Gdańsk: czwartek, 25 lipca 2024

Sparing z Ukrainą!

strona 1/1

8 listopada 2023, 09:44 / środa
Witam !
Nie rozumiem komu jest potrzebny sparing z Ukrainą .Może jest on przydatny Ukrainie - swego rodzaju trening przed meczem z Włochami . Ale co z tego ma Lechia ......poza niewątpliwym rozgłosem !..
1 ) Kibice Lechii spotkania nie obejrzą - jak dla mnie ogromny minus
2 ) Mecz rozegrany tuż przed derbami - możliwość kontuzji
3 ) Kwesta mentalności - co będzie jeżeli Ukraińcy skopią nam dupy , jakie będzie nastawienie zespołu w derbach ?
4 ) Jak zareagują kibice - zawsze płaczemy nad niską frekwencją , a gdy coś ciekawego się zapowiada to ...mecz bez kibiców . Podobnie bardzo często się działo przy sparingach na Traugutta !
8 listopada 2023, 10:05 / środa
Polak malkontent... po co w ogóle grają w piłkę skoro mogą przegrać! Nie daj Boże....
8 listopada 2023, 11:18 / środa
- Podtrzymanie rytmu meczowego
- Dobry (mało powiedziane) rywal, na tle którego można dostrzec jakie mamy braki, co by się nie zachłysnąć swoją zajebistością po meczu w Tychach i (oby!) z Wisłą u siebie - czyli idealny materiał szkoleniowy
- Ryzyko kontuzji takie samo, jak na treningu. Nikt na sparingu (ani my przed derbami, ani Ukraina przed meczem o dużą stawkę) nie będzie grać na łamanie kości

A że bez kibiców? No szkoda, ale mając wybór zagrać z Ukrainą bez kibiców w okienku na reprezentację, albo w ogóle, to ja z punktu widzenia dobra zespołu wolę to pierwsze. Generalnie ja widzę szklankę w 99% pełną. 1% niedoboru (brak kibiców na sparingu) mnie przy tym nie martwi tak bardzo.
8 listopada 2023, 14:14 / środa
Mnie tylko zastanawia dlaczego to jest mecz bez kibiców? Obawa przed jakimiś prowokacjami czy o co chodzi?
8 listopada 2023, 14:27 / środa
Przećwiczą jak się ogrywa żółto niebieskich badziewiaków. Muszą tylko uważać,by uniknąć kontuzji.Generalnie wartościowy sparing. Im więcej grają,tym lepiej się zgrywają. Do ideału jeszcze daleko, więc każda sposobność jest dobra. Jak poczują, że z reprezentacją Ukrainy mogą dobrze zaprezentować się,to tym bardziej na drewnianych śledzi wyjdą silni mentalnie.
8 listopada 2023, 18:49 / środa
Kary mecz bez publiki,bo Ukraińcy nie chcą pokazywać zagrywek taktycznych przed ich ważnym meczem eliminacyjnym z Włochami.Pozdrawiam.
25 listopada 2023, 18:39 / sobota
Po meczu z Arką słychać komentarze ekspertów że śledzie miały lepsza linię pomocy . W tym momencie można się spytać po jaką cholerę nasz treneiro w sparingu wystawił Żhelizkę ,mimo złapania przez niego żółtej kartki która wykluczała go z derbów !
Na pewno nie była to mądra decyzja , Bardziej opłaciłoby się wystawienie któregoś z młodych aby nabrali doświadczenia .Ten sparing nie służył możliwości spotkania naszego Żhelizki ze znajomymi z Ukrainy !
Ps. Jestem wkurwiony ....,i żadne zwycięstwa z Miedzią czy Chrobrym nie będą dla mnie pocieszeniem !i
25 listopada 2023, 19:10 / sobota
A który z młodych? Nasza ławka jest słabiutka że hej! Po jednym meczu sparingowym ktos mlody odmienił by losy meczu w Gdyni? Dajcie spokój niektórzy Grabie i niech spokojnie pracuje. Kogo chcecie na jego miejsce? Kolesia z Gdańska co chuja się zna na trenerce ale jest nasz?
Już od lat przerabiane w akademii i grupach juniorskich. Efekty widoczne bo co zdolniejsi idą do Jaguara.
25 listopada 2023, 21:03 / sobota
Hydro a czym ty się wkurwiasz? Że przegrali z drukarką ? Zawsze twierdziłem że kiedyś wygrają mecz derbowy. I tak się stało. Kwestia że nawet najbrzydsza kurwa znajdzie kiedyś klienta - i tak właśnie arce się w końcu udało. Przewyższamy ich w każdym względzie i tyle. A że będą się podniecać jakby zdobyły ligę mistrzów to chuj im w dupe. Trójmiasto jest Nasze.
27 listopada 2023, 11:44 / poniedziałek
d.g. , jozin może i macie racje ...niepotrzebnie się tak denerwuję !
Ale skoro czytam w dzisiejszym Dzienniku Bałtyckim wypowiedź Janka Biegańskiego cytuję
" Dwa mecze zagramy w Gdańsku i chcemy podziękować kibicom za to , jak nas wspierają , i chcemy im zrekompensować porażkę w Gdyni . " to niestety, ale punkty w meczu z Arką , a punkty przykładowo z Chrobrym to jednak nie to samo . Znaj proporcję " mocium panie " !
Niby i tu do zdobycia w Gdyni były 3 punkty i w meczu z Chrobrym ....ale to jednak nie to samo !
Ps. Przypomina mi się wiosna tego roku . Po każdej wtopie futboliści zapewniali że to wypadek przy pracy , i że Lechia na pewno nie spadnie !. Gdzie dzisiaj są ówcześni optymiści , troche ich rozrzuciło po świecie . Gajos w Indonezji , Maloca w Chorwacji , Nalepa w Lubinie , Zwoliński w Rakowie , Kubicki w Jadze , Durmus w Łęcznej , inni na peryferiach Europy ( Szwecja , Niemcy ). Także w zapewnienia Jasia Biegańskiego ja nie bardzo wierzę ! Mniej wywiadów , więcej potu na boisku !
Ps.2 To że Arka nie ma do nas startu , jest oczywiste , nir musisz mnie jozin przkonywać !
Ps. 3 Nadal uważam ze wystawienie do sparingu wykartkowanego zawodnika to bzdura i
27 listopada 2023, 11:52 / poniedziałek
Mecz eliminacyjny Włochy --Ukraina już za nami , szkoda ze nie poznaliśmy do tej pory chociaż krótkiej relacji z odbytego sparingu rewelacji już nie odkryją . Klub się zachowuje jakby mecze z drużynami zagranicznymi były na porządku dziennym ! ..... a wiem że tak nie jest !

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.465