Gdańsk: sobota, 20 lipca 2024

Zawsze nad wami pierdolonymi śledziami !!!

strona 1/2

10 marca 2024, 14:38 / niedziela
Było jest i będzie !!!
10 marca 2024, 14:39 / niedziela
A my swoje!!!!
10 marca 2024, 14:41 / niedziela
Jesteście dziwki, dla naszej rozrywki.
10 marca 2024, 14:43 / niedziela
Podobno łuski z łbów poodpadały...
10 marca 2024, 14:58 / niedziela
Lobodzinska nie obawia się Lechii, bo rzekomo mamy trudniejszy terminarz na koniec, wielki znawca myli się bardzo, bo w tej śmiesznej lidze trudniej gra się z ekipami takimi jak np. Podbeskidzie, które walczą o życie, niż z czołówka, z której nie ma co ukrywać nie wszyscy chcą awansować, co do jednego się NIE myli, Wisła też jest w stanie ich dojechać i wypchnąć do barazy, co do których szczęścia i umiejętności nie maja
10 marca 2024, 15:16 / niedziela
Lidera mamy, za chuja go nie oddamy!
15 kwietnia 2024, 19:29 / poniedziałek
Wystartowała sprzedaż biletów na mecz z bezdomnymi w ramach akcji "Bijemy rekord na derby". Ceny na dolne sektory : zielona U-Z normalny 45zł, ulgowy 31.5zł, żółta N-T normalny 45-65 zł, ulgowy 31,5-50 zł,niebieska G-I normalny 45zł, ulgowy 31,50zł,czerwona 1-2 normalny 65zł, ulgowy 50zł. Górne sektory: zielona 21-28 normalny 35-50zł, ulgowy 25-35zł, żółta 12-20 normalny 35-55zł, ulgowy 25-38,5zł, niebieski 3-8 normalny 35-50zł, ulgowy 25-35zł, czerwony A,B,E,F normalny 270-320zł, ulgowy 195-245zl.
16 kwietnia 2024, 17:11 / wtorek
Mnie osobiście wnerwia fakt, że nie będzie dziwek bezdomnych z wioski za Sopotem. Derby to właśnie ten klimat kibicowski. To, że oni nas nie wpuszczają to uj im w ryj. Ale Lechia to Szlachta trójmiasta i nie powinna się zniżać do poziomu kurew. Piłka nożna dla kibiców. TLG
16 kwietnia 2024, 20:49 / wtorek
@rynio61Dokładnie.
Kogo to jest decyzja?
16 kwietnia 2024, 20:57 / wtorek
Zapytajcie na komendzie i w Urzędzie Miasta...
17 kwietnia 2024, 00:03 / środa
d.g. jeżeli to będzie robota psów i rządców miasta to nic nie poradzimy. Ale Ufer wczoraj powiedział, że oni nie wpuszczają nas to i my ich. Coś w tym sensie. I o tym mówię. Mam nadzieję, że ze strony klubu nic takiego nie nastąpi.TLG
19 kwietnia 2024, 14:40 / piątek
Podobno już uzgodnione że w klatce ma być 1500.
19 kwietnia 2024, 15:21 / piątek
odnośnik

A tu link z trojmiasta.
21 kwietnia 2024, 20:15 / niedziela
Pomimo szybszego awansu, chcę dzieła zniszczenia śledzi w Gdańsku, przy pełnym stadionie.
21 kwietnia 2024, 20:51 / niedziela
Tak też również będzie ! Wierzę w to !
21 kwietnia 2024, 21:06 / niedziela
Def marzenie, które należy zrealizować! Jazda z K....mi!!!
21 kwietnia 2024, 22:03 / niedziela
Właśnie o to w tym wszystkim chodzi. Jak wtedy, gdy po 4:1 w Gdyni świętowaliśmy awans a śledzi spuszczaliśmy do III ligi. O górkach nie wspomnę, bo to inny aspekt tej historii. Teraz to zwyciężając w derbach, możemy ich co najwyżej postraszyć dodatkowo wizją meczu z GKSem - być może meczem tych drużyn o awans, ale to i tak byłoby dużo.
Jest jednak jedno "ale". Może się tak jeszcze zdarzyć ( może mniej niż 3%), że ... prawdziwe derby trzeba będzie przesunąć do ekstraklasy, a teraz w maju zagrać, aby zaklepać to, co najważniejsze.
Życie lubi płatać figle.
22 kwietnia 2024, 02:25 / poniedziałek
Derby będą meczem co najwyżej o wygranie ligi, bo obie drużyny już będą mieć zapewniony awans do Ekstraklasy.
23 kwietnia 2024, 22:30 / wtorek
Ta godzina meczu z śledziami to chyba jest jakiś żart albo Prowokacja !
23 kwietnia 2024, 23:09 / wtorek
Oj tam od razu prowokacja!
Zomowcy gdy weszli do sali,ludzie zaczęli krzyczeć:prowokacja,,prowokacja!
A oni porozstawiali krzesła i wyszli...
23 kwietnia 2024, 23:24 / wtorek
Spełnili życzenie milicji i tej wojewodziny...godzina faktycznie z dupy wzięta...
24 kwietnia 2024, 06:14 / środa
Myśleli myśleli i wymyślili najgorszą godzinę. Nie wiem jak Lechia mogła się na to zgodzić. Ludzie z dalszych dzielnic będą mieli problem z powrotem do domu komunikacją miejską, a co dopiero mieszkańcy dalszych miast.
24 kwietnia 2024, 06:17 / środa
Ja pierdolę Przecież takiej godziny nie ma nawet w ustawowej ramówce każdej kolejki
Ostatni niedzielny mecz w 1 lidze zawsze jest o godz 18
No ale przecież w ten wekend jest noc muzeów , juwenalia , a komentarz że w niedzielę w ciągu dnia odbywają się wtedy komunie rozjebała chyba nie tylko mnie Brakuje jeszcze koncertu Sławomira z okazji zakończenia remontu ronda na Przymorzu
Co te kurwy jeszcze kibicom wymyślą....
Skończy się jeszcze tak

odnośnik
24 kwietnia 2024, 09:41 / środa
Bez względu na okolicznosci i kłody rzucane kibicom przez decydentow-kto ma być ten będzie obecny-nawet w tak chujowym terminie.
Osobiście z owej mitycznej komunii będę cisnął około 200 km aby być obecnym na trybunach.
Da się.
Nie ma nic piękniejszego niż emocje związane ze złomowaniem śledzi.
LECHIA PONAD WSZYSTKO.
24 kwietnia 2024, 10:18 / środa
Mogli dać poniedziałek, a jednak nie zrobili tego.
24 kwietnia 2024, 11:14 / środa
Po terminie pierwszego gwizdka w derbach, wnioskuje że legendarne już "komunie", miały znaczący wpływ na godzinę rozpoczęcia tego meczu.
24 kwietnia 2024, 11:15 / środa
zajebisty termin termin!
wracam w niedziele z wycieczki i laduje w Gdansku ok 19:30 :D
24 kwietnia 2024, 13:17 / środa
Ja mam podobnie jak kolega Narodowiec ok 200 km do Gdańska. Na meczu będę ze szwagrem i córką, do chaty wrócimy ok 2-ej, jak dobrze pójdzie, ale czego się nie robi dla ukochanego klubu. Jak się dowiedziałem o tej zje...ej godzinie, pytam córki czy jedzie czy zostaje w domu ( w poniedziałek zaczyna praktyki w klinice weterynaryjnej o 7-ej), a ona do mnie ,, nie ma opcji, żebym w domu została, jadę z tobą". To jest podejście, normalnie jestem z niej dumny :)
24 kwietnia 2024, 16:39 / środa
Zostało jeszcze 10000 miejsc, bo wg Interii dostępnych na derby jest 35.891 miejsc.
24 kwietnia 2024, 16:56 / środa
godzina taka sobie. Ale atmosfera będzie bomba wiec nie ma co narzekać. Mecz na szczycie..wszyscy się na nim skupią.....
24 kwietnia 2024, 17:57 / środa
Gdyby dali na 2 w nocy też bym poszedł, ale nie idźmy tą drogą.
25 kwietnia 2024, 22:35 / czwartek
Mamy 11 punktów przewagi nad trzecią drużyną w tabeli co daje 4 mecze przewagi. Do końca zostało 5 meczów. Moim zdaniem nie ma szans żeby nasza Lechia nie awansowała bezpośrednio. Pomimo tego kurwy z za Sopotu trzeba zniszczyć bezlitośnie. Miło by było gdyby nasz mecz z nimi wygnał ich z drugiego na trzecie. Niestety trudno już na to liczyć. Ale wiara czyni cuda. TLG
6 maja 2024, 17:30 / poniedziałek
Zamienie bilet normalny z sektora 13 na Y, kontakt na ragazzo3@wp.pl
9 maja 2024, 12:41 / czwartek
Hej

Ruszyła akcja ewentualnej wymiany biletu na derby.
Chętnie odkupię bilet na dól zielonej dla siostrzeńca.
9 maja 2024, 12:43 / czwartek
kontakt marcin.szweda1987@gmail.com
10 maja 2024, 09:40 / piątek
Kupie jeden bilet na mecz Lechijki z kurwami, sektor bez znaczenia, info na maila, maly1236@o2.pl
12 maja 2024, 20:27 / niedziela
Bukmacherzy meczu nie wystawiają.
PANOWIE TYLKO MI TU KURWA BEZ JAJ!!!!!!
12 maja 2024, 22:38 / niedziela
A co tu wystawiać? Lechia kurs 1,0000001 :-)
13 maja 2024, 00:05 / poniedziałek
Wszystko przez Araka. Byłaby walka o pierwsze miejsce. A tak?
Może buki mają jakieś przecieki a może to tylko domniemanie.
Jasne jest, że dla Lechii lepiej jest, aby awansowała Arka.
To by trochę dodatkowo przegoniło po Polsce kilka ekip a
nam jeden wyjazd zszedł z grafika. No i doszedł jeden mecz
z wysoką frekwencją.
Czy Lechia musi im jednak pomagać ? I to w takim błogostanie, bezpośrednio po awansie,
że wygramy z każdym, kto stanie nam na drodze? Przynajmniej tak nam się wydaje.
Pewnie nie musi, ale rozsądek może podpowiadać co innego.
Też bym chciał pogromu śledzi na bursztynku a przynajmniej meczu na serio.
Jeśli przegrają, to muszą sobie sami poradzić w bezpośrednim meczu z Gieksą. Jeśli zasługują na bezpośredni awans, to wtedy go podstemplują.
No ale moje zdanie buki mają gdzieś. Kasa musi się zgadzać.
Jeszcze ważniejsze, aby jakieś domysły nie wypłynęły po meczu, to obniża
zaufanie klientów. Stąd pewnie ich ostrożność.
Nie musi to oznaczać jakieś taryfy ulgowej z naszej strony.
13 maja 2024, 07:22 / poniedziałek
Tu nie musi być drugiego dnia.. może być tak że przed zawieszeniem zakładów 99,9% zakładów było na przykład na zwycięstwo Lechii... Analitycy zakładów bukmacherskich doszli do wniosku że jest to wysoce prawdopodobne i wtedy zakłady bukmacherskie z automatu wycofują lub zawieszają dane zakłady aby nie ponieść straty
13 maja 2024, 08:59 / poniedziałek
Już są kursy. Mecz w Katowicach jest wcześniej, więc jak ktoś wierzy w spiski to można zagrać:
GKS Katowice - Wisła K. X2 1,54
Lechia G. - Arka G. 1 2,39

albo

GKS Katowice - Wisła K. 1 2,38
Lechia G. - Arka G. X 3,0
13 maja 2024, 10:42 / poniedziałek
@Lille-1
Czy ja dobrze zrozumiałem? Ty chcesz, żebyśmy się podłożyli tym kurwom, aby awansowali? Jebnij się w łeb jeżeli przychodzą Ci do niego takie pomysły... Te kurwy mają gnić w jak najniższej klasie rozgrywkowej, a najlepiej zniknąć z piłkarskiej mapy Polski w ogóle... Za korupcję, zakłamanie jej miłośników, za frajerskie akcje...Za całokształt.
Amen
13 maja 2024, 11:19 / poniedziałek
@ Lille
Tak po mojemu Nie chodzi mi o to że moja jest mojsza
Ale dlaczego uważasz ,że ewentualny awans bezdomnych , ma być dobrem dla Lechii...?
13 maja 2024, 11:34 / poniedziałek
Aby zakończyć
Bezdomne kurwy mają zdechnąć na nie swoim stadionie
Bo takiego nie mają
I ja....ale to tylko moje skromne zdanie
Nie będę tęsknił za derbami
kurwy niech zdychają!!!
13 maja 2024, 12:34 / poniedziałek
Lile-1 nie obraź się, ale zgadzam się z Japanem i Czarnym 66. Nienawidzę tej k...wy za jej frajerstwo i zakłamanie, za smród, który od nich bije, za wszystko. Chcę tańczyć na ich pogrzebie i szczać na ich grób. W trójmieście miejsce jest tylko dla Lechii
13 maja 2024, 12:45 / poniedziałek
Japan, czarny66, czarny74, co za miód na moje serce, poszedłbym jeszcze dalej, ale chyba już wystarczy.
To o tańcu na pogrzebie podobało mi się najbardziej.
13 maja 2024, 13:43 / poniedziałek
@czarny66 to między innymi kwestia dojazdów na mecze. Chyba mało kto cieszy się z takich dalekich podróży. Zatem owe "dobro" to, że 3/4 ligi będzie miało dłuższe wyjazdy do Gdyni niż do Krakowa czy Katowic a my o jeden mniej. Za czasów Dziurowicza powstała tzw. "spółdzielnia" kilku klubów śląskich, która tylko z tego powodu postanowiła spuścić Arkę z ligi, bo nie chciało im się tak daleko jeździć. Inna sprawa, że drogi i autokary były o wiele mniej komfortowe a podróż trwała 2-3 razy dłużej. A co do kibiców - oczywiście ci o wyższym stopniu wtajemniczenia - mają silny uraz do kurewstwa i słusznie. Ja to też rozumiem. To jednak również przyciąga kibiców na derby. Spytaj się piłkarzy, czy chcieliby grać derbowe pojedynki, czy takie mniej stresujące. Czy wolą grać na kameralnych boiskach czy przy pełnych trybunach. To dla nich przy wyborze klubu na ogół jest istotnym argumentem. Dla klubowego skarbnika to w ogóle nie ma o czym mówić. Derby w maju czy mecz z Puszczą w grudniu. Żniwa czy posucha ?
13 maja 2024, 13:58 / poniedziałek
Lille
Naprawdę , z ogromnym szacunkiem...
Ale co mają wyjazdy i te kilometry
Nie Nie chciałem...to moje osobiste wspomnienia , i może a i ma pewno nie ma się czym chwalić
Ale jak kiedyś do jakiegoś Czermna człowiek jechal z dwoma przesiadkami., a na powrocie w Piotrkowie nie zaczaił że pociąg w niedzielę nie kursuje
I trzeba się bylo we 3...naprawdę Wpierolic w pociąg z z zydzewem co wracali z wyjazdu
Nie Nie jestem żadnym bohaterem Wrecz przeciwnie Ale proszę Kilometry nie mają tu znaczenia
I naprawdę Bez spiny Lille Szacun
13 maja 2024, 14:07 / poniedziałek
Lille-1, nie wierzę w to co napisałeś.
13 maja 2024, 14:13 / poniedziałek
Niech kurwy giną gdzieś w najniższych ligach, albo niech zginą całkiem. Nie nie będę płakał za derbami. Niech kurwy giną. TLG.

1 2
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.021