Gdańsk: czwartek, 25 lipca 2024

GKS Tychy - Lechia Gdańsk 5.11 niedziela 12:40

strona 2/2

6 listopada 2023, 08:01 / poniedziałek
Przykra sprawa... ale chyba każdy wie, że tvn nie wolno ufać??
6 listopada 2023, 08:22 / poniedziałek
Póki nie oddzielimy polityki i prywaty od Lechii to kibel który jest teraz na trybunach będzie się tylko pogłębiał.
Ludzie mają tego syfu segregacji dość. A jak ktoś musi to kumpli znajdzie na "luźnych gatkach"
Tylko Lechia.
6 listopada 2023, 09:23 / poniedziałek
Brawo za grę, wynik. Jest to naprawdę optymistyczny czas i oby tak dalej. Nawet nasz bramkarz do którego można mieć ograniczone zaufanie pokazał kolejny raz że jednak coś potrafi.. (stracona bramka typowo spiaczkowa.. przyszlo trafiło w głowę i wpadło.. bez szans na obrone)

Co do prywaty i TVN.. rozumiem złość I frustracje i poczucie krzywdy.. ale to nie ten wątek.
6 listopada 2023, 10:02 / poniedziałek
Fajna gra Lechii w całym meczu. Kilka niepewnych interwencji w obronie. Na pewno potrzeba kilku transferów do obrony bo Chindris i Olsson muszą mieć zmienników. Piła niestety poziom II ligi. Ten mecz pokazał że bez Fernandeza da się ładnie grać. Oby tak dalej. Zostały trzy mecze do końca rundy. Jeśli wszystkie uda się wygrać to myślę że wyjdziemy na lidera.
6 listopada 2023, 11:25 / poniedziałek
Wrzucam bo mnie takie rzeczy wkurwiają i czego mam się niby debil .. wstydzić?! Typowe myślenie buraka, zgnoili to zamknij mordę. Nigdy
6 listopada 2023, 12:45 / poniedziałek
Edwin - nie ma problemu wrzucaj, ale w dziale Luźne Gadki.
6 listopada 2023, 12:47 / poniedziałek
Spoko, przeprosiłem za prywatę, ale co racja to racja
6 listopada 2023, 17:03 / poniedziałek
A mnie martwi słaba forma Dominika bo ten chłopak ma możliwości i talent naprawdę duże.
Z jakiegoś powodu gra słabo i zadaniem trenera i sztabu jest znaleźć przyczynę i wyprowadzić go z dołka. Można oczywiście pójść za głosem etatowych wypierdalaczy z forum...i wypierdolić.
Ale może nie popełnimy błędów jak z Frankiem czy Buksą? To jeszcze bardzo młody zawodnik i warto mu dać szansę?
6 listopada 2023, 21:01 / poniedziałek
Na pewno dać Dominikowi kredyt zaufania
Pierdolnął już raz szproty
Pierdolnie ich po raz kolejny
Odblokuje się i będziemy z chłopaka mieli naprawdę wiele radości i pozytku
6 listopada 2023, 22:35 / poniedziałek
Rozliczajmy go z gry, jak zacznie grać na swojej pozycji. Na razie stara się jak może łatając wyrwę na prawej obronie po Bugaju. A to nie jego pozycja, z czego skrzętnie skorzystał w niedziele Śpiączka.
14 listopada 2023, 18:34 / wtorek
Skrót odnośnik
1 2

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.412