Gdańsk: czwartek, 25 lipca 2024

Lechia Gdańsk - Wisła Płock, sob 17.02.24 g.20.00

strona 1/1

16 lutego 2024, 10:34 / piątek
Zaczynamy nareszcie. Bez wzmocnień w przerwie zimowej. Na początku rundy również bez optymalnego składu. Ale cel bez zmian - awans. W sobotę tylko zwycięstwo.
16 lutego 2024, 10:50 / piątek
1:0, styl nieważny, na fajerwerki przyjdzie czas, na razie trzeba dobrze wystartować
16 lutego 2024, 12:58 / piątek
Oczywiście tylko trzy punkty się liczą. Nie będę narzekał absolutnie na styl jeżeli będzie systematyczne punktowanie. Liga wyrównana i mocna jak chyba nigdy. Będzie dobrze!
Na pohybel malkontentom i źle życzącym tej drużynie.
16 lutego 2024, 14:09 / piątek
Panowie plan jest taki że 18 maja świętujemy awans.
16 lutego 2024, 20:00 / piątek
Tylko zwycięstwo i inaczej nie widzę. TLG
16 lutego 2024, 22:44 / piątek
W końcu coś można poczytać i napisać na forum.
Tylko zwycięstwo!
17 lutego 2024, 08:11 / sobota
Z tymi fajerwerkami ( dosłownie ) dajcie spokój. A dziś tylko zwycięstwo!!! My wierzymy tylko w BKS!!!!
17 lutego 2024, 12:28 / sobota
Nie jestem fanem piro - może to kwestia wieku. Mam jednak propozycję: jeśli już jest wewnętrzne ciśnienie na zielonej to można odpalać w przerwie, a najlepiej po meczu.
17 lutego 2024, 22:14 / sobota
Witam po dłuższej przerwie. Meczyk całkiem fajny, pod kontrolą. Widać efekty przygotowań. Może faktycznie jak to powiedział mój były sąsiad ( Roman Józefowicz) brak wzmocnień , a właściwie nieliczne na tą chwilę, to może być atut. Chłopaki się zgrali i fajnie to wygląda. Trenerze Grabowski pierwsze trzy punkty mamy, na następne czekamy. GRATULACJE DLA ZESPOŁU I SZTABU
17 lutego 2024, 22:28 / sobota
Dobry mecz w naszym wykonaniu, cieszy dobra forma skrzydłowych. Brawo Trener i brawo piłkarze.
17 lutego 2024, 22:32 / sobota
Wszystko elegancko ;D prawo skrzydła i napadzior , defensywa również zagrała bardzo solidnie. To klubu antykopaczy dołącza d”arrigo obocz Zjawinskiego. Kanadyjczyk to chyba ma dobrego agenta ;)
17 lutego 2024, 22:36 / sobota
Zjawinski ten ..::: ( cenzura ) wyjebal się dwa razy w ciągu 10 minut gry: ) co
On robi na boisku !!!! Ten koleś spowoduje kiedyś że sam kupię sto rac i strzele mu w dupe aby już nigdy nie grał w Lechii
17 lutego 2024, 22:38 / sobota
Dzięki Lechijko za fajny mecz.
Cekam na kolejne dobre występy.
17 lutego 2024, 22:38 / sobota
A Zbychu z Płocka jest ok jakby kto pytał
17 lutego 2024, 23:30 / sobota
Świetna pierwsza połowa. W drugie bardziej defensywnie z nastawieniem na kontry.
Chłań i Bobcek wymiatali. A sercem do gry to Maksym mógłby obdzielić jeszcze innych piłkarzy.
Chłopak zasuwa na całej długości i szerokości boiska. Fajne akcje bramkowe. No i super atmosfera, większość ludzie kibicujący Lechii od lat. Za mną starszy pan 75 lat. Jak zdrowie tylko pozwala jest na każdym meczu.Karnet kupuje od wielu lat. To jest prawdziwa Lechia...
I komfortowe warunki oglądania bez odpustowej atmosfery zawodzenia przez mikrofon i wkurwiania ucha. Mogę tak co mecz.
17 lutego 2024, 23:37 / sobota
Z tym zawodzeniem się z Tobą zgadzam i dużo ostatnio o tym myślałem. Wszystko się zmienia i przemija - ot tak jest rzeczywistość. Trzeba akceptować nowe w kontekście tego co się dzieje. Czasami ciężko ale tak już jest .no ja przykładowo najpierw z zielonej na x poszedłem a teraz na żółtą: trzeba dać młodym się wyszaleć
18 lutego 2024, 11:46 / niedziela
Znakomita inauguracja -widać uczciwie przepracowaną zimę...
Co do przebiegu meczu- pierwsza połowa zagrana koncertowo-nasz blok ofensywny,wybiegany,agresywny i co najwazniejsze skuteczny.Mankamentem natomiast jest nadal ławka rezerwowych nie dająca należytej jakości.Z utęsknieniem czekam na powrót Conrado ,Fernandeza no i Kapicia po pauzie.
Reasumując -mamy podstawy do bycia optymistami.Oby sprawy pozasportowe,organizacyjne jak brak platnosci na czas niczego nie spierdoliły.
Na koniec taka mała dygresja odnosnie tego forum-od jakiegoś czasu obserwuję ruch tutaj i coraz bardziej upewniam się,że to forum umiera.Śladowe zainetersowanie wątkiem meczowym po dzisiejszym,znakomitym spotkaniu.Przez całą zimę największe poruszenie w tzw. wątku patriotycznym dotyczacym politycznego piekiełka.
Ludzie -co z Wami?
18 lutego 2024, 13:22 / niedziela
Może ludzie wolą milczeć,zamiast pisać prawdę?
18 lutego 2024, 14:31 / niedziela
Jak mawiał śp Baryła - "Jądra same się składały do oklasków"... fajny meczyk, oby tak do końca...
18 lutego 2024, 15:53 / niedziela
Graty dla całego zespołu i Pana Trenera...tak jak kolega D.G mam odczucie ze doping i atmosfera była dużo lepsza i bardziej spontaniczna niż sterowany doping....o zawodzeniu nie wspomnę... tak wiec panowie więcej rac...szczególnie nie zapomnijcie przed meczem ze śledziami który może być kluczowy...
18 lutego 2024, 16:01 / niedziela
Najważniejsze że Mena się rozegrał. Ze Chłaniem zrobią wiatraki z tej ligi.
18 lutego 2024, 16:06 / niedziela
Cooer dokladnie, Bobcek tylko noge bedzie przykładał
18 lutego 2024, 16:20 / niedziela
Czuć było team spirit i na trybunach i na boisku. I nie chodzi mi o alk. Co do murawy to wszystko zostało powiedziane. Wszystko było super oprócz zmienników. Zjawa w ciągu 10min 3 razy przewrócił się o własne nogi a Sezon agresywny w odbiorze ale bezskuteczny + jego karny. Podobno obaj bardzo dobrze przepracowali obóz a za wyniki chwalił ich trener. Jedyny co coś dodaje to O-Scypek. Czekamy na Conrado i Fernandeza bo Biegański to już chyba nie wróci. Na trybunach też super a zmiennicy-gniazdowi nie zawiedli. Zdarłem gardło jak za dawnych czasów na hokeju jak po drugiej tercji nie miałem już głosu (wczoraj podobna temp). 100% zgody z #Narodowiec, #d.g. i #misiu67. Tylko co można zrobić ?
18 lutego 2024, 18:21 / niedziela
Bramki: odnośnik
Tylko w takiej formie będę mógł bramki podrzucać, inaczej kilku dni na yt nie wytrzymają. Jak ktoś ogląda na telefonie będzie miał wygodniej. Część bramek z jesieni też już jest na kanale w dziale shorts. Swoją drogą jak ktoś nie zna to zapraszam, bo mocno wziąłem się i kanał jest ciągle rozwijany. Sporo ciekawych rzeczy już się pojawiło, a jeszcze wiele jest w zanadrzu. odnośnik

Co do meczu, jak już koledzy powiedzieli świetne zawody w wykonaniu naszych piłkarzy. Jak Mena i Chłań utrzymają poziom to będzie można powiedzieć, że mamy najlepsze skrzydła w lidze. Cieszy coraz lepsza postawa Bobcka. W obronie też solidnie. Oby tak do końca, a będzie dobrze. Mam takie wrażenie, że tylko kartki i kontuzje mogą nas powstrzymać, bo pierwszy skład naprawdę się rozwija i wygląda bardzo obiecująco. Pozdrawiam wszystkich biało-zielonych.
18 lutego 2024, 18:59 / niedziela
Powstrzymać nas może kilkudziesięciu idiotów z zielonej i ich mocodawcy. Sabotażystów udających kibiców. Mających w dupie wynik sportowy, frekwencję i ogólnie sytuację Klubu.
18 lutego 2024, 20:07 / niedziela
doubledose, weź ty już skończ. Patrz debilu w przyszłość. Wypierdalaj pało. TLG
18 lutego 2024, 20:47 / niedziela
Doubledos czy jak tam się nazywasz, już w innym temacie zostałeś wyjaśniony. Jesteś tu tylko żeby jątrzyć i dzielić, won!
18 lutego 2024, 22:14 / niedziela
Czy ktoś ma informację (film, zdjęcie) z sytuacji po której został podyktowany karny? Co takiego zrobił Kacper że sędzia oglądając VAR wskazał na 11m? Dziwna sytuacja że na skrócie jest tylko wykonanie a nie ma pokazanego powodu.
19 lutego 2024, 00:02 / poniedziałek
Wygląda na to że pierwszy raz od wielu lat dobrze przepracowana przerwa między rundami, oby zgrana paka, co prawda klejona naprędce ze znajomości menagerow, dała awans.
19 lutego 2024, 08:12 / poniedziałek
Witam wszystkich
@MSZE - z tego co widziałem był to nieumyślny faul, nie dostał nawet kartki ale był kontakt. Zrobił "stempel" tuż przy linii końcowej pola karnego.
19 lutego 2024, 12:54 / poniedziałek
doubledose - zaciekawiłeś mnie z tymi mocodawcami ! Komu to było na rękę ! Czyżby Putin ...a może Netanjahu. Trump chyba nie był w tym temacie zainteresowany . Osobiście proponuję jeżeli masz takie kontakty ......powołanie kolejnej komisji śledczej . PIS na pewno maczał w tym swoje
brudne paluszki !
19 lutego 2024, 14:47 / poniedziałek
Podobno mocodawcy tych przebranych w zielone koszulki sabotażystów są głęboko zakonspirowani. Ponoć z ujawnianych przecieków, właśnie z Pegasusa, wynika, że pochodzą oni z okolic Wejherowa i Radomia. Podejrzewani są politycznie o prowokowanie szeregu niebezpiecznych incydentów z wykorzystaniem fajerwerków, płodów rolnych, ostrych narzędzi itp. Podobno dwa lata temu chcieli zakłócić krajowe dożynki,rok temu maczali palce w rozruchach przed wyjazdowymi meczami polskich klubów w rozgrywkach europejskich. A nie tak dawno wysypali zboże na autostradzie pod granicą celem wsparcie głodujących ekologów na blokadzie pod Wrocławiem. Generalnie wpływają oni niekorzystnie na sytuację ogólną, frekwencję i wyniki w różnych dziedzinach i aktywnościach społecznych. Sieją ferment, podsycają niepokoje, wywołują zamęt i nie jednemu podnoszą ciśnienie. Określić ich można mianem tajnej kierowniczej grypy destrukcyjnej, szefujacej szerokiej masie złożonej z wichrzycieli, prowokatorów, jątrzycieli, męciwodów, prowokatorów, warchołów. Niewątpliwie, co słusznie winno niepokoić, destabilizują oni sytuację ogólną nie tylko w Gdańsku,ale w całej Polsce,niewykluczone, że i za granicą. Dobrze, że są jeszcze ludzie dobrej woli, społecznicy, którzy troszczą się,by do takich sytuacji,takich patologii, nie dochodziło, którym na sercu leży dobro ogólne.
20 lutego 2024, 19:46 / wtorek
@MSZE na oficjalnej jest skrót i w powtórkach widać co Kacper zrobił.
20 lutego 2024, 21:13 / wtorek
Castorp zakładaj kolejny wątek.
21 lutego 2024, 09:40 / środa
Obejrzałem kilka razy i mnie to nie przekonało. Bardzo naciągane, bo podobnych sytuacji w każdym meczu jest przynakmniej kilka. Nie wiem co sędzia zobaczył, może z innej kamery, ale i tak jego poziom był mierny, np Sekulski powinien dostać czewioną a nie żłótą.

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.429