Gdańsk: czwartek, 25 lipca 2024

Lechia Gdańsk - Chrobry Głogów , sobota 9.12 godz. 17:30

strona 1/1

7 grudnia 2023, 15:22 / czwartek
Już w najbliższą sobotę ostatni domowy mecz w tym roku. Należałoby fajnie pożegnać się z najwierniejszymi kibicami zdobywając 3 punkty. Wierzę że tak się stanie, wszak piłkarskie umiejętności i odrobina szczęścia jest z nami. Tak więc kto żyw - ciepłe gacie / naturalne wspomagacze temperatury i na stadion. My wierzymy tylko w BKS ( śpiewane w tradycyjnym tempie dla starszych peseli - na ostatnim meczu się udało !!! ).
8 grudnia 2023, 16:41 / piątek
Po kilku meczach z czołówką, w końcu jakieś ogórki do ogrania. Spokojne 3-0 przewiduję.
8 grudnia 2023, 22:47 / piątek
2:0:) mam nadzieje ze Bobcek cos strzeli bo poki co gramy bez "9".
9 grudnia 2023, 08:26 / sobota
Nie że chciałbym siać defetyzm
Nie lubię takich łatwych meczy
Dlatego kazde 3 punkty przyjmę z ulgą i radością
Niech to będzie 1-0 strzelone udem , dupą ....obojętnie
Nawet w 95 minucie
9 grudnia 2023, 14:59 / sobota
Wychodzi na to, ze Lechia gra już tylko dla garstki kibiców. Tak zima jest i pogoda chujowa ale 3,5 tysiąca sprzedanych biletów to porażka. Jesteśmy na poziomie Termaliki i Puszczy. W wolnym mieście Gdańsku, gdzie korona w herbie jest takie rzeczy?
9 grudnia 2023, 16:09 / sobota
Mam nadzieję, że kiedyś nastaną czasy, że bilet na Lechię będzie towarem deficytowym a te lekko ponad 4 tysiące najwierniejszych fanów, którzy będą na dzisiejszym meczu zostaną w jakiś sposób nagrodzeni, np. pierszeństwem zakupu biletu na finał pucharu czy coś w ten deseń.
Z drugiej strony frekwencja w ten weekend na większości stadionów będzie bardzo słaba, albo wręcz tragiczna, wczorajsze 10 tys na Śląskim na meczu Ruchu czy ponad 8 tys na Pogoni grubo naciągane, pewnie wliczyli karnetowców, ale sporo z nich nie przyszło na mecz.
Granie do 20 grudnia to absurd, dla kibiców, piłkarzy, klubowych księgowych to duże ciężary, kiedyś runda jesienna kończyła się pod koniec listopada, ale grało się do 20 czerwca, sezon wieńczył finał Pucharu Polski kilka dni póżniej.
9 grudnia 2023, 16:28 / sobota
Ja będę, jak zawsze. Będzie ze mną także mój teść, prawdopodobnie najstarszy kibic na stadionie ( 84 lata ). Może to kogoś natchnie, zawstydzi lub zmotywuje ( choć nie mam większej nadziei ) i zdecyduje się ruszyć cztery litery i przyjść.
9 grudnia 2023, 16:51 / sobota
Witam wszystkich
Skład bez zmiany i na tą chwilę gramy możliwe optymalnym ustawieniem.
#czarny66 zgadzam się z Tobą całkowicie, ważne są 3 pkt aby być w czołówce tabeli. Myślę jednak, że skromne 4:0 będzie dla naszej LECHII

TYLKO LECHIA!!!
9 grudnia 2023, 18:07 / sobota
Te race to chyba nie są w interesie Lechii. Ok są w interesie ulg…. Dla mnie masakra
9 grudnia 2023, 18:11 / sobota
Jeśli chodzi o dzisiejszą przerwę jest to niezła sztuka jak w łatwy sposób można sobie pierdolić zbudowany PR, który i tak jest już kompletnie zrujnowany.
9 grudnia 2023, 18:11 / sobota
Pojeby
9 grudnia 2023, 18:14 / sobota
Dojebią nam walkower za przerwanie meczu i się skończy racowanie.Ps.Ile musi trwać przerwa według przepisów,żeby sędzia mógł zakończyć mecz?
9 grudnia 2023, 18:18 / sobota
Pojeby to mało powiedziane
9 grudnia 2023, 18:19 / sobota
DEBILE
9 grudnia 2023, 18:22 / sobota
A jutro super portal niech nie zapomni napisać dlaczego tak mało kibiców … że słaby marketing itd. Kurwa oni sami sraja we własne gniazdo
9 grudnia 2023, 18:26 / sobota
Uważałem Mendziarę za największego szkodnika społeczności lechijnej.
Dzisiaj zweryfikowano moją opinię.
9 grudnia 2023, 18:29 / sobota
Teraz wynik meczu już nie ma żadnego znaczenia, i tak walkower. W takim momencie zamiast umacniać się w czubie tabeli, ktoś od.....la taki sabotaż? K...a komu zależy, żeby tak doj...ać Lechii. Pomyślałbym o Brańskim, ale on sam nie ma wpływu na Lwy Północy, chyba, że ktoś mu pomaga. Centrala nie lubi Lechii, teraz organy dyscyplinarne będą miały używanie, ja pie...lę
9 grudnia 2023, 18:43 / sobota
Tak na szybko szukałem jakiegoś regulaminu i znalazłem info, że walkower jest w wypadku całkowitego przerwania meczu, choć nie jestem w 100% pewny, bo coś mi świta, że jeżeli mecz był przerwany na dłużej niż 15 min. Ma ktoś sprawdzone info?
9 grudnia 2023, 18:46 / sobota
Jak na razie, to debilami jesteście wy.
9 grudnia 2023, 19:21 / sobota
Brak słów, niestety stado baranów nie zrozumie, race to ich berło...
9 grudnia 2023, 19:53 / sobota
Po co wchodzi na boisko Zjawiński to ja nie wiem. Facet nie umie się utrzymać w posiadaniu, podanie z autu jest dla niego za trudne do opanowania, ludzie... naprawdę, Bugaj się odbudował, a ten tylko niżej i niżej.
Ogólnie to powrót do starej taktyki obrony Częstochowy. Jak rozumiem 1:0 u siebie jest naszym szczytem ambicji z tak renomowaną drużyną jak Chrobry Głogów. Teraz się udało, z Miedzią jakoś też ale przyjdzie mecz naprawdę ważny, kiedy się nie uda i co wtedy?
9 grudnia 2023, 19:56 / sobota
I wtedy będziemy się martwić
Dziś się cieszymy i pijemy
9 grudnia 2023, 20:01 / sobota
Zjawiński pierwszy do odpalenia w okienku zimowym, nie wiem skad ten gosc ma profesjonalny kontrakt.
9 grudnia 2023, 20:35 / sobota
Przerywanie meczu, race itd.. przy takiej opinii jaka mają kibice.. no strzal w kolano kolejny.. ale trzeba też zauważyć że przerwa drużynie dobrze zrobiła i chyba trener ich mocno pogonił bo po wznowieniu zaczęli zdecydowanie lepiej grać...
Ale nie zmienia to faktu że od dawna uważam że Ci którzy organizują ten cyrk z racowiskami , i przerywaniem meczu działają na szkodę klubu. Po co? nie wiem...
9 grudnia 2023, 21:12 / sobota
Ważne 3 pkt. Szkoda że z nerwami do końca, można było zamknąć mecz wcześniej.
Co do rac to zaczyna to być przerost formy nad treścią.
Koniecznie trzeba to przegadać bo nawet na zielonej to przestaje być zrozumiałe.
A my swoje !!!
9 grudnia 2023, 21:27 / sobota
Było parę naprawdę fajnych akcji gdzie poklepaliśmy i powinny być z tego gole.
Zjawiński........................i to samo "doping" za bramką. Kurwa już wiem dlaczego ludzie nie chcą przychodzić bo sam mam już dosyć tego zawodzenia i piosneczek o dupie Maryni. Co do racowania...
Albo ktoś kompletnie nie panuje nad wydarzeniami albo celowa robota żeby pogonić Urfera...
Mam takie same odczucia jak Marek...wydawało mi się, ze wszystkim zależy na jak najszybszym powrocie do ekstraklasy...chyba jestem naiwny?
9 grudnia 2023, 21:30 / sobota
Zjawinski potwierdza tylko że należy mu się funkcja podawacza piłek / ewentualnie wyprowadzanie zawodników za rękę. To jest tragedia. On wychodzi i nic nie wnosi do gry. Kurwa nic. Stoi jak pipa. Dziś niepotrzebnie w końcówce się cofnęli ….. co do rac musicie sobie wytłumaczyć co jest dobre - w sensie czy liczy się dla Was Lechia jako klub - drużyna , czy wasze własne ja. Rozumiem świętowanie ale czasami lepiej świętować i bawić się po cichu a nie wykluczać się z kolejnego meczu. Skoro kocha się Lechię to nie można jej robić pod górkę. Chyba kurwa jestem już za stary. Ale zielona jakoś nie aprobowała tego…
9 grudnia 2023, 21:35 / sobota
Z racami kiedyś byłą podobna akcja na ostatnim meczu rundy u siebie bodajże z Piastem Gliwice. Odpalono race przy mgle i bezwietrznej pogodzie. Ludzie pomyślcie trochę, jak wieje to spoko można się bawić ale w takiej pogodzie to spore ryzyko walkowera. Co do meczu to kolejny raz Kapić daje popis w środku. Wiele zagrań z pierwszej od razu przyspieszających akcje.
9 grudnia 2023, 22:10 / sobota
Wskrzesic oddzial ZOMO i posadzić na zieloną
Chyba już nie ma innej obcjii
Za czasów starej gwardii nikt by na to nie pozwolił
9 grudnia 2023, 22:11 / sobota
Pierwsza połowa nudna jak flaki z olejem. Do czasu rac...

Mnie się nasuwa jedno pytanie: co by było jeśli dostali byśmy walkowera i tych trzech punktów zabrakłoby do awansu?

No co?

Kto by beknął?

Nie można było podświetlić napisu ogniami?

Dalsza część meczu była już lepsza. "Trzecia" zaś pokazała, że jednak mamy ikrę. Zabrakło trochę szczęścia.

Co by nie mówić, jesteśmy w lepszej sytuacji niż można było myśleć latem.

Awans jest realny o ile się sprężymy. Tylko czy wszyscy tego chcemy?
9 grudnia 2023, 22:44 / sobota
Lis-ale z tym ZOMO to nieco przegiąłeś pałkę...
9 grudnia 2023, 22:56 / sobota
Kevin ryknął w przerwie na race i się ruszyło :)
Race ok ,ale kolejne odpalane gdy "mgła" nie opada to debilizm albo sabotaż ,oba określenia pasują niestety.
9 grudnia 2023, 22:58 / sobota
Raczej nie bo sam miałem a nimi do czynienia i wiem do czego byli zdolni a pozatym
Dodałem że niema już innego wyjścia
Skoro nie ma we młynie ludzi trochę myślących i grupa nielicznych ma decydować o losach klubu to może najwyższy czas aby ktoś komu obil morde i przywołał do porządku
ZOMO to tylko synonim zła które zawsze będzie
pamietane przez starsze pesele
Mam nadzieje że nie dowodzi tym ktoś z zewnątrz komu zależy na stłamszeniu naszego klubu
Pozdrawiam i jebac ZOMO
9 grudnia 2023, 23:27 / sobota
Nie wiem czy ktoś zauważył ,ale ogólnie gra się poprawiła od czasu nieobecności naszej sowicie opłacanej "gwiazdy "
9 grudnia 2023, 23:37 / sobota
Obyście nie zaczęli dzielić...tego Wam nikt nie wybaczy...
10 grudnia 2023, 11:00 / niedziela
Nikt nie ma zamiaru dzielić, a zwrócenie w gronie rodziny na nieprawidłowości jak najbardziej słuszne.
Drugie odpalenie rac było słabe.
Tak naprawdę ja nawet nie widziałem oprawy bo zasloniliscie ją dymem.
Od czasu zamiany w gnieździe doping padł.
Przydał by się tekst na telebimach bo nie wiem o czym śpiewacie.
Nasz hymn......... nie wiem, może stary jestem, ale młodzież WOLNIEJ nie ze wszystkim trzeba zapierdalać.
Ale fajnie, że byliście bo mnóstwo osób które znam wybrały kapcie.
Wiosna Nasza.
A my swoje....
10 grudnia 2023, 12:55 / niedziela
Nigdy nie miałem nic przeciwko racom, czy innymi świeczkami. Niech mi ktoś tylko powie po co to było odpalone wczoraj ? Jaki był sens i przekaz ?
Druga rzecz. To nasz nowy zapiewajło . Zmienić go bo gość się nie daje do tego. Barwa jego głosu przypomina mi ryk zażynanego cielaka czy barana. W tym temacie to nie jest tylko moja opinia ale bardzo dużo ludzi ma o nim negatywną ocenę.
10 grudnia 2023, 14:52 / niedziela
@FC Wrexham kto dzieli? Możesz rozjaśnić? I kto ma nam wybaczać?
10 grudnia 2023, 16:50 / niedziela
Do zmiany:

-Koleś który rzęzi coś do mikrofonu na Zielonej w nieznanym narzeczu, chyba afrykańskim

-nazwa trybuny z Zielonej na imienia Balona albo Balonową. Fascynacja tym osobnikiem weszła już w fazę komiczną. Po chuja wywieszać jego ryjofon za bramką? Żeby straszył napastników Chrobrego? Ja rozumiem, że kogoś odcięło od dopływu gotówki przed Świętami na skutek gadulstwa pana Bartosza, ale uczciwą robotę można znaleźć i przestać parać sie dilerką. Taki klimat frekwencji nie poprawi i mam nadzieję, że w końcu do władz Lechii to dotrze i przestaną się pierdolić z jakimś marginesem kibiców. Generalnie słuchając dyskusji w SKMce na powrocie to ludzie wkurwieni na ULG. Kolejny mecz pewnie znowu tylko z VIP albo w ogóle bez kibiców.
10 grudnia 2023, 17:38 / niedziela
Same beksy.
10 grudnia 2023, 17:48 / niedziela
Kto? Takimi akcjami jak wczoraj? Sam sobie odpowiedź.
10 grudnia 2023, 18:28 / niedziela
Skrót odnośnik
10 grudnia 2023, 18:45 / niedziela
@FC Wrexham a jeśli tak to pełna zgoda.
10 grudnia 2023, 18:52 / niedziela
A co ta “akcja” miała pokazać,co udowodnic może tylko zniechecic nowego wlasciciela do zaniechania dalszych inwestycji w klubie i wrócić do dawnych Mandziarowskich praktyk gdzie masa darmozjadow była przy korytku
Panuje opinią że Wybrzeże to mała Sycylia więc
krok w tył wielu ludzi by uszczęśliwił
Czy to wszystko nie zaczęło się od artykułów w wirtualnej na temat powiązań nowego wlasciciela z ruska mafia? Jaki to miało cel? Chyba taki sam jak ostatnia akcja rac na prawie walkower i na pewno spore kary pieniężnej dla właściciela
Nie tak dawno temu ludzie Adasia byli w stanie mieć duże wpływy w centrum młyna
Cała ta sytuacja nie jest normalna bo nigdy kibice nie darzyli do upadku klubu
11 grudnia 2023, 10:08 / poniedziałek
Mając w pamięci jak kończył mandziara i co po sobie zostawił, jak to wszystko się toczło, brak zawodników, nowy trener, wkońcu nowi zawodnicy, spory itd, uważam że miejsce w tabeli na półmetku jest wielkim sukcesem.
Styl w tej chwili nie ma znaczenia, liczą się punkty.
Uważam też że trener Grabowski jest odpowiednim człowiekiem jako trener naszej Lechii.
Co do rac to dla mnie są nieodzownym elementem opraw i stylu kibicowskiego. Niemniej jednak moje wyobrażenie kibicowania Lechii, dawno już temu całkowicie rozminęło się z tym co od jakiegoś czasu prezentuje zielona.
Mam nadzieje i wierzę w to że nie ma w tym żadnego drugiego dnia.
11 grudnia 2023, 11:29 / poniedziałek
Oby to nie szło drogą rekinów z Krakowa
11 grudnia 2023, 14:33 / poniedziałek
Race, Sharks'o-podobni a do tego k... jeszcze Grecy :)
Ręce precz od naszego stadionu!

odnośnik

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.020