Gdańsk: czwartek, 25 lipca 2024

Nasi dzialacze

strona 1/1

6 lutego 2024, 11:44 / wtorek
Zastanawia mnie dlaczego nasze władze klubowe są tak naiwne ?
1) Kałuziński i Antalyaspor ... Pieprzone turki dostają młodego piłkarza Lechii właściwie za darmo ......i nie stać ich za opłacenie kosztów wyszkolenia . Może wiec warto byłoby puśćić piłkarza po dokonaniu opłaty , a nie teraz latać po europejskich instancjach piłkarskich !
2 ) Wojciech Pawłowski i jego transfer do Udinese ! Nie wypaliła tam jego kariera , ale to już ryzyko kupującego . Jednym z warunków przejścia Wojtka do Udinese miał być przyjazd włochów do Gdańska i rozegranie towarzyskiego spotkania z Lechią . Zespół gości można jedynie było obejrzeć w fragmentach spotkań ligi włoskiej chyba na Canal+'.... nigdy do Gdańska nie przyjechali !
DlACZEGO NASI DZIAŁACZE TACY NIBY ŚWIATOWCY , A DAJĄ SIĘ ROBIĆ BYLE ŁAJZOM W CIULA !
6 lutego 2024, 12:14 / wtorek
@Hydro52 działacze w Lechii to zawsze byli światowi.
Co do Kałuży to prawdziwy majstersztyk - odpalić chłopaka od dzieciaka związanego z Lechią, który stoi u progu reprezentacji a przedłużyć kontrakt z Turkiem za ponad 20 kola ojro. Potem go odpalić i płacić gruby hajc za zerwanie kontraktu.
Nie mieliśmy nigdy szczęścia do sponsorów, działaczy...no może poza epizodem w latach 80 pewnego biznesmena...a tak to zawsze obiecanki, plany i niespełnione wciąż nadzieje na wielkie sukcesy. Taki nam widać pisany los.
6 lutego 2024, 12:33 / wtorek
d.g
Tak jak piszesz No ale cóż Jak mówił klasyk " Był czas przywyknąć "
Co do pana N I lat 80-tych Też często wracam wspomnieniami , tymi dobrymi do naszego ówczesnego dobrodzieja
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.415