Gdańsk: czwartek, 25 lipca 2024

Lechia Gdańsk - Wisła Kraków piątek 10.11 godz 20:30

strona 1/1

6 listopada 2023, 04:50 / poniedziałek
Kontynuując naszą fantastyczną passę ( szczęście oraz umiejętności piłkarskie ) liczymy na kolejne zwycięstwo. Coraz lepiej to wygląda i musimy wykorzystać to co daje nam los. Tym razem czas na 3 pkt z Wisłą Kraków. Także My wierzymy tylko w BKS!!! ( śpiewane na stare tempo ). Tym razem prowadzący doping mogą pozdrowić WTSK bo to nie jakaś tam Stal ( na którą szkoda było cokolwiek pokrzykiwać ). Wszyscy na mecz !!!!mobilizujcie znajomych
6 listopada 2023, 17:35 / poniedziałek
Jasne, lecz zważywszy na brak gości, jedne 1-2 bluzgi na połowę wystarczą.

Te ze Stalą czy innymi ogórami - j/w, totalnie niepotrzebne.

Wszyscy na Lechię!
8 listopada 2023, 18:38 / środa
W ostatnich meczach kilku piłkarzy którzy raczej wcześniej nie błyszczeli zdobyli nam punkty - Sarnawski, Neugebauer, Bobcek. Dobrze to świadczy o zespole i o trenerze że potrafi piłkarzy zbudować. Czekam teraz na podobne efekty z Piłą i Sezonienko a może nawet z samym Zjawińskim!
8 listopada 2023, 20:28 / środa
Mecz zagadka:
Czy Lechia zaprezentuje się jak w Tychach czy jednak był to jednorazowy wyskok?
Czy w końcu publika będzie jakoś bardziej okazała?
Czy między bluzgami na Wislę i policję, "władcy mikrofonu" z Zielonej przypomną sobie o pieśniach o BKSie?

TYLKO LECHIA!
8 listopada 2023, 20:56 / środa
A mnie interesują tylko 3 punkty.Stylem nie wywalcza się awansu z 1 ligi. Boleśnie przekonało się już wiele ekip. Trener prosi o wsparcie ale jak na razie nie zanosi się na jakąś dużą frekwencję.
Jesteśmy w potężnym marazmie kibicowskim a mam takie odczucie jakby niektórzy tylko czekali na potknięcia żeby jątrzyć i wypierdalać piłkarzy z trenerem na czele. Nie wszystkim podoba się dzisiejsza Lechia niestety...
8 listopada 2023, 21:00 / środa
A pisanie o "jednorazowym wyskoku" kiedy od 7 meczy jesteśmy bez porażki a ostatnie 3 wygrane jest dla mnie dziwne...
8 listopada 2023, 22:48 / środa
No ale przyznasz chyba sam, że w tym jednym meczu zagrali naprawdę dobrze i przekonali ( przynajmniej mnie), że są w stanie złamać nawet niezłą drużynę. Taką na pewno jest też nasz piątkowy rywal. Słowo Wisła na większości tych piłkarzy nie robi większego wrażenia niż Odra czy Znicz, no może Kraków daje im trochę więcej pojęcia. Myślę, że to dobrze, tak samo, aby nie robili sobie zbyt wielkiego gula przed meczem w Gdyni. Grać swoje, do przodu i polować na szczególne okazje. Wisła strzeliła najwięcej bramek w lidze. Coś mi się zdaje, że wiedzą dobrze, czym jest gra z kontry. Nie możemy się dać wciągnąć w długotrwałe oblężenie bramki, bo efektywność takiej gry jest znikoma a po stracie piłki bardzo łatwo z myśliwego stać się zwierzyną. Łowną.
9 listopada 2023, 05:41 / czwartek
Mój tata sobie upodobał oglądanie meczy Lechii w telewizji, ale zmotywowałem go by pójść wspólnie na stadion. Będą 3 pkt! Jestem pewny!

A My swoje!
9 listopada 2023, 09:25 / czwartek
Jeśli ktoś domaga się jakiegoś stylu,to nie zna się na piłce.
Siedem meczów z tą zbieraniną bez porażki,to mistrzostwo świata.
Dwa najbliższe mecze bez porażki przyjmę z zadowoleniem.
Cztery,czy sześć punktów,to już byłby kosmos!
9 listopada 2023, 11:03 / czwartek
O wynik jestem wyjatkowo spokojny, 3:1 dla nas.
9 listopada 2023, 14:57 / czwartek
Tak jak Czarny napisał! Ludzie tu w końcu po okresie mandziary jest się z czego cieszyć, widząc zaangażowanie i chęci chłopaków do gry. Z wykonaniem jest różnie... ale wszystko w swoim czasie! Dopóki nie przejdą obok meczu to złego słowa na drużynę jako całość nie powiem.
10 listopada 2023, 18:46 / piątek
ciekawa sytuacja na stronie lechia.bilety, czas oczekiwania na logowanie to w tej chwili 60 minut, obudzili się co niektórzy....
10 listopada 2023, 20:25 / piątek
Witam wszystkich.

Tylko zwycięstwo!!! Lechia tylko zwycięstwo!!! Skład jest już znany i myślę że po meczu będziemy liderem tej ligi. Skromne 3:0 biorę w ciemno.

TYLKO LECHIA!!!
10 listopada 2023, 23:41 / piątek
Zdumiewający mecz. Uczciwym wynikiem byłoby 5:2, ale wyglądało to, jakby Lechia po prostu nie chciała strzelić. Mimo wszystko bardzo dobre spotkanie - po Lechii z początku rundy już ślad nie pozostał, teraz widać, że nasi grają z pomysłem, próbują prostopadłych podań, konstruują bardzo dobre wymiany. Obrona znacznie pewniej, niż kiedyś, kiedyś praktycznie każda akcja z przodu pachniała golem dla przeciwnika. Hłań to 1/3 wartości całej drużyny, odblokował się całkiem, gra bez kompleksów i strzelił piękną bramkę, choć ze spalonego (podanie dostał za późno z winy podającego). Ten zawodnik przypomina mi Pawła Buzałę albo nieżyjącego już Kubę Zabłockiego - bardzo podobna charakterystyka. Jest chyba tym, kim być miał Conrado, a kim nigdy nie został.
Słabszy dzisiaj Mena, ale już całkiem nie rozumiem wpuszczania na boisko Sezonienki - facet zgasł jeszcze zupełnie w Ekstraklasie, już wtedy był bezużyteczny i teraz jest nie inaczej. Szkoda ogromnej widowni, ale ogólnie jest nie najgorzej i postępy w naszej grze są ogromne. A to już któryś z kolei taki nasz mecz. Brawo, Lechia, wyniku szkoda, ale meczyk ok.
10 listopada 2023, 23:41 / piątek
Niezła gra ale tym razem zabrakło kropki nad i. Najbardziej szkoda mi kartek Neugebauera i Zhelizki. Środek pola na derby mocno zdziesiątkowany.
Otoczka meczu przyjemna, widać zalążek działań profrekwencyjnych.
11 listopada 2023, 00:06 / sobota
To był niezły mecz Lechii ale zabrakło skuteczności. Mamy za słabą ławkę bo żadna z czterech zmian nie wniosła nic pozytywnego. Żółte kartki Zhelizki i Neugebauera to negatyw tego meczu . Zwłaszcza brak tego pierwszego w derbach to potężne osłabienie. Dziś zagrał świetny mecz - w zasadzie bezbłędny.
Kapić też pozytywnie wszystkie piłki szły przez niego. Jak nie można wygrać to wiadomo remis nie jest najgorszą opcją.
11 listopada 2023, 06:20 / sobota
Tak więc wg mnie i większości osób , całkiem dobrze to wszystko wygląda. Gra w trójkątach , czasami bardzo dobre przyspieszenie akcji itd. Ale co robi na boisku sezonienko oraz zjawinski? Wg mnie z nich nic nie będzie i już. Wirtuozi piłki to oni nie są. W tym meczu naszego messiego z Ukrainy wyłączyli krakusy. Mało go było na boisku. Generalnie dobry mecz i szkoda nie wykorzystanych sytuacji. Dobry i jeden punkt jak nie można zdobyć 3. Wątek derbowy idąc na fali należy do mnie :)
11 listopada 2023, 08:23 / sobota
Było OK, Wisła to najlepsza ekipa w tej lidze. Czy tylko ja mam wrażenie że Żelizko specjalnie się wykartkował na derby?
11 listopada 2023, 08:45 / sobota
Nie sądzę aby specjalnie się wykartkowal.. zyczajnie ambitnie walczył na 4 literach o piłkę.. odzwyczailismy się po ostatnim sezonie że piłkarzom.moze się chcieć...
12 listopada 2023, 02:55 / niedziela
Nasi utrzymali wysoki poziom z ostatnich meczów. I to mnie cieszy. Zagrali ostrożnie z tyłu - i to przyniosło efekt. Ataki wyprowadzane były na ogół z głową i dość szybko. Z kolei ich efekt był mizerny, ale jest nieźle.
14 listopada 2023, 18:37 / wtorek
Skrót odnośnik
16 listopada 2023, 18:39 / czwartek
No i po skrócie, dwa dni wytrzymał. Filmy z aktualnych meczów raczej nie przetrwają za długo na yt.
16 listopada 2023, 19:40 / czwartek
A to kurła, dziady kalwaryjskie.
Ale i tak dzięki za wszystkie linki.
16 listopada 2023, 19:56 / czwartek
Zawsze można wrzucić na mniej problematyczny portal. YT ma sporo alternatyw: bitchute, dailymotion, vimeo.
16 listopada 2023, 20:53 / czwartek
Wiem o tym mafogda, ale chciałbym mieć wszystko w jednym miejscu, bo sporo czasu włożyłem w kanał yt, ale jak widać pewnych rzeczy nie idzie przeskoczyć. Nie będę wrzucał gdzie indziej, bo równie dobrze można skrót zobaczyć na stronie polsatu tylko, że trzeba wpierw obejrzeć reklamy odnośnik
Mam spore archiwum i chce trochę materiałów udostępnić, ale będę wrzucał tylko te które mogę (czyli raczej ze starszych wydarzeń). Te aktualne skróty to był raczej test czy 1 ligę też zdejmują i po jakim czasie.
17 listopada 2023, 19:08 / piątek
@Lewcinho a jakbyś wrzucał film jako prywatny i po prostu tu podać link? wiem że kiedyś taka opcja była i wtedy raczej nie wyjebią filmu bo nie bedzie widoczny publicznie a do obejrzenia tylko dla tych co wejdą z linku
18 listopada 2023, 12:57 / sobota
@19BKS45 Mogę spróbować przy okazji któregoś z meczów. Nie wiem czy to przejdzie, bo teraz na yt jest tak, że plik jeszcze przed opublikowaniem przechodzi weryfikację pod kątem praw autorskich. Często plik jest od razu blokowany, aczkolwiek te z polsatu przechodzą weryfikację, a dopiero po czasie ktoś się doczepia. Natomiast materiały z Canal+ nie przechodzą nawet weryfikacji.

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.456