się w czwartek przed meczem ze skisłą? Pozdrawiam serdecznie :)
5 listopada 2023, 15:38 / niedziela
Lechia - tychy 3 - 1
Bobcek 61 min
5 listopada 2023, 15:40 / niedziela
Ty @techleg to chyba inny mecz oglądałeś niż ja i oceniający z tego portalu:

"Ivan Zhelizko 7

Kapitalnie przez kilkanaście metrów dograł piłkę do Chłania w pierwszej połowie. Świetnie wywiązał się z roli defensywnego pomocnika. Między innymi dzięki niemu Lechia tak dobrze wypadła w środku pola.
"

Głupio, że głupią żółtą złapał.
5 listopada 2023, 15:41 / niedziela
@czarny74: no niestety, ale i praca i odległość nam to skutecznie uniemożliwiają... A szkoda.
5 listopada 2023, 16:07 / niedziela
Japan, szkoda. Byłbym spokojniejszy o wynik w piątek :)
5 listopada 2023, 16:14 / niedziela
Najlepszy mecz Lechii w tym sezonie, bez wiekszych bledow w obronie, z duzą jakoscią z przodu, bez chaosu bez paniki, 3 pkt na boisku vice lidera, brawo!
5 listopada 2023, 16:37 / niedziela
Lechia z tyskimi drwalami zagrała dzisiaj dobrze, pokazując im miejsce w szeregu. Tak złożyło się, że końcówka sezonu to mecz za meczem z gatunku tych za 6 punktów. Dzisiaj nasi udźwignęli ten ciężar i ładnie wypunktowali rywala.
Cieszę się szczególnie, że trener wpoił im podstawy futbolu: gra do przodu tzw. trójkątem albo choćby podwojeniem ataku skrzydłami. Jest też sporo szybkich zagrań po ziemi, w tym tzw. prostopadłych w kierunku bramki. Bronią się wszyscy, starając się doskoczyć do przeciwnika, aby utrudnić mu rozegranie ataku, ba czasem przynosi to skutek w postaci odbioru piłki w sytuacji, gdy z tyłu przeciwnik ma wątłe siły. A to śmierdzi już bramką.
Piłkarze robią postępy, także te indywidualne. Nawet Piła, Sezonienko czy Zjawiński wyglądają lepiej i to że trener daje im trochę gry pozwala im wierzyć w dalsze postępy, no i poszerzyć kadrę zespołu.
Oczywiście Chłań gra zjawiskowo ( na miłość boską nie stosujcie transkrypcji angielskiej 'Khlan', przecież to śmieszne, zastąpienie transkrypcji polskiej jest niepoprawne, zresztą wystarczy tylko transliteracja z cyrylicy). Zaiste przypomina trochę młodą Kosę. Mam nadzieję, że będzie mniej chimeryczny niż kwiat Konstancina. Tym nie mniej liczy się przede wszystkim zespół, w którym poszczególnym piłkarzom przy wykorzystaniu pomocy kolegów wychodzi dużo więcej niż jeszcze niedawno temu. Pozwala to mi spokojnej czekać na derby, bo rywal zza miedzy wbrew zawirowaniom w śledziowni, gra dobrze, co źle wpływało na moje samopoczucie.
5 listopada 2023, 16:50 / niedziela
@doubledose

Zdecydowanie inny mecz :) Redaktor portalu ocenił Kapića na równi z Zelazko po mimo, ze to Kapić miał odbiory, nie tracił piłek i jeszcze zdobył gola. A Zelazko tak jak mówiłem, więcej fatalnych podań niż wybić w aut naszego bramkarza
5 listopada 2023, 18:34 / niedziela
patrząc na to, że tydzien przed ligą nie było ludzi do grania w sparingu. patrząc na to, że większość grajków dojeżdżała tramwajem podczas sezonu i dodatkowo, że zimą pewnie będzie kilka nowych transferów, to jest w pytę. co prawda w tabeli małe różnice punktowe, ale jak ogarną się zimą, to jestem pewien, że podsiadło może sobie śmiało śpiewać na stadionie kiedy są terminy barażów. Przecież ta I liga jest mega śmieszna i jeżeli nie wejdą bezpośrednio to nie wiem o co kaman
5 listopada 2023, 18:44 / niedziela
Co też wygaduje trener Tyszan po meczu z nami : odnośnik
5 listopada 2023, 20:14 / niedziela
Brawo Trener, Brawo drużyna.
Teraz czas na kolejnych...
Jazda jazda jazda (z)jebana gwiazda !!!
5 listopada 2023, 20:32 / niedziela
Nie powiem, dziś po raz pierwszy od niepamiętnych czasów gra Lechii w zasadzie przez cały czas podobała mi się. Pierwszy raz od dawien dawna, na wyjeździe udało się zagrać tak by kibice nie osiwieli ze stresu. Owszem było kilka głupich przestojów, kiedy Śpiączka szalał, ale poza tym było OK.
Tak dalej, a faktycznie będzie można powiedzieć, że na poważnie o coś walczymy.

TYLKO LECHIA!!!
5 listopada 2023, 21:22 / niedziela
Kuntakinte wszystko napisał, od siebie , coraz większy fart???🤣🤣🤣
5 listopada 2023, 23:13 / niedziela
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
5 listopada 2023, 23:17 / niedziela
5 listopada 2023, 23:21 / niedziela
6 listopada 2023, 06:56 / poniedziałek

1 2
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.432